Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-10

Teamleden

Spelers
Milan Wilms Keeper      
Shueb Ahmed Abdulla        
Kyran van Aken        
Mohamed Berqi        
Ali Darweesh        
Kevin van Dorst        
Elyas Ebrahimi        
Anggelos Halili        
Koen van Halteren        
Thijs Kerkdijk        
Lano Mutsaers        
Finn Pelger        
Enrico Rockx        
Keano Vermeiren        
Sil Verveer        
 
Overige teamleden
Michel Schalk Trainer
Martijn Verhoeven Trainer/Coach
John Verhoeven Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-09-2018 11:15 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10 N. (Niek) Havermans 46307 10:25
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Sprundel JO13-1 46014 08:00
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4 45090 09:45
C 13-10-2018 vervallen Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-10 44265 00:25
C 13-10-2018 12:00 Dongen JO13-4 Unitas'30 JO13-10 79772 10:55
C 27-10-2018 11:30 Unitas'30 JO13-10 Baronie JO13-10 45391 11:00
C 03-11-2018 10:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-10 46392 10:05
C 10-11-2018 11:30 Unitas'30 JO13-10 Moerse Boys JO13-2 45930 11:00
C 17-11-2018 11:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-10 44716 10:10
C 24-11-2018 13:00 DEVO JO13-1 Unitas'30 JO13-10 45727 12:17
C 01-12-2018 11:30 Unitas'30 JO13-10 VVR JO13-2 44376 11:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2018 10:45 Hoeven JO13-2 DSE JO13-4
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO13-10 Rood-Wit W JO13-2
C 22-09-2018 11:00 Schijf JO13-1 Moerse Boys JO13-2
C 22-09-2018 11:15 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10
C 22-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 VVR JO13-2
C 22-09-2018 13:00 DEVO JO13-1 Internos JO13-2
C 22-09-2018 12:30 DEVO JO13-1 Dongen JO13-4
C 29-09-2018 11:30 Dongen JO13-4 Zundert JO13-2
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2
C 29-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Baronie JO13-10
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Sprundel JO13-1
C 29-09-2018 09:00 DSE JO13-4 Schijf JO13-1
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 DEVO JO13-1
C 06-10-2018 11:00 DEVO JO13-1 VVR JO13-2
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4
C 06-10-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Baronie JO13-10
C 06-10-2018 11:15 Zundert JO13-2 Hoeven JO13-2
C 06-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 Rood-Wit W JO13-2
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Dongen JO13-4
C 13-10-2018 09:00 DSE JO13-4 Moerse Boys JO13-2
C 13-10-2018 10:45 Hoeven JO13-2 Sprundel JO13-1
C 13-10-2018 10:55 Baronie JO13-10 Schijf JO13-1
C 13-10-2018 11:00 VVR JO13-2 Zundert JO13-2
C 13-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DEVO JO13-1
C 13-10-2018 12:00 Dongen JO13-4 Unitas'30 JO13-10

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-10 Boeimeer JO13-4 K. (Kayleigh) Klok 7795 3 - 11
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 WDS'19 JO13-2 K. (Kayleigh) Klok 7803 2 - 5
B 01-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-10 D.A.M. (Dani) deWeert 7549 19 - 0
V 25-08-2018 11:15 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 Leider / Ouder (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Sprundel JO13-1 7539 1-5
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-10 Boeimeer JO13-4 7795 3-11
B 08-09-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Sprundel JO13-1 7714 0-6
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 WDS'19 JO13-2 7803 2-5
B 01-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Boeimeer JO13-4 7023 3-0
B 01-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-10 7549 19-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DEVO JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dongen JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeven JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit W JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Schijf JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sprundel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO13-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVR JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zundert JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO13-1 3 3 0 0 9 30 1 29 0
2 WDS'19 JO13-2 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Boeimeer JO13-4 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
4 Unitas'30 JO13-10 3 0 0 3 0 5 35 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 29-08-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 05-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 12-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 19-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 26-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 03-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 10-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 17-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 24-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 31-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 07-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 14-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 21-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 28-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 05-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 12-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 19-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 26-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 02-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 09-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 16-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 23-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 30-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 06-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 13-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 20-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 27-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 06-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 13-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 20-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 27-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 03-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 10-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 17-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 24-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 01-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 08-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 15-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 22-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 29-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 05-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 12-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 19-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10
wo 26-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training Unitas'30 JO13-10

Berichten



Terug naar boven