Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-12

Teamleden

Spelers
Jason van Bedaf        
Maes Gobbens        
Ahmad Ismail        
Thijs Kamp        
Dylan Kannekens        
Viktor Kint        
Amir Nahari        
Nicholas Nguyen        
David Pham        
Lasse Schuller        
 
Overige teamleden
Ko Gobbens Leider
Michiel Kint Leider
Yoran Stoop Trainer
Daan Stoops Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 08:45 Sv Reeshof JO11-4 Unitas'30 JO11-12 07:40
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-12 Unitas'30 JO11-14 08:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 De Fendert JO11-3 SC Gastel JO11-3 50789 6-2
C 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-12 TVC Breda JO11-4 50329 3-2
C 15-12-2018 09:30 DIOZ JO11-1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 50511 2-2
C 08-12-2018 11:15 Virtus JO11-2 De Fendert JO11-3 51450 1-5
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Klundert JO11-2 49355 0-0
C 08-12-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 TVC Breda JO11-4 50459 7-1
C 08-12-2018 10:30 Hoeven JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 51659 12-0
C 08-12-2018 11:30 DEVO JO11-1 DSE JO11-4 50978 5-3
C 01-12-2018 08:45 Klundert JO11-2 Hoeven JO11-2 51955 2-2
C 01-12-2018 09:00 De Fendert JO11-3 DIOZ JO11-1 50031 3-3
C 01-12-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-12 51970 7-3
C 01-12-2018 09:45 Sc Kruisland JO11-2G DEVO JO11-1 50865 0-18
C 01-12-2018 10:15 DSE JO11-4 SC Gastel JO11-3 50187 10-0
C 01-12-2018 11:00 TVC Breda JO11-4 Virtus JO11-2 51590 2-2
C 24-11-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 DEVO JO11-1 51601 1-1
C 24-11-2018 09:00 Hoeven JO11-2 De Fendert JO11-3 52592 3-1
C 24-11-2018 08:45 DIOZ JO11-1 Klundert JO11-2 52531 1-4
C 24-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 DSE JO11-4 51966 1-6
C 24-11-2018 11:15 Virtus JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 51717 2-10
C 17-11-2018 08:45 Klundert JO11-2 Virtus JO11-2 51841 8-2
C 17-11-2018 09:30 Sc Kruisland JO11-2G SC Gastel JO11-3 52678 1-8
C 17-11-2018 09:00 De Fendert JO11-3 DSE JO11-4 51336 5-2
C 17-11-2018 10:30 DEVO JO11-1 DIOZ JO11-1 50012 4-1
C 17-11-2018 10:30 Hoeven JO11-2 Unitas'30 JO11-12 52579 4-1
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-4 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 50205 1-9
C 10-11-2018 11:00 DIOZ JO11-1 TVC Breda JO11-4 51008 15-1
C 10-11-2018 10:15 DSE JO11-4 Klundert JO11-2 51574 3-1
C 10-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 De Fendert JO11-3 52765 1-7
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Sc Kruisland JO11-2G 52495 4-0
C 10-11-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Hoeven JO11-2 52063 3-4
C 10-11-2018 11:15 Virtus JO11-2 DEVO JO11-1 48993 0-9
C 05-11-2018 19:00 TVC Breda JO11-4 Klundert JO11-2 50860 2-8
C 03-11-2018 09:30 Sc Kruisland JO11-2G De Fendert JO11-3 52484 0-10
C 03-11-2018 10:30 Hoeven JO11-2 DSE JO11-4 52775 9-3
C 03-11-2018 11:15 Virtus JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 50665 2-2
C 03-11-2018 10:45 DEVO JO11-1 TVC Breda JO11-4 52991 21-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 DIOZ JO11-1 51982 1-5
C 03-11-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Klundert JO11-2 49087 4-6
C 27-10-2018 09:30 DIOZ JO11-1 Virtus JO11-2 51501 7-0
C 27-10-2018 09:15 TVC Breda JO11-4 Sc Kruisland JO11-2G 51186 4-5
C 27-10-2018 08:45 Klundert JO11-2 DEVO JO11-1 49227 4-4
C 27-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Hoeven JO11-2 50446 2-6
C 27-10-2018 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-12 49965 4-2
C 13-10-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 DIOZ JO11-1 52642 5-9
C 13-10-2018 09:45 Sc Kruisland JO11-2G DSE JO11-4 51530 3-6
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 De Fendert JO11-3 52386 1-4
C 13-10-2018 09:00 Hoeven JO11-2 Virtus JO11-2 49866 3-3
C 13-10-2018 11:00 DEVO JO11-1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 51506 8-2
C 06-10-2018 08:45 Klundert JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 51637 14-1
C 06-10-2018 09:00 De Fendert JO11-3 DEVO JO11-1 52946 4-5
C 06-10-2018 11:00 DIOZ JO11-1 Hoeven JO11-2 52677 5-3
C 06-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 SC Gastel JO11-3 51487 4-3
C 06-10-2018 10:15 DSE JO11-4 TVC Breda JO11-4 52620 8-1
C 06-10-2018 11:15 Virtus JO11-2 Unitas'30 JO11-12 52931 12-1
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-4 De Fendert JO11-3 52627 1-7
C 29-09-2018 09:00 Sc Kruisland JO11-2G DIOZ JO11-1 49090 2-6
C 29-09-2018 08:45 Klundert JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 51201 4-4
C 29-09-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Unitas'30 JO11-12 50413 2-6
C 29-09-2018 10:15 DSE JO11-4 Virtus JO11-2 49898 5-0
C 26-09-2018 18:30 DEVO JO11-1 Hoeven JO11-2 51939 7-0
C 26-09-2018 18:30 DIOZ JO11-1 DSE JO11-4 49269 2-2
C 22-09-2018 09:00 De Fendert JO11-3 Klundert JO11-2 50615 5-1
C 22-09-2018 10:45 Hoeven JO11-2 TVC Breda JO11-4 52061 5-2
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 DEVO JO11-1 49010 1-6
C 22-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Sc Kruisland JO11-2G 52240 14-2
C 22-09-2018 11:15 Virtus JO11-2 SC Gastel JO11-3 50059 3-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 DIOZ JO11-2 11102 4-1
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Hoeven JO11-2 9349 3-7
B 08-09-2018 10:45 Hoeven JO11-2 DIOZ JO11-2 9741 17-1
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 Boeimeer JO11-6 9503 1-2
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-6 Hoeven JO11-2 9012 3-3
B 01-09-2018 09:30 DIOZ JO11-2 Unitas'30 JO11-12 8991 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO11-1 11 9 2 0 29 88 16 72 0
2 De Fendert JO11-3 11 8 1 2 25 57 20 37 0
3 Hoeven JO11-2 11 7 2 2 23 51 29 22 0
4 DSE JO11-4 11 7 1 3 22 52 29 23 0
5 DIOZ JO11-1 11 6 3 2 21 56 27 29 0
6 Klundert JO11-2 10 5 3 2 18 52 28 24 0
7 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 11 4 3 4 15 48 44 4 0
8 SC Gastel JO11-3 11 3 1 7 10 42 51 -9 0
9 Unitas'30 JO11-12 10 3 0 7 9 23 46 -23 0
10 Virtus JO11-2 11 1 3 7 6 27 59 -32 0
11 Sc Kruisland JO11-2G 11 2 0 9 6 24 98 -74 0
12 TVC Breda JO11-4 11 0 1 10 1 17 90 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO11-2 3 2 1 0 7 27 7 20 0
2 Boeimeer JO11-6 3 2 1 0 7 9 5 4 0
3 Unitas'30 JO11-12 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 DIOZ JO11-2 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven