Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-11

Teamleden

Spelers
Sem van der Heijden Keeper      
Mohammed Abdo        
Amin Benkassi        
Myron Brosens        
Luuk Frerejean        
Jarno de Nijs        
Lucas Ploeg        
Victor Schilder        
Renzo Tamerus        
Tim de Waal        
 
Overige teamleden
Tom van der Heijden Leider
Marco Schilder Leider
Michel Schalk Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-11 Sv Reeshof JO11-3 Leider / Ouder (S) 08:30
V 02-02-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 Unitas'30 JO11-11 09:15

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 Bavel JO11-4 Moerse Boys JO11-3 103554 1-4
C 15-12-2018 09:45 Rijen JO11-6 SAB JO11-1 52574 1-10
C 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-4 52670 0-0
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Rijen JO11-6 50384 0-6
C 08-12-2018 08:45 VVR JO11-2 Madese Boys JO11-4 51948 3-9
C 08-12-2018 08:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-3G 103564 2-8
C 08-12-2018 09:00 Terheijden JO11-2 The Gunners JO11-2 51695 5-3
C 08-12-2018 11:30 DSE JO11-3 Moerse Boys JO11-3 52210 2-8
C 08-12-2018 09:30 SAB JO11-1 Unitas'30 JO11-11 51538 2-3
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 VVR JO11-2 51594 5-1
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 52791 24-0
C 01-12-2018 09:45 Rijen JO11-6 Bavel JO11-4 103563 5-0
C 01-12-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 51588 3-2
C 01-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Terheijden JO11-2 51546 2-9
C 01-12-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G SAB JO11-1 49824 6-5
C 24-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Moerse Boys JO11-3 51522 2-6
C 24-11-2018 08:45 VVR JO11-2 TVC Breda JO11-3G 51515 2-8
C 24-11-2018 08:45 Bavel JO11-4 Madese Boys JO11-4 103562 5-4
C 24-11-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Rijen JO11-6 51119 0-9
C 24-11-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Unitas'30 JO11-11 50359 2-4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO11-3 SAB JO11-1 51739 1-17
C 17-11-2018 09:45 Rijen JO11-6 VVR JO11-2 52098 9-0
C 17-11-2018 10:15 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 103561 6-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Unitas'30 JO11-11 52152 3-5
C 17-11-2018 11:00 SAB JO11-1 Terheijden JO11-2 50246 1-3
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-3 51448 23-1
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 TVC Breda JO11-3G 52852 3-8
C 10-11-2018 08:45 VVR JO11-2 SAB JO11-1 51264 1-8
C 10-11-2018 09:30 Terheijden JO11-2 Moerse Boys JO11-3 49276 3-7
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 Rijen JO11-6 51529 2-1
C 10-11-2018 09:00 The Gunners JO11-2 Madese Boys JO11-4 51850 1-7
C 10-11-2018 10:15 DSE JO11-3 Bavel JO11-4 103560 0-8
C 03-11-2018 11:30 DSE JO11-3 Rijen JO11-6 52036 0-11
C 03-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Madese Boys JO11-4 52731 10-5
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-11 103559 4-6
C 03-11-2018 08:45 VVR JO11-2 The Gunners JO11-2 51785 6-4
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-2 52296 3-2
C 03-11-2018 08:30 SAB JO11-1 Moerse Boys JO11-3 52853 4-5
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO11-2 Bavel JO11-4 103558 1-3
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 TVC Breda JO11-3G 50995 1-7
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 DSE JO11-3 49063 19-0
C 27-10-2018 11:00 Terheijden JO11-2 VVR JO11-2 50624 2-5
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 Beek Vooruit JO11-5 51921 6-5
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 The Gunners JO11-2 49247 8-7
C 20-10-2018 11:30 DSE JO11-3 Terheijden JO11-2 52657 0-27
C 20-10-2018 10:00 Bavel JO11-4 VVR JO11-2 103557 4-2
C 13-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Unitas'30 JO11-11 50235 7-8
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Rijen JO11-6 50519 7-5
C 13-10-2018 11:30 SAB JO11-1 The Gunners JO11-2 52362 8-0
C 06-10-2018 08:45 Terheijden JO11-2 Bavel JO11-4 103556 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 SAB JO11-1 50109 5-3
C 06-10-2018 09:45 The Gunners JO11-2 DSE JO11-3 52315 15-0
C 06-10-2018 08:30 Rijen JO11-6 TVC Breda JO11-3G 50125 6-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 Moerse Boys JO11-3 52964 4-6
C 06-10-2018 08:45 VVR JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 50476 2-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 VVR JO11-2 52960 7-3
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Madese Boys JO11-4 52016 7-8
C 29-09-2018 09:45 Rijen JO11-6 The Gunners JO11-2 50599 6-1
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Terheijden JO11-2 52814 7-2
C 29-09-2018 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 50168 2-7
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Rijen JO11-6 50939 2-7
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO11-2 TVC Breda JO11-3G 49423 1-4
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-11 52187 6-6
C 22-09-2018 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-3 49208 9-1
C 22-09-2018 13:15 Beek Vooruit JO11-5 SAB JO11-1 50675 3-11
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 DSE JO11-3 DEVO JO11-1 10981 0-20
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 The Gunners JO11-2 9098 5-0
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO11-2 DEVO JO11-1 10714 0-6
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 9523 17-0
B 01-09-2018 11:00 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-11 9502 7-4
B 01-09-2018 11:30 DSE JO11-3 The Gunners JO11-2 10865 0-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-11 11 9 1 1 28 75 39 36 0
2 TVC Breda JO11-3G 11 9 0 2 27 88 36 52 0
3 Moerse Boys JO11-3 11 9 0 2 27 64 44 20 0
4 Rijen JO11-6 11 8 0 3 24 66 22 44 0
5 SAB JO11-1 9 5 0 4 15 68 25 43 0
6 Bavel JO11-4 9 5 0 4 15 33 33 0 0
7 Madese Boys JO11-4 10 5 0 5 15 64 50 14 0
8 Terheijden JO11-2 9 3 1 5 10 56 42 14 0
9 VVR JO11-2 11 3 1 7 10 34 59 -25 0
10 Beek Vooruit JO11-5 10 2 1 7 7 30 52 -22 0
11 The Gunners JO11-2 11 2 0 9 6 38 53 -15 0
12 DSE JO11-3 11 0 0 11 0 7 168 -161 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO11-1 3 3 0 0 9 33 4 29 0
2 Unitas'30 JO11-11 3 2 0 1 6 26 7 19 0
3 The Gunners JO11-2 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 DSE JO11-3 3 0 0 3 0 0 48 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training gaat_door
woensdag 14:00 - 15:00 4B1 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven