Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-9

Teamleden

Spelers
Sven van den Broek        
Florian Koopmans        
Luca van der Kruijk        
Lucas Muis        
Loukay Nuchelmans        
Joe Okoro Etinosa        
Stijn Otto        
Sem Peeters        
Ruben Schouwenaars        
Emile Vonk        
Bas Vrolijk        
 
Overige teamleden
Paul van den Broek Leider
Bram Nuchelmans Leider
Jac Suijkerbuijk Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 22-04-2019 13:30 Smitshoek Unitas'30 JO11-9 13:00
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 TVC Breda JO11-1 T. (Tim) de Laat 124072 08:00
C 11-05-2019 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-9 124391 08:25
C 18-05-2019 12:15 Unitas'30 JO11-9 Groen Wit JO11-3 124364 11:45
C 25-05-2019 11:00 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO11-9 122203 10:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:00 Beek Vooruit JO11-3 Internos JO11-2
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 TVC Breda JO11-1
C 04-05-2019 10:45 Moerse Boys JO11-3 Groen Wit JO11-3
C 04-05-2019 09:30 Schijf JO11-1G DSE JO11-1
C 04-05-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Unitas'30 JO11-6G
C 04-05-2019 11:00 DEVO JO11-1 RSV JO11-2
C 08-05-2019 18:30 Moerse Boys JO11-3 Schijf JO11-1G
C 11-05-2019 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-3
C 11-05-2019 10:00 Internos JO11-2 Sprundel JO11-1
C 11-05-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Moerse Boys JO11-3
C 11-05-2019 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-9
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6G DEVO JO11-1
C 18-05-2019 08:45 Moerse Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-6G
C 18-05-2019 09:00 DSE JO11-1 Internos JO11-2
C 18-05-2019 09:30 Schijf JO11-1G TVC Breda JO11-1
C 18-05-2019 11:15 Sprundel JO11-1 RSV JO11-2
C 18-05-2019 12:15 Unitas'30 JO11-9 Groen Wit JO11-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-9 S.J.W. (Stefhan) Damen 124477 7 - 1
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Schijf JO11-1G L. (Luuk) Meulenberg 122120 4 - 1
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO11-9 Moerse Boys JO11-3 P. (Pascal) Ploeg 123036 2 - 5
C 16-03-2019 11:00 RSV JO11-2 Unitas'30 JO11-9 125051 5 - 4
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 DEVO JO11-1 P. (Pascal) Ploeg 124695 3 - 2
C 23-02-2019 10:00 Unitas'30 JO11-9 Beek Vooruit JO11-3 Mathijs Lejeune (S) 124269 1 - 2
C 16-02-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Unitas'30 JO11-9 124042 3 - 2
V 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO11-14 Unitas'30 JO11-9
V 02-02-2019 afgelast Gloria UC JO11-2 Unitas'30 JO11-9
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 Zundert JO11-2 Pascal Ploeg (S) 49593 3 - 1
C 01-12-2018 09:15 Victoria\'03 JO11-2 Unitas'30 JO11-9 96448 2 - 0
C 24-11-2018 12:15 Unitas'30 JO11-9 JEKA JO11-8G Leider / Ouder (S) 50278 5 - 4
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 Wernhout JO11-1 P. (Pascal) Ploeg 50343 4 - 7
C 10-11-2018 11:00 RSV JO11-1 Unitas'30 JO11-9 M. (Marc) vanDijk 49598 8 - 3
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 Halsteren JO11-3 Leider / Ouder (S) 51650 5 - 2
C 27-10-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Unitas'30 JO11-9 Afgeschermd 51929 2 - 4
C 13-10-2018 09:45 Unitas'30 JO11-9 Boeimeer JO11-4 Tim Schalk (S) 50082 0 - 13
C 06-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-9 K. (Kevin) deKanter 50712 11 - 1
C 29-09-2018 10:15 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-9 S.J.W. (Stefhan) Damen 51608 3 - 1
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 DSE JO11-2 T. (Tim) Schalk… (+1) 49754 2 - 5
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 Unitas'30 JO11-9 T. (Thijmen) Willemse 9478 7 - 1
B 08-09-2018 09:30 DVO'60 JO11-1 Unitas'30 JO11-9 E. (Edwin) Aarts 9434 11 - 2
B 01-09-2018 13:00 Unitas'30 JO11-9 RSV JO11-1 Leider / Ouder (S) 11122 0 - 3
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO11-9 Unitas'30 JO11-10 Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 13:00 DSE JO11-1 Moerse Boys JO11-3 122818 2-2
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6G RSV JO11-2 125694 4-7
C 13-04-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 DEVO JO11-1 125196 6-5
C 13-04-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-9 124477 7-1
C 13-04-2019 09:30 Schijf JO11-1G Sprundel JO11-1 124929 6-3
C 13-04-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 124984 3-5
C 10-04-2019 18:30 DEVO JO11-1 TVC Breda JO11-1 122712 2-4
C 10-04-2019 18:30 Internos JO11-2 Groen Wit JO11-3 123822 3-1
C 06-04-2019 08:45 Moerse Boys JO11-3 Internos JO11-2 122780 1-6
C 06-04-2019 11:00 RSV JO11-2 Groen Wit JO11-3 122683 3-2
C 06-04-2019 11:00 DEVO JO11-1 DSE JO11-1 124815 7-4
C 06-04-2019 11:15 Sprundel JO11-1 TVC Breda JO11-1 122268 3-7
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Schijf JO11-1G 122120 4-1
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-6G 125556 12-4
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO11-3 DEVO JO11-1 125145 4-2
C 30-03-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Groen Wit JO11-3 125332 2-11
C 23-03-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-6G 125736 9-4
C 23-03-2019 10:15 Groen Wit JO11-3 Sprundel JO11-1 125308 4-0
C 23-03-2019 09:30 Schijf JO11-1G DEVO JO11-1 122663 4-7
C 23-03-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 RSV JO11-2 122108 5-8
C 23-03-2019 09:00 DSE JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 125395 9-5
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO11-9 Moerse Boys JO11-3 123036 2-5
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-6G DSE JO11-1 123297 9-1
C 16-03-2019 11:00 RSV JO11-2 Unitas'30 JO11-9 125051 5-4
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Sprundel JO11-1 123172 9-4
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 DEVO JO11-1 124695 3-2
C 09-03-2019 09:00 DSE JO11-1 RSV JO11-2 125200 5-3
C 09-03-2019 09:30 Schijf JO11-1G Beek Vooruit JO11-3 122209 2-6
C 09-03-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Moerse Boys JO11-3 123231 4-2
C 09-03-2019 11:00 TVC Breda JO11-1 Internos JO11-2 124505 3-8
C 23-02-2019 08:45 Groen Wit JO11-3 Unitas'30 JO11-6G 122143 1-1
C 23-02-2019 10:00 Unitas'30 JO11-9 Beek Vooruit JO11-3 124269 1-2
C 16-02-2019 10:15 Groen Wit JO11-3 DSE JO11-1 125277 2-2
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6G TVC Breda JO11-1 123604 2-5
C 16-02-2019 11:15 RSV JO11-2 Schijf JO11-1G 124096 4-1
C 16-02-2019 11:00 DEVO JO11-1 Internos JO11-2 123222 5-6
C 16-02-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Unitas'30 JO11-9 124042 3-2
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Moerse Boys JO11-3 125119 13-2
C 09-02-2019 09:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-6G 125747 2-5
C 09-02-2019 10:15 Internos JO11-2 RSV JO11-2 122667 5-7
C 09-02-2019 08:45 Moerse Boys JO11-3 DEVO JO11-1 125345 2-4
C 09-02-2019 09:00 DSE JO11-1 Sprundel JO11-1 125482 6-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Wernhout JO11-1 51289 4-22
C 15-12-2018 09:00 DSE JO11-2 JEKA JO11-8G 102180 5-1
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 Zundert JO11-2 49593 3-1
C 08-12-2018 09:30 Wernhout JO11-1 Victoria'03 JO11-2 96449 3-1
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-1 Moerse Boys JO11-2 49254 4-2
C 08-12-2018 10:00 Boeimeer JO11-4 JEKA JO11-8G 50316 14-0
C 08-12-2018 10:15 Internos JO11-2 Halsteren JO11-3 52751 4-3
C 08-12-2018 11:00 RSV JO11-1 DSE JO11-2 50841 4-3
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO11-8G TVC Breda JO11-1 51099 2-6
C 01-12-2018 09:00 Zundert JO11-2 Internos JO11-2 48998 0-8
C 01-12-2018 11:00 DSE JO11-2 Boeimeer JO11-4 52888 3-4
C 01-12-2018 08:45 Halsteren JO11-3 RSV JO11-1 49967 3-9
C 01-12-2018 09:15 Victoria'03 JO11-2 Unitas'30 JO11-9 96448 2-0
C 24-11-2018 12:15 Unitas'30 JO11-9 JEKA JO11-8G 50278 5-4
C 24-11-2018 09:30 Wernhout JO11-1 DSE JO11-2 52057 7-6
C 24-11-2018 09:30 TVC Breda JO11-1 Victoria'03 JO11-2 96447 4-2
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-4 Zundert JO11-2 52407 14-0
C 24-11-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Halsteren JO11-3 51300 2-5
C 24-11-2018 11:00 RSV JO11-1 Internos JO11-2 52517 3-2
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 Wernhout JO11-1 50343 4-7
C 17-11-2018 09:00 Zundert JO11-2 RSV JO11-1 52544 0-20
C 17-11-2018 09:30 Victoria'03 JO11-2 Boeimeer JO11-4 96446 1-14
C 17-11-2018 10:15 Internos JO11-2 TVC Breda JO11-1 52394 7-3
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO11-8G Halsteren JO11-3 51458 2-5
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-4 Internos JO11-2 52286 14-1
C 10-11-2018 10:15 Halsteren JO11-3 Victoria'03 JO11-2 96445 2-3
C 10-11-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 JEKA JO11-8G 52052 3-10
C 10-11-2018 11:00 RSV JO11-1 Unitas'30 JO11-9 49598 8-3
C 10-11-2018 11:00 Wernhout JO11-1 Zundert JO11-2 52654 20-1
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-1 DSE JO11-2 52705 0-4
C 03-11-2018 11:00 RSV JO11-1 Victoria'03 JO11-2 96444 7-0
C 03-11-2018 10:15 Internos JO11-2 DSE JO11-2 49589 2-3
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-4 Moerse Boys JO11-2 50920 16-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 Halsteren JO11-3 51650 5-2
C 03-11-2018 09:30 Wernhout JO11-1 TVC Breda JO11-1 49199 13-1
C 03-11-2018 11:15 Zundert JO11-2 JEKA JO11-8G 52283 5-0
C 27-10-2018 08:45 Halsteren JO11-3 Wernhout JO11-1 51254 2-11
C 27-10-2018 09:00 DSE JO11-2 Zundert JO11-2 50508 20-0
C 27-10-2018 09:30 Victoria'03 JO11-2 Internos JO11-2 96443 3-3
C 27-10-2018 11:30 JEKA JO11-8G RSV JO11-1 50421 1-5
C 27-10-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Unitas'30 JO11-9 51929 2-4
C 27-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-1 Boeimeer JO11-4 49466 1-16
C 13-10-2018 09:00 Zundert JO11-2 Halsteren JO11-3 51806 4-8
C 13-10-2018 09:30 Wernhout JO11-1 JEKA JO11-8G 51644 18-1
C 13-10-2018 09:45 Unitas'30 JO11-9 Boeimeer JO11-4 50082 0-13
C 13-10-2018 10:15 Internos JO11-2 Moerse Boys JO11-2 51489 6-1
C 13-10-2018 09:00 DSE JO11-2 Victoria'03 JO11-2 96442 4-2
C 10-10-2018 19:00 RSV JO11-1 TVC Breda JO11-1 50794 19-1
C 06-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-4 Wernhout JO11-1 52681 3-1
C 06-10-2018 10:15 Halsteren JO11-3 DSE JO11-2 50480 3-6
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 RSV JO11-1 50722 2-13
C 06-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-9 50712 11-1
C 06-10-2018 11:30 JEKA JO11-8G Internos JO11-2 49047 1-3
C 06-10-2018 09:30 Victoria'03 JO11-2 Zundert JO11-2 96441 9-0
C 29-09-2018 09:00 DSE JO11-2 JEKA JO11-8G 51259 0-0
C 29-09-2018 09:00 Zundert JO11-2 TVC Breda JO11-1 49759 1-6
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO11-3 Boeimeer JO11-4 49299 0-15
C 29-09-2018 10:15 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-9 51608 3-1
C 29-09-2018 11:00 RSV JO11-1 Wernhout JO11-1 52415 2-9
C 29-09-2018 09:30 Victoria'03 JO11-2 Moerse Boys JO11-2 96440 6-0
C 22-09-2018 10:00 JEKA JO11-8G Victoria'03 JO11-2 96439 2-3
C 22-09-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Zundert JO11-2 50773 7-6
C 22-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-4 RSV JO11-1 52915 8-2
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-9 DSE JO11-2 49754 2-5
C 22-09-2018 09:30 Wernhout JO11-1 Internos JO11-2 50166 9-3
C 22-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-1 Halsteren JO11-3 51802 7-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 Unitas'30 JO11-9 9478 7-1
B 15-09-2018 11:00 RSV JO11-1 DVO'60 JO11-1 10979 1-6
B 08-09-2018 09:30 DVO'60 JO11-1 Unitas'30 JO11-9 9434 11-2
B 08-09-2018 11:00 RSV JO11-1 SC Gastel JO11-2 9743 3-10
B 01-09-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 DVO'60 JO11-1 9981 2-5
B 01-09-2018 13:00 Unitas'30 JO11-9 RSV JO11-1 11122 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO11-3 8 7 0 1 21 56 27 29 0
2 Internos JO11-2 7 6 0 1 18 44 22 22 0
3 RSV JO11-2 7 6 0 1 18 37 26 11 0
4 Groen Wit JO11-3 7 3 2 2 11 27 16 11 0
5 DSE JO11-1 7 3 2 2 11 29 29 0 0
6 TVC Breda JO11-1 7 3 0 4 9 29 39 -10 0
7 DEVO JO11-1 8 3 0 5 9 34 33 1 0
8 Unitas'30 JO11-6G 7 2 1 4 7 29 37 -8 0
9 Unitas'30 JO11-9 7 2 0 5 6 17 25 -8 0
10 Sprundel JO11-1 7 2 0 5 6 18 36 -18 0
11 Moerse Boys JO11-3 6 1 1 4 4 14 31 -17 0
12 Schijf JO11-1G 6 1 0 5 3 16 29 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-4 11 11 0 0 33 131 9 122 0
2 Wernhout JO11-1 11 10 0 1 30 120 28 92 0
3 RSV JO11-1 11 9 0 2 27 92 32 60 0
4 DSE JO11-2 10 7 0 3 21 59 25 34 0
5 Internos JO11-2 11 6 1 4 19 42 41 1 0
6 TVC Breda JO11-1 11 6 0 5 18 44 71 -27 0
7 Victoria'03 JO11-2 11 5 1 5 16 32 39 -7 0
8 Unitas'30 JO11-9 11 4 0 7 12 28 58 -30 0
9 Halsteren JO11-3 11 3 0 8 9 37 68 -31 0
10 Moerse Boys JO11-2 10 1 0 9 3 23 92 -69 0
11 JEKA JO11-8G 11 1 0 10 3 24 72 -48 0
12 Zundert JO11-2 11 1 0 10 3 18 115 -97 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 JO11-1 3 3 0 0 9 22 5 17 0
2 SC Gastel JO11-2 3 2 0 1 6 19 9 10 0
3 RSV JO11-1 3 1 0 2 3 7 16 -9 0
4 Unitas'30 JO11-9 3 0 0 3 0 3 21 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-03-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training gaat_door
woensdag 14:00 - 15:00 4A1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training afgelast
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven