Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve poule

Unitas'30 Zaterdag 2

Teamleden

Spelers
Ruben Aerts        
Ramon Bastiaansen        
Daniel van Bavel        
Mick van Beek        
Roger den Braber        
Raymond Deckers        
Jannus Deijkers        
Richard Dierks        
Jascha Geldtmeijer        
Koen de Graaf        
Joel de Held        
Bram Hultermans        
Ronald Jaspers        
Jeroen Kodde        
Florens Pop        
Herman van Poppel        
Jack van der Salm        
Servie Schrauwen        
Luuk Timmermans        
Sven Valentijn        
Patrick Voetee        
Bernard Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Edwin Jongeneelen Leider
Johan van Mourik Leider
Riny Prins Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-09-2018 14:30 RFC 6 Unitas'30 Zaterdag 2 W.J.M. (William) Verhagen 27347 14:00
C 29-09-2018 15:45 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 7 27018 15:15
C 06-10-2018 15:00 WDS'19 2 Unitas'30 Zaterdag 2 R.J.H. (Ronnie) Remmers 31027 14:15
C 13-10-2018 16:40 Unitas'30 Zaterdag 2 TSC 3 30487 16:10
C 27-10-2018 13:00 Baronie 3 Unitas'30 Zaterdag 2 27150 12:10
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Madese Boys 5 30848 16:00
C 10-11-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Terheijden 2 26730 16:00
C 17-11-2018 16:30 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 29389 15:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2018 13:00 Baronie 3 Madese Boys 5
C 22-09-2018 14:30 Terheijden 2 DSE 4
C 22-09-2018 17:00 TSC 3 Zundert 2
C 22-09-2018 14:30 RFC 6 Unitas'30 2
C 22-09-2018 15:00 WDS'19 2 Boeimeer 6
C 29-09-2018 15:45 Unitas'30 2 Internos 7
C 29-09-2018 15:00 Boeimeer 6 TSC 3
C 29-09-2018 15:00 Zundert 2 RFC 6
C 29-09-2018 14:30 Madese Boys 5 WDS'19 2
C 29-09-2018 14:00 DSE 4 Baronie 3
C 06-10-2018 15:00 Zundert 2 DSE 4
C 06-10-2018 15:00 WDS'19 2 Unitas'30 2
C 06-10-2018 14:30 Madese Boys 5 Boeimeer 6
C 06-10-2018 14:30 RFC 6 Internos 7
C 06-10-2018 14:30 TSC 3 Terheijden 2
C 13-10-2018 14:00 DSE 4 Madese Boys 5
C 13-10-2018 14:00 Internos 7 Baronie 3
C 13-10-2018 14:30 Terheijden 2 RFC 6
C 13-10-2018 15:00 Boeimeer 6 Zundert 2
C 13-10-2018 16:40 Unitas'30 2 TSC 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 DSE 3 M. (Mark) vdVelden 2905 1 - 4
B 12-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 Zaterdag 2 R.P.A. (Ruben) Aerts 3109 1 - 3
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 8 R.J. (Richard) Dierks… (+1) 3108 6 - 5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Internos 8 3167 5-2
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 2 DSE 3 2905 1-4
B 12-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 2 3109 1-3
B 08-09-2018 14:00 Internos 8 DSE 3 3175 4-1
B 01-09-2018 14:30 DSE 3 ST TPO/VOV zat 2 3379 1-0
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 2 Internos 8 3108 6-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE 3 3 2 0 1 6 6 5 1 0
2 Unitas'30 2 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 ST TPO/VOV zat 2 3 1 0 2 3 6 6 0 0
4 Internos 8 3 1 0 2 3 11 12 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Internos 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terheijden 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WDS'19 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zundert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training Unitas'30 Zaterdag 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zaterdag 2

Berichten



Terug naar boven