Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30

45+

Teamleden

Spelers
Peter-Jan Broeders        
Frank v. Dijk        
Adrie van Eekelen        
Rien van Erp        
Jan Foesenek        
Marcel van Gool        
Corne Graumans        
Maurice de Hoon        
Ad de Jong        
Léon de Jong        
Jan Lambregts        
Jack van Mechelen        
Jef Meijers        
Stefan Meulenbroek        
Rini Neggers        
John van de Noort        
Erik Scholten        
Henny Schouenberg        
Ton Staaltjens        
Ed van Steen        
Berry vd Steen        
Ed Suiker        
Pim Talboom        
Ron Thijssen        
Adam Vermeulen        
André Wynings        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
19:30 - 21:00 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 14-10-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 21-10-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 28-10-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 04-11-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 11-11-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 18-11-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 25-11-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 02-12-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 09-12-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 16-12-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 23-12-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 30-12-18 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 06-01-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 13-01-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 20-01-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 27-01-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 03-02-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 10-02-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 17-02-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 24-02-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 03-03-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 10-03-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 17-03-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 24-03-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 31-03-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 07-04-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 14-04-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 21-04-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 28-04-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 05-05-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 12-05-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 19-05-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 26-05-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 02-06-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 09-06-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 16-06-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 23-06-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door
zo 30-06-19 19:30 - 21:00 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven