Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-13

Teamleden

Spelers
Jelte Berting        
Luuk van Eekelen        
Simon Hanemaaijer        
Thomas Kamp        
Marit Kannekens        
Cas van Loon        
Sjors de Rooij        
Isaac van Stalle        
Bram Tax        
Ties Wijnen        
 
Overige teamleden
Stan Wijnen Leider
Pieter-Jan Berting Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 SV Reeshof JO11-4 Sam Liebregts (S) 102213 08:00
C 03-11-2018 08:45 RFC JO11-3 Unitas'30 JO11-13 51295 08:15
C 10-11-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Unitas'30 JO11-13 50897 07:35
C 17-11-2018 09:30 Unitas'30 JO11-13 ZIGO JO11-4 102226 09:00
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Unitas'30 JO11-13 50348 07:40
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-13 TSC JO11-4 51631 09:00
C 08-12-2018 09:45 Rijen JO11-8 Unitas'30 JO11-13 52310 08:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Rijen JO11-8
C 27-10-2018 10:15 The Gunners JO11-3 RFC JO11-3
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 TSC JO11-4
C 27-10-2018 11:00 Advendo JO11-3 Terheijden JO11-3
C 27-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 ZIGO JO11-4
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 SV Reeshof JO11-4
C 03-11-2018 09:45 Rijen JO11-8 Boeimeer JO11-6
C 03-11-2018 09:00 Terheijden JO11-3 The Gunners JO11-3
C 03-11-2018 08:45 RFC JO11-3 Unitas'30 JO11-13
C 03-11-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Madese Boys JO11-5
C 03-11-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Advendo JO11-3
C 03-11-2018 10:15 TSC JO11-4 Irene'58 JO11-1
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 The Gunners JO11-3
C 10-11-2018 09:45 Rijen JO11-8 Terheijden JO11-3
C 10-11-2018 08:45 RFC JO11-3 TSC JO11-4
C 10-11-2018 08:30 ZIGO JO11-4 SV Reeshof JO11-4
C 10-11-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Unitas'30 JO11-13
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Advendo JO11-3
C 17-11-2018 08:30 TSC JO11-4 Rijen JO11-8
C 17-11-2018 08:30 SV Reeshof JO11-4 Boeimeer JO11-6
C 17-11-2018 09:00 Terheijden JO11-3 RFC JO11-3
C 17-11-2018 09:30 Unitas'30 JO11-13 ZIGO JO11-4
C 17-11-2018 11:00 Advendo JO11-3 Madese Boys JO11-5
C 17-11-2018 12:15 The Gunners JO11-3 Irene'58 JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2018 11:00 Rijen JO11-8 SV Reeshof JO11-4 102209 0-0
C 20-10-2018 09:45 ZIGO JO11-4 RFC JO11-3 102219 2-8
C 13-10-2018 08:45 RFC JO11-3 Boeimeer JO11-6 52442 8-2
C 13-10-2018 12:00 Terheijden JO11-3 Irene'58 JO11-1 49755 8-1
C 13-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 Madese Boys JO11-5 52663 0-0
C 13-10-2018 09:45 Rijen JO11-8 The Gunners JO11-3 52122 1-16
C 13-10-2018 11:00 Advendo JO11-3 Unitas'30 JO11-13 52854 2-2
C 13-10-2018 08:30 TSC JO11-4 ZIGO JO11-4 102222 2-5
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Madese Boys JO11-5 102212 9-1
C 06-10-2018 08:30 The Gunners JO11-3 SV Reeshof JO11-4 102211 7-4
C 06-10-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Rijen JO11-8 102221 13-1
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 RFC JO11-3 49790 1-3
C 06-10-2018 10:45 The Gunners JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 51992 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Terheijden JO11-3 52265 3-1
C 06-10-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Advendo JO11-3 52373 8-1
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 TSC JO11-4 49118 3-1
C 29-09-2018 08:45 RFC JO11-3 Rijen JO11-8 49877 8-1
C 29-09-2018 09:00 Terheijden JO11-3 Boeimeer JO11-6 52334 6-2
C 29-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 TSC JO11-4 52672 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Madese Boys JO11-5 50990 9-1
C 29-09-2018 11:00 Advendo JO11-3 The Gunners JO11-3 50312 6-7
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 Terheijden JO11-3 51961 0-7
C 22-09-2018 09:45 Rijen JO11-8 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 50073 0-0
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO11-3 Unitas'30 JO11-13 50501 2-3
C 22-09-2018 08:30 TSC JO11-4 Advendo JO11-3 52584 4-3
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Irene'58 JO11-1 49209 1-10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:15 Sprundel JO11-1 Schijf JO11-1G 9815 2-1
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO11-13 DEVO JO11-2 10011 12-1
B 11-09-2018 18:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-13 10753 5-3
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Sprundel JO11-1 10420 1-4
B 08-09-2018 10:15 DEVO JO11-2 Schijf JO11-1G 9320 1-8
B 01-09-2018 11:15 Sprundel JO11-1 DEVO JO11-2 10962 19-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO11-3 4 4 0 0 12 27 6 21 0
2 Unitas'30 JO11-13 4 3 1 0 10 17 6 11 0
3 The Gunners JO11-3 4 3 0 1 9 32 14 18 0
4 Terheijden JO11-3 4 3 0 1 9 22 6 16 0
5 ZIGO JO11-4 3 2 0 1 6 20 11 9 0
6 Irene'58 JO11-1 3 2 0 1 6 19 10 9 0
7 SV Reeshof JO11-4 2 1 0 1 3 13 8 5 0
8 TSC JO11-4 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
9 Boeimeer JO11-6 4 1 0 3 3 8 25 -17 0
10 Advendo JO11-3 4 0 1 3 1 12 21 -9 0
11 Rijen JO11-8 3 0 0 3 0 3 37 -34 0
12 Madese Boys JO11-5 4 0 0 4 0 3 28 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO11-1 3 3 0 0 9 25 4 21 0
2 Schijf JO11-1G 3 2 0 1 6 14 6 8 0
3 Unitas'30 JO11-13 3 1 0 2 3 16 10 6 0
4 DEVO JO11-2 3 0 0 3 0 4 39 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 1A1 4 Team training Unitas'30 JO11-13

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-8 (najaar)
woensdag 18:00 - 19:00 3A1 8 Team training Unitas'30 JO11-13

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO11-13

Berichten



Terug naar boven