Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-10

Teamleden

Spelers
Mahdi Abdalla        
Shueb Ahmed Abdulla        
Kyran van Aken        
Mohamed Berqi        
Rik van Dijk        
Kevin van Dorst        
Elyas Ebrahimi        
Thijs Kerkdijk        
Sem Kriesels        
Jens Lucas        
Lano Mutsaers        
Finn Pelger        
Enrico Rockx        
Efe Tan        
Kevin Verstrepen        
Sil Verveer        
Junairo Zimmerman        
 
Overige teamleden
Mohamed Berqi Leider
Michel Schalk Trainer
Robert Scholtes Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 10:00 Unitas'30 JO13-10 VVR JO13-2 K.F.W. (Kevin) Witteveen 118533 09:30
C 15-05-2019 19:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-10 118779 18:10
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4 117089 08:00
C 21-05-2019 18:30 JEKA JO13-13 Unitas'30 JO13-10 152363 17:40
C 25-05-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-10 117989 07:55

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 11:45 JEKA JO13-13 Unitas'30 JO13-10 H.J. (Hoege) de Valk 116910
C 06-04-2019 10:05 Unitas'30 JO13-10 Groen Wit JO13-2 Afgeschermd… (+1) 117919 0 - 9
C 23-03-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10 R.A.S. (Rob) van Merode 117893 15 - 0
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Zundert JO13-2 D. (Diego) Forsten 118913 4 - 1
C 09-03-2019 10:00 Baronie JO13-10 Unitas'30 JO13-10 D. (Derk) te Kiefte 119215 3 - 7
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 M. (Marco) Verhoeven… (+1) 119617 0 - 12
C 09-02-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-10 S. (Shaqur) de Kraaij 118982 19 - 1
C 08-12-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10 Afgeschermd 45463 7 - 2
C 01-12-2018 14:00 Unitas'30 JO13-10 VVR JO13-2 K.F.W. (Kevin) Witteveen 44376 0 - 15
C 24-11-2018 11:00 DEVO JO13-1 Unitas'30 JO13-10 D. (Damian) Westergaard 45727 23 - 1
C 17-11-2018 11:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-10 F (Floris) Naalden 44716 11 - 1
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Moerse Boys JO13-2 Afgeschermd… (+1) 45930 2 - 5
C 03-11-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-10 A (Arjan) deWildt 46392 15 - 0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Baronie JO13-10 R. (Robin) Sprenkels… (+1) 45391 1 - 9
C 13-10-2018 12:00 Dongen JO13-4 Unitas'30 JO13-10 G. (Gertjan) Leeggangers 79772 11 - 3
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4 G. (Gijs) Nouws 45090 0 - 3
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Sprundel JO13-1 R. (Richard) Rockx 46014 0 - 11
C 22-09-2018 11:15 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10 N. (Niek) Havermans 46307 7 - 0
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-10 Boeimeer JO13-4 R. (Richard) Rockx 7795 3 - 11
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 WDS'19 JO13-2 K. (Kayleigh) Klok 7803 2 - 5
B 01-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-10 B.B.A. (Bjorn) Brouwers 7549 19 - 0
V 25-08-2018 11:15 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 Leider / Ouder (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Sprundel JO13-1 45246 0-2
C 08-12-2018 08:30 Baronie JO13-10 Moerse Boys JO13-2 46759 5-3
C 08-12-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Dongen JO13-4 79779 5-4
C 08-12-2018 11:00 VVR JO13-2 DSE JO13-4 46137 7-0
C 08-12-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10 45463 7-2
C 08-12-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Schijf JO13-1 44531 5-0
C 08-12-2018 11:15 Zundert JO13-2 DEVO JO13-1 46545 0-14
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Hoeven JO13-2 44343 1-5
C 01-12-2018 09:00 DSE JO13-4 Sprundel JO13-1 44737 1-9
C 01-12-2018 11:00 Schijf JO13-1 Zundert JO13-2 46810 3-3
C 01-12-2018 14:00 Unitas'30 JO13-10 VVR JO13-2 44376 0-15
C 01-12-2018 13:30 Dongen JO13-4 Rood-Wit W JO13-2 79778 4-2
C 01-12-2018 10:30 DEVO JO13-1 Baronie JO13-10 44134 11-0
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO13-10 DSE JO13-4 45871 12-1
C 24-11-2018 10:45 Hoeven JO13-2 Schijf JO13-1 45713 3-0
C 24-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 45852 5-1
C 24-11-2018 11:00 DEVO JO13-1 Unitas'30 JO13-10 45727 23-1
C 24-11-2018 11:15 Zundert JO13-2 Moerse Boys JO13-2 46515 1-1
C 24-11-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Dongen JO13-4 79777 6-0
C 17-11-2018 08:45 Hoeven JO13-2 Baronie JO13-10 46506 6-1
C 17-11-2018 09:00 DSE JO13-4 DEVO JO13-1 44804 0-14
C 17-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Zundert JO13-2 43752 2-1
C 17-11-2018 11:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-10 44716 11-1
C 17-11-2018 12:00 Dongen JO13-4 VVR JO13-2 79776 1-1
C 10-11-2018 10:00 Baronie JO13-10 Dongen JO13-4 79775 4-3
C 10-11-2018 11:00 DEVO JO13-1 Schijf JO13-1 45815 8-1
C 10-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Hoeven JO13-2 45045 2-2
C 10-11-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 44162 7-3
C 10-11-2018 11:30 Zundert JO13-2 DSE JO13-4 45168 3-2
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Moerse Boys JO13-2 45930 0-0
C 03-11-2018 11:45 Dongen JO13-4 Schijf JO13-1 79774 2-2
C 03-11-2018 11:15 Sprundel JO13-1 DEVO JO13-1 45040 2-3
C 03-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Moerse Boys JO13-2 44264 6-2
C 03-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DSE JO13-4 44131 7-0
C 03-11-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-10 46392 15-0
C 03-11-2018 08:30 Baronie JO13-10 Zundert JO13-2 45001 5-4
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 44587 4-2
C 27-10-2018 09:00 DSE JO13-4 Dongen JO13-4 79773 2-4
C 27-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 VVR JO13-2 44866 1-6
C 27-10-2018 11:15 DEVO JO13-1 Hoeven JO13-2 44420 9-2
C 27-10-2018 11:30 Zundert JO13-2 Sprundel JO13-1 46171 1-10
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Baronie JO13-10 45391 1-9
C 20-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DEVO JO13-1 46661 0-8
C 13-10-2018 09:00 DSE JO13-4 Moerse Boys JO13-2 44818 4-7
C 13-10-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Sprundel JO13-1 44065 2-5
C 13-10-2018 10:00 Baronie JO13-10 Schijf JO13-1 44897 11-4
C 13-10-2018 13:00 VVR JO13-2 Zundert JO13-2 45889 2-4
C 13-10-2018 12:00 Dongen JO13-4 Unitas'30 JO13-10 79772 11-3
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Dongen JO13-4 79771 2-8
C 06-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 44205 6-4
C 06-10-2018 11:15 Zundert JO13-2 Hoeven JO13-2 44151 1-9
C 06-10-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Baronie JO13-10 43967 9-0
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4 45090 0-3
C 06-10-2018 11:00 DEVO JO13-1 VVR JO13-2 46414 8-3
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 DEVO JO13-1 46611 1-12
C 29-09-2018 09:00 DSE JO13-4 Schijf JO13-1 46115 1-6
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Sprundel JO13-1 46014 0-11
C 29-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Baronie JO13-10 45402 3-5
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2 46815 0-9
C 29-09-2018 13:00 Dongen JO13-4 Zundert JO13-2 79770 3-1
C 22-09-2018 12:30 DEVO JO13-1 Dongen JO13-4 79769 7-1
C 22-09-2018 13:00 DEVO JO13-1 Internos JO13-2 43671 0-0
C 22-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 VVR JO13-2 44652 6-0
C 22-09-2018 11:15 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10 46307 7-0
C 22-09-2018 11:00 Schijf JO13-1 Moerse Boys JO13-2 45514 3-5
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO13-10 Rood-Wit W JO13-2 45028 3-4
C 22-09-2018 10:45 Hoeven JO13-2 DSE JO13-4 44765 10-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Sprundel JO13-1 7539 1-5
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-10 Boeimeer JO13-4 7795 3-11
B 08-09-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Sprundel JO13-1 7714 0-6
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 WDS'19 JO13-2 7803 2-5
B 01-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Boeimeer JO13-4 7023 3-0
B 01-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-10 7549 19-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-4 6 6 0 0 18 54 6 48 0
2 Rood-Wit W JO13-2 6 5 1 0 16 27 4 23 0
3 Groen Wit JO13-2 7 5 1 1 16 39 5 34 0
4 VVR JO13-2 6 5 0 1 15 36 7 29 0
5 Unitas'30 JO13-11 7 3 0 4 9 18 18 0 0
6 Moerse Boys JO13-2 6 2 1 3 7 15 21 -6 0
7 Zundert JO13-2 7 2 1 4 7 12 18 -6 0
8 Schijf JO13-1 5 2 0 3 6 10 17 -7 0
9 Unitas'30 JO13-10 6 2 0 4 6 12 59 -47 0
10 Baronie JO13-10 7 2 0 5 6 14 26 -12 0
11 DSE JO13-4 7 1 1 5 4 13 39 -26 0
12 JEKA Jo13-13 6 0 1 5 1 5 35 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO13-1 11 11 0 0 33 117 11 106 0
2 Sprundel JO13-1 11 10 0 1 30 72 10 62 0
3 Hoeven JO13-2 11 8 1 2 25 68 24 44 0
4 Baronie JO13-10 11 7 0 4 21 55 49 6 0
5 VVR JO13-2 11 5 2 4 17 50 30 20 0
6 Dongen JO13-4 11 5 2 4 17 41 35 6 0
7 Moerse Boys JO13-2 11 4 1 6 13 31 50 -19 0
8 Rood-Wit W JO13-2 11 4 0 7 12 32 49 -17 0
9 Schijf JO13-1 11 3 2 6 11 37 49 -12 0
10 Zundert JO13-2 11 3 2 6 11 26 51 -25 0
11 DSE JO13-4 11 1 0 10 3 15 79 -64 0
12 Unitas'30 JO13-10 11 0 0 11 0 10 117 -107 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO13-1 3 3 0 0 9 30 1 29 0
2 WDS'19 JO13-2 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Boeimeer JO13-4 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
4 Unitas'30 JO13-10 3 0 0 3 0 5 35 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:00 - 16:00 4 B 14 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven