Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 JO15-6

Teamleden

Spelers
Finn van Dartel Keeper      
Stijn Ackerman        
Niels van Bezouw        
Luuk van den Broek        
Jamie van den Broek        
Emre van Dijk        
Lars van der Does        
Sam Liebregts        
Thijs de Ligt        
Gijs Martens        
Gido Nagtzaam        
Indy van Oeveren        
Boaz Pelger        
Levi van Poppel        
Rodin Schenkel        
Jef Schets        
 
Overige teamleden
Arno van Dijk Leider
Simon Liebregts Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 11:30 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-6 39740 10:40
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 Moerse Boys JO15-2 40018 11:30
C 10-11-2018 11:40 JEKA JO15-11 Unitas'30 JO15-6 40659 10:50
C 17-11-2018 16:55 Unitas'30 JO15-6 Advendo JO15-1 97218 16:25
C 24-11-2018 11:30 DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-6 40070 10:55
C 01-12-2018 13:30 Unitas'30 JO15-6 TVC Breda JO15-4 41551 13:00
C 08-12-2018 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-6 42096 11:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-10-2018 19:00 Advendo JO15-1 Sprundel JO15-1
C 27-10-2018 11:30 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-6
C 27-10-2018 13:00 DIA JO15-3 VVR JO15-2
C 27-10-2018 12:45 Sprundel JO15-1 DSE JO15-2
C 27-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 TVC Breda JO15-4
C 27-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 Advendo JO15-1
C 27-10-2018 10:00 WDS'19 JO15-2 JEKA JO15-11
C 03-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-4 UVV'40 JO15-2
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 Moerse Boys JO15-2
C 03-11-2018 13:45 JEKA JO15-11 Sprundel JO15-1
C 03-11-2018 12:30 Advendo JO15-1 Boeimeer JO15-3
C 03-11-2018 12:30 VVR JO15-2 WDS'19 JO15-2
C 03-11-2018 11:30 DSE JO15-2 DIA JO15-3
C 10-11-2018 13:00 DIA JO15-3 Moerse Boys JO15-2
C 10-11-2018 12:45 Sprundel JO15-1 UVV'40 JO15-2
C 10-11-2018 12:30 Advendo JO15-1 VVR JO15-2
C 10-11-2018 11:40 JEKA JO15-11 Unitas'30 JO15-6
C 10-11-2018 11:30 DSE JO15-2 TVC Breda JO15-4
C 10-11-2018 10:30 WDS'19 JO15-2 Boeimeer JO15-3
C 17-11-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 DSE JO15-2
C 17-11-2018 12:30 VVR JO15-2 JEKA JO15-11
C 17-11-2018 15:00 UVV'40 JO15-2 DIA JO15-3
C 17-11-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 Sprundel JO15-1
C 17-11-2018 16:55 Unitas'30 JO15-6 Advendo JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 WDS'19 JO15-2 39508 3-1
C 13-10-2018 12:30 VVR JO15-2 DSE JO15-2 40909 4-3
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO15-11 Moerse Boys JO15-2 42117 0-0
C 13-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-6 WDS'19 JO15-2 40881 2-2
C 13-10-2018 14:00 UVV'40 JO15-2 Boeimeer JO15-3 39547 3-0
C 13-10-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 DIA JO15-3 41000 4-2
C 06-10-2018 12:45 DIA JO15-3 Advendo JO15-1 97213 5-1
C 06-10-2018 12:45 Sprundel JO15-1 VVR JO15-2 41373 7-0
C 06-10-2018 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-11 41933 5-2
C 06-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-6 40540 2-1
C 06-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 TVC Breda JO15-4 41537 0-9
C 06-10-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 UVV'40 JO15-2 41310 2-0
C 29-09-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 VVR JO15-2 41132 12-1
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Moerse Boys JO15-2 40200 12-0
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 Sprundel JO15-1 41627 1-0
C 29-09-2018 12:30 TSC JO15-4 JEKA JO15-11 40098 0-0
C 29-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 DIA JO15-3 39603 0-1
C 29-09-2018 10:00 WDS'19 JO15-2 DSE JO15-2 41962 4-1
C 29-09-2018 12:30 Advendo JO15-1 JEKA JO15-11 97212 5-3
C 22-09-2018 11:30 DSE JO15-2 TSC JO15-4 41051 0-0
C 22-09-2018 11:30 DSE JO15-2 Advendo JO15-1 97211 2-6
C 22-09-2018 11:00 VVR JO15-2 UVV'40 JO15-2 40276 2-3
C 22-09-2018 12:45 Sprundel JO15-1 WDS'19 JO15-2 40337 4-0
C 22-09-2018 13:00 DIA JO15-3 Unitas'30 JO15-6 40449 6-1
C 22-09-2018 13:30 JEKA JO15-11 TVC Breda JO15-4 41784 0-8
C 22-09-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 Boeimeer JO15-3 40973 1-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 DSE JO15-2 6044 8-0
B 15-09-2018 10:30 Unitas'30 JO15-6 JEKA JO15-7 6279 1-8
B 08-09-2018 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-7 6191 4-10
B 08-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-6 6086 5-1
B 01-09-2018 14:15 JEKA JO15-7 TVC Breda JO15-3 6341 0-6
B 01-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 DSE JO15-2 5883 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-4 4 4 0 0 12 33 3 30 0
2 UVV'40 JO15-2 4 3 0 1 9 18 4 14 0
3 DIA JO15-3 4 3 0 1 9 14 6 8 0
4 WDS'19 JO15-2 5 2 1 2 7 9 10 -1 0
5 Sprundel JO15-1 3 2 0 1 6 11 1 10 0
6 Advendo JO15-1 3 2 0 1 6 12 10 2 0
7 Boeimeer JO15-3 4 2 0 2 6 5 6 -1 0
8 Unitas'30 JO15-6 4 1 1 2 4 5 10 -5 0
9 DSE JO15-2 4 1 0 3 3 11 16 -5 0
10 VVR JO15-2 4 1 0 3 3 7 25 -18 0
11 Moerse Boys JO15-2 4 1 0 3 3 4 25 -21 0
12 JEKA JO15-11 3 0 0 3 0 5 18 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-3 3 3 0 0 9 19 1 18 0
2 JEKA JO15-7 3 2 0 1 6 18 11 7 0
3 Unitas'30 JO15-6 3 1 0 2 3 5 13 -8 0
4 DSE JO15-2 3 0 0 3 0 4 21 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:00 - 20:15 3 B 8 Team training Unitas'30 JO15-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-6

Berichten



Terug naar boven