Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-6

Teamleden

Spelers
Stijn Ackerman        
Niels van Bezouw        
Luuk van den Broek        
Jamie van den Broek        
Emre van Dijk        
Lars van der Does        
Sam Liebregts        
Thijs de Ligt        
Gido Nagtzaam        
Indy van Oeveren        
Boaz Pelger        
Levi van Poppel        
Rodin Schenkel        
Jef Schets        
 
Overige teamleden
Arno van Dijk Leider
Simon Liebregts Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:15 Roosendaal JO15-5 Virtus JO15-3 114501 3-2
C 25-05-2019 12:45 DSE JO15-2 Seolto JO15-1G 113881 2-1
C 25-05-2019 12:15 Klundert JO15-2 DIOZ JO15-1 113690 5-1
C 25-05-2019 10:00 Victoria'03 JO15-2 Unitas'30 JO15-4 115216 0-5
C 25-05-2019 13:30 Unitas'30 JO15-6 MOC'17 JO15-5 146736 2-2
C 22-05-2019 19:00 Unitas'30 JO15-6 Victoria'03 JO15-2 146733 2-4
C 18-05-2019 10:00 Seolto JO15-1G Roosendaal JO15-5 114629 1-4
C 18-05-2019 11:15 MOC'17 JO15-5 Victoria'03 JO15-2 113589 14-0
C 18-05-2019 12:30 DIOZ JO15-1 NSV JO15-1 115299 1-12
C 18-05-2019 13:30 Unitas'30 JO15-4 DSE JO15-2 113635 4-1
C 18-05-2019 11:15 Virtus JO15-3 Unitas'30 JO15-6 146735 2-1
C 16-05-2019 18:30 DIOZ JO15-1 Virtus JO15-3 112935 2-3
C 11-05-2019 11:30 DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-6 146734 2-4
C 11-05-2019 10:00 NSV JO15-1 MOC'17 JO15-5 113197 6-0
C 11-05-2019 10:00 Victoria'03 JO15-2 Virtus JO15-3 113194 0-4
C 11-05-2019 12:30 DIOZ JO15-1 Seolto JO15-1G 113724 4-0
C 11-05-2019 12:15 Klundert JO15-2 Unitas'30 JO15-4 112930 2-3
C 08-05-2019 19:30 Unitas'30 JO15-4 Roosendaal JO15-5 113261 4-2
C 04-05-2019 11:15 Virtus JO15-3 NSV JO15-1 113250 2-5
C 04-05-2019 09:15 Seolto JO15-1G Klundert JO15-2 113224 4-2
C 04-05-2019 11:15 MOC'17 JO15-5 DSE JO15-2 114684 8-1
C 13-04-2019 10:00 NSV JO15-1 Seolto JO15-1G 113522 7-3
C 13-04-2019 10:15 Klundert JO15-2 Virtus JO15-3 113958 3-2
C 13-04-2019 11:30 DSE JO15-2 Victoria'03 JO15-2 115174 1-4
C 13-04-2019 12:30 DIOZ JO15-1 Unitas'30 JO15-4 113454 2-8
C 13-04-2019 13:15 Roosendaal JO15-5 Unitas'30 JO15-6 146732 2-1
C 10-04-2019 18:30 Virtus JO15-3 MOC'17 JO15-5 113200 2-5
C 06-04-2019 12:00 Unitas'30 JO15-4 NSV JO15-1 113926 2-3
C 06-04-2019 11:15 Virtus JO15-3 DSE JO15-2 114098 5-2
C 06-04-2019 11:15 MOC'17 JO15-5 Klundert JO15-2 113594 6-0
C 06-04-2019 10:15 Victoria'03 JO15-2 Roosendaal JO15-5 112867 0-9
C 06-04-2019 10:05 Unitas'30 JO15-6 DIOZ JO15-1 146731 4-0
C 30-03-2019 11:15 MOC'17 JO15-5 Unitas'30 JO15-4 114961 1-3
C 30-03-2019 10:00 NSV JO15-1 Roosendaal JO15-5 113112 2-2
C 30-03-2019 11:30 DSE JO15-2 DIOZ JO15-1 114631 5-1
C 23-03-2019 10:00 NSV JO15-1 DSE JO15-2 113795 5-0
C 23-03-2019 10:30 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-4 114314 1-6
C 23-03-2019 10:15 Klundert JO15-2 Victoria'03 JO15-2 113979 3-5
C 23-03-2019 13:15 Roosendaal JO15-5 MOC'17 JO15-5 114275 3-3
C 16-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-6 Klundert JO15-2 146730 5-0
C 16-03-2019 10:30 Victoria'03 JO15-2 Seolto JO15-1G 114843 3-2
C 09-03-2019 10:15 Klundert JO15-2 NSV JO15-1 114476 1-4
C 09-03-2019 10:15 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-6 146729 1-7
C 09-03-2019 13:15 Roosendaal JO15-5 DSE JO15-2 114937 2-2
C 09-03-2019 13:30 DIOZ JO15-1 Victoria'03 JO15-2 113663 9-0
C 16-02-2019 11:15 MOC'17 JO15-5 Seolto JO15-1G 114518 2-1
C 16-02-2019 11:15 Virtus JO15-3 Unitas'30 JO15-4 114233 6-2
C 16-02-2019 11:30 DSE JO15-2 Klundert JO15-2 115097 3-4
C 16-02-2019 13:15 Roosendaal JO15-5 DIOZ JO15-1 115286 9-1
C 16-02-2019 13:30 Unitas'30 JO15-6 NSV JO15-1 146728 1-1
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-6 146727 1-3
C 09-02-2019 11:00 DIOZ JO15-1 MOC'17 JO15-5 115344 0-15
C 09-02-2019 10:20 Seolto JO15-1G Virtus JO15-3 114099 5-10
C 09-02-2019 10:15 Klundert JO15-2 Roosendaal JO15-5 112914 1-7
C 09-02-2019 10:00 NSV JO15-1 Victoria'03 JO15-2 114946 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 Advendo JO15-1 97215 0-0
C 15-12-2018 09:00 WDS'19 JO15-2 JEKA JO15-11 40194 8-1
C 15-12-2018 13:00 TVC Breda JO15-4 Sprundel JO15-1 41172 7-0
C 08-12-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 WDS'19 JO15-2 40726 0-0
C 08-12-2018 11:30 DSE JO15-2 Moerse Boys JO15-2 40351 1-1
C 08-12-2018 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-6 42096 2-2
C 08-12-2018 13:00 Advendo JO15-1 UVV'40 JO15-2 97221 0-0
C 08-12-2018 12:45 Sprundel JO15-1 DIA JO15-3 39802 1-0
C 08-12-2018 10:30 JEKA JO15-11 Boeimeer JO15-3 39457 1-8
C 01-12-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Advendo JO15-1 97220 0-0
C 01-12-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 VVR JO15-2 41433 4-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO15-3 JEKA JO15-11 41199 9-1
C 01-12-2018 13:00 Moerse Boys JO15-2 Sprundel JO15-1 39903 0-6
C 01-12-2018 12:15 Unitas'30 JO15-6 TVC Breda JO15-4 41551 0-3
C 28-11-2018 19:15 UVV'40 JO15-2 DSE JO15-2 42083 5-4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-6 40070 4-3
C 24-11-2018 12:30 VVR JO15-2 Moerse Boys JO15-2 40691 2-0
C 24-11-2018 14:30 Advendo JO15-1 TVC Breda JO15-4 97219 0-30
C 24-11-2018 13:45 JEKA JO15-11 UVV'40 JO15-2 41405 0-3
C 24-11-2018 13:00 DIA JO15-3 WDS'19 JO15-2 39966 2-1
C 24-11-2018 12:45 Sprundel JO15-1 Boeimeer JO15-3 40704 3-2
C 17-11-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 DIA JO15-3 41611 1-6
C 17-11-2018 12:30 VVR JO15-2 JEKA JO15-11 41790 3-0
C 17-11-2018 14:00 Unitas'30 JO15-6 Advendo JO15-1 97218 12-0
C 17-11-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 DSE JO15-2 41562 15-2
C 10-11-2018 10:30 WDS'19 JO15-2 Boeimeer JO15-3 40229 2-1
C 10-11-2018 11:30 DSE JO15-2 TVC Breda JO15-4 42122 0-15
C 10-11-2018 11:40 JEKA JO15-11 Unitas'30 JO15-6 40659 0-6
C 10-11-2018 12:45 Sprundel JO15-1 UVV'40 JO15-2 41697 3-0
C 10-11-2018 14:30 DIA JO15-3 Moerse Boys JO15-2 40204 4-0
C 10-11-2018 12:30 Advendo JO15-1 VVR JO15-2 97217 0-18
C 03-11-2018 12:30 VVR JO15-2 WDS'19 JO15-2 40440 1-5
C 03-11-2018 11:30 DSE JO15-2 DIA JO15-3 40201 1-7
C 03-11-2018 12:30 Advendo JO15-1 Boeimeer JO15-3 97216 0-14
C 03-11-2018 13:45 JEKA JO15-11 Sprundel JO15-1 40667 1-4
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 Moerse Boys JO15-2 40018 3-1
C 03-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-4 UVV'40 JO15-2 39728 8-1
C 27-10-2018 11:30 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-6 39740 3-3
C 27-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 TVC Breda JO15-4 40963 1-3
C 27-10-2018 12:45 Sprundel JO15-1 DSE JO15-2 40304 8-0
C 27-10-2018 13:00 DIA JO15-3 VVR JO15-2 40063 6-0
C 23-10-2018 19:00 Advendo JO15-1 Sprundel JO15-1 97214 0-7
C 20-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 WDS'19 JO15-2 39508 3-1
C 13-10-2018 12:30 VVR JO15-2 DSE JO15-2 40909 4-3
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO15-11 Moerse Boys JO15-2 42117 0-0
C 13-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-6 WDS'19 JO15-2 40881 2-2
C 13-10-2018 14:00 UVV'40 JO15-2 Boeimeer JO15-3 39547 3-0
C 13-10-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 DIA JO15-3 41000 4-2
C 06-10-2018 12:45 Sprundel JO15-1 VVR JO15-2 41373 7-0
C 06-10-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 UVV'40 JO15-2 41310 2-0
C 06-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 TVC Breda JO15-4 41537 0-9
C 06-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-6 40540 2-1
C 06-10-2018 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-11 41933 5-2
C 06-10-2018 12:45 DIA JO15-3 Advendo JO15-1 97213 5-1
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Moerse Boys JO15-2 40200 12-0
C 29-09-2018 10:00 WDS'19 JO15-2 DSE JO15-2 41962 4-1
C 29-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 DIA JO15-3 39603 0-1
C 29-09-2018 12:30 TSC JO15-4 JEKA JO15-11 40098 0-0
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 Sprundel JO15-1 41627 1-0
C 29-09-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 VVR JO15-2 41132 12-1
C 29-09-2018 12:30 Advendo JO15-1 JEKA JO15-11 97212 5-3
C 22-09-2018 11:30 DSE JO15-2 Advendo JO15-1 97211 2-6
C 22-09-2018 13:30 JEKA JO15-11 TVC Breda JO15-4 41784 0-8
C 22-09-2018 13:00 DIA JO15-3 Unitas'30 JO15-6 40449 6-1
C 22-09-2018 12:45 Sprundel JO15-1 WDS'19 JO15-2 40337 4-0
C 22-09-2018 11:00 VVR JO15-2 UVV'40 JO15-2 40276 2-3
C 22-09-2018 11:30 DSE JO15-2 TSC JO15-4 41051 0-0
C 22-09-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 Boeimeer JO15-3 40973 1-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 DSE JO15-2 6044 8-0
B 15-09-2018 10:30 Unitas'30 JO15-6 JEKA JO15-7 6279 1-8
B 08-09-2018 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-7 6191 4-10
B 08-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-6 6086 5-1
B 01-09-2018 14:15 JEKA JO15-7 TVC Breda JO15-3 6341 0-6
B 01-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-6 DSE JO15-2 5883 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV JO15-1 10 8 2 0 26 48 14 34 0
2 Roosendaal JO15-5 10 6 3 1 21 43 17 26 0
3 Unitas'30 JO15-4 10 7 0 3 21 38 21 17 0
4 MOC'17 JO15-5 10 6 2 2 20 56 18 38 0
5 Virtus JO15-3 10 6 0 4 18 38 28 10 0
6 Unitas'30 JO15-6 10 5 2 3 17 30 15 15 0
7 Victoria'03 JO15-2 10 4 0 6 12 18 52 -34 0
8 Klundert JO15-2 10 3 0 7 9 21 40 -19 0
9 DSE JO15-2 10 2 1 7 7 19 38 -19 0
10 DIOZ JO15-1 10 2 0 8 6 21 61 -40 0
11 Seolto JO15-1G 10 1 0 9 3 19 47 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-4 9 9 0 0 27 69 5 64 0
2 DIA JO15-3 10 8 0 2 24 43 10 33 0
3 Sprundel JO15-1 10 8 0 2 24 36 11 25 0
4 WDS'19 JO15-2 9 5 1 3 16 25 15 10 0
5 UVV'40 JO15-2 10 5 1 4 16 31 28 3 0
6 Boeimeer JO15-3 10 5 0 5 15 36 17 19 0
7 Unitas'30 JO15-6 10 3 3 4 12 22 23 -1 0
8 VVR JO15-2 10 3 1 6 10 15 42 -27 0
9 DSE JO15-2 10 2 1 7 7 21 64 -43 0
10 Moerse Boys JO15-2 9 1 1 7 4 6 41 -35 0
11 JEKA JO15-11 9 0 0 9 0 6 54 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-3 3 3 0 0 9 19 1 18 0
2 JEKA JO15-7 3 2 0 1 6 18 11 7 0
3 Unitas'30 JO15-6 3 1 0 2 3 5 13 -8 0
4 DSE JO15-2 3 0 0 3 0 4 21 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:00 - 20:15 3 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven