Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve 3e ronde

Unitas'30 Zaterdag 3

Teamleden

Spelers
Rob van der Heijden Keeper      
Edwin Bastiaansen        
Abdellatif Benabdellah        
Robin Broeren        
Jordy van Dongen        
Michael Dubbelman        
Kevin Graumans        
Mike Janssens        
Remco Kerstens        
Niels Lazeroms        
Yannick van der Linden        
Twan Maas        
Jari Martens        
Luuk Meesters        
Willem-Jim Nouws        
Ricardo Pellis        
Jordi Robbeson        
Mike Sips        
Jordy Timmers        
Joris Willemse        
Jasper Kapitein Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
William Graumans Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2018 15:00 Zundert 3 Unitas'30 Zaterdag 3 28433 14:10
C 01-12-2018 16:15 Unitas'30 Zaterdag 3 Madese Boys 6 31043 15:45
C 08-12-2018 12:00 DSE 5 Unitas'30 Zaterdag 3 30515 11:25
B 15-12-2018 12:00 Unitas'30 Zaterdag 3 SC Stavenisse 2 105677 11:30
C 09-02-2019 14:45 Moerse Boys 3 Unitas'30 Zaterdag 3 26603 13:55
C 16-02-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 Alliance 2 31352 16:00
C 09-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 WDS'19 3 31366 16:00
C 16-03-2019 15:00 DVO'60 6 Unitas'30 Zaterdag 3 27389 14:10
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 Zundert 3 30993 16:00
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys 6 Unitas'30 Zaterdag 3 26754 11:35
C 13-04-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 DSE 5 30799 16:00
C 04-05-2019 14:00 Internos 8 Unitas'30 Zaterdag 3 27008 13:25
C 11-05-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 BSC 3 28240 16:00
C 18-05-2019 14:30 VVR 3 Unitas'30 Zaterdag 3 27446 13:45
C 25-05-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 SEOLTO 3 29642 16:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 15-12-2018 12:00 Unitas'30 3 SC Stavenisse 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 15:00 Zundert 3 Unitas'30 3
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys 6 Moerse Boys 3
C 24-11-2018 13:00 DSE 5 BSC 3
C 24-11-2018 14:00 Internos 8 VVR 3
C 24-11-2018 14:30 WDS'19 3 DVO'60 6
C 24-11-2018 14:30 SEOLTO 3 Alliance 2
C 01-12-2018 16:15 Unitas'30 3 Madese Boys 6
C 01-12-2018 15:00 DVO'60 6 Internos 8
C 01-12-2018 14:45 Moerse Boys 3 Zundert 3
C 01-12-2018 14:30 Alliance 2 DSE 5
C 01-12-2018 13:00 WDS'19 3 SEOLTO 3
C 01-12-2018 14:30 BSC 3 VVR 3
C 08-12-2018 14:30 VVR 3 DVO'60 6
C 08-12-2018 14:30 SEOLTO 3 Moerse Boys 3
C 08-12-2018 14:00 Internos 8 Alliance 2
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys 6 WDS'19 3
C 08-12-2018 12:00 DSE 5 Unitas'30 3
C 08-12-2018 15:00 Zundert 3 BSC 3
C 15-12-2018 14:30 Alliance 2 Moerse Boys 3
C 15-12-2018 14:30 BSC 3 DVO'60 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:00 DSE 3 Unitas'30 3 101141 1-4
B 15-09-2018 13:30 Unitas'30 3 Virtus 2 3431 6-2
B 15-09-2018 14:00 DSE 4 Klundert 3 3010 2-3
B 08-09-2018 12:00 Klundert 3 Virtus 2 2738 1-1
B 08-09-2018 14:00 DSE 4 Unitas'30 3 2766 4-4
B 01-09-2018 14:45 Virtus 2 DSE 4 3335 4-3
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 3 Klundert 3 2914 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 15:00 Zundert 3 SEOLTO 3 27596 0-2
C 17-11-2018 14:30 VVR 3 Madese Boys 6 31517 3-2
C 17-11-2018 14:30 BSC 3 Internos 8 27263 2-4
C 17-11-2018 14:30 Alliance 2 WDS'19 3 26988 0-0
C 17-11-2018 16:15 Unitas'30 3 DVO'60 6 27482 0-0
C 10-11-2018 12:25 DSE 5 VVR 3 28226 0-5
C 10-11-2018 12:30 Madese Boys 6 Alliance 2 30504 4-1
C 10-11-2018 12:30 WDS'19 3 Unitas'30 3 26313 2-1
C 10-11-2018 14:00 Internos 8 Zundert 3 26543 3-1
C 10-11-2018 14:30 SEOLTO 3 BSC 3 30213 9-6
C 10-11-2018 15:00 DVO'60 6 Moerse Boys 3 29726 6-6
C 03-11-2018 12:00 DSE 5 WDS'19 3 29562 1-4
C 03-11-2018 12:30 SEOLTO 3 Madese Boys 6 29066 3-1
C 03-11-2018 14:00 Internos 8 Moerse Boys 3 26453 0-4
C 03-11-2018 14:30 BSC 3 Unitas'30 3 29133 1-1
C 03-11-2018 14:30 VVR 3 Alliance 2 29427 3-0
C 03-11-2018 15:00 Zundert 3 DVO'60 6 26631 3-8
C 27-10-2018 12:30 Madese Boys 6 DSE 5 30176 6-0
C 27-10-2018 14:45 Moerse Boys 3 VVR 3 31498 1-0
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 3 Internos 8 26095 3-1
C 27-10-2018 13:45 WDS'19 3 Zundert 3 28586 10-0
C 27-10-2018 14:30 Alliance 2 BSC 3 26960 2-1
C 20-10-2018 15:00 DVO'60 6 SEOLTO 3 27010 3-1
C 20-10-2018 14:45 Moerse Boys 3 DSE 5 26213 4-1
C 20-10-2018 14:00 Internos 8 Madese Boys 6 28996 3-3
C 20-10-2018 14:30 VVR 3 WDS'19 3 30204 5-4
C 13-10-2018 15:00 Zundert 3 DSE 5 29965 0-0
C 13-10-2018 14:30 SEOLTO 3 Unitas'30 3 28726 0-1
C 06-10-2018 14:30 DSE 5 SEOLTO 3 26672 1-3
C 06-10-2018 12:30 Madese Boys 6 Zundert 3 27949 6-0
C 06-10-2018 13:00 WDS'19 3 Internos 8 30718 3-4
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys 3 BSC 3 27661 3-1
C 06-10-2018 15:00 DVO'60 6 Alliance 2 31362 8-2
C 06-10-2018 16:00 Unitas'30 3 VVR 3 28849 2-2
C 29-09-2018 14:00 Internos 8 SEOLTO 3 27277 4-4
C 29-09-2018 14:30 VVR 3 Zundert 3 30436 5-0
C 29-09-2018 14:30 Alliance 2 Unitas'30 3 27877 1-8
C 29-09-2018 14:30 BSC 3 Madese Boys 6 26235 4-2
C 29-09-2018 14:45 Moerse Boys 3 WDS'19 3 30305 3-3
C 29-09-2018 15:00 DVO'60 6 DSE 5 28718 6-2
C 22-09-2018 16:00 Unitas'30 3 Moerse Boys 3 29429 2-4
C 22-09-2018 16:15 SEOLTO 3 VVR 3 28341 1-1
C 22-09-2018 15:00 Zundert 3 Alliance 2 29314 1-3
C 22-09-2018 13:15 WDS'19 3 BSC 3 26654 1-3
C 22-09-2018 13:00 DSE 5 Internos 8 28778 3-3
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys 6 DVO'60 6 29779 9-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Stavenisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 3 7 5 2 0 17 25 13 12 0
2 VVR 3 8 5 2 1 17 24 10 14 0
3 SEOLTO 3 8 4 2 2 14 23 17 6 0
4 DVO'60 6 6 4 1 1 13 34 23 11 0
5 Madese Boys 6 8 4 1 3 13 33 17 16 0
6 Internos 8 8 3 3 2 12 22 23 -1 0
7 Unitas'30 3 7 3 2 2 11 18 11 7 0
8 WDS'19 3 6 3 1 2 10 26 14 12 0
9 Alliance 2 6 2 0 4 6 9 25 -16 0
10 BSC 3 6 1 1 4 4 15 21 -6 0
11 DSE 5 8 0 2 6 2 8 31 -23 0
12 Zundert 3 8 0 1 7 1 5 37 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2 19 Team training Unitas'30 Zaterdag 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 3

Berichten



Terug naar boven