Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-12

Teamleden

Spelers
Jason van Bedaf        
Maes Gobbens        
Ahmad Ismail        
Thijs Kamp        
Dylan Kannekens        
Viktor Kint        
Amir Nahari        
Nicholas Nguyen        
David Pham        
Lasse Schuller        
 
Overige teamleden
Ko Gobbens Leider
Michiel Kint Leider
Yoran Stoop Trainer
Daan Stoops Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Beek Vooruit JO11-5 Louis Donders (S) 123159 08:00
C 11-05-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Unitas'30 JO11-12 122901 07:50
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Halsteren JO11-6 122965 08:00
C 25-05-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Unitas'30 JO11-12 125855 08:05
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Beek Vooruit JO11-5
C 04-05-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Halsteren JO11-7
C 04-05-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G Rimboe JO11-1G
C 04-05-2019 11:15 Virtus JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G
C 04-05-2019 11:30 DSE JO11-3 Madese Boys JO11-5
C 04-05-2019 12:30 DIOZ JO11-1 CLuzona JO11-2G
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO11-5 Halsteren JO11-6
C 11-05-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Virtus JO11-2
C 11-05-2019 09:30 Rimboe JO11-1G DIOZ JO11-1
C 11-05-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Kogelvangers JO11-2G
C 11-05-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Unitas'30 JO11-12
C 11-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 DSE JO11-3
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Halsteren JO11-6
C 18-05-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G CLuzona JO11-2G
C 18-05-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Beek Vooruit JO11-5
C 18-05-2019 11:00 DIOZ JO11-1 Sc Kruisland JO11-2G
C 18-05-2019 11:15 Virtus JO11-2 Madese Boys JO11-5
C 18-05-2019 11:30 DSE JO11-3 Halsteren JO11-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Unitas'30 JO11-12 124613 0 - 4
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Madese Boys JO11-5 P. (Pim) van Polanen 148033 7 - 1
C 30-03-2019 10:30 Kogelvangers JO11-2G Unitas'30 JO11-12 Afgeschermd 123890 1 - 7
C 23-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Unitas'30 JO11-12 125281 4 - 3
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-3 Tim Schalk (S) 121838 12 - 0
C 16-02-2019 10:45 Unitas'30 JO11-12 Virtus JO11-2 T. (Tim) de Laat 125676 4 - 2
C 09-02-2019 09:30 DIOZ JO11-1 Unitas'30 JO11-12 E. (Eefke) Meesters 125262 6 - 2
V 02-02-2019 10:00 Sc 't Zand JO11-6 Unitas'30 JO11-12
C 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-12 TVC Breda JO11-4 T. (Thijs) vanAsten… (+1) 50329 3 - 2
C 08-12-2018 vervallen Unitas'30 JO11-12 Klundert JO11-2 Leider / Ouder (S) 49355
C 01-12-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-12 M. (Meindert) Bijleveld 51970 7 - 3
C 17-11-2018 10:30 Hoeven JO11-2 Unitas'30 JO11-12 P.H.A.M. (Pascal) Nieberg 52579 4 - 1
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Sc Kruisland JO11-2G Pascal Ploeg (S) 52495 4 - 0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 DIOZ JO11-1 Leider / Ouder (S) 51982 1 - 5
C 27-10-2018 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-12 L. (Lowie) vanElewout 49965 4 - 2
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 De Fendert JO11-3 Mathijs Lejeune (S) 52386 1 - 4
C 06-10-2018 11:15 Virtus JO11-2 Unitas'30 JO11-12 Afgeschermd 52931 12 - 1
C 29-09-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Unitas'30 JO11-12 50413 2 - 6
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 DEVO JO11-1 Leider / Ouder (S) 49010 1 - 6
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Hoeven JO11-2 S. (Sam) Liebregts 9349 3 - 7
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 Boeimeer JO11-6 Finn van Dartel (S) 9503 1 - 2
B 01-09-2018 09:30 DIOZ JO11-2 Unitas'30 JO11-12 P. (Paul) Pesman 8991 0 - 5
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO11-11 Unitas'30 JO11-12
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:45 Madese Boys JO11-5 Halsteren JO11-7 148034 10-2
C 13-04-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Unitas'30 JO11-12 124613 0-4
C 13-04-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G DSE JO11-3 122654 5-2
C 13-04-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Halsteren JO11-6 124684 10-2
C 13-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO11-5 DIOZ JO11-1 124533 3-3
C 10-04-2019 18:30 Halsteren JO11-6 CLuzona JO11-2G 125049 1-6
C 10-04-2019 18:30 Madese Boys JO11-5 Rimboe JO11-1G 148031 6-7
C 06-04-2019 12:30 DIOZ JO11-1 Kogelvangers JO11-2G 122978 11-0
C 06-04-2019 11:15 Virtus JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 125489 2-5
C 06-04-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Sc Kruisland JO11-2G 123330 7-17
C 06-04-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Rimboe JO11-1G 122349 2-7
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Madese Boys JO11-5 148033 7-1
C 06-04-2019 11:30 DSE JO11-3 CLuzona JO11-2G 122744 0-9
C 30-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Virtus JO11-2 122095 3-2
C 30-03-2019 10:30 Kogelvangers JO11-2G Unitas'30 JO11-12 123890 1-7
C 30-03-2019 11:30 DSE JO11-3 DIOZ JO11-1 125292 0-12
C 30-03-2019 09:00 Madese Boys JO11-5 CLuzona JO11-2G 148029 2-2
C 23-03-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Halsteren JO11-7 123926 9-2
C 23-03-2019 08:45 Sc Kruisland JO11-2G DSE JO11-3 124031 12-0
C 23-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Unitas'30 JO11-12 125281 4-3
C 23-03-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G Halsteren JO11-6 123885 2-0
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-5 148032 14-5
C 16-03-2019 11:15 Virtus JO11-2 Kogelvangers JO11-2G 125946 5-0
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-3 121838 12-0
C 16-03-2019 08:45 Halsteren JO11-7 DIOZ JO11-1 124159 0-15
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Sc Kruisland JO11-2G 125120 7-1
C 09-03-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Madese Boys JO11-5 148030 8-4
C 09-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Halsteren JO11-7 124602 11-1
C 09-03-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Beek Vooruit JO11-5 124824 6-3
C 09-03-2019 11:30 DSE JO11-3 Virtus JO11-2 123908 0-8
C 09-03-2019 11:30 DIOZ JO11-1 Halsteren JO11-6 122141 13-0
C 23-02-2019 09:30 DIOZ JO11-1 Virtus JO11-2 122355 6-0
C 16-02-2019 10:45 Unitas'30 JO11-12 Virtus JO11-2 125676 4-2
C 16-02-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Rimboe JO11-1G 125916 7-4
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Beek Vooruit JO11-5 125829 0-7
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Kogelvangers JO11-2G 124515 1-1
C 09-02-2019 09:30 Rimboe JO11-1G DSE JO11-3 123999 6-3
C 09-02-2019 09:30 CLuzona JO11-2G Sc Kruisland JO11-2G 124124 0-5
C 09-02-2019 09:30 DIOZ JO11-1 Unitas'30 JO11-12 125262 6-2
C 09-02-2019 11:15 Virtus JO11-2 Halsteren JO11-6 123471 4-0
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Halsteren JO11-7 125799 16-3
C 09-02-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G Madese Boys JO11-5 148028 6-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 De Fendert JO11-3 SC Gastel JO11-3 50789 6-2
C 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-12 TVC Breda JO11-4 50329 3-2
C 15-12-2018 09:30 DIOZ JO11-1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 50511 2-2
C 08-12-2018 11:15 Virtus JO11-2 De Fendert JO11-3 51450 1-5
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Klundert JO11-2 49355 0-0
C 08-12-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 TVC Breda JO11-4 50459 7-1
C 08-12-2018 10:30 Hoeven JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 51659 12-0
C 08-12-2018 11:30 DEVO JO11-1 DSE JO11-4 50978 5-3
C 01-12-2018 08:45 Klundert JO11-2 Hoeven JO11-2 51955 2-2
C 01-12-2018 09:00 De Fendert JO11-3 DIOZ JO11-1 50031 3-3
C 01-12-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-12 51970 7-3
C 01-12-2018 09:45 Sc Kruisland JO11-2G DEVO JO11-1 50865 0-18
C 01-12-2018 10:15 DSE JO11-4 SC Gastel JO11-3 50187 10-0
C 01-12-2018 11:00 TVC Breda JO11-4 Virtus JO11-2 51590 2-2
C 24-11-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 DEVO JO11-1 51601 1-1
C 24-11-2018 09:00 Hoeven JO11-2 De Fendert JO11-3 52592 3-1
C 24-11-2018 08:45 DIOZ JO11-1 Klundert JO11-2 52531 1-4
C 24-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 DSE JO11-4 51966 1-6
C 24-11-2018 11:15 Virtus JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 51717 2-10
C 17-11-2018 08:45 Klundert JO11-2 Virtus JO11-2 51841 8-2
C 17-11-2018 09:30 Sc Kruisland JO11-2G SC Gastel JO11-3 52678 1-8
C 17-11-2018 09:00 De Fendert JO11-3 DSE JO11-4 51336 5-2
C 17-11-2018 10:30 DEVO JO11-1 DIOZ JO11-1 50012 4-1
C 17-11-2018 10:30 Hoeven JO11-2 Unitas'30 JO11-12 52579 4-1
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-4 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 50205 1-9
C 10-11-2018 11:00 DIOZ JO11-1 TVC Breda JO11-4 51008 15-1
C 10-11-2018 10:15 DSE JO11-4 Klundert JO11-2 51574 3-1
C 10-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 De Fendert JO11-3 52765 1-7
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Sc Kruisland JO11-2G 52495 4-0
C 10-11-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Hoeven JO11-2 52063 3-4
C 10-11-2018 11:15 Virtus JO11-2 DEVO JO11-1 48993 0-9
C 05-11-2018 19:00 TVC Breda JO11-4 Klundert JO11-2 50860 2-8
C 03-11-2018 09:30 Sc Kruisland JO11-2G De Fendert JO11-3 52484 0-10
C 03-11-2018 10:30 Hoeven JO11-2 DSE JO11-4 52775 9-3
C 03-11-2018 11:15 Virtus JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 50665 2-2
C 03-11-2018 10:45 DEVO JO11-1 TVC Breda JO11-4 52991 21-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 DIOZ JO11-1 51982 1-5
C 03-11-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Klundert JO11-2 49087 4-6
C 27-10-2018 09:30 DIOZ JO11-1 Virtus JO11-2 51501 7-0
C 27-10-2018 09:15 TVC Breda JO11-4 Sc Kruisland JO11-2G 51186 4-5
C 27-10-2018 08:45 Klundert JO11-2 DEVO JO11-1 49227 4-4
C 27-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Hoeven JO11-2 50446 2-6
C 27-10-2018 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-12 49965 4-2
C 13-10-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 DIOZ JO11-1 52642 5-9
C 13-10-2018 09:45 Sc Kruisland JO11-2G DSE JO11-4 51530 3-6
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 De Fendert JO11-3 52386 1-4
C 13-10-2018 09:00 Hoeven JO11-2 Virtus JO11-2 49866 3-3
C 13-10-2018 11:00 DEVO JO11-1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 51506 8-2
C 06-10-2018 08:45 Klundert JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 51637 14-1
C 06-10-2018 09:00 De Fendert JO11-3 DEVO JO11-1 52946 4-5
C 06-10-2018 11:00 DIOZ JO11-1 Hoeven JO11-2 52677 5-3
C 06-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 SC Gastel JO11-3 51487 4-3
C 06-10-2018 10:15 DSE JO11-4 TVC Breda JO11-4 52620 8-1
C 06-10-2018 11:15 Virtus JO11-2 Unitas'30 JO11-12 52931 12-1
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-4 De Fendert JO11-3 52627 1-7
C 29-09-2018 09:00 Sc Kruisland JO11-2G DIOZ JO11-1 49090 2-6
C 29-09-2018 08:45 Klundert JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 51201 4-4
C 29-09-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Unitas'30 JO11-12 50413 2-6
C 29-09-2018 10:15 DSE JO11-4 Virtus JO11-2 49898 5-0
C 26-09-2018 18:30 DEVO JO11-1 Hoeven JO11-2 51939 7-0
C 26-09-2018 18:30 DIOZ JO11-1 DSE JO11-4 49269 2-2
C 22-09-2018 09:00 De Fendert JO11-3 Klundert JO11-2 50615 5-1
C 22-09-2018 10:45 Hoeven JO11-2 TVC Breda JO11-4 52061 5-2
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 DEVO JO11-1 49010 1-6
C 22-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Sc Kruisland JO11-2G 52240 14-2
C 22-09-2018 11:15 Virtus JO11-2 SC Gastel JO11-3 50059 3-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 DIOZ JO11-2 11102 4-1
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Hoeven JO11-2 9349 3-7
B 08-09-2018 10:45 Hoeven JO11-2 DIOZ JO11-2 9741 17-1
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 Boeimeer JO11-6 9503 1-2
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Hoeven JO11-2 9012 3-3
B 01-09-2018 09:30 DIOZ JO11-2 Unitas'30 JO11-12 8991 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIOZ JO11-1 7 6 1 0 19 66 5 61 0
2 Sc Kruisland JO11-2G 7 6 0 1 18 60 24 36 0
3 Rimboe JO11-1G 7 6 0 1 18 42 24 18 0
4 Beek Vooruit JO11-5 7 5 1 1 16 55 20 35 0
5 Unitas'30 JO11-12 7 5 0 2 15 39 14 25 0
6 CLuzona JO11-2G 7 4 1 2 13 32 17 15 0
7 Kogelvangers JO11-2G 7 3 1 3 10 15 26 -11 0
8 Virtus JO11-2 7 3 0 4 9 23 18 5 0
9 Madese Boys JO11-5 7 1 1 5 4 28 46 -18 0
10 Halsteren JO11-7 7 0 1 6 1 16 79 -63 0
11 Halsteren JO11-6 7 0 0 7 0 5 49 -44 0
12 DSE JO11-3 7 0 0 7 0 5 64 -59 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO11-1 11 9 2 0 29 88 16 72 0
2 De Fendert JO11-3 11 8 1 2 25 57 20 37 0
3 Hoeven JO11-2 11 7 2 2 23 51 29 22 0
4 DSE JO11-4 11 7 1 3 22 52 29 23 0
5 DIOZ JO11-1 11 6 3 2 21 56 27 29 0
6 Klundert JO11-2 10 5 3 2 18 52 28 24 0
7 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 11 4 3 4 15 48 44 4 0
8 SC Gastel JO11-3 11 3 1 7 10 42 51 -9 0
9 Unitas'30 JO11-12 10 3 0 7 9 23 46 -23 0
10 Virtus JO11-2 11 1 3 7 6 27 59 -32 0
11 Sc Kruisland JO11-2G 11 2 0 9 6 24 98 -74 0
12 TVC Breda JO11-4 11 0 1 10 1 17 90 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO11-2 3 2 1 0 7 27 7 20 0
2 Boeimeer JO11-6 3 2 1 0 7 9 5 4 0
3 Unitas'30 JO11-12 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 DIOZ JO11-2 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven