Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-9

Teamleden

Spelers
Tim Freijzer        
Jonah de Haan        
Tobias Koopmans        
Daan Laverman        
Niek Olijslager        
Bram van Schoonhoven        
Levi Versluis        
 
Overige teamleden
Max van Schoonhoven Leider
Roelof Versluis Leider
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Roosendaal JO8-7 134549 0-0
C 25-05-2019 09:00 Terheijden JO8-2 Zundert JO8-2 150586 0-0
C 25-05-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Baronie JO8-7 136362 0-0
C 25-05-2019 08:45 Seolto JO8-3G DSE JO8-3 135466 0-0
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 The Gunners JO8-2 135689 0-0
C 18-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Beek Vooruit JO8-4 134329 0-0
C 18-05-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Moerse Boys JO8-3 136595 0-0
C 18-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Unitas'30 JO8-9 135298 0-0
C 18-05-2019 10:30 The Gunners JO8-2 Seolto JO8-3G 137297 0-0
C 18-05-2019 11:30 DSE JO8-3 Sprundel JO8-2 136465 0-0
C 18-05-2019 12:05 Baronie JO8-7 Terheijden JO8-2 150585 0-0
C 11-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-4 Zundert JO8-2 134854 0-0
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 Baronie JO8-7 135816 0-0
C 11-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 The Gunners JO8-2 137074 0-0
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 DSE JO8-3 135226 0-0
C 11-05-2019 09:00 Sprundel JO8-2 TVC Breda JO8-2 136847 0-0
C 11-05-2019 08:45 Seolto JO8-3G Terheijden JO8-2 150584 0-0
C 07-05-2019 18:30 Terheijden JO8-2 Unitas'30 JO8-9 150583 0-0
C 04-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Seolto JO8-3G 134583 0-0
C 04-05-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Roosendaal JO8-7 135054 0-0
C 04-05-2019 08:30 Baronie JO8-7 Beek Vooruit JO8-4 136128 0-0
C 04-05-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Sprundel JO8-2 136911 0-0
C 13-04-2019 09:00 Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-9 134806 0-0
C 13-04-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Terheijden JO8-2 150582 0-0
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 The Gunners JO8-2 137358 0-0
C 13-04-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Zundert JO8-2 134164 0-0
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys JO8-3 Baronie JO8-7 134861 0-0
C 13-04-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-3 134689 0-0
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO8-4 Sprundel JO8-2 134191 0-0
C 06-04-2019 11:00 Baronie JO8-7 Seolto JO8-3G 134937 0-0
C 06-04-2019 11:00 Terheijden JO8-2 Roosendaal JO8-7 150581 0-0
C 06-04-2019 11:00 Zundert JO8-2 Moerse Boys JO8-3 135760 0-0
C 06-04-2019 09:30 Unitas'30 JO8-9 Sprundel JO8-2 137250 0-0
C 06-04-2019 09:15 The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135049 0-0
C 06-04-2019 09:00 DSE JO8-3 TVC Breda JO8-2 134972 0-0
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 TVC Breda JO8-2 137000 0-0
C 30-03-2019 11:30 Baronie JO8-7 Zundert JO8-2 136490 0-0
C 30-03-2019 10:30 Seolto JO8-3G Roosendaal JO8-7 135096 0-0
C 30-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-9 DSE JO8-3 135152 0-0
C 30-03-2019 11:30 Terheijden JO8-2 Moerse Boys JO8-3 150579 0-0
C 23-03-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Zundert JO8-2 135174 0-0
C 23-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Seolto JO8-3G 137064 0-0
C 23-03-2019 11:30 DSE JO8-3 The Gunners JO8-2 136120 0-0
C 23-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-9 135738 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Baronie JO8-7 134042 0-0
C 23-03-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Terheijden JO8-2 150580 0-0
C 16-03-2019 10:00 VVR JO8-2 Moerse Boys JO8-3 136877 0-0
C 16-03-2019 08:45 The Gunners JO8-2 TVC Breda JO8-2 135807 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Unitas'30 JO8-9 137239 0-0
C 09-03-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Seolto JO8-3G 135365 0-0
C 09-03-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Baronie JO8-7 134966 0-0
C 09-03-2019 10:00 Zundert JO8-2 The Gunners JO8-2 136831 0-0
C 09-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 137362 0-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO8-3 VVR JO8-2 135434 0-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO8-3 Terheijden JO8-2 150578 0-0
C 23-02-2019 11:30 DSE JO8-3 Moerse Boys JO8-3 135887 0-0
C 23-02-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Terheijden JO8-2 150576 0-0
C 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-9 136437 0-0
C 23-02-2019 11:00 TVC Breda JO8-2 Seolto JO8-3G 136511 0-0
C 16-02-2019 08:30 Baronie JO8-7 The Gunners JO8-2 135234 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 TVC Breda JO8-2 135386 0-0
C 16-02-2019 08:45 Seolto JO8-3G Moerse Boys JO8-3 137088 0-0
C 16-02-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Roosendaal JO8-7 135680 0-0
C 16-02-2019 10:00 Zundert JO8-2 DSE JO8-3 135250 0-0
C 16-02-2019 10:00 VVR JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135200 0-0
C 09-02-2019 11:30 DSE JO8-3 Baronie JO8-7 135383 0-0
C 09-02-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Sprundel JO8-2 136196 0-0
C 09-02-2019 10:00 The Gunners JO8-2 VVR JO8-2 134107 0-0
C 09-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Zundert JO8-2 134313 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Unitas'30 JO8-9 103275 9-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO8-4 Sprundel JO8-1 63061 0-0
C 15-12-2018 09:00 RSV JO8-2 Alliance JO8-1 92530 0-0
C 08-12-2018 09:35 Baronie JO8-4 MOC'17 JO8-8 60990 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 62847 0-0
C 08-12-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Achtmaal JO8-1 78464 0-0
C 08-12-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Zundert JO8-1 62702 0-0
C 08-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-8 Halsteren JO8-5 93049 0-0
C 01-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 RSV JO8-2 60587 0-0
C 01-12-2018 10:00 Zundert JO8-1 Sprundel JO8-1 61231 0-0
C 01-12-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 Baronie JO8-4 78463 0-0
C 01-12-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-8 63015 0-0
C 01-12-2018 10:30 Alliance JO8-1 Unitas'30 JO8-9 92529 0-0
C 24-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Halsteren JO8-5 93047 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 MOC'17 JO8-8 61553 0-0
C 24-11-2018 09:00 RSV JO8-2 Zundert JO8-1 63323 0-0
C 24-11-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Alliance JO8-1 92528 0-0
C 24-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Achtmaal JO8-1 78462 0-0
C 17-11-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-9 60882 0-0
C 17-11-2018 09:00 Halsteren JO8-5 RSV JO8-2 93046 0-0
C 17-11-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Unitas'30 JO8-8 63286 0-0
C 17-11-2018 10:00 Zundert JO8-1 Baronie JO8-4 61401 0-0
C 17-11-2018 10:30 Alliance JO8-1 Achtmaal JO8-1 92527 0-0
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO8-8 Zundert JO8-1 60821 0-0
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO8-9 MOC'17 JO8-8 61228 0-0
C 10-11-2018 09:00 RSV JO8-2 Sprundel JO8-1 62352 0-0
C 10-11-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 Halsteren JO8-5 93045 0-0
C 10-11-2018 10:30 Baronie JO8-4 Wernhout JO8-1 62530 0-0
C 10-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Alliance JO8-1 92526 0-0
C 03-11-2018 10:00 Zundert JO8-1 Alliance JO8-1 92525 0-0
C 03-11-2018 09:30 Wernhout JO8-1 Achtmaal JO8-1 78460 0-0
C 03-11-2018 11:00 Baronie JO8-4 Halsteren JO8-5 93044 0-0
C 03-11-2018 09:00 Sprundel JO8-1 MOC'17 JO8-8 62009 0-0
C 03-11-2018 09:00 RSV JO8-2 Moerse Boys JO8-3 60483 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-8 Unitas'30 JO8-9 61505 0-0
C 27-10-2018 09:00 Halsteren JO8-5 Sprundel JO8-1 93043 0-0
C 27-10-2018 11:00 Unitas'30 JO8-9 RSV JO8-2 62407 0-0
C 27-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Wernhout JO8-1 61265 0-0
C 27-10-2018 10:30 Alliance JO8-1 Baronie JO8-4 92524 0-0
C 27-10-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 Unitas'30 JO8-8 78459 0-0
C 27-10-2018 09:00 MOC'17 JO8-8 Zundert JO8-1 62988 0-0
C 20-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Moerse Boys JO8-3 62031 0-0
C 20-10-2018 10:15 Halsteren JO8-5 Wernhout JO8-1 93048 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 Alliance JO8-1 92523 0-0
C 13-10-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Moerse Boys JO8-3 61774 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Halsteren JO8-5 93042 0-0
C 13-10-2018 09:30 Wernhout JO8-1 RSV JO8-2 63097 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO8-4 Unitas'30 JO8-9 62968 0-0
C 13-10-2018 10:00 Zundert JO8-1 Achtmaal JO8-1 78458 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Wernhout JO8-1 62361 0-0
C 06-10-2018 09:00 RSV JO8-2 Unitas'30 JO8-8 62550 0-0
C 06-10-2018 10:00 Achtmaal JO8-1 MOC'17 JO8-8 78457 0-0
C 06-10-2018 10:30 Alliance JO8-1 Sprundel JO8-1 92522 0-0
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Baronie JO8-4 61400 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO8-5 Zundert JO8-1 93041 0-0
C 29-09-2018 09:00 MOC'17 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 60960 0-0
C 29-09-2018 09:00 Sprundel JO8-1 Wernhout JO8-1 61915 0-0
C 29-09-2018 12:00 Baronie JO8-4 Unitas'30 JO8-8 62466 0-0
C 29-09-2018 13:00 Achtmaal JO8-1 RSV JO8-2 78456 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Alliance JO8-1 92521 0-0
C 29-09-2018 10:00 Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-9 61800 0-0
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO8-5 Moerse Boys JO8-3 93040 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 Sprundel JO8-1 61509 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Achtmaal JO8-1 78455 0-0
C 22-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 Zundert JO8-1 61826 0-0
C 22-09-2018 09:30 Wernhout JO8-1 MOC'17 JO8-8 60745 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO8-2 Baronie JO8-4 60994 0-0
C 22-09-2018 10:30 Alliance JO8-1 Halsteren JO8-5 93039 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Zundert JO8-1 15828 13-1
B 15-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-3 VVR JO8-1 16103 1-10
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 15962 12-5
B 08-09-2018 10:00 Zundert JO8-1 VVR JO8-1 15689 6-2
B 05-09-2018 18:30 Moerse Boys JO8-3 Zundert JO8-1 16482 8-4
B 01-09-2018 08:30 VVR JO8-1 Unitas'30 JO8-9 15712 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO8-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 Unitas'30 JO8-9 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO8-9 3 3 0 0 9 32 10 22 0
2 VVR JO8-1 3 1 0 2 3 16 14 2 0
3 Moerse Boys JO8-3 3 1 0 2 3 14 26 -12 0
4 Zundert JO8-1 3 1 0 2 3 11 23 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:15 - 16:15 2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 22-08-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 29-08-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:15 - 16:15 1 A 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven