Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-11

Teamleden

Spelers
Jépé Keijzer Keeper      
Jon Babaj        
Joey van Dokkum        
Delano Frijters        
Luca 't Gilde        
Karel Gubbels        
Mik van Hooff        
Dylan Hultermans        
Tim Lauwerijssen        
Niek van der Made        
Senn Nooijens        
Luuk van de Put        
Bram van der Spek        
Musie Tsehaye        
Luuk Verwijmeren        
Kyaro Wesselman        
 
Overige teamleden
Wouter van der Spek Leider
Edwin Hultermans Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Vivoo JO13-1 Halsteren JO13-7 45833 0-0
C 15-12-2018 12:05 VVC'68 JO13-1 Unitas'30 JO13-11 45466 0-0
C 15-12-2018 11:00 Vosmeer JO13-1 METO JO13-2 44852 4-1
C 12-12-2018 19:00 Unitas'30 JO13-11 NVS JO13-1 45289 1-6
C 08-12-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 METO JO13-2 93680 2-7
C 08-12-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 Halsteren JO13-6 44929 5-1
C 08-12-2018 10:30 SC Gastel JO13-3 SPS JO13-1G 44606 1-5
C 08-12-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 SC Kruisland JO13-1 44337 3-2
C 01-12-2018 09:00 Halsteren JO13-6 Unitas'30 JO13-11 45652 7-1
C 01-12-2018 09:30 SPS JO13-1G Roosendaal JO13-4 93679 4-1
C 01-12-2018 10:15 Halsteren JO13-7 Vosmeer JO13-1 44718 0-5
C 01-12-2018 11:30 SC Kruisland JO13-1 SC Gastel JO13-3 45803 2-0
C 01-12-2018 11:45 NVS JO13-1 VVC'68 JO13-1 46433 16-0
C 01-12-2018 11:45 METO JO13-2 Vivoo JO13-1 46028 10-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-11 METO JO13-2 44815 1-6
C 24-11-2018 09:30 Vivoo JO13-1 Halsteren JO13-6 45032 2-11
C 24-11-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 SPS JO13-1G 44864 5-1
C 24-11-2018 13:15 Roosendaal JO13-4 NVS JO13-1 93678 0-13
C 24-11-2018 11:45 Halsteren JO13-7 SC Kruisland JO13-1 43908 2-4
C 24-11-2018 10:30 SC Gastel JO13-3 VVC'68 JO13-1 45293 0-6
C 17-11-2018 11:45 NVS JO13-1 SC Gastel JO13-3 45417 5-0
C 17-11-2018 12:30 METO JO13-2 SC Kruisland JO13-1 43981 5-6
C 17-11-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 Vivoo JO13-1 45113 16-0
C 17-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-11 Vosmeer JO13-1 44297 0-10
C 17-11-2018 09:30 SPS JO13-1G Halsteren JO13-7 46598 6-3
C 17-11-2018 10:15 Halsteren JO13-6 Roosendaal JO13-4 93677 4-2
C 10-11-2018 09:30 Vivoo JO13-1 SPS JO13-1G 43807 0-6
C 10-11-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 NVS JO13-1 45042 10-1
C 10-11-2018 10:15 Halsteren JO13-7 METO JO13-2 46633 5-1
C 10-11-2018 10:30 SC Gastel JO13-3 Unitas'30 JO13-11 44602 0-10
C 10-11-2018 10:45 SC Kruisland JO13-1 Halsteren JO13-6 46058 6-0
C 10-11-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 VVC'68 JO13-1 93676 3-6
C 03-11-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 Halsteren JO13-7 93675 3-2
C 03-11-2018 11:45 NVS JO13-1 METO JO13-2 43904 2-7
C 03-11-2018 10:00 Unitas'30 JO13-11 SC Kruisland JO13-1 44416 4-1
C 03-11-2018 11:30 VVC'68 JO13-1 SPS JO13-1G 45268 8-6
C 03-11-2018 10:30 SC Gastel JO13-3 Halsteren JO13-6 43789 0-6
C 03-11-2018 09:15 Vosmeer JO13-1 Vivoo JO13-1 44012 8-1
C 27-10-2018 09:30 SPS JO13-1G NVS JO13-1 44567 3-5
C 27-10-2018 09:30 Vivoo JO13-1 Roosendaal JO13-4 93674 0-8
C 27-10-2018 10:15 Halsteren JO13-7 Unitas'30 JO13-11 43653 3-0
C 27-10-2018 10:15 Halsteren JO13-6 VVC'68 JO13-1 46556 3-3
C 27-10-2018 10:00 SC Kruisland JO13-1 Vosmeer JO13-1 45121 1-4
C 27-10-2018 11:45 METO JO13-2 SC Gastel JO13-3 44166 10-2
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-11 Roosendaal JO13-4 93673 4-1
C 13-10-2018 09:30 SPS JO13-1G Halsteren JO13-6 46408 2-2
C 13-10-2018 10:30 SC Gastel JO13-3 Vivoo JO13-1 44861 15-0
C 13-10-2018 10:30 VVC'68 JO13-1 Halsteren JO13-7 46742 8-1
C 13-10-2018 11:45 NVS JO13-1 SC Kruisland JO13-1 43639 10-1
C 06-10-2018 09:30 Vivoo JO13-1 Unitas'30 JO13-11 46082 1-6
C 06-10-2018 10:30 SC Kruisland JO13-1 SPS JO13-1G 45064 3-1
C 06-10-2018 10:15 Halsteren JO13-6 NVS JO13-1 46238 2-4
C 06-10-2018 10:15 Halsteren JO13-7 SC Gastel JO13-3 44598 6-3
C 06-10-2018 11:45 METO JO13-2 VVC'68 JO13-1 46159 10-3
C 06-10-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 Vosmeer JO13-1 93672 1-5
C 29-09-2018 10:20 Halsteren JO13-6 Halsteren JO13-7 45909 3-3
C 29-09-2018 09:30 SPS JO13-1G METO JO13-2 44913 2-5
C 29-09-2018 09:00 SC Gastel JO13-3 Vosmeer JO13-1 46488 1-9
C 29-09-2018 11:45 NVS JO13-1 Vivoo JO13-1 45353 5-1
C 29-09-2018 10:30 SC Kruisland JO13-1 Roosendaal JO13-4 93671 7-2
C 22-09-2018 09:30 Vivoo JO13-1 SC Kruisland JO13-1 46624 2-11
C 22-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 SC Gastel JO13-3 93670 2-1
C 22-09-2018 11:45 METO JO13-2 Halsteren JO13-6 43826 8-1
C 22-09-2018 12:15 Unitas'30 JO13-11 SPS JO13-1G 44443 4-10
C 22-09-2018 10:00 Halsteren JO13-7 NVS JO13-1 46325 2-0
C 22-09-2018 11:00 Vosmeer JO13-1 VVC'68 JO13-1 46605 8-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Baronie JO13-10 7515 5-2
B 15-09-2018 09:00 JEKA JO13-9 Unitas'30 JO13-11 7077 6-0
B 08-09-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 JEKA JO13-9 7357 3-9
B 08-09-2018 10:00 Baronie JO13-10 Unitas'30 JO13-11 7256 4-2
B 05-09-2018 18:15 Unitas'30 JO13-11 Moerse Boys JO13-2 7548 1-1
B 01-09-2018 09:00 JEKA JO13-9 Baronie JO13-10 7050 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vosmeer JO13-1 11 11 0 0 33 73 12 61 0
2 METO JO13-2 11 8 0 3 24 70 28 42 0
3 NVS JO13-1 11 8 0 3 24 67 27 40 0
4 SC Kruisland JO13-1 11 7 0 4 21 44 33 11 0
5 VVC'68 JO13-1 10 6 1 3 19 57 49 8 0
6 SPS JO13-1G 11 5 1 5 16 46 37 9 0
7 Halsteren JO13-6 11 4 3 4 15 40 36 4 0
8 Halsteren JO13-7 10 4 1 5 13 27 33 -6 0
9 Unitas'30 JO13-11 10 4 0 6 12 31 45 -14 0
10 Roosendaal JO13-4 11 3 0 8 9 25 53 -28 0
11 SC Gastel JO13-3 11 1 0 10 3 23 61 -38 0
12 Vivoo JO13-1 10 0 0 10 0 7 96 -89 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO13-9 3 3 0 0 9 28 3 25 0
2 Moerse Boys JO13-2 3 1 1 1 4 9 12 -3 0
3 Baronie JO13-10 3 1 0 2 3 6 20 -14 0
4 Unitas'30 JO13-11 3 0 1 2 1 3 11 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 1 B 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-03-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:00 - 20:00 4 B 14 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven