Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-10

Teamleden

Spelers
Jayden Damen        
Theodoros Delikaris        
Berdan Demir        
Luuk van Elk        
Rayan Ezzarfani        
Jayden Jurgens        
Midas Lambregts        
Indi Mertens        
Tim Den Ridder        
Dylan Roman Sluyter        
Teun Suiker        
 
Overige teamleden
Erwin Damen Leider
Yoni Leyting Leider
Donald Jurgens Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2018 10:45 Unitas'30 JO11-10 Boeimeer JO11-5 Leider / Ouder (S) 52562 10:15
C 01-12-2018 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 50536 12:15
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 RSV JO11-2 50553 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-2 RSV JO11-2
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Oosterhout JO11-3
C 24-11-2018 10:45 Unitas'30 JO11-10 Boeimeer JO11-5
C 24-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Advendo JO11-2
C 24-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Baronie JO11-3
C 01-12-2018 11:00 Advendo JO11-2 Seolto JO11-1G
C 01-12-2018 11:00 RSV JO11-2 WDS'19 JO11-2
C 01-12-2018 10:15 Baronie JO11-3 TVC Breda JO11-2
C 01-12-2018 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 DIA JO11-4
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Beek Vooruit JO11-4
C 08-12-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Advendo JO11-2
C 08-12-2018 09:00 DIA JO11-4 Baronie JO11-3
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 RSV JO11-2
C 08-12-2018 11:00 Seolto JO11-1G Oosterhout JO11-3
C 15-12-2018 09:00 Baronie JO11-3 Oosterhout JO11-3
C 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 WDS'19 JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 11:00 RSV JO11-2 DIA JO11-4 49523 11-2
C 17-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Unitas'30 JO11-10 50198 2-6
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 51973 13-2
C 17-11-2018 11:00 Seolto JO11-1G TVC Breda JO11-2 99642 3-5
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 Advendo JO11-2 49073 3-4
C 10-11-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-5 49471 2-3
C 10-11-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 RSV JO11-2 52808 2-8
C 10-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Seolto JO11-1G 99641 1-1
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 49796 1-8
C 03-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 50700 3-2
C 03-11-2018 11:00 Advendo JO11-2 Baronie JO11-3 49632 3-2
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO11-10 TVC Breda JO11-2 49744 1-5
C 03-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Oosterhout JO11-3 52010 2-5
C 03-11-2018 10:15 Seolto JO11-1G Boeimeer JO11-5 99640 1-0
C 27-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Advendo JO11-2 51825 8-0
C 27-10-2018 10:15 Baronie JO11-3 PCP JO11-1 50701 0-0
C 27-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 Unitas'30 JO11-10 51504 3-6
C 27-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-2 DIA JO11-4 49638 11-2
C 27-10-2018 11:00 RSV JO11-2 Seolto JO11-1G 99639 4-3
C 20-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-5 RSV JO11-2 50666 3-1
C 20-10-2018 10:00 Baronie JO11-3 Seolto JO11-1G 99637 4-1
C 13-10-2018 11:00 Seolto JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 99638 2-5
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-3 51407 2-4
C 13-10-2018 11:00 Advendo JO11-2 Oosterhout JO11-3 49450 3-5
C 13-10-2018 11:00 PCP JO11-1 TVC Breda JO11-2 50098 0-0
C 13-10-2018 09:45 WDS'19 JO11-2 DIA JO11-4 51001 8-6
C 06-10-2018 09:00 DIA JO11-4 Unitas'30 JO11-10 50093 1-12
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 PCP JO11-1 50702 0-0
C 06-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 Boeimeer JO11-5 50265 1-4
C 06-10-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 WDS'19 JO11-2 52211 14-0
C 06-10-2018 11:00 RSV JO11-2 Advendo JO11-2 50256 8-1
C 29-09-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 DIA JO11-4 51028 10-4
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Baronie JO11-3 51010 2-4
C 29-09-2018 11:00 PCP JO11-1 Unitas'30 JO11-10 49633 4-2
C 29-09-2018 11:00 Advendo JO11-2 TVC Breda JO11-2 49842 0-5
C 29-09-2018 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 52307 6-3
C 29-09-2018 11:00 Seolto JO11-1G WDS'19 JO11-2 99636 6-9
C 24-09-2018 18:30 TVC Breda JO11-2 Oosterhout JO11-3 49813 10-1
C 22-09-2018 13:00 Baronie JO11-3 RSV JO11-2 50814 4-8
C 22-09-2018 09:00 DIA JO11-4 PCP JO11-1 49892 1-9
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-10G 50033 0-0
C 22-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Boeimeer JO11-5 50891 1-13
C 22-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-2 49445 8-2
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-10 Seolto JO11-1G 99635 11-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Unitas'30 JO11-10 10958 7-1
B 15-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 10954 5-1
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 9037 2-7
B 08-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G DFC JO11-1 10331 6-2
B 01-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-10 Advendo JO11-1G 10368 0-10
B 01-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-4 10807 6-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 7 6 0 1 18 52 10 42 0
2 RSV JO11-2 7 6 0 1 18 46 18 28 0
3 Boeimeer JO11-5 8 6 0 2 18 46 12 34 0
4 Baronie JO11-3 6 4 0 2 12 26 17 9 0
5 Unitas'30 JO11-10 7 4 0 3 12 41 20 21 0
6 Oosterhout JO11-3 7 3 0 4 9 27 37 -10 0
7 Beek Vooruit JO11-4 6 2 0 4 6 21 34 -13 0
8 WDS'19 JO11-2 6 2 0 4 6 22 50 -28 0
9 Advendo JO11-2 7 2 0 5 6 13 39 -26 0
10 DIA JO11-4 7 1 1 5 4 19 55 -36 0
11 Seolto JO11-1G 8 1 1 6 4 18 39 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO11-1G 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 DFC JO11-1 3 1 1 1 4 15 13 2 0
3 Unitas'30 JO11-10 3 1 0 2 3 8 19 -11 0
4 Beek Vooruit JO11-4 3 0 1 2 1 9 18 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 3A1 1 Team training Unitas'30 JO11-10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training Unitas'30 JO11-10
vrijdag 18:30 - 19:30 2A1 2 Team training Unitas'30 JO11-10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO11-10

Berichten



Terug naar boven