Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-7

Teamleden

Spelers
Tom van Aert Keeper      
Abdalla Ahmed Abdulla        
Nadim Ahyad        
Swaraj Bhagwat        
Luca Breewel        
Riley Buijnsters        
Ogulcan Demir        
Levi van Dijk        
Hajk Hajrapetyan        
Mauro van Hulst        
Jim Oostvogels        
Huseyin Ozcelik        
Sven Peetoom        
Jeffrey Sep        
Thijn van de Wiel        
Julian van der Woude        
 
Overige teamleden
Adem Ozcelik Leider
Corne Sep Leider/Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 13:30 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-7 114139 12:40
C 11-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 Unitas'30 JO15-8 146744 09:45
C 25-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 VVR JO15-2 114594 09:45

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 WDS'19 JO15-2 M. (Marco) Verhoeven 115309 1 - 5
C 06-04-2019 14:30 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-7 S.A.A.M. (Sander) Schaepman 113534 4 - 3
C 23-03-2019 11:55 Unitas'30 JO15-7 Boeimeer JO15-3 R. (Robin) Sprenkels 113274 2 - 5
C 16-03-2019 11:45 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-4 S. (Sander) Witteveen 115337 4 - 2
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Unitas'30 JO15-7 Afgeschermd 114344 1 - 11
C 16-02-2019 13:00 Moerse Boys JO15-2 Unitas'30 JO15-7 P (Peter) Verstraaten 113512 0 - 6
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-3 S. (Sander) Witteveen 113127 3 - 1
V 02-02-2019 12:30 Unitas'30 JO15-7 Sv Reeshof JO14-1 John Frauenfelder (S) 2-1
C 08-12-2018 12:30 Unitas'30 JO15-7 Hoeven JO15-2 K. (Koen) Hermus 41885 0 - 8
C 01-12-2018 11:15 Victoria\'03 JO15-2 Unitas'30 JO15-7 J.C.G.A. (Jelle) vanVucht 41458 2 - 5
C 24-11-2018 13:45 Unitas'30 JO15-7 MOC\'17 JO15-5 J. F.H. (Joeri) Stallinga 41858 5 - 2
C 17-11-2018 11:15 Virtus JO15-3 Unitas'30 JO15-7 T. (Tom) Wevers 40990 4 - 7
C 10-11-2018 13:50 Unitas'30 JO15-7 MOC\'17 JO15-6 J. F.H. (Joeri) Stallinga 41163 6 - 1
C 03-11-2018 10:05 Unitas'30 JO15-7 SC Gastel JO15-2 S. (Sander) Witteveen 39572 1 - 7
C 27-10-2018 13:00 RSV JO15-1 Unitas'30 JO15-7 M.M.A. (Martin) Heeren 40932 5 - 3
C 13-10-2018 10:00 De Fendert JO15-2 Unitas'30 JO15-7 Afgeschermd 42119 2 - 3
C 06-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-7 Klundert JO15-2 J. (John) Frauenfelder 39755 2 - 3
C 29-09-2018 13:00 DIOZ JO15-1 Unitas'30 JO15-7 P. (Paul) Pesman 41043 1 - 3
C 22-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-7 Prinsenland JO15-2 T. (Thomas) Klaassen 40433 6 - 0
B 15-09-2018 11:00 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-7 Afgeschermd 6593 3 - 0
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 JO15-7 DSE JO15-3 J. (John) Frauenfelder 5770
V 08-09-2018 13:15 Unitas'30 JO15-7 Hoeven JO15-2 John Frauenfelder (S) 1-5
B 01-09-2018 15:30 JEKA JO15-9 Unitas'30 JO15-7 H.J.B.M. (Maurice) Baars 6210 3 - 3
V 25-08-2018 12:30 Sv Reeshof JO14-2 Unitas'30 JO15-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 10:00 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-6 115381 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 12:45 Hoeven JO15-2 MOC'17 JO15-6 104410 0-0
C 15-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-6 DIOZ JO15-1 41620 0-0
C 11-12-2018 18:30 MOC'17 JO15-5 MOC'17 JO15-6 41085 8-0
C 08-12-2018 12:30 Unitas'30 JO15-7 Hoeven JO15-2 41885 0-8
C 08-12-2018 10:15 Klundert JO15-2 Virtus JO15-3 41100 2-1
C 08-12-2018 13:00 RSV JO15-1 SC Gastel JO15-2 40732 0-3
C 08-12-2018 10:00 Prinsenland JO15-2 Victoria'03 JO15-2 39568 1-6
C 08-12-2018 10:00 De Fendert JO15-2 MOC'17 JO15-5 41317 1-3
C 01-12-2018 11:15 Victoria'03 JO15-2 Unitas'30 JO15-7 41458 2-5
C 01-12-2018 11:15 Virtus JO15-3 De Fendert JO15-2 40629 6-2
C 01-12-2018 12:30 SC Gastel JO15-2 Klundert JO15-2 40819 4-0
C 01-12-2018 12:30 Hoeven JO15-2 RSV JO15-1 40936 1-0
C 01-12-2018 13:00 DIOZ JO15-1 Prinsenland JO15-2 41796 8-3
C 29-11-2018 19:00 DIOZ JO15-1 Virtus JO15-3 39904 0-9
C 24-11-2018 10:00 De Fendert JO15-2 Hoeven JO15-2 41659 1-4
C 24-11-2018 10:00 Prinsenland JO15-2 MOC'17 JO15-6 40469 1-0
C 24-11-2018 13:45 Unitas'30 JO15-7 MOC'17 JO15-5 41858 5-2
C 24-11-2018 11:30 Klundert JO15-2 Victoria'03 JO15-2 40815 0-2
C 24-11-2018 12:30 SC Gastel JO15-2 DIOZ JO15-1 41783 6-0
C 24-11-2018 13:00 RSV JO15-1 Virtus JO15-3 39949 4-1
C 17-11-2018 10:00 De Fendert JO15-2 Klundert JO15-2 39947 14-0
C 17-11-2018 10:30 Hoeven JO15-2 DIOZ JO15-1 39453 7-0
C 17-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-6 RSV JO15-1 40391 0-14
C 17-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-5 Prinsenland JO15-2 40138 6-0
C 17-11-2018 11:15 Virtus JO15-3 Unitas'30 JO15-7 40990 4-7
C 17-11-2018 11:15 Victoria'03 JO15-2 SC Gastel JO15-2 42058 1-1
C 10-11-2018 10:00 Prinsenland JO15-2 De Fendert JO15-2 41151 1-4
C 10-11-2018 10:15 Klundert JO15-2 MOC'17 JO15-5 39599 3-7
C 10-11-2018 12:30 SC Gastel JO15-2 Hoeven JO15-2 39618 0-3
C 10-11-2018 13:00 RSV JO15-1 Victoria'03 JO15-2 41450 7-1
C 10-11-2018 13:50 Unitas'30 JO15-7 MOC'17 JO15-6 41163 6-1
C 03-11-2018 10:05 Unitas'30 JO15-7 SC Gastel JO15-2 39572 1-7
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-5 Hoeven JO15-2 41105 1-4
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-6 Victoria'03 JO15-2 41941 0-9
C 03-11-2018 10:00 Klundert JO15-2 RSV JO15-1 39976 0-6
C 03-11-2018 10:00 De Fendert JO15-2 DIOZ JO15-1 41706 13-2
C 03-11-2018 10:00 Prinsenland JO15-2 Virtus JO15-3 41622 0-3
C 27-10-2018 11:15 Virtus JO15-3 MOC'17 JO15-6 41307 10-0
C 27-10-2018 11:30 Victoria'03 JO15-2 MOC'17 JO15-5 41418 3-3
C 27-10-2018 12:30 SC Gastel JO15-2 De Fendert JO15-2 40221 2-0
C 27-10-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Prinsenland JO15-2 42099 0-0
C 27-10-2018 13:00 RSV JO15-1 Unitas'30 JO15-7 40932 5-3
C 27-10-2018 13:00 DIOZ JO15-1 Klundert JO15-2 40598 2-5
C 24-10-2018 19:30 Klundert JO15-2 Hoeven JO15-2 39581 1-2
C 20-10-2018 11:15 Virtus JO15-3 SC Gastel JO15-2 41919 1-5
C 13-10-2018 10:00 De Fendert JO15-2 Unitas'30 JO15-7 42119 2-3
C 13-10-2018 10:00 Prinsenland JO15-2 RSV JO15-1 40531 0-12
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-5 DIOZ JO15-1 40606 6-1
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-6 SC Gastel JO15-2 41315 0-7
C 13-10-2018 11:15 Victoria'03 JO15-2 Virtus JO15-3 41893 1-4
C 09-10-2018 19:00 Virtus JO15-3 MOC'17 JO15-5 41116 3-1
C 06-10-2018 12:30 SC Gastel JO15-2 Prinsenland JO15-2 40507 5-0
C 06-10-2018 12:45 Hoeven JO15-2 MOC'17 JO15-6 41347 0-0
C 06-10-2018 13:00 RSV JO15-1 De Fendert JO15-2 41871 8-0
C 06-10-2018 13:00 DIOZ JO15-1 Victoria'03 JO15-2 40226 0-7
C 06-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-7 Klundert JO15-2 39755 2-3
C 03-10-2018 19:15 Prinsenland JO15-2 Klundert JO15-2 40118 2-3
C 29-09-2018 11:15 Victoria'03 JO15-2 Hoeven JO15-2 41504 0-3
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-5 RSV JO15-1 41535 1-5
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-6 De Fendert JO15-2 39827 3-6
C 29-09-2018 13:00 DIOZ JO15-1 Unitas'30 JO15-7 41043 1-3
C 22-09-2018 10:15 Klundert JO15-2 MOC'17 JO15-6 40505 8-0
C 22-09-2018 12:30 SC Gastel JO15-2 MOC'17 JO15-5 40918 1-0
C 22-09-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Virtus JO15-3 41632 1-0
C 22-09-2018 13:00 RSV JO15-1 DIOZ JO15-1 40361 12-0
C 22-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-7 Prinsenland JO15-2 40433 6-0
C 22-09-2018 10:00 De Fendert JO15-2 Victoria'03 JO15-2 40284 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:20 JEKA JO15-9 DSE JO15-3 6378 0-0
B 15-09-2018 11:00 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-7 6593 3-0
B 08-09-2018 12:30 VVR JO15-2 JEKA JO15-9 6524 5-1
B 08-09-2018 13:15 Unitas'30 JO15-7 DSE JO15-3 5770 0-0
B 01-09-2018 13:00 DSE JO15-3 VVR JO15-2 6193 0-0
B 01-09-2018 15:30 JEKA JO15-9 Unitas'30 JO15-7 6210 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 6 6 0 0 18 41 9 32 0
2 UVV'40 JO15-2 6 5 1 0 16 30 7 23 0
3 WDS'19 JO15-2 7 4 2 1 14 23 11 12 0
4 Unitas'30 JO15-7 7 4 0 3 12 30 18 12 0
5 VVR JO15-2 7 4 0 3 12 20 13 7 0
6 Rijen JO15-3 6 2 1 3 7 19 16 3 0
7 JEKA JO15-10 6 2 0 4 6 24 14 10 0
8 Moerse Boys JO15-2 6 2 0 4 6 12 26 -14 0
9 Unitas'30 JO15-8 6 2 0 4 6 13 36 -23 0
10 Baronie JO15-7 7 2 0 5 6 18 57 -39 0
11 Rijen JO15-4 6 0 0 6 0 11 34 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO15-2 10 9 1 0 28 33 3 30 0
2 SC Gastel JO15-2 11 9 1 1 28 41 6 35 0
3 RSV JO15-1 11 9 0 2 27 73 10 63 0
4 Unitas'30 JO15-7 11 7 0 4 21 41 35 6 0
5 Virtus JO15-3 11 6 0 5 18 42 23 19 0
6 Victoria'03 JO15-2 11 5 2 4 17 34 25 9 0
7 MOC'17 JO15-5 11 5 1 5 16 38 26 12 0
8 Klundert JO15-2 11 5 0 6 15 25 42 -17 0
9 De Fendert JO15-2 11 4 0 7 12 44 34 10 0
10 Prinsenland JO15-2 10 1 0 9 3 8 53 -45 0
11 DIOZ JO15-1 10 1 0 9 3 14 71 -57 0
12 MOC'17 JO15-6 10 0 1 9 1 4 69 -65 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO15-2 2 2 0 0 6 8 1 7 0
2 Unitas'30 JO15-7 2 0 1 1 1 3 6 -3 0
3 JEKA JO15-9 2 0 1 1 1 4 8 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 4 B 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4A1 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven