Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-14

Teamleden

Spelers
Luuk Appeldoorn        
Jorn Broeders        
Mirac Dikbas        
Radovan Gjorgjioski        
Lars Hendrikx        
Darren Kollie        
Sam van Limmeren        
Jason Nuijten        
Sebastiaan Steenbakkers        
Sem van der Veen        
Jukka van de Ven        
 
Overige teamleden
Rebecca Hendrikx-van Ginneken Leider
Michel van Limmeren Leider
Marcel Hendrikx Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:00 Unitas'30 JO11-14 Moerse Boys JO11-2 125536 1-4
C 25-05-2019 13:00 Advendo JO11-3 DSE JO11-4 123576 4-6
C 25-05-2019 13:00 JEKA JO11-9G WDS'19 JO11-2 125043 3-8
C 25-05-2019 08:45 VVR JO11-2 Zundert JO11-2 124012 2-3
C 18-05-2019 09:00 Zundert JO11-2 JEKA JO11-9G 125957 6-1
C 18-05-2019 10:15 DSE JO11-4 Boeimeer JO11-6 124557 2-1
C 18-05-2019 10:15 WDS'19 JO11-2 Unitas'30 JO11-14 124705 3-1
C 18-05-2019 10:45 Moerse Boys JO11-2 The Gunners JO11-3 122200 3-2
C 11-05-2019 09:30 Advendo JO11-3 WDS'19 JO11-2 124670 7-3
C 11-05-2019 10:15 DSE JO11-4 Moerse Boys JO11-2 124494 6-1
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-14 VVR JO11-2 126002 1-5
C 11-05-2019 08:30 Boeimeer JO11-6 Zundert JO11-2 122393 6-1
C 08-05-2019 18:30 VVR JO11-2 JEKA JO11-9G 122148 6-1
C 04-05-2019 09:00 Zundert JO11-2 Unitas'30 JO11-14 124365 4-2
C 04-05-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 The Gunners JO11-3 123655 11-5
C 04-05-2019 10:45 Moerse Boys JO11-2 Advendo JO11-3 121960 0-0
C 13-04-2019 08:30 Boeimeer JO11-6 Moerse Boys JO11-2 122567 7-2
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-14 JEKA JO11-9G 122865 2-4
C 13-04-2019 09:00 DSE JO11-4 WDS'19 JO11-2 125123 8-0
C 13-04-2019 11:30 The Gunners JO11-3 VVR JO11-2 124448 6-3
C 06-04-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 Boeimeer JO11-6 123569 0-12
C 06-04-2019 09:00 Zundert JO11-2 Advendo JO11-3 125587 3-3
C 06-04-2019 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-4 123657 2-11
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO11-9G The Gunners JO11-3 123644 6-6
C 30-03-2019 10:30 JEKA JO11-9G Moerse Boys JO11-2 124816 3-2
C 30-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-6 The Gunners JO11-3 123693 2-2
C 30-03-2019 08:45 VVR JO11-2 Advendo JO11-3 125167 4-1
C 23-03-2019 08:30 The Gunners JO11-3 Zundert JO11-2 122044 13-2
C 23-03-2019 11:00 Advendo JO11-3 JEKA JO11-9G 125847 9-0
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-6 Unitas'30 JO11-14 125377 8-1
C 23-03-2019 08:45 Moerse Boys JO11-2 WDS'19 JO11-2 123660 5-1
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-14 DSE JO11-4 125943 1-5
C 16-03-2019 11:30 SAB JO11-1 Zundert JO11-2 122551 0-0
C 09-03-2019 10:15 DSE JO11-4 JEKA JO11-9G 122598 8-0
C 09-03-2019 10:45 Moerse Boys JO11-2 VVR JO11-2 123382 2-6
C 09-03-2019 11:00 Advendo JO11-3 Boeimeer JO11-6 125479 0-7
C 23-02-2019 08:30 The Gunners JO11-3 Unitas'30 JO11-14 125969 5-7
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO11-6 JEKA JO11-9G 122913 4-0
C 23-02-2019 09:30 Zundert JO11-2 WDS'19 JO11-2 124738 9-1
C 23-02-2019 10:45 Moerse Boys JO11-2 SAB JO11-1 149377 0-0
C 16-02-2019 08:30 The Gunners JO11-3 DSE JO11-4 122851 7-4
C 16-02-2019 08:45 VVR JO11-2 Boeimeer JO11-6 121844 2-1
C 16-02-2019 11:15 SAB JO11-1 WDS'19 JO11-2 125627 0-0
C 16-02-2019 12:00 Unitas'30 JO11-14 Advendo JO11-3 125527 1-11
C 16-02-2019 09:00 Zundert JO11-2 Moerse Boys JO11-2 125062 0-2
C 09-02-2019 08:45 Moerse Boys JO11-2 SAB JO11-1 124174 0-0
C 09-02-2019 11:00 Advendo JO11-3 The Gunners JO11-3 123650 7-2
C 09-02-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 VVR JO11-2 125376 7-4
C 09-02-2019 09:00 DSE JO11-4 Zundert JO11-2 122930 3-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Halsteren JO11-7 WVV'67 JO11-2 101647 0-0
C 15-12-2018 11:00 BSC JO11-3 DIOZ JO11-2 51781 0-0
C 15-12-2018 09:45 SC Kruisland JO11-3 Sprundel JO11-1 49553 6-3
C 08-12-2018 09:30 METO JO11-2 SC Kruisland JO11-3 79030 1-6
C 08-12-2018 09:00 DEVO JO11-2 WVV'67 JO11-2 101656 0-11
C 08-12-2018 09:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-14 52526 10-0
C 08-12-2018 08:45 Halsteren JO11-7 Rimboe JO11-1G 50502 1-10
C 08-12-2018 09:30 Sprundel JO11-1 DIOZ JO11-2 50346 0-0
C 08-12-2018 11:00 BSC JO11-3 De Fendert JO11-4 49470 7-2
C 01-12-2018 09:30 DIOZ JO11-2 DEVO JO11-2 49923 4-2
C 01-12-2018 09:30 Rimboe JO11-1G METO JO11-2 79029 1-7
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 BSC JO11-3 50442 2-4
C 01-12-2018 09:30 WVV'67 JO11-2 Schijf JO11-1G 101655 4-1
C 01-12-2018 10:00 De Fendert JO11-4 Halsteren JO11-7 52345 3-2
C 24-11-2018 08:45 Halsteren JO11-7 SC Kruisland JO11-3 52940 1-9
C 24-11-2018 09:30 Schijf JO11-1G DEVO JO11-2 51160 12-0
C 24-11-2018 09:30 Rimboe JO11-1G WVV'67 JO11-2 101654 1-7
C 24-11-2018 10:15 METO JO11-2 Unitas'30 JO11-14 79028 1-2
C 24-11-2018 11:15 Sprundel JO11-1 De Fendert JO11-4 51872 2-2
C 17-11-2018 09:00 DEVO JO11-2 Halsteren JO11-7 51333 1-2
C 17-11-2018 09:30 SC Kruisland JO11-3 BSC JO11-3 51281 1-1
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 Rimboe JO11-1G 51931 5-3
C 17-11-2018 10:00 DIOZ JO11-2 Schijf JO11-1G 49499 3-7
C 17-11-2018 10:00 De Fendert JO11-4 WVV'67 JO11-2 101653 3-7
C 17-11-2018 11:15 Sprundel JO11-1 METO JO11-2 79027 5-1
C 15-11-2018 18:30 BSC JO11-3 DEVO JO11-2 50458 13-1
C 10-11-2018 08:45 Halsteren JO11-7 Unitas'30 JO11-14 50230 4-5
C 10-11-2018 09:30 Rimboe JO11-1G De Fendert JO11-4 51024 2-3
C 10-11-2018 09:30 Schijf JO11-1G Sprundel JO11-1 50390 2-1
C 10-11-2018 09:30 WVV'67 JO11-2 SC Kruisland JO11-3 101652 8-0
C 10-11-2018 10:00 METO JO11-2 DIOZ JO11-2 79026 9-2
C 03-11-2018 11:15 Sprundel JO11-1 WVV'67 JO11-2 101651 4-2
C 03-11-2018 11:00 BSC JO11-3 Rimboe JO11-1G 52285 6-5
C 03-11-2018 10:15 METO JO11-2 Halsteren JO11-7 79025 4-1
C 03-11-2018 09:30 DIOZ JO11-2 De Fendert JO11-4 49900 3-3
C 03-11-2018 09:30 DEVO JO11-2 Unitas'30 JO11-14 50108 7-3
C 03-11-2018 09:30 Schijf JO11-1G SC Kruisland JO11-3 49885 9-0
C 31-10-2018 18:45 WVV'67 JO11-2 METO JO11-2 101657 4-5
C 31-10-2018 18:30 SC Kruisland JO11-3 DEVO JO11-2 53002 1-3
C 27-10-2018 08:45 Halsteren JO11-7 BSC JO11-3 50528 5-11
C 27-10-2018 09:30 Rimboe JO11-1G Sprundel JO11-1 52366 0-8
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 DIOZ JO11-2 52509 7-2
C 27-10-2018 10:00 De Fendert JO11-4 Schijf JO11-1G 51537 0-11
C 20-10-2018 09:30 WVV'67 JO11-2 BSC JO11-3 101648 7-3
C 13-10-2018 09:15 DEVO JO11-2 Rimboe JO11-1G 52762 11-1
C 13-10-2018 09:30 Schijf JO11-1G Halsteren JO11-7 49995 15-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 SC Kruisland JO11-3 51207 2-10
C 13-10-2018 10:00 DIOZ JO11-2 NSV JO11-1 52679 0-0
C 13-10-2018 10:15 METO JO11-2 De Fendert JO11-4 79023 3-1
C 13-10-2018 11:15 Sprundel JO11-1 BSC JO11-3 50014 3-6
C 13-10-2018 09:30 DIOZ JO11-2 WVV'67 JO11-2 101650 0-13
C 06-10-2018 09:00 SC Kruisland JO11-3 DIOZ JO11-2 51357 10-2
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO11-7 Sprundel JO11-1 51677 0-7
C 06-10-2018 09:30 Rimboe JO11-1G Schijf JO11-1G 52410 2-10
C 06-10-2018 10:00 De Fendert JO11-4 DEVO JO11-2 49249 5-0
C 06-10-2018 11:00 NSV JO11-1 Unitas'30 JO11-14 52697 0-0
C 06-10-2018 11:00 BSC JO11-3 METO JO11-2 79022 8-3
C 06-10-2018 09:30 WVV'67 JO11-2 Unitas'30 JO11-14 101649 12-3
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 De Fendert JO11-4 50646 5-1
C 29-09-2018 09:00 SC Kruisland JO11-3 Rimboe JO11-1G 49521 5-2
C 29-09-2018 10:30 DEVO JO11-2 Sprundel JO11-1 52405 2-8
C 29-09-2018 09:30 DIOZ JO11-2 Halsteren JO11-7 50870 4-3
C 29-09-2018 09:30 Schijf JO11-1G METO JO11-2 79021 13-2
C 29-09-2018 11:00 NSV JO11-1 BSC JO11-3 50932 0-0
C 26-09-2018 18:30 METO JO11-2 DEVO JO11-2 79020 5-6
C 22-09-2018 09:30 Rimboe JO11-1G DIOZ JO11-2 52161 9-3
C 22-09-2018 10:00 De Fendert JO11-4 SC Kruisland JO11-3 51363 2-6
C 22-09-2018 11:00 BSC JO11-3 Schijf JO11-1G 50243 2-2
C 22-09-2018 11:15 Sprundel JO11-1 Unitas'30 JO11-14 51143 11-0
C 22-09-2018 09:00 METO JO9-2 DEVO JO11-2 78571 0-0
C 22-09-2018 09:00 Halsteren JO11-7 NSV JO11-1 50102 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 TVC Breda JO11-5 10640 0-0
B 15-09-2018 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-4 10382 2-5
B 08-09-2018 08:45 VVR JO11-2 Unitas'30 JO11-14 9952 8-2
B 08-09-2018 10:15 DSE JO11-4 TVC Breda JO11-5 9638 0-0
B 01-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-5 VVR JO11-2 9452 0-0
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-14 DSE JO11-4 10742 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-4 9 8 0 1 24 53 16 37 0
2 Boeimeer JO11-6 9 6 1 2 19 48 10 38 0
3 VVR JO11-2 9 5 0 4 15 34 33 1 0
4 Advendo JO11-3 8 4 1 3 13 42 26 16 0
5 Zundert JO11-2 9 4 1 4 13 28 33 -5 0
6 Moerse Boys JO11-2 8 4 0 4 12 21 26 -5 0
7 WDS'19 JO11-2 9 4 0 5 12 34 54 -20 0
8 The Gunners JO11-3 9 3 2 4 11 48 45 3 0
9 JEKA JO11-9G 9 2 1 6 7 18 51 -33 0
10 Unitas'30 JO11-14 9 1 0 8 3 17 49 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf JO11-1G 11 9 1 1 28 92 14 78 0
2 WVV'67 JO11-2 10 8 0 2 24 75 20 55 0
3 BSC JO11-3 10 7 2 1 23 61 31 30 0
4 SC Kruisland JO11-3 11 7 1 3 22 54 34 20 0
5 Sprundel JO11-1 10 6 1 3 19 52 21 31 0
6 METO JO11-2 11 5 0 6 15 41 49 -8 0
7 Unitas'30 JO11-14 11 5 0 6 15 34 65 -31 0
8 DEVO JO11-2 11 4 0 7 12 33 65 -32 0
9 De Fendert JO11-4 11 3 2 6 11 25 48 -23 0
10 DIOZ JO11-2 9 2 1 6 7 23 63 -40 0
11 Rimboe JO11-1G 11 2 0 9 6 36 66 -30 0
12 Halsteren JO11-7 10 1 0 9 3 19 69 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-4 2 2 0 0 6 13 3 10 0
2 VVR JO11-2 2 1 0 1 3 10 7 3 0
3 Unitas'30 JO11-14 2 0 0 2 0 3 16 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 3A2 11 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 4A2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven