Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-10

Teamleden

Spelers
Jayden Damen        
Theodoros Delikaris        
Berdan Demir        
Luuk van Elk        
Rayan Ezzarfani        
Jayden Jurgens        
Midas Lambregts        
Indi Mertens        
Tim Den Ridder        
Dylan Roman Sluyter        
 
Overige teamleden
Erwin Damen Leider
Yoni Leyting Leider
Donald Jurgens Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:00 Bavel JO11-3 Rijen JO11-3 124199 3-1
C 27-05-2019 18:30 JEKA JO11-7G Terheijden JO11-3 125980 0-0
C 25-05-2019 13:30 Baronie JO11-3 Bavel JO11-3 123887 0-5
C 25-05-2019 08:30 Rijen JO11-3 TSC JO11-3 124906 3-6
C 25-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 123492 0-5
C 25-05-2019 09:00 Terheijden JO11-3 TVC Breda JO11-3G 123110 7-2
C 25-05-2019 09:00 DSE JO11-2 Advendo JO11-2 124375 3-0
C 25-05-2019 13:00 JEKA JO11-7G DIA JO11-3 123538 7-3
C 22-05-2019 19:00 DIA JO11-3 Bavel JO11-3 122005 1-3
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Terheijden JO11-3 125360 5-4
C 18-05-2019 08:45 Bavel JO11-3 JEKA JO11-7G 125542 4-3
C 18-05-2019 09:00 DIA JO11-3 Baronie JO11-3 125572 5-1
C 18-05-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-2 122954 4-7
C 18-05-2019 11:00 Advendo JO11-2 Rijen JO11-3 125794 3-15
C 15-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO11-4 Bavel JO11-3 122651 2-7
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO11-7G Advendo JO11-2 124266 0-0
C 11-05-2019 08:30 Rijen JO11-3 TVC Breda JO11-3G 121938 14-2
C 11-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 DSE JO11-2 124659 1-6
C 11-05-2019 08:45 Bavel JO11-3 Unitas'30 JO11-10 125523 8-2
C 11-05-2019 10:30 Terheijden JO11-3 DIA JO11-3 125905 3-1
C 11-05-2019 10:15 Baronie JO11-3 TSC JO11-3 124785 4-6
C 08-05-2019 19:00 Advendo JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 124450 4-2
C 07-05-2019 18:30 TSC JO11-3 Terheijden JO11-3 124542 15-1
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-3 125848 4-2
C 04-05-2019 09:00 DSE JO11-2 Rijen JO11-3 125732 0-7
C 18-04-2019 18:00 TVC Breda JO11-3G JEKA JO11-7G 122382 5-5
C 13-04-2019 09:00 DIA JO11-3 Advendo JO11-2 125385 10-0
C 13-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO11-4 Rijen JO11-3 124205 2-6
C 13-04-2019 08:45 Baronie JO11-3 TVC Breda JO11-3G 123481 9-0
C 13-04-2019 09:00 Terheijden JO11-3 DSE JO11-2 122730 5-4
C 13-04-2019 10:00 JEKA JO11-7G Unitas'30 JO11-10 121767 8-2
C 10-04-2019 18:30 DSE JO11-2 Baronie JO11-3 122732 4-1
C 06-04-2019 11:00 Advendo JO11-2 Baronie JO11-3 124896 1-8
C 06-04-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Beek Vooruit JO11-4 125205 6-9
C 06-04-2019 09:00 DSE JO11-2 Bavel JO11-3 122220 6-1
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 123564 6-5
C 06-04-2019 08:30 Rijen JO11-3 Terheijden JO11-3 123529 5-3
C 06-04-2019 08:30 TSC JO11-3 JEKA JO11-7G 125515 20-2
C 30-03-2019 10:00 Baronie JO11-3 JEKA JO11-7G 124304 11-5
C 30-03-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 122815 4-2
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO11-7G Beek Vooruit JO11-4 122573 6-3
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 TSC JO11-3 125526 0-12
C 23-03-2019 08:45 Bavel JO11-3 TVC Breda JO11-3G 123202 9-3
C 23-03-2019 09:00 Terheijden JO11-3 Advendo JO11-2 123702 9-0
C 23-03-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-2 125338 2-1
C 23-03-2019 12:30 Baronie JO11-3 Rijen JO11-3 122591 2-6
C 16-03-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Advendo JO11-2 121939 7-3
C 16-03-2019 08:30 Rijen JO11-3 Unitas'30 JO11-10 124239 3-4
C 16-03-2019 08:30 TSC JO11-3 DIA JO11-3 122026 13-0
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DSE JO11-2 125181 0-3
C 09-03-2019 09:00 Terheijden JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 122625 4-2
C 09-03-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-3G 125320 4-2
C 09-03-2019 12:00 Advendo JO11-2 TSC JO11-3 125918 0-27
C 23-02-2019 08:30 TSC JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 123170 17-1
C 16-02-2019 08:30 Rijen JO11-3 DIA JO11-3 123434 2-1
C 16-02-2019 09:00 DSE JO11-2 JEKA JO11-7G 123790 4-0
C 16-02-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G TSC JO11-3 122828 1-13
C 16-02-2019 10:30 Terheijden JO11-3 Bavel JO11-3 125480 2-3
C 16-02-2019 11:00 Advendo JO11-2 Unitas'30 JO11-10 122527 4-8
C 16-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 125170 2-6
C 09-02-2019 15:45 Bavel JO11-3 Advendo JO11-2 125429 8-0
C 09-02-2019 10:30 TSC JO11-3 DSE JO11-2 122123 4-2
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 TVC Breda JO11-3G 123948 6-4
C 09-02-2019 08:30 Baronie JO11-3 Terheijden JO11-3 122455 1-1
C 09-02-2019 08:30 JEKA JO11-7G Rijen JO11-3 125337 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO11-3 Oosterhout JO11-3 52042 8-1
C 15-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 WDS'19 JO11-2 52851 0-0
C 08-12-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Advendo JO11-2 51559 0-3
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 51089 4-4
C 08-12-2018 09:00 DIA JO11-4 Baronie JO11-3 51332 0-14
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 RSV JO11-2 50553 6-3
C 08-12-2018 11:00 Seolto JO11-1G Oosterhout JO11-3 99645 4-3
C 01-12-2018 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 50536 3-14
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 DIA JO11-4 51425 14-0
C 01-12-2018 10:15 Baronie JO11-3 TVC Breda JO11-2 52812 1-5
C 01-12-2018 11:00 RSV JO11-2 WDS'19 JO11-2 52819 19-2
C 01-12-2018 11:00 Advendo JO11-2 Seolto JO11-1G 99644 5-2
C 24-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-2 RSV JO11-2 51517 6-3
C 24-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Baronie JO11-3 52730 2-10
C 24-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Advendo JO11-2 52073 7-2
C 24-11-2018 10:45 Unitas'30 JO11-10 Boeimeer JO11-5 52562 1-4
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Oosterhout JO11-3 49983 8-2
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 51973 13-2
C 17-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Unitas'30 JO11-10 50198 2-6
C 17-11-2018 11:00 RSV JO11-2 DIA JO11-4 49523 11-2
C 17-11-2018 11:00 Seolto JO11-1G TVC Breda JO11-2 99642 3-5
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 49796 1-8
C 10-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Seolto JO11-1G 99641 1-1
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 Advendo JO11-2 49073 3-4
C 10-11-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 RSV JO11-2 52808 2-8
C 10-11-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-5 49471 2-3
C 03-11-2018 10:15 Seolto JO11-1G Boeimeer JO11-5 99640 1-0
C 03-11-2018 11:00 Advendo JO11-2 Baronie JO11-3 49632 3-2
C 03-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Oosterhout JO11-3 52010 2-5
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO11-10 TVC Breda JO11-2 49744 1-5
C 03-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 50700 3-2
C 27-10-2018 11:00 RSV JO11-2 Seolto JO11-1G 99639 4-3
C 27-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-2 DIA JO11-4 49638 11-2
C 27-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 Unitas'30 JO11-10 51504 3-6
C 27-10-2018 10:15 Baronie JO11-3 PCP JO11-1 50701 0-0
C 27-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Advendo JO11-2 51825 8-0
C 20-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-5 RSV JO11-2 50666 3-1
C 20-10-2018 10:00 Baronie JO11-3 Seolto JO11-1G 99637 4-1
C 13-10-2018 11:00 Seolto JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 99638 2-5
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-3 51407 2-4
C 13-10-2018 11:00 Advendo JO11-2 Oosterhout JO11-3 49450 3-5
C 13-10-2018 11:00 PCP JO11-1 TVC Breda JO11-2 50098 0-0
C 13-10-2018 09:45 WDS'19 JO11-2 DIA JO11-4 51001 8-6
C 06-10-2018 09:00 DIA JO11-4 Unitas'30 JO11-10 50093 1-12
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 PCP JO11-1 50702 0-0
C 06-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 Boeimeer JO11-5 50265 1-4
C 06-10-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 WDS'19 JO11-2 52211 14-0
C 06-10-2018 11:00 RSV JO11-2 Advendo JO11-2 50256 8-1
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Baronie JO11-3 51010 2-4
C 29-09-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 DIA JO11-4 51028 10-4
C 29-09-2018 11:00 PCP JO11-1 Unitas'30 JO11-10 49633 4-2
C 29-09-2018 11:00 Advendo JO11-2 TVC Breda JO11-2 49842 0-5
C 29-09-2018 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 52307 6-3
C 29-09-2018 11:00 Seolto JO11-1G WDS'19 JO11-2 99636 6-9
C 24-09-2018 18:30 TVC Breda JO11-2 Oosterhout JO11-3 49813 10-1
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-10 Seolto JO11-1G 99635 11-1
C 22-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Boeimeer JO11-5 50891 1-13
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-10G 50033 0-0
C 22-09-2018 09:00 DIA JO11-4 PCP JO11-1 49892 1-9
C 22-09-2018 13:00 Baronie JO11-3 RSV JO11-2 50814 4-8
C 22-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-2 49445 8-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Unitas'30 JO11-10 10958 7-1
B 15-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 10954 5-1
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 9037 2-7
B 08-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G DFC JO11-1 10331 6-2
B 01-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-10 Advendo JO11-1G 10368 0-10
B 01-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-4 10807 6-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-3 11 11 0 0 33 138 14 124 0
2 Bavel JO11-3 11 9 0 2 27 51 25 26 0
3 Rijen JO11-3 11 7 0 4 21 64 29 35 0
4 DSE JO11-2 11 7 0 4 21 40 25 15 0
5 Unitas'30 JO11-10 11 7 0 4 21 42 53 -11 0
6 Terheijden JO11-3 10 5 1 4 16 39 38 1 0
7 DIA JO11-3 11 5 0 6 15 36 40 -4 0
8 JEKA JO11-7G 9 4 1 4 13 39 54 -15 0
9 Baronie JO11-3 11 4 1 6 13 45 39 6 0
10 TVC Breda JO11-3G 11 1 1 9 4 36 86 -50 0
11 Advendo JO11-2 10 1 0 9 3 15 97 -82 0
12 Beek Vooruit JO11-4 11 1 0 10 3 26 71 -45 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 10 8 1 1 25 67 18 49 0
2 Boeimeer JO11-5 10 8 0 2 24 64 13 51 0
3 RSV JO11-2 10 7 0 3 21 71 32 39 0
4 Baronie JO11-3 10 7 0 3 21 59 25 34 0
5 Unitas'30 JO11-10 10 6 0 4 18 62 30 32 0
6 Advendo JO11-2 10 4 0 6 12 23 48 -25 0
7 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 36 54 -18 0
8 Oosterhout JO11-3 10 3 0 7 9 33 57 -24 0
9 Seolto JO11-1G 10 2 1 7 7 24 47 -23 0
10 DIA JO11-4 10 2 1 7 7 26 85 -59 0
11 WDS'19 JO11-2 9 2 0 7 6 26 82 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO11-1G 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 DFC JO11-1 3 1 1 1 4 15 13 2 0
3 Unitas'30 JO11-10 3 1 0 2 3 8 19 -11 0
4 Beek Vooruit JO11-4 3 0 1 2 1 9 18 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 3A1 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 1B2 1 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 2A1 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven