Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen KNVB beker Amateurs poule

Unitas'30 Zaterdag 1

Teamleden

Spelers
Mark Hellemons Keeper      
Jamal Ait el Houssaine        
Robbert Barendse        
Rens Broks        
Richard Geeve        
Simon Hanemaaijer        
Antal Hendrikx        
Jan Hermus        
Wout Klep        
Davey Laarhoven        
Justin van Laarhoven        
Belaid Nahari        
Kevin Oomen        
Lars Rampaart        
Sem van Rooij        
Tim Slotboom        
Dennis van Steen        
Daan Valkestijn        
Joris v.d. Veeken        
Gerard Verhoek        
Tobias Vermeulen        
Marcel Wildhagen        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Joep Schouten Leider
Ed van Steen Leider
Corné Coremans Trainer
Joep van Luijt Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-09-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 DVO'60 1 M. (Mehmet) Safranti 22921 15:00
C 29-09-2018 15:00 Olympia'60 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J.M.W. (Jan) Verpoorten 23688 12:55
C 06-10-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 DOSKO 1 22209 15:00
C 13-10-2018 16:30 SC 't Zand 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23465 14:25
C 20-10-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Willem II 1 23167 15:00
C 27-10-2018 14:30 Alliance 1 Unitas'30 Zaterdag 1 22395 12:40
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Peursum 1 22178 15:00
C 17-11-2018 15:00 ONI 1 Unitas'30 Zaterdag 1 22588 13:00
C 24-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23511 12:35
C 01-12-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Internos 1 23731 15:00
C 08-12-2018 15:00 FC Bergen 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23861 12:57
C 15-12-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 TSVV Merlijn 1 23245 15:00
C 19-01-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 The Gunners 1 22756 15:00
C 26-01-2019 15:00 Peursum 1 Unitas'30 Zaterdag 1 22622 13:30
C 02-02-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 ONI 1 22134 15:00
C 09-02-2019 15:00 DVO'60 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23866 13:10
C 16-02-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Olympia'60 1 23633 15:00
C 09-03-2019 14:30 Willem II 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23446 12:30
C 16-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Alliance 1 22781 15:00
C 23-03-2019 15:00 The Gunners 1 Unitas'30 Zaterdag 1 22032 13:10
C 06-04-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23694 12:20
C 13-04-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 FC Bergen 1 23390 15:00
C 20-04-2019 16:00 Internos 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23728 14:25
C 11-05-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Oosterhout 1 22542 15:00
C 18-05-2019 14:30 DOSKO 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23415 12:35
C 25-05-2019 14:30 Unitas'30 Zaterdag 1 SC 't Zand 1 23009 13:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2018 14:30 Alliance 1 Peursum 1
C 22-09-2018 16:30 Unitas'30 1 DVO'60 1
C 22-09-2018 16:00 Internos 1 Oosterhout 1
C 22-09-2018 15:00 FC Bergen 1 Willem II 1
C 22-09-2018 15:00 The Gunners 1 Olympia'60 1
C 22-09-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 SC 't Zand 1
C 22-09-2018 14:30 DOSKO 1 ONI 1
C 29-09-2018 16:30 SC 't Zand 1 Internos 1
C 29-09-2018 15:00 ONI 1 Alliance 1
C 29-09-2018 15:00 Olympia'60 1 Unitas'30 1
C 29-09-2018 15:00 DVO'60 1 The Gunners 1
C 29-09-2018 15:00 Peursum 1 FC Bergen 1
C 29-09-2018 14:30 Willem II 1 TSVV Merlijn 1
C 29-09-2018 14:30 Oosterhout 1 DOSKO 1
C 06-10-2018 16:30 Unitas'30 1 DOSKO 1
C 06-10-2018 15:00 FC Bergen 1 Oosterhout 1
C 06-10-2018 15:00 The Gunners 1 Willem II 1
C 06-10-2018 15:00 ONI 1 Olympia'60 1
C 06-10-2018 15:00 Peursum 1 DVO'60 1
C 06-10-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 Internos 1
C 06-10-2018 14:30 Alliance 1 SC 't Zand 1
C 13-10-2018 16:30 SC 't Zand 1 Unitas'30 1
C 13-10-2018 16:00 Internos 1 The Gunners 1
C 13-10-2018 15:00 Olympia'60 1 Peursum 1
C 13-10-2018 15:00 DVO'60 1 Alliance 1
C 13-10-2018 14:30 Willem II 1 ONI 1
C 13-10-2018 14:30 Oosterhout 1 TSVV Merlijn 1
C 13-10-2018 14:30 DOSKO 1 FC Bergen 1
C 20-10-2018 15:00 FC Bergen 1 SC 't Zand 1
C 20-10-2018 15:00 ONI 1 Peursum 1
C 20-10-2018 15:00 The Gunners 1 Alliance 1
C 20-10-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 Olympia'60 1
C 20-10-2018 14:30 DOSKO 1 Internos 1
C 20-10-2018 14:30 Oosterhout 1 DVO'60 1
C 20-10-2018 16:30 Unitas'30 1 Willem II 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2018 17:00 Victoria'03 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J.J.C. (Jurgen) Kuijpers 2426 4 - 1
V 11-09-2018 20:00 SEOLTO 1 Unitas'30 Zaterdag 1
B 08-09-2018 17:00 RSV 1 Unitas'30 Zaterdag 1 M. (Maik) Schrama 2399 3 - 2
V 04-09-2018 19:30 NOORDHOEK 1 Unitas'30 Zaterdag 1
B 01-09-2018 17:00 Unitas'30 Zaterdag 1 DEVO 1 J.M.H. (Jan) vanNistelrooij 2673 6 - 0
V 26-08-2018 10:00 toernooi pcp Unitas'30 Zaterdag 1
V 18-08-2018 14:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Kogelvangers 1 Gerwin Oomen (S) 4-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 14:30 DEVO 1 RSV 1 2330 1-3
B 15-09-2018 17:00 Victoria'03 1 Unitas'30 1 2426 4-1
B 09-09-2018 14:30 DEVO 1 Victoria'03 1 2329 0-5
B 08-09-2018 17:00 RSV 1 Unitas'30 1 2399 3-2
B 02-09-2018 14:30 Victoria'03 1 RSV 1 2425 6-1
B 01-09-2018 17:00 Unitas'30 1 DEVO 1 2673 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 1 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 RSV 1 3 2 0 1 6 7 9 -2 0
3 Unitas'30 1 3 1 0 2 3 9 7 2 0
4 DEVO 1 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Bergen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSKO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVO'60 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 The Gunners 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Internos 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olympia'60 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ONI 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oosterhout 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Peursum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TSVV Merlijn 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Willem II 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SC 't Zand 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:15 - 21:45 3 B 16 Team training Unitas'30 Zaterdag 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Zaterdag 1

Berichten



Terug naar boven