Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-9

Teamleden

Spelers
Tim Freijzer        
Jonah de Haan        
Tobias Koopmans        
Daan Laverman        
Niek Olijslager        
Bram van Schoonhoven        
Levi Versluis        
Sami van Zummeren        
 
Overige teamleden
Max van Schoonhoven Leider
Roelof Versluis Leider
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 10:00 Terheijden JO8-2 Unitas'30 JO8-9 150583 09:10
C 11-05-2019 11:00 Unitas'30 JO8-9 Baronie JO8-7 135816 10:30
C 18-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Unitas'30 JO8-9 135298 09:10
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 The Gunners JO8-2 135689 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Sprundel JO8-2
C 04-05-2019 08:30 Baronie JO8-7 Beek Vooruit JO8-4
C 04-05-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Roosendaal JO8-7
C 04-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Seolto JO8-3G
C 04-05-2019 10:00 Terheijden JO8-2 Unitas'30 JO8-9
C 11-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Zundert JO8-2
C 11-05-2019 11:00 Unitas'30 JO8-9 Baronie JO8-7
C 11-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 The Gunners JO8-2
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 DSE JO8-3
C 11-05-2019 09:00 Sprundel JO8-2 TVC Breda JO8-2
C 11-05-2019 08:45 Seolto JO8-3G Terheijden JO8-2
C 18-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Beek Vooruit JO8-4
C 18-05-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Moerse Boys JO8-3
C 18-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Unitas'30 JO8-9
C 18-05-2019 10:30 The Gunners JO8-2 Seolto JO8-3G
C 18-05-2019 11:30 DSE JO8-3 Sprundel JO8-2
C 18-05-2019 12:05 Baronie JO8-7 Terheijden JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-9 134806
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-9 Sprundel JO8-2 Josh Frauenfelder (S) 137250
C 30-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-9 DSE JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 135152
C 23-03-2019 vervallen Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-9 135738
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Unitas'30 JO8-9 137239
C 23-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-9 136437
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 JO8-9 TVC Breda JO8-2 Louis Donders (S) 135386
V 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO8-7 Unitas'30 JO8-9
V 02-02-2019 10:00 Unitas'30 JO8-9 Sc 't Zand JO8-9 Louis Donders (S) 8-1
C 08-12-2018 vervallen Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 Max Ambags (S) 62847
C 01-12-2018 10:30 Alliance JO8-1 Unitas'30 JO8-9 92529
C 24-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-9 Halsteren JO8-5 Bas Voermans (S) 93047
C 17-11-2018 vervallen Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-9 60882
C 10-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-9 MOC'17 JO8-8 Bas Voermans (S) 61228
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-8 Unitas'30 JO8-9 Josh Frauenfelder (S) 61505
C 27-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-9 RSV JO8-2 Milan Vriens (S) 62407
B 20-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Unitas'30 JO8-9 R.A.M. (Ronald) Buijsen 103275 9 - 1
C 13-10-2018 vervallen Baronie JO8-4 Unitas'30 JO8-9 62968
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-9 Wernhout JO8-1 Max Ambags (S) 62361
C 29-09-2018 vervallen Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-9 61800
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 JO8-9 Achtmaal JO8-1 Pim van Polanen (S) 78455
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Zundert JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 15828 13 - 1
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 15962 12 - 5
B 01-09-2018 08:30 VVR JO8-1 Unitas'30 JO8-9 T. (Tygo) Verdonk 15712 4 - 7
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Unitas'30 JO8-10M Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys JO8-3 Baronie JO8-7 134861 0-0
C 13-04-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Zundert JO8-2 134164 0-0
C 13-04-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Terheijden JO8-2 150582 0-0
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 The Gunners JO8-2 137358 0-0
C 13-04-2019 09:00 Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-9 134806 0-0
C 13-04-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-3 134689 0-0
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO8-4 Sprundel JO8-2 134191 0-0
C 06-04-2019 09:15 The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135049 0-0
C 06-04-2019 09:00 DSE JO8-3 TVC Breda JO8-2 134972 0-0
C 06-04-2019 09:30 Unitas'30 JO8-9 Sprundel JO8-2 137250 0-0
C 06-04-2019 11:00 Zundert JO8-2 Moerse Boys JO8-3 135760 0-0
C 06-04-2019 11:00 Terheijden JO8-2 Roosendaal JO8-7 150581 0-0
C 06-04-2019 11:00 Baronie JO8-7 Seolto JO8-3G 134937 0-0
C 30-03-2019 11:30 Baronie JO8-7 Zundert JO8-2 136490 0-0
C 30-03-2019 11:30 Terheijden JO8-2 Moerse Boys JO8-3 150579 0-0
C 30-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-9 DSE JO8-3 135152 0-0
C 30-03-2019 10:30 Seolto JO8-3G Roosendaal JO8-7 135096 0-0
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 TVC Breda JO8-2 137000 0-0
C 23-03-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Zundert JO8-2 135174 0-0
C 23-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-9 135738 0-0
C 23-03-2019 11:30 DSE JO8-3 The Gunners JO8-2 136120 0-0
C 23-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Seolto JO8-3G 137064 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Baronie JO8-7 134042 0-0
C 23-03-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Terheijden JO8-2 150580 0-0
C 16-03-2019 10:00 VVR JO8-2 Moerse Boys JO8-3 136877 0-0
C 16-03-2019 08:45 The Gunners JO8-2 TVC Breda JO8-2 135807 0-0
C 09-03-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Baronie JO8-7 134966 0-0
C 09-03-2019 10:00 Zundert JO8-2 The Gunners JO8-2 136831 0-0
C 09-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 137362 0-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO8-3 VVR JO8-2 135434 0-0
C 09-03-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Seolto JO8-3G 135365 0-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO8-3 Terheijden JO8-2 150578 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Unitas'30 JO8-9 137239 0-0
C 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-9 136437 0-0
C 23-02-2019 11:30 DSE JO8-3 Moerse Boys JO8-3 135887 0-0
C 23-02-2019 11:00 TVC Breda JO8-2 Seolto JO8-3G 136511 0-0
C 23-02-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Terheijden JO8-2 150576 0-0
C 16-02-2019 08:45 Seolto JO8-3G Moerse Boys JO8-3 137088 0-0
C 16-02-2019 08:30 Baronie JO8-7 The Gunners JO8-2 135234 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 TVC Breda JO8-2 135386 0-0
C 16-02-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Roosendaal JO8-7 135680 0-0
C 16-02-2019 10:00 Zundert JO8-2 DSE JO8-3 135250 0-0
C 16-02-2019 10:00 VVR JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135200 0-0
C 09-02-2019 11:30 DSE JO8-3 Baronie JO8-7 135383 0-0
C 09-02-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Sprundel JO8-2 136196 0-0
C 09-02-2019 10:00 The Gunners JO8-2 VVR JO8-2 134107 0-0
C 09-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Zundert JO8-2 134313 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Unitas'30 JO8-9 103275 9-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO8-4 Sprundel JO8-1 63061 0-0
C 15-12-2018 09:00 RSV JO8-2 Alliance JO8-1 92530 0-0
C 08-12-2018 09:35 Baronie JO8-4 MOC'17 JO8-8 60990 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 62847 0-0
C 08-12-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Achtmaal JO8-1 78464 0-0
C 08-12-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Zundert JO8-1 62702 0-0
C 08-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-8 Halsteren JO8-5 93049 0-0
C 01-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 RSV JO8-2 60587 0-0
C 01-12-2018 10:00 Zundert JO8-1 Sprundel JO8-1 61231 0-0
C 01-12-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 Baronie JO8-4 78463 0-0
C 01-12-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-8 63015 0-0
C 01-12-2018 10:30 Alliance JO8-1 Unitas'30 JO8-9 92529 0-0
C 24-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Halsteren JO8-5 93047 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 MOC'17 JO8-8 61553 0-0
C 24-11-2018 09:00 RSV JO8-2 Zundert JO8-1 63323 0-0
C 24-11-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Alliance JO8-1 92528 0-0
C 24-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Achtmaal JO8-1 78462 0-0
C 17-11-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-9 60882 0-0
C 17-11-2018 09:00 Halsteren JO8-5 RSV JO8-2 93046 0-0
C 17-11-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Unitas'30 JO8-8 63286 0-0
C 17-11-2018 10:00 Zundert JO8-1 Baronie JO8-4 61401 0-0
C 17-11-2018 10:30 Alliance JO8-1 Achtmaal JO8-1 92527 0-0
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO8-8 Zundert JO8-1 60821 0-0
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO8-9 MOC'17 JO8-8 61228 0-0
C 10-11-2018 09:00 RSV JO8-2 Sprundel JO8-1 62352 0-0
C 10-11-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 Halsteren JO8-5 93045 0-0
C 10-11-2018 10:30 Baronie JO8-4 Wernhout JO8-1 62530 0-0
C 10-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Alliance JO8-1 92526 0-0
C 03-11-2018 10:00 Zundert JO8-1 Alliance JO8-1 92525 0-0
C 03-11-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Achtmaal JO8-1 78460 0-0
C 03-11-2018 11:00 Baronie JO8-4 Halsteren JO8-5 93044 0-0
C 03-11-2018 09:00 Sprundel JO8-1 MOC'17 JO8-8 62009 0-0
C 03-11-2018 09:00 RSV JO8-2 Moerse Boys JO8-3 60483 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-8 Unitas'30 JO8-9 61505 0-0
C 27-10-2018 09:00 Halsteren JO8-5 Sprundel JO8-1 93043 0-0
C 27-10-2018 11:00 Unitas'30 JO8-9 RSV JO8-2 62407 0-0
C 27-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Wernhout JO8-1 61265 0-0
C 27-10-2018 10:30 Alliance JO8-1 Baronie JO8-4 92524 0-0
C 27-10-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 Unitas'30 JO8-8 78459 0-0
C 27-10-2018 09:00 MOC'17 JO8-8 Zundert JO8-1 62988 0-0
C 20-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Moerse Boys JO8-3 62031 0-0
C 20-10-2018 10:15 Halsteren JO8-5 Wernhout JO8-1 93048 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 Alliance JO8-1 92523 0-0
C 13-10-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Moerse Boys JO8-3 61774 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Halsteren JO8-5 93042 0-0
C 13-10-2018 09:30 Wernhout JO8-1 RSV JO8-2 63097 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO8-4 Unitas'30 JO8-9 62968 0-0
C 13-10-2018 10:00 Zundert JO8-1 Achtmaal JO8-1 78458 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Wernhout JO8-1 62361 0-0
C 06-10-2018 09:00 RSV JO8-2 Unitas'30 JO8-8 62550 0-0
C 06-10-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 MOC'17 JO8-8 78457 0-0
C 06-10-2018 10:30 Alliance JO8-1 Sprundel JO8-1 92522 0-0
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Baronie JO8-4 61400 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO8-5 Zundert JO8-1 93041 0-0
C 29-09-2018 09:00 MOC'17 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 60960 0-0
C 29-09-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Wernhout JO8-1 61915 0-0
C 29-09-2018 12:00 Baronie JO8-4 Unitas'30 JO8-8 62466 0-0
C 29-09-2018 13:00 Achtmaal JO8-1 RSV JO8-2 78456 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Alliance JO8-1 92521 0-0
C 29-09-2018 10:00 Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-9 61800 0-0
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO8-5 Moerse Boys JO8-3 93040 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 Sprundel JO8-1 61509 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Achtmaal JO8-1 78455 0-0
C 22-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Zundert JO8-1 61826 0-0
C 22-09-2018 09:30 Wernhout JO8-1 MOC'17 JO8-8 60745 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO8-2 Baronie JO8-4 60994 0-0
C 22-09-2018 10:30 Alliance JO8-1 Halsteren JO8-5 93039 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Zundert JO8-1 15828 13-1
B 15-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 VVR JO8-1 16103 1-10
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 15962 12-5
B 08-09-2018 10:00 Zundert JO8-1 VVR JO8-1 15689 6-2
B 05-09-2018 18:30 Moerse Boys JO8-3 Zundert JO8-1 16482 8-4
B 01-09-2018 08:30 VVR JO8-1 Unitas'30 JO8-9 15712 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO8-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 Unitas'30 JO8-9 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO8-9 3 3 0 0 9 32 10 22 0
2 VVR JO8-1 3 1 0 2 3 16 14 2 0
3 Moerse Boys JO8-3 3 1 0 2 3 14 26 -12 0
4 Zundert JO8-1 3 1 0 2 3 11 23 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:15 - 16:15 2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 22-08-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 29-08-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven