Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-11

Teamleden

Spelers
Sem van der Heijden Keeper      
Mohammed Abdo        
Anton Bastiaansen        
Amin Benkassi        
Myron Brosens        
Luuk Frerejean        
Jarno de Nijs        
Lucas Ploeg        
Victor Schilder        
Renzo Tamerus        
Tim de Waal        
 
Overige teamleden
Marco Schilder Leider
Michel Schalk Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 Beek Vooruit JO11-5 Leider (S) 51921 11:45
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-11 103559 10:25
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 Rijen JO11-6 51529 09:30
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Unitas'30 JO11-11 52152 09:50
C 24-11-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Unitas'30 JO11-11 50359 09:40
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 52791 09:00
C 08-12-2018 11:30 SAB JO11-1 Unitas'30 JO11-11 51538 10:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 TVC Breda JO11-3G
C 27-10-2018 11:00 Terheijden JO11-2 VVR JO11-2
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 Beek Vooruit JO11-5
C 27-10-2018 09:45 Rijen JO11-6 SAB JO11-1
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 DSE JO11-3
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO11-2 Bavel JO11-4
C 03-11-2018 11:30 DSE JO11-3 Rijen JO11-6
C 03-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Madese Boys JO11-4
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-11
C 03-11-2018 08:45 VVR JO11-2 The Gunners JO11-2
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-2
C 03-11-2018 08:30 SAB JO11-1 Moerse Boys JO11-3
C 10-11-2018 14:10 DSE JO11-3 Bavel JO11-4
C 10-11-2018 10:45 The Gunners JO11-2 Madese Boys JO11-4
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 Rijen JO11-6
C 10-11-2018 09:30 Terheijden JO11-2 Moerse Boys JO11-3
C 10-11-2018 08:45 VVR JO11-2 SAB JO11-1
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 TVC Breda JO11-3G
C 17-11-2018 09:45 Rijen JO11-6 VVR JO11-2
C 17-11-2018 10:15 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-5
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Unitas'30 JO11-11
C 17-11-2018 11:00 SAB JO11-1 Terheijden JO11-2
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2018 10:00 Bavel JO11-4 VVR JO11-2 103557 4-2
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 The Gunners JO11-2 49247 8-7
C 20-10-2018 11:30 DSE JO11-3 Terheijden JO11-2 52657 0-27
C 13-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-4 52670 0-0
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Rijen JO11-6 50519 7-5
C 13-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Unitas'30 JO11-11 50235 7-8
C 13-10-2018 11:30 SAB JO11-1 The Gunners JO11-2 52362 8-0
C 06-10-2018 08:45 Terheijden JO11-2 Bavel JO11-4 103556 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 SAB JO11-1 50109 5-3
C 06-10-2018 09:45 The Gunners JO11-2 DSE JO11-3 52315 15-0
C 06-10-2018 08:30 Rijen JO11-6 TVC Breda JO11-3G 50125 6-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 Moerse Boys JO11-3 52964 4-6
C 06-10-2018 08:45 VVR JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 50476 2-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 VVR JO11-2 52960 7-3
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Madese Boys JO11-4 52016 7-8
C 29-09-2018 09:45 Rijen JO11-6 The Gunners JO11-2 50599 6-1
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Terheijden JO11-2 52814 7-2
C 29-09-2018 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 50168 2-7
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Rijen JO11-6 50939 2-7
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO11-2 TVC Breda JO11-3G 49423 1-4
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-11 52187 6-6
C 22-09-2018 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-3 49208 9-1
C 22-09-2018 13:15 Beek Vooruit JO11-5 SAB JO11-1 50675 3-11
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 DSE JO11-3 DEVO JO11-1 10981 0-20
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 The Gunners JO11-2 9098 5-0
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO11-2 DEVO JO11-1 10714 0-6
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 9523 17-0
B 01-09-2018 11:00 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-11 9502 7-4
B 01-09-2018 11:30 DSE JO11-3 The Gunners JO11-2 10865 0-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO11-6 4 3 0 1 9 24 10 14 0
2 Moerse Boys JO11-3 4 3 0 1 9 28 24 4 0
3 Unitas'30 JO11-11 4 2 1 1 7 25 22 3 0
4 SAB JO11-1 3 2 0 1 6 22 8 14 0
5 Madese Boys JO11-4 3 2 0 1 6 15 17 -2 0
6 TVC Breda JO11-3G 4 2 0 2 6 18 17 1 0
7 Terheijden JO11-2 3 1 1 1 4 35 13 22 0
8 Beek Vooruit JO11-5 3 1 1 1 4 12 15 -3 0
9 VVR JO11-2 4 1 1 2 4 16 14 2 0
10 Bavel JO11-4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
11 The Gunners JO11-2 5 1 0 4 3 24 26 -2 0
12 DSE JO11-3 4 0 0 4 0 3 58 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO11-1 3 3 0 0 9 33 4 29 0
2 Unitas'30 JO11-11 3 2 0 1 6 26 7 19 0
3 The Gunners JO11-2 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 DSE JO11-3 3 0 0 3 0 0 48 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 2B1 7 Team training Unitas'30 JO11-11
woensdag 14:00 - 15:00 4B1 11 Team training Unitas'30 JO11-11

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO11-11

Berichten



Terug naar boven