0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-12
Teamleden
Spelers | |||||||
Maes Gobbens | |||||||
Dylan Kannekens | |||||||
Viktor Kint | |||||||
Amir Nahari | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Yoran Stoop | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 10:30 | CLuzona JO11-2G | Rimboe JO11-1G | 124950 | 7-3 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Sc Kruisland JO11-2G | Unitas'30 JO11-12 | 125855 | 9-7 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Halsteren JO11-6 | DSE JO11-3 | 125982 | 3-4 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Halsteren JO11-7 | Virtus JO11-2 | 125040 | 4-10 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Kogelvangers JO11-2G | 122571 | 7-3 | ||
C | 25-05-2019 10:45 | Madese Boys JO11-5 | DIOZ JO11-1 | 148038 | 0-9 | ||
C | 18-05-2019 11:15 | Virtus JO11-2 | Madese Boys JO11-5 | 148037 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Kogelvangers JO11-2G | CLuzona JO11-2G | 122454 | 2-4 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Rimboe JO11-1G | Beek Vooruit JO11-5 | 122526 | 3-10 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | DIOZ JO11-1 | Sc Kruisland JO11-2G | 125244 | 8-0 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | DSE JO11-3 | Halsteren JO11-7 | 125481 | 9-1 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | Halsteren JO11-6 | 122965 | 11-1 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | Beek Vooruit JO11-5 | DSE JO11-3 | 123398 | 9-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Halsteren JO11-7 | Unitas'30 JO11-12 | 122901 | 4-8 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Sc Kruisland JO11-2G | Kogelvangers JO11-2G | 124700 | 3-10 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Rimboe JO11-1G | DIOZ JO11-1 | 122097 | 0-8 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | CLuzona JO11-2G | Virtus JO11-2 | 123533 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 10:45 | Madese Boys JO11-5 | Halsteren JO11-6 | 148036 | 7-3 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | Beek Vooruit JO11-5 | 123159 | 1-2 | ||
C | 04-05-2019 08:45 | Halsteren JO11-6 | Halsteren JO11-7 | 125892 | 7-6 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-2G | Rimboe JO11-1G | 123632 | 3-7 | ||
C | 04-05-2019 11:15 | Virtus JO11-2 | Sc Kruisland JO11-2G | 124211 | 9-1 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | DSE JO11-3 | Madese Boys JO11-5 | 148035 | 0-5 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | DIOZ JO11-1 | CLuzona JO11-2G | 125264 | 7-3 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-2G | DSE JO11-3 | 122654 | 5-2 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | Beek Vooruit JO11-5 | DIOZ JO11-1 | 124533 | 3-3 | ||
C | 13-04-2019 10:45 | Madese Boys JO11-5 | Halsteren JO11-7 | 148034 | 10-2 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | CLuzona JO11-2G | Unitas'30 JO11-12 | 124613 | 0-4 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Sc Kruisland JO11-2G | Halsteren JO11-6 | 124684 | 10-2 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Madese Boys JO11-5 | Rimboe JO11-1G | 148031 | 6-7 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Halsteren JO11-6 | CLuzona JO11-2G | 125049 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | DIOZ JO11-1 | Kogelvangers JO11-2G | 122978 | 11-0 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | DSE JO11-3 | CLuzona JO11-2G | 122744 | 0-9 | ||
C | 06-04-2019 11:15 | Virtus JO11-2 | Beek Vooruit JO11-5 | 125489 | 2-5 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | Halsteren JO11-7 | Sc Kruisland JO11-2G | 123330 | 7-17 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | Halsteren JO11-6 | Rimboe JO11-1G | 122349 | 2-7 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | Madese Boys JO11-5 | 148033 | 7-1 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Rimboe JO11-1G | Virtus JO11-2 | 122095 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | Kogelvangers JO11-2G | Unitas'30 JO11-12 | 123890 | 1-7 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | DSE JO11-3 | DIOZ JO11-1 | 125292 | 0-12 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Madese Boys JO11-5 | CLuzona JO11-2G | 148029 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | Sc Kruisland JO11-2G | DSE JO11-3 | 124031 | 12-0 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Beek Vooruit JO11-5 | Madese Boys JO11-5 | 148032 | 14-5 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-2G | Halsteren JO11-6 | 123885 | 2-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Rimboe JO11-1G | Unitas'30 JO11-12 | 125281 | 4-3 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | CLuzona JO11-2G | Halsteren JO11-7 | 123926 | 9-2 | ||
C | 16-03-2019 11:15 | Virtus JO11-2 | Kogelvangers JO11-2G | 125946 | 5-0 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-12 | DSE JO11-3 | 121838 | 12-0 | ||
C | 16-03-2019 08:45 | Halsteren JO11-7 | DIOZ JO11-1 | 124159 | 0-15 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Sc Kruisland JO11-2G | 125120 | 7-1 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Sc Kruisland JO11-2G | Madese Boys JO11-5 | 148030 | 8-4 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Rimboe JO11-1G | Halsteren JO11-7 | 124602 | 11-1 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | CLuzona JO11-2G | Beek Vooruit JO11-5 | 124824 | 6-3 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | DIOZ JO11-1 | Halsteren JO11-6 | 122141 | 13-0 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | DSE JO11-3 | Virtus JO11-2 | 123908 | 0-8 | ||
C | 23-02-2019 09:30 | DIOZ JO11-1 | Virtus JO11-2 | 122355 | 6-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Halsteren JO11-7 | Kogelvangers JO11-2G | 124515 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Halsteren JO11-6 | Beek Vooruit JO11-5 | 125829 | 0-7 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Sc Kruisland JO11-2G | Rimboe JO11-1G | 125916 | 7-4 | ||
C | 16-02-2019 10:45 | Unitas'30 JO11-12 | Virtus JO11-2 | 125676 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Halsteren JO11-7 | 125799 | 16-3 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | DIOZ JO11-1 | Unitas'30 JO11-12 | 125262 | 6-2 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | CLuzona JO11-2G | Sc Kruisland JO11-2G | 124124 | 0-5 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Rimboe JO11-1G | DSE JO11-3 | 123999 | 6-3 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-2G | Madese Boys JO11-5 | 148028 | 6-0 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | Virtus JO11-2 | Halsteren JO11-6 | 123471 | 4-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:00 | De Fendert JO11-3 | SC Gastel JO11-3 | 50789 | 6-2 | ||
C | 15-12-2018 09:30 | Unitas'30 JO11-12 | TVC Breda JO11-4 | 50329 | 3-2 | ||
C | 15-12-2018 09:30 | DIOZ JO11-1 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 50511 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | Virtus JO11-2 | De Fendert JO11-3 | 51450 | 1-5 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | Klundert JO11-2 | 49355 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | SC Gastel JO11-3 | TVC Breda JO11-4 | 50459 | 7-1 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | Hoeven JO11-2 | Sc Kruisland JO11-2G | 51659 | 12-0 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | DEVO JO11-1 | DSE JO11-4 | 50978 | 5-3 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Klundert JO11-2 | Hoeven JO11-2 | 51955 | 2-2 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | De Fendert JO11-3 | DIOZ JO11-1 | 50031 | 3-3 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | Unitas'30 JO11-12 | 51970 | 7-3 | ||
C | 01-12-2018 09:45 | Sc Kruisland JO11-2G | DEVO JO11-1 | 50865 | 0-18 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | DSE JO11-4 | SC Gastel JO11-3 | 50187 | 10-0 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | TVC Breda JO11-4 | Virtus JO11-2 | 51590 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | SC Gastel JO11-3 | DEVO JO11-1 | 51601 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Hoeven JO11-2 | De Fendert JO11-3 | 52592 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | DIOZ JO11-1 | Klundert JO11-2 | 52531 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | DSE JO11-4 | 51966 | 1-6 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | Virtus JO11-2 | Sc Kruisland JO11-2G | 51717 | 2-10 | ||
C | 17-11-2018 08:45 | Klundert JO11-2 | Virtus JO11-2 | 51841 | 8-2 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Sc Kruisland JO11-2G | SC Gastel JO11-3 | 52678 | 1-8 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | De Fendert JO11-3 | DSE JO11-4 | 51336 | 5-2 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | DEVO JO11-1 | DIOZ JO11-1 | 50012 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | Hoeven JO11-2 | Unitas'30 JO11-12 | 52579 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | TVC Breda JO11-4 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 50205 | 1-9 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | DIOZ JO11-1 | TVC Breda JO11-4 | 51008 | 15-1 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | DSE JO11-4 | Klundert JO11-2 | 51574 | 3-1 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | De Fendert JO11-3 | 52765 | 1-7 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | Sc Kruisland JO11-2G | 52495 | 4-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | SC Gastel JO11-3 | Hoeven JO11-2 | 52063 | 3-4 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | Virtus JO11-2 | DEVO JO11-1 | 48993 | 0-9 | ||
C | 05-11-2018 19:00 | TVC Breda JO11-4 | Klundert JO11-2 | 50860 | 2-8 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Sc Kruisland JO11-2G | De Fendert JO11-3 | 52484 | 0-10 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | Hoeven JO11-2 | DSE JO11-4 | 52775 | 9-3 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | Virtus JO11-2 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 50665 | 2-2 | ||
C | 03-11-2018 10:45 | DEVO JO11-1 | TVC Breda JO11-4 | 52991 | 21-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | DIOZ JO11-1 | 51982 | 1-5 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | SC Gastel JO11-3 | Klundert JO11-2 | 49087 | 4-6 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | DIOZ JO11-1 | Virtus JO11-2 | 51501 | 7-0 | ||
C | 27-10-2018 09:15 | TVC Breda JO11-4 | Sc Kruisland JO11-2G | 51186 | 4-5 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | Klundert JO11-2 | DEVO JO11-1 | 49227 | 4-4 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | Hoeven JO11-2 | 50446 | 2-6 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | DSE JO11-4 | Unitas'30 JO11-12 | 49965 | 4-2 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | SC Gastel JO11-3 | DIOZ JO11-1 | 52642 | 5-9 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | Sc Kruisland JO11-2G | DSE JO11-4 | 51530 | 3-6 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-12 | De Fendert JO11-3 | 52386 | 1-4 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Hoeven JO11-2 | Virtus JO11-2 | 49866 | 3-3 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | DEVO JO11-1 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 51506 | 8-2 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Klundert JO11-2 | Sc Kruisland JO11-2G | 51637 | 14-1 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | De Fendert JO11-3 | DEVO JO11-1 | 52946 | 4-5 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | DIOZ JO11-1 | Hoeven JO11-2 | 52677 | 5-3 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | SC Gastel JO11-3 | 51487 | 4-3 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | DSE JO11-4 | TVC Breda JO11-4 | 52620 | 8-1 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | Virtus JO11-2 | Unitas'30 JO11-12 | 52931 | 12-1 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | TVC Breda JO11-4 | De Fendert JO11-3 | 52627 | 1-7 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Sc Kruisland JO11-2G | DIOZ JO11-1 | 49090 | 2-6 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | Klundert JO11-2 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 51201 | 4-4 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | SC Gastel JO11-3 | Unitas'30 JO11-12 | 50413 | 2-6 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | DSE JO11-4 | Virtus JO11-2 | 49898 | 5-0 | ||
C | 26-09-2018 18:30 | DEVO JO11-1 | Hoeven JO11-2 | 51939 | 7-0 | ||
C | 26-09-2018 18:30 | DIOZ JO11-1 | DSE JO11-4 | 49269 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | De Fendert JO11-3 | Klundert JO11-2 | 50615 | 5-1 | ||
C | 22-09-2018 10:45 | Hoeven JO11-2 | TVC Breda JO11-4 | 52061 | 5-2 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | DEVO JO11-1 | 49010 | 1-6 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | Sc Kruisland JO11-2G | 52240 | 14-2 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | Virtus JO11-2 | SC Gastel JO11-3 | 50059 | 3-7 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | Boeimeer JO11-6 | DIOZ JO11-2 | 11102 | 4-1 | ||
B | 15-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-12 | Hoeven JO11-2 | 9349 | 3-7 | ||
B | 08-09-2018 10:45 | Hoeven JO11-2 | DIOZ JO11-2 | 9741 | 17-1 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-12 | Boeimeer JO11-6 | 9503 | 1-2 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Boeimeer JO11-6 | Hoeven JO11-2 | 9012 | 3-3 | ||
B | 01-09-2018 09:30 | DIOZ JO11-2 | Unitas'30 JO11-12 | 8991 | 0-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIOZ JO11-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 98 | 8 | 90 | 0 |
2 | Beek Vooruit JO11-5 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 83 | 27 | 56 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-12 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 66 | 30 | 36 | 0 |
4 | Virtus JO11-2 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 48 | 26 | 22 | 0 |
5 | Sc Kruisland JO11-2G | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 73 | 58 | 15 | 0 |
6 | Rimboe JO11-1G | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 55 | 52 | 3 | 0 |
7 | CLuzona JO11-2G | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 47 | 31 | 16 | 0 |
8 | Kogelvangers JO11-2G | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 33 | 47 | -14 | 0 |
9 | Madese Boys JO11-5 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 42 | 62 | -20 | 0 |
10 | DSE JO11-3 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 18 | 82 | -64 | 0 |
11 | Halsteren JO11-6 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 19 | 77 | -58 | 0 |
12 | Halsteren JO11-7 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 31 | 113 | -82 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEVO JO11-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 88 | 16 | 72 | 0 |
2 | De Fendert JO11-3 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 57 | 20 | 37 | 0 |
3 | Hoeven JO11-2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 51 | 29 | 22 | 0 |
4 | DSE JO11-4 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 52 | 29 | 23 | 0 |
5 | DIOZ JO11-1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 56 | 27 | 29 | 0 |
6 | Klundert JO11-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 52 | 28 | 24 | 0 |
7 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 48 | 44 | 4 | 0 |
8 | SC Gastel JO11-3 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 42 | 51 | -9 | 0 |
9 | Unitas'30 JO11-12 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 46 | -23 | 0 |
10 | Virtus JO11-2 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 27 | 59 | -32 | 0 |
11 | Sc Kruisland JO11-2G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 24 | 98 | -74 | 0 |
12 | TVC Breda JO11-4 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 17 | 90 | -73 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven JO11-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 27 | 7 | 20 | 0 |
2 | Boeimeer JO11-6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 5 | 4 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-12 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 0 |
4 | DIOZ JO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 26 | -24 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2A2 | 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|