Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-13

Teamleden

Spelers
Jelte Berting        
Luuk van Eekelen        
Simon Hanemaaijer        
Thomas Kamp        
Marit Kannekens        
Cas van Loon        
Sjors de Rooij        
Isaac van Stalle        
Bram Tax        
Ties Wijnen        
 
Overige teamleden
Stan Wijnen Leider
Pieter-Jan Berting Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 09:30 DEVO JO11-2 Unitas'30 JO11-13 124594 3-11
C 25-05-2019 09:00 SC Gastel JO11-3 Seolto JO11-1G 124800 2-5
C 25-05-2019 08:45 Klundert JO11-2 Roosendaal JO11-4 123687 3-2
C 25-05-2019 08:30 Prinsenland JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 125936 6-2
C 25-05-2019 10:00 De Fendert JO11-4 MOC'17 JO11-4 124828 4-2
C 21-05-2019 18:30 Klundert JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 124580 7-0
C 18-05-2019 08:45 Roosendaal JO11-4 De Fendert JO11-4 122027 15-1
C 18-05-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 DEVO JO11-2 125658 4-1
C 18-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-13 SC Gastel JO11-3 125094 4-4
C 18-05-2019 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Hoeven JO11-2 123594 3-6
C 18-05-2019 08:45 Seolto JO11-1G Klundert JO11-2 122952 4-1
C 11-05-2019 08:30 Prinsenland JO11-2 MOC'17 JO11-4 125246 4-2
C 11-05-2019 09:00 SC Gastel JO11-3 De Fendert JO11-4 124745 6-3
C 11-05-2019 09:30 DEVO JO11-2 Roosendaal JO11-4 125379 1-14
C 11-05-2019 10:45 Hoeven JO11-2 Unitas'30 JO11-13 123914 4-2
C 08-05-2019 19:00 De Fendert JO11-4 DEVO JO11-2 123928 10-1
C 04-05-2019 11:00 Seolto JO11-1G Hoeven JO11-2 125585 1-9
C 04-05-2019 10:15 Roosendaal JO11-4 Prinsenland JO11-2 123402 5-2
C 04-05-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 SC Gastel JO11-3 123912 2-4
C 13-04-2019 08:30 Prinsenland JO11-2 Seolto JO11-1G 123653 3-4
C 13-04-2019 08:45 Klundert JO11-2 De Fendert JO11-4 123312 9-1
C 13-04-2019 10:45 Hoeven JO11-2 Roosendaal JO11-4 124145 6-2
C 13-04-2019 09:00 SC Gastel JO11-3 DEVO JO11-2 122711 11-3
C 13-04-2019 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 MOC'17 JO11-4 125640 4-4
C 06-04-2019 11:15 Seolto JO11-1G ST TPO/DHV/VOV JO11-1 122893 7-2
C 06-04-2019 10:15 Roosendaal JO11-4 SC Gastel JO11-3 125045 7-1
C 06-04-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 Hoeven JO11-2 125621 1-6
C 06-04-2019 09:30 DEVO JO11-2 Klundert JO11-2 122914 0-10
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 Prinsenland JO11-2 122230 7-3
C 30-03-2019 09:30 DEVO JO11-2 Seolto JO11-1G 123047 1-11
C 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 Klundert JO11-2 125088 4-3
C 23-03-2019 08:30 Prinsenland JO11-2 SC Gastel JO11-3 125932 6-2
C 23-03-2019 08:45 Klundert JO11-2 MOC'17 JO11-4 123224 6-2
C 23-03-2019 12:00 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 De Fendert JO11-4 121903 1-4
C 23-03-2019 10:45 Hoeven JO11-2 DEVO JO11-2 123106 7-1
C 23-03-2019 10:30 Seolto JO11-1G Unitas'30 JO11-13 124019 2-3
C 16-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-4 MOC'17 JO11-4 123622 2-1
C 16-03-2019 08:30 Prinsenland JO11-2 Klundert JO11-2 125552 4-4
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 125435 2-2
C 16-03-2019 10:00 De Fendert JO11-4 Hoeven JO11-2 125329 1-6
C 09-03-2019 08:45 Klundert JO11-2 SC Gastel JO11-3 123317 1-0
C 09-03-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Roosendaal JO11-4 124113 3-6
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 Unitas'30 JO11-13 124792 2-2
C 09-03-2019 10:45 Hoeven JO11-2 Prinsenland JO11-2 122503 4-1
C 09-03-2019 11:15 Seolto JO11-1G De Fendert JO11-4 123722 2-1
C 23-02-2019 10:00 Unitas'30 JO11-13 De Fendert JO11-4 149378 3-2
C 23-02-2019 10:00 Seolto JO11-1G Roosendaal JO11-4 123757 5-4
C 16-02-2019 09:00 SC Gastel JO11-3 Hoeven JO11-2 124325 5-5
C 16-02-2019 09:30 DEVO JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 122623 1-10
C 16-02-2019 10:00 De Fendert JO11-4 Prinsenland JO11-2 122713 0-1
C 16-02-2019 10:15 Roosendaal JO11-4 Unitas'30 JO11-13 121974 9-3
C 16-02-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 Seolto JO11-1G 125157 0-19
C 09-02-2019 08:30 Prinsenland JO11-2 DEVO JO11-2 125642 5-1
C 09-02-2019 10:45 Hoeven JO11-2 Klundert JO11-2 123199 2-1
C 09-02-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 SC Gastel JO11-3 121828 4-4
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 De Fendert JO11-4 124976 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 09:30 ZIGO JO11-4 The Gunners JO11-3 102229 3-0
C 15-12-2018 08:30 The Gunners JO11-3 Irene'58 JO11-1 50339 7-4
C 15-12-2018 11:00 Rijen JO11-8 SV Reeshof JO11-4 102209 1-14
C 15-12-2018 08:30 TSC JO11-4 Terheijden JO11-3 50160 1-2
C 12-12-2018 18:30 Madese Boys JO11-5 Irene'58 JO11-1 49626 3-8
C 08-12-2018 09:45 Rijen JO11-8 Unitas'30 JO11-13 52310 0-0
C 08-12-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Irene'58 JO11-1 102218 3-0
C 08-12-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Madese Boys JO11-5 52361 11-5
C 08-12-2018 08:45 RFC JO11-3 Advendo JO11-3 49395 1-8
C 01-12-2018 11:00 Advendo JO11-3 ZIGO JO11-4 102228 5-6
C 01-12-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 RFC JO11-3 49883 2-7
C 01-12-2018 09:30 Terheijden JO11-3 SV Reeshof JO11-4 102217 6-1
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 TSC JO11-4 51631 1-2
C 01-12-2018 09:15 Madese Boys JO11-5 Rijen JO11-8 52858 3-4
C 01-12-2018 10:30 The Gunners JO11-3 Boeimeer JO11-6 50669 7-2
C 24-11-2018 08:30 TSC JO11-4 The Gunners JO11-3 49365 5-4
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Unitas'30 JO11-13 50348 2-2
C 24-11-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Terheijden JO11-3 102227 4-8
C 24-11-2018 08:30 Rijen JO11-8 Advendo JO11-3 52950 1-10
C 17-11-2018 11:00 Advendo JO11-3 Madese Boys JO11-5 50781 15-2
C 17-11-2018 10:45 Unitas'30 JO11-13 ZIGO JO11-4 102226 2-1
C 17-11-2018 10:00 Terheijden JO11-3 RFC JO11-3 49935 5-2
C 17-11-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Boeimeer JO11-6 102215 4-7
C 17-11-2018 08:30 TSC JO11-4 Rijen JO11-8 50117 11-2
C 14-11-2018 18:30 RFC JO11-3 TSC JO11-4 50796 0-6
C 10-11-2018 09:45 Rijen JO11-8 Terheijden JO11-3 52954 1-9
C 10-11-2018 08:30 ZIGO JO11-4 SV Reeshof JO11-4 102225 11-3
C 10-11-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Unitas'30 JO11-13 50897 2-4
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Advendo JO11-3 49283 2-3
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 The Gunners JO11-3 50380 0-12
C 03-11-2018 09:45 Rijen JO11-8 Boeimeer JO11-6 50827 1-16
C 03-11-2018 09:00 Terheijden JO11-3 The Gunners JO11-3 50554 3-1
C 03-11-2018 08:45 RFC JO11-3 Unitas'30 JO11-13 51295 3-3
C 03-11-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Madese Boys JO11-5 102224 10-1
C 03-11-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Advendo JO11-3 102214 2-10
C 03-11-2018 10:15 TSC JO11-4 Irene'58 JO11-1 49545 2-5
C 27-10-2018 10:15 The Gunners JO11-3 RFC JO11-3 50051 4-1
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 TSC JO11-4 50239 3-8
C 27-10-2018 11:00 Advendo JO11-3 Terheijden JO11-3 50522 2-4
C 27-10-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Rijen JO11-8 51187 2-3
C 27-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 ZIGO JO11-4 102223 3-3
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 SV Reeshof JO11-4 102213 4-4
C 20-10-2018 09:45 ZIGO JO11-4 RFC JO11-3 102219 2-8
C 13-10-2018 08:45 RFC JO11-3 Boeimeer JO11-6 52442 8-2
C 13-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 Madese Boys JO11-5 52663 0-0
C 13-10-2018 09:45 Rijen JO11-8 The Gunners JO11-3 52122 1-16
C 13-10-2018 12:00 Terheijden JO11-3 Irene'58 JO11-1 49755 8-1
C 13-10-2018 11:00 Advendo JO11-3 Unitas'30 JO11-13 52854 2-2
C 13-10-2018 08:30 TSC JO11-4 ZIGO JO11-4 102222 2-5
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Madese Boys JO11-5 102212 9-1
C 06-10-2018 08:30 The Gunners JO11-3 SV Reeshof JO11-4 102211 7-4
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 TSC JO11-4 49118 3-1
C 06-10-2018 08:30 Irene'58 JO11-1 Advendo JO11-3 52373 8-1
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Terheijden JO11-3 52265 3-1
C 06-10-2018 10:45 The Gunners JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 51992 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 RFC JO11-3 49790 1-3
C 06-10-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Rijen JO11-8 102221 13-1
C 29-09-2018 08:45 RFC JO11-3 Rijen JO11-8 49877 8-1
C 29-09-2018 09:00 Terheijden JO11-3 Boeimeer JO11-6 52334 6-2
C 29-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 TSC JO11-4 52672 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Madese Boys JO11-5 50990 9-1
C 29-09-2018 11:00 Advendo JO11-3 The Gunners JO11-3 50312 6-7
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-5 Terheijden JO11-3 51961 0-7
C 22-09-2018 09:45 Rijen JO11-8 ST TPO/DHV/VOV JO11-2 50073 0-0
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO11-3 Unitas'30 JO11-13 50501 2-3
C 22-09-2018 08:30 TSC JO11-4 Advendo JO11-3 52584 4-3
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Irene'58 JO11-1 49209 1-10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:15 Sprundel JO11-1 Schijf JO11-1G 9815 2-1
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO11-13 DEVO JO11-2 10011 12-1
B 11-09-2018 18:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-13 10753 5-3
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Sprundel JO11-1 10420 1-4
B 08-09-2018 10:15 DEVO JO11-2 Schijf JO11-1G 9320 1-8
B 01-09-2018 11:15 Sprundel JO11-1 DEVO JO11-2 10962 19-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO11-2 10 9 1 0 28 55 18 37 0
2 Seolto JO11-1G 10 8 0 2 24 60 26 34 0
3 Roosendaal JO11-4 10 7 0 3 21 66 26 40 0
4 Klundert JO11-2 10 6 1 3 19 45 19 26 0
5 Unitas'30 JO11-13 10 5 3 2 18 41 34 7 0
6 Prinsenland JO11-2 10 5 1 4 16 35 31 4 0
7 SC Gastel JO11-3 10 3 3 4 12 39 40 -1 0
8 De Fendert JO11-4 10 3 0 7 9 27 46 -19 0
9 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 10 1 3 6 6 31 47 -16 0
10 MOC'17 JO11-4 10 1 2 7 5 20 52 -32 0
11 DEVO JO11-2 10 0 0 10 0 13 93 -80 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-3 11 10 0 1 30 59 18 41 0
2 The Gunners JO11-3 11 7 0 4 21 67 32 35 0
3 ZIGO JO11-4 10 6 1 3 19 58 33 25 0
4 Unitas'30 JO11-13 10 5 4 1 19 33 20 13 0
5 TSC JO11-4 10 6 0 4 18 42 28 14 0
6 RFC JO11-3 10 5 1 4 16 41 34 7 0
7 Advendo JO11-3 11 5 1 5 16 65 39 26 0
8 Boeimeer JO11-6 11 4 2 5 14 51 50 1 0
9 Irene'58 JO11-1 10 4 0 6 12 42 39 3 0
10 SV Reeshof JO11-4 9 3 1 5 10 44 47 -3 0
11 Rijen JO11-8 10 2 0 8 6 16 102 -86 0
12 Madese Boys JO11-5 11 0 0 11 0 20 96 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO11-1 3 3 0 0 9 25 4 21 0
2 Schijf JO11-1G 3 2 0 1 6 14 6 8 0
3 Unitas'30 JO11-13 3 1 0 2 3 16 10 6 0
4 DEVO JO11-2 3 0 0 3 0 4 39 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 1A1 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 3A1 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven