Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 JO17-6

Teamleden

Spelers
Jordy Tromp Keeper      
Daniell Ali        
Job Bluemink        
Mateusz Dudek        
Jarno van Elteren        
Lars van Elteren        
Erwin Kwisthout        
Milan van Meer        
Thomas Meijer        
Sven Neefs        
Sem van den Oort        
Sem van Rooij        
Sipan Taher        
Tim van der Ven        
Martijn Verhoeven        
Jochem Wirken        
 
Overige teamleden
Joost van Elteren Leider
Joost van Rooij Leider
Marvin Roest Trainer
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief
John Verhoeven Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 14:45 Rijen JO17-4 Unitas'30 JO17-6 13:45
V 02-02-2019 15:30 Unitas'30 JO17-6 Sv Reeshof JO17-3 15:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-7 Sprundel JO17-2 36682 0-9
C 15-12-2018 13:00 Virtus JO17-3 DSE JO17-2 37250 6-4
C 15-12-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 DIOZ JO17-1 37036 0-0
C 08-12-2018 14:30 VVR JO17-3 Noordhoek JO17-1G 36723 4-2
C 08-12-2018 11:00 DEVO JO17-2 Unitas'30 JO17-6 37923 4-1
C 08-12-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 Sprundel JO17-2 36958 2-1
C 08-12-2018 14:30 Beek Vooruit JO17-7 DIOZ JO17-1 37383 2-2
C 01-12-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Boeimeer JO17-2 36867 6-3
C 01-12-2018 13:00 DSE JO17-2 DEVO JO17-2 38022 2-4
C 01-12-2018 14:30 Sprundel JO17-2 Virtus JO17-3 37869 8-1
C 01-12-2018 14:30 DIOZ JO17-1 De Fendert JO17-2 35877 3-0
C 01-12-2018 16:15 Unitas'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-7 36895 3-4
C 26-11-2018 19:30 DEVO JO17-2 VVR JO17-3 106433 1-2
C 24-11-2018 12:00 Beek Vooruit JO17-7 DEVO JO17-2 36912 4-2
C 24-11-2018 12:30 De Fendert JO17-2 DSE JO17-2 36075 1-4
C 24-11-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Unitas'30 JO17-6 36551 13-1
C 24-11-2018 14:30 VVR JO17-3 Sprundel JO17-2 37893 2-1
C 17-11-2018 13:30 DIOZ JO17-1 Noordhoek JO17-1G 37223 1-8
C 17-11-2018 13:00 DSE JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 37939 2-2
C 17-11-2018 13:00 Virtus JO17-3 Boeimeer JO17-2 36782 1-2
C 17-11-2018 12:45 Sprundel JO17-2 De Fendert JO17-2 36732 4-0
C 17-11-2018 12:30 DEVO JO17-2 VVR JO17-3 37464 0-0
C 10-11-2018 12:00 Beek Vooruit JO17-7 Virtus JO17-3 35833 6-6
C 10-11-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 DSE JO17-2 35863 1-0
C 10-11-2018 12:30 De Fendert JO17-2 DEVO JO17-2 37784 1-6
C 10-11-2018 13:50 Unitas'30 JO17-6 Sprundel JO17-2 35946 0-12
C 10-11-2018 14:30 VVR JO17-3 DIOZ JO17-1 36109 3-0
C 07-11-2018 19:30 DEVO JO17-2 DIOZ JO17-1 37206 2-0
C 03-11-2018 13:00 Virtus JO17-3 Unitas'30 JO17-6 37153 8-1
C 03-11-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Noordhoek JO17-1G 37707 2-4
C 03-11-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 VVR JO17-3 36314 2-4
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO17-3G Beek Vooruit JO17-7 36445 0-0
C 27-10-2018 16:15 Unitas'30 JO17-6 Boeimeer JO17-2 37195 1-2
C 27-10-2018 14:30 Sprundel JO17-2 DEVO JO17-2 37338 8-3
C 27-10-2018 14:30 VVR JO17-3 De Fendert JO17-2 37272 9-2
C 27-10-2018 14:30 DIOZ JO17-1 DSE JO17-2 38076 4-2
C 27-10-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Virtus JO17-3 36201 9-3
C 24-10-2018 19:30 DEVO JO17-2 Noordhoek JO17-1G 38033 6-5
C 20-10-2018 14:30 DIOZ JO17-1 Sprundel JO17-2 37749 2-5
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 VVR JO17-3 37341 1-2
C 13-10-2018 13:00 Virtus JO17-3 De Fendert JO17-2 36987 5-1
C 13-10-2018 12:30 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-6 35634 7-0
C 13-10-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 Hoeven JO17-3G 36108 0-0
C 06-10-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Beek Vooruit JO17-7 36707 0-0
C 06-10-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Boeimeer JO17-2 36674 1-8
C 06-10-2018 14:30 VVR JO17-3 Virtus JO17-3 37162 5-3
C 06-10-2018 14:30 Sprundel JO17-2 DSE JO17-2 36535 6-0
C 06-10-2018 15:30 Unitas'30 JO17-6 DIOZ JO17-1 35896 0-2
C 06-10-2018 15:00 Hoeven JO17-3G DEVO JO17-2 36905 0-0
C 03-10-2018 19:30 DEVO JO17-2 Virtus JO17-3 35696 12-1
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-7 Boeimeer JO17-2 37017 2-2
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-6 De Fendert JO17-2 37105 4-3
C 29-09-2018 13:00 DSE JO17-2 VVR JO17-3 36233 2-3
C 29-09-2018 14:30 Sprundel JO17-2 Noordhoek JO17-1G 37390 7-2
C 29-09-2018 14:30 DIOZ JO17-1 Hoeven JO17-3G 37765 7-1
C 22-09-2018 15:00 Hoeven JO17-3G Sprundel JO17-2 36873 0-8
C 22-09-2018 13:15 Boeimeer JO17-2 DEVO JO17-2 36098 1-2
C 22-09-2018 14:30 VVR JO17-3 Unitas'30 JO17-6 35871 7-1
C 22-09-2018 13:00 Virtus JO17-3 DIOZ JO17-1 37945 0-6
C 22-09-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 37842 0-2
C 22-09-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G DSE JO17-2 36386 4-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-7 Dubbeldam JO17-5 5226 3-1
B 15-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-6 Wieldrecht JO17-2 5040 0-8
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 Unitas'30 JO17-6 4874 6-0
B 08-09-2018 14:30 Dubbeldam JO17-5 Wieldrecht JO17-2 5329 4-2
B 01-09-2018 12:30 Wieldrecht JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 5024 5-3
B 01-09-2018 13:50 Unitas'30 JO17-6 Dubbeldam JO17-5 5185 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO17-3 10 10 0 0 30 41 15 26 0
2 Sprundel JO17-2 10 8 0 2 24 61 12 49 0
3 DEVO JO17-2 10 7 0 3 21 42 25 17 0
4 Noordhoek JO17-1G 9 6 0 3 18 53 28 25 0
5 Boeimeer JO17-2 9 5 1 3 16 23 18 5 0
6 DIOZ JO17-1 9 4 1 4 13 20 22 -2 0
7 Beek Vooruit JO17-7 9 3 4 2 13 23 28 -5 0
8 Virtus JO17-3 10 3 1 6 10 34 54 -20 0
9 DSE JO17-2 10 2 1 7 7 24 31 -7 0
10 Unitas'30 JO17-6 10 1 0 9 3 12 62 -50 0
11 De Fendert JO17-2 10 0 0 10 0 11 49 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wieldrecht JO17-2 3 2 0 1 6 15 7 8 0
2 Beek Vooruit JO17-7 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 Dubbeldam JO17-5 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Unitas'30 JO17-6 3 0 1 2 1 0 14 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 1 A 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven