Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0214 Mannen Zaterdag reserve

Unitas'30 Zaterdag 2

Teamleden

Spelers
Ruben Aerts        
Ramon Bastiaansen        
Daniel van Bavel        
Mick van Beek        
Raymond Deckers        
Jannus Deijkers        
Richard Dierks        
Jascha Geldtmeijer        
Koen de Graaf        
Joel de Held        
Bram Hultermans        
Ronald Jaspers        
Jeroen Kodde        
Florens Pop        
Herman van Poppel        
Jack van der Salm        
Luuk Timmermans        
Sven Valentijn        
Patrick Voetee        
Bernard Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Edwin Jongeneelen Leider
Johan van Mourik Leider
Riny Prins Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-04-2019 19:30 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 G. (Grad) Damen 29389 18:40
C 04-05-2019 14:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Baronie 3 26902 13:45
C 11-05-2019 14:30 Madese Boys 5 Unitas'30 Zaterdag 2 31495 13:35
C 18-05-2019 15:30 Unitas'30 Zaterdag 2 WDS'19 2 29714 15:00
C 25-05-2019 14:30 TSC 3 Unitas'30 Zaterdag 2 26561 13:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-04-2019 19:30 Boeimeer 6 Unitas'30 2
C 30-04-2019 19:00 TSC 3 Boeimeer 6
C 04-05-2019 14:30 RFC 6 TSC 3
C 04-05-2019 14:30 Terheijden 2 WDS'19 2
C 04-05-2019 14:15 Unitas'30 2 Baronie 3
C 04-05-2019 13:30 Internos 7 Zundert 2
C 07-05-2019 19:30 Boeimeer 6 DSE 4
C 09-05-2019 20:00 Boeimeer 6 Terheijden 2
C 11-05-2019 15:00 Zundert 2 Terheijden 2
C 11-05-2019 15:15 WDS'19 2 RFC 6
C 11-05-2019 14:30 Madese Boys 5 Unitas'30 2
C 11-05-2019 14:30 TSC 3 Internos 7
C 11-05-2019 14:00 Baronie 3 Boeimeer 6
C 18-05-2019 13:30 Internos 7 RFC 6
C 18-05-2019 14:00 DSE 4 Zundert 2
C 18-05-2019 14:30 Terheijden 2 TSC 3
C 18-05-2019 15:00 Boeimeer 6 Madese Boys 5
C 18-05-2019 15:30 Unitas'30 2 WDS'19 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 14:00 DSE 4 Unitas'30 Zaterdag 2 Afgeschermd 26106 3 - 6
C 06-04-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Zundert 2 E. (Edwin) Hultermans 28719 7 - 0
C 16-03-2019 15:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Boeimeer 6 E. (Edwin) Hultermans 28530 3 - 2
C 09-03-2019 14:30 Terheijden 2 Unitas'30 Zaterdag 2 J. (Jan) Vugts 26954 7 - 3
C 16-02-2019 13:30 Internos 7 Unitas'30 Zaterdag 2 M (Marco) Boender 30662 1 - 2
C 09-02-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 2 RFC 6 E. (Edwin) Hultermans 30179 6 - 5
C 08-12-2018 13:30 Unitas'30 Zaterdag 2 DSE 4 Afgeschermd 26949 3 - 0
C 01-12-2018 15:00 Zundert 2 Unitas'30 Zaterdag 2 S. (Stef) vanDongen 31260 2 - 3
C 10-11-2018 15:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Terheijden 2 Afgeschermd 26730 9 - 1
C 03-11-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 Madese Boys 5 Afgeschermd… (+1) 30848 1 - 3
C 27-10-2018 12:00 Baronie 3 Unitas'30 Zaterdag 2 H.C.S. (Berry) deLeeuw 27150 5 - 0
C 13-10-2018 15:00 Unitas'30 Zaterdag 2 TSC 3 R.P.A. (Ruben) Aerts 30487 3 - 0
C 06-10-2018 15:00 WDS'19 2 Unitas'30 Zaterdag 2 Afgeschermd 31027 4 - 3
C 29-09-2018 15:45 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 7 Afgeschermd 27018 3 - 3
C 22-09-2018 14:30 RFC 6 Unitas'30 Zaterdag 2 W.J.M. (William) Verhagen 27347 4 - 3
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 DSE 3 M. (Mark) vdVelden 2905 1 - 4
B 12-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 Zaterdag 2 R.P.A. (Ruben) Aerts 3109 1 - 3
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 8 E. (Edwin) Hultermans… (+1) 3108 6 - 5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Internos 8 3167 5-2
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 2 DSE 3 2905 1-4
B 12-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 2 3109 1-3
B 08-09-2018 14:00 Internos 8 DSE 3 3175 4-1
B 01-09-2018 14:30 DSE 3 ST TPO/VOV zat 2 3379 1-0
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 2 Internos 8 3108 6-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-04-2019 18:30 Boeimeer 6 Internos 7 151687 0-0
C 13-04-2019 14:00 DSE 4 Unitas'30 2 26106 3-6
C 13-04-2019 13:30 WDS'19 2 TSC 3 28892 1-4
C 13-04-2019 14:30 Madese Boys 5 Internos 7 29752 7-8
C 13-04-2019 13:45 Baronie 3 RFC 6 27732 8-1
C 11-04-2019 20:00 Boeimeer 6 WDS'19 2 152198 3-0
C 06-04-2019 14:30 Terheijden 2 Madese Boys 5 26372 2-4
C 06-04-2019 13:30 Internos 7 WDS'19 2 26311 3-2
C 06-04-2019 14:30 TSC 3 Baronie 3 28947 1-1
C 06-04-2019 14:30 RFC 6 DSE 4 29625 3-3
C 06-04-2019 16:15 Unitas'30 2 Zundert 2 28719 7-0
C 04-04-2019 20:00 Boeimeer 6 RFC 6 30175 0-0
C 30-03-2019 15:00 Zundert 2 Baronie 3 30282 2-0
C 30-03-2019 15:00 Boeimeer 6 WDS'19 2 150916 0-0
C 30-03-2019 13:30 Internos 7 Terheijden 2 28372 2-0
C 30-03-2019 14:30 RFC 6 Madese Boys 5 31178 1-6
C 23-03-2019 13:15 Baronie 3 Terheijden 2 30925 5-0
C 23-03-2019 14:00 DSE 4 Internos 7 29440 1-6
C 23-03-2019 15:00 Zundert 2 WDS'19 2 29686 0-6
C 23-03-2019 14:30 Madese Boys 5 TSC 3 31144 0-2
C 16-03-2019 15:30 Unitas'30 2 Boeimeer 6 28530 3-2
C 16-03-2019 15:00 WDS'19 2 DSE 4 30198 3-1
C 09-03-2019 14:30 Terheijden 2 Unitas'30 2 26954 7-3
C 09-03-2019 13:20 Baronie 3 WDS'19 2 31473 2-2
C 09-03-2019 14:30 Madese Boys 5 Zundert 2 28556 3-0
C 09-03-2019 15:00 Boeimeer 6 Internos 7 31272 0-0
C 09-03-2019 14:00 DSE 4 TSC 3 30781 0-3
C 23-02-2019 13:00 Baronie 3 DSE 4 150488 0-3
C 23-02-2019 15:00 Boeimeer 6 WDS'19 2 29475 0-0
C 16-02-2019 17:25 Baronie 3 DSE 4 27805 0-0
C 16-02-2019 13:30 Internos 7 Unitas'30 2 30662 1-2
C 16-02-2019 14:30 RFC 6 Zundert 2 30274 6-3
C 16-02-2019 15:15 WDS'19 2 Madese Boys 5 29385 3-2
C 09-02-2019 14:00 DSE 4 Terheijden 2 29962 1-6
C 09-02-2019 14:30 Madese Boys 5 Baronie 3 29292 1-1
C 09-02-2019 16:15 Unitas'30 2 RFC 6 30179 6-5
C 09-02-2019 15:00 Zundert 2 TSC 3 29772 0-6
C 02-02-2019 14:30 TSC 3 RFC 6 31124 2-0
C 15-12-2018 15:00 Boeimeer 6 Zundert 2 29458 7-3
C 15-12-2018 13:00 WDS'19 2 Baronie 3 29877 1-6
C 08-12-2018 13:30 Unitas'30 2 DSE 4 26949 3-0
C 08-12-2018 14:00 Internos 7 Madese Boys 5 28105 3-3
C 08-12-2018 14:30 Terheijden 2 Boeimeer 6 26504 2-2
C 08-12-2018 14:30 RFC 6 Baronie 3 30970 2-4
C 08-12-2018 14:15 TSC 3 WDS'19 2 26522 5-0
C 01-12-2018 15:15 WDS'19 2 Internos 7 28526 4-1
C 01-12-2018 15:00 Zundert 2 Unitas'30 2 31260 2-3
C 01-12-2018 14:30 Madese Boys 5 Terheijden 2 26953 6-2
C 01-12-2018 14:05 Baronie 3 TSC 3 27933 0-0
C 01-12-2018 14:00 DSE 4 RFC 6 26134 1-7
C 24-11-2018 14:30 RFC 6 Boeimeer 6 26315 2-4
C 24-11-2018 14:35 TSC 3 Madese Boys 5 27422 6-1
C 24-11-2018 14:30 Terheijden 2 Baronie 3 27936 1-3
C 24-11-2018 14:30 WDS'19 2 Zundert 2 27239 1-0
C 24-11-2018 14:00 Internos 7 DSE 4 27358 5-2
C 17-11-2018 13:50 Baronie 3 Zundert 2 28027 5-0
C 17-11-2018 14:00 DSE 4 WDS'19 2 27678 2-1
C 17-11-2018 14:30 Terheijden 2 Internos 7 27645 2-5
C 17-11-2018 14:30 Madese Boys 5 RFC 6 26874 2-2
C 10-11-2018 15:15 Unitas'30 2 Terheijden 2 26730 9-1
C 10-11-2018 15:00 Zundert 2 Madese Boys 5 30509 1-6
C 10-11-2018 14:30 TSC 3 DSE 4 27603 5-1
C 10-11-2018 14:00 Internos 7 Boeimeer 6 28780 0-7
C 03-11-2018 12:00 Internos 7 TSC 3 29382 2-5
C 03-11-2018 14:30 Terheijden 2 Zundert 2 28934 0-0
C 03-11-2018 14:30 RFC 6 WDS'19 2 29553 3-1
C 03-11-2018 13:15 Boeimeer 6 Baronie 3 26827 4-1
C 03-11-2018 16:00 Unitas'30 2 Madese Boys 5 30848 1-3
C 27-10-2018 12:00 Baronie 3 Unitas'30 2 27150 5-0
C 27-10-2018 14:00 DSE 4 Boeimeer 6 30063 2-4
C 27-10-2018 15:00 Zundert 2 Internos 7 31338 0-9
C 27-10-2018 15:15 WDS'19 2 Terheijden 2 26814 1-1
C 20-10-2018 14:30 Terheijden 2 DSE 4 100222 6-3
C 13-10-2018 15:00 Unitas'30 2 TSC 3 30487 3-0
C 13-10-2018 14:30 Terheijden 2 RFC 6 26073 2-2
C 13-10-2018 14:00 Internos 7 Baronie 3 28534 4-3
C 13-10-2018 13:00 DSE 4 Madese Boys 5 27554 4-6
C 06-10-2018 14:30 Madese Boys 5 Boeimeer 6 26600 1-8
C 06-10-2018 14:30 TSC 3 Terheijden 2 27701 2-0
C 06-10-2018 14:30 RFC 6 Internos 7 27903 1-4
C 06-10-2018 15:00 WDS'19 2 Unitas'30 2 31027 4-3
C 06-10-2018 15:00 Zundert 2 DSE 4 29746 1-1
C 29-09-2018 15:45 Unitas'30 2 Internos 7 27018 3-3
C 29-09-2018 15:00 Boeimeer 6 TSC 3 26114 4-1
C 29-09-2018 15:00 Zundert 2 RFC 6 28564 3-2
C 29-09-2018 14:30 Madese Boys 5 WDS'19 2 28584 1-2
C 29-09-2018 14:00 DSE 4 Baronie 3 27210 0-6
C 22-09-2018 17:00 TSC 3 Zundert 2 27441 5-0
C 22-09-2018 14:30 RFC 6 Unitas'30 2 27347 4-3
C 22-09-2018 15:00 WDS'19 2 Boeimeer 6 30736 3-4
C 22-09-2018 13:00 Baronie 3 Madese Boys 5 31463 4-3
C 22-09-2018 14:30 Terheijden 2 DSE 4 31524 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE 3 3 2 0 1 6 6 5 1 0
2 Unitas'30 2 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 ST TPO/VOV zat 2 3 1 0 2 3 6 6 0 0
4 Internos 8 3 1 0 2 3 11 12 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 3 15 11 2 2 35 47 13 34 0
2 Baronie 3 17 9 4 4 31 54 25 29 0
3 Internos 7 15 9 2 4 29 56 42 14 0
4 Boeimeer 6 11 9 1 1 28 49 18 31 0
5 Unitas'30 2 15 9 1 5 28 55 40 15 0
6 Madese Boys 5 17 7 3 7 24 55 50 5 0
7 WDS'19 2 17 7 2 8 23 35 41 -6 0
8 RFC 6 15 4 3 8 15 41 52 -11 0
9 Terheijden 2 15 3 4 8 13 32 48 -16 0
10 Zundert 2 16 2 2 12 8 15 67 -52 0
11 DSE 4 17 2 2 13 8 28 71 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven