0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
Unitas'30 Zaterdag 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Rens Broks | |||||||
Richard Geeve | |||||||
Simon Hanemaaijer | |||||||
Antal Hendrikx | |||||||
Wout Klep | |||||||
Kevin Oomen | |||||||
Lars Rampaart | |||||||
Tim Slotboom | |||||||
Dennis van Steen | |||||||
Tobias Vermeulen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Joep Schouten | Leider | ||||||
Ed van Steen | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 14:30 | FC Bergen 1 | DOSKO 1 | 22112 | 7-2 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | ONI 1 | Willem II 1 | 22247 | 13-3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Peursum 1 | Olympia'60 1 | 23464 | 6-2 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Unitas'30 1 | SC 't Zand 1 | 23009 | 4-3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | The Gunners 1 | Internos 1 | 21936 | 0-3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Alliance 1 | DVO'60 1 | 23095 | 5-3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Oosterhout 1 | 23234 | 1-2 | ||
C | 21-05-2019 19:30 | TSVV Merlijn 1 | FC Bergen 1 | 152624 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Oosterhout 1 | FC Bergen 1 | 23373 | 10-2 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Willem II 1 | The Gunners 1 | 23024 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | DOSKO 1 | Unitas'30 1 | 23415 | 5-1 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | DVO'60 1 | Peursum 1 | 22376 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Olympia'60 1 | ONI 1 | 23443 | 3-4 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | SC 't Zand 1 | Alliance 1 | 23256 | 0-3 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Internos 1 | TSVV Merlijn 1 | 23153 | 3-4 | ||
C | 14-05-2019 20:30 | FC Bergen 1 | The Gunners 1 | 152380 | 0-2 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Alliance 1 | Willem II 1 | 23144 | 4-2 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | FC Bergen 1 | 22767 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Peursum 1 | Internos 1 | 22104 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | ONI 1 | SC 't Zand 1 | 22461 | 7-1 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | The Gunners 1 | DOSKO 1 | 23514 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 16:30 | Unitas'30 1 | Oosterhout 1 | 22542 | 0-7 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | DVO'60 1 | Olympia'60 1 | 22978 | 0-4 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Willem II 1 | DVO'60 1 | 22580 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Peursum 1 | ONI 1 | 151683 | 2-2 | ||
C | 22-04-2019 15:00 | ONI 1 | DVO'60 1 | 23794 | 4-0 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | DOSKO 1 | TSVV Merlijn 1 | 23811 | 3-0 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | Oosterhout 1 | ONI 1 | 23892 | 2-8 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | Willem II 1 | Peursum 1 | 22634 | 2-2 | ||
C | 20-04-2019 15:00 | Olympia'60 1 | Alliance 1 | 22193 | 3-2 | ||
C | 20-04-2019 15:00 | FC Bergen 1 | The Gunners 1 | 23385 | 0-1 | ||
C | 20-04-2019 19:30 | Internos 1 | Unitas'30 1 | 23728 | 1-2 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | SC 't Zand 1 | DVO'60 1 | 22632 | 0-11 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Alliance 1 | Oosterhout 1 | 23755 | 3-3 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | Peursum 1 | DOSKO 1 | 23734 | 4-3 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | ONI 1 | Internos 1 | 23842 | 6-2 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | DVO'60 1 | Willem II 1 | 23906 | 3-4 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | The Gunners 1 | TSVV Merlijn 1 | 22570 | 2-10 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | Olympia'60 1 | SC 't Zand 1 | 23567 | 8-0 | ||
C | 13-04-2019 16:30 | Unitas'30 1 | FC Bergen 1 | 23390 | 9-2 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | DOSKO 1 | Alliance 1 | 22988 | 2-7 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Oosterhout 1 | The Gunners 1 | 22099 | 4-3 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Willem II 1 | Olympia'60 1 | 22298 | 3-2 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Unitas'30 1 | 23694 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | FC Bergen 1 | ONI 1 | 22493 | 0-11 | ||
C | 06-04-2019 16:00 | Internos 1 | DVO'60 1 | 23821 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 16:30 | SC 't Zand 1 | Peursum 1 | 22120 | 0-5 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | ONI 1 | 22425 | 1-3 | ||
C | 30-03-2019 15:00 | The Gunners 1 | Unitas'30 1 | 22032 | 2-2 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | Willem II 1 | SC 't Zand 1 | 23676 | 4-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Alliance 1 | FC Bergen 1 | 23369 | 7-2 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | Peursum 1 | Oosterhout 1 | 22035 | 3-4 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | Olympia'60 1 | Internos 1 | 22145 | 1-0 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | DVO'60 1 | DOSKO 1 | 22154 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | ONI 1 | TSVV Merlijn 1 | 22556 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 16:30 | Unitas'30 1 | The Gunners 1 | 143678 | 1-2 | ||
C | 23-03-2019 16:30 | SC 't Zand 1 | Willem II 1 | 22445 | 2-2 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | DOSKO 1 | Olympia'60 1 | 23606 | 3-2 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Oosterhout 1 | Willem II 1 | 23364 | 7-2 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Peursum 1 | 22109 | 4-0 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | The Gunners 1 | SC 't Zand 1 | 23353 | 4-1 | ||
C | 16-03-2019 16:30 | Unitas'30 1 | Alliance 1 | 22781 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | FC Bergen 1 | Internos 1 | 23163 | 1-3 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | DVO'60 1 | Oosterhout 1 | 23331 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Peursum 1 | ONI 1 | 23851 | 1-0 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Willem II 1 | Unitas'30 1 | 23446 | 4-1 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Alliance 1 | The Gunners 1 | 23230 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 16:00 | Internos 1 | DOSKO 1 | 22269 | 2-2 | ||
C | 09-03-2019 16:30 | SC 't Zand 1 | FC Bergen 1 | 23019 | 2-5 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Olympia'60 1 | TSVV Merlijn 1 | 22341 | 3-0 | ||
C | 23-02-2019 15:00 | Olympia'60 1 | Oosterhout 1 | 23506 | 1-2 | ||
C | 23-02-2019 15:00 | Peursum 1 | Unitas'30 1 | 22622 | 7-1 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | Alliance 1 | TSVV Merlijn 1 | 22251 | 1-4 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | Willem II 1 | Internos 1 | 22186 | 1-2 | ||
C | 23-02-2019 16:30 | SC 't Zand 1 | DOSKO 1 | 23380 | 2-1 | ||
C | 23-02-2019 15:00 | DVO'60 1 | FC Bergen 1 | 23832 | 3-5 | ||
C | 23-02-2019 15:00 | ONI 1 | The Gunners 1 | 21999 | 5-0 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Alliance 1 | ONI 1 | 23174 | 0-2 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | DOSKO 1 | Oosterhout 1 | 23653 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | The Gunners 1 | DVO'60 1 | 22954 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | FC Bergen 1 | Peursum 1 | 22847 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 16:00 | Internos 1 | SC 't Zand 1 | 22322 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 16:30 | Unitas'30 1 | Olympia'60 1 | 23633 | 2-3 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Willem II 1 | 23619 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | Olympia'60 1 | The Gunners 1 | 22909 | 5-2 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Willem II 1 | FC Bergen 1 | 22802 | 8-1 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Oosterhout 1 | Internos 1 | 23646 | 0-3 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | Peursum 1 | Alliance 1 | 22021 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | DVO'60 1 | Unitas'30 1 | 23866 | 5-2 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | ONI 1 | DOSKO 1 | 23747 | 7-1 | ||
C | 09-02-2019 16:30 | SC 't Zand 1 | TSVV Merlijn 1 | 22626 | 2-8 | ||
C | 02-02-2019 14:30 | Oosterhout 1 | SC 't Zand 1 | 21944 | 4-1 | ||
C | 02-02-2019 14:30 | TSVV Merlijn 1 | DVO'60 1 | 22654 | 3-1 | ||
C | 02-02-2019 15:00 | FC Bergen 1 | Olympia'60 1 | 22080 | 0-6 | ||
C | 02-02-2019 15:00 | The Gunners 1 | Peursum 1 | 22146 | 1-0 | ||
C | 02-02-2019 16:00 | Internos 1 | Alliance 1 | 23148 | 4-0 | ||
C | 02-02-2019 16:30 | Unitas'30 1 | ONI 1 | 22134 | 0-9 | ||
C | 02-02-2019 14:30 | DOSKO 1 | Willem II 1 | 21949 | 6-1 | ||
C | 19-01-2019 16:00 | Internos 1 | Olympia'60 1 | 23909 | 5-1 | ||
C | 19-01-2019 14:30 | DOSKO 1 | DVO'60 1 | 21966 | 3-2 | ||
C | 19-01-2019 14:30 | Oosterhout 1 | Peursum 1 | 23626 | 2-3 | ||
C | 19-01-2019 15:00 | FC Bergen 1 | Alliance 1 | 22055 | 0-3 | ||
C | 19-01-2019 15:00 | Unitas'30 1 | The Gunners 1 | 22756 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | Unitas'30 1 | TSVV Merlijn 1 | 23245 | 1-1 | ||
C | 15-12-2018 15:00 | ONI 1 | FC Bergen 1 | 23883 | 8-0 | ||
C | 15-12-2018 14:15 | Alliance 1 | DOSKO 1 | 22094 | 1-3 | ||
C | 15-12-2018 14:15 | DVO'60 1 | Internos 1 | 22289 | 4-2 | ||
C | 15-12-2018 14:15 | Olympia'60 1 | Willem II 1 | 22175 | 6-2 | ||
C | 15-12-2018 14:15 | Peursum 1 | SC 't Zand 1 | 23086 | 6-0 | ||
C | 15-12-2018 15:00 | The Gunners 1 | Oosterhout 1 | 22517 | 2-0 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Oosterhout 1 | Alliance 1 | 23893 | 5-3 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | FC Bergen 1 | Unitas'30 1 | 23861 | 2-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | DOSKO 1 | Peursum 1 | 22433 | 1-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | TSVV Merlijn 1 | The Gunners 1 | 23791 | 2-1 | ||
C | 08-12-2018 16:30 | SC 't Zand 1 | Olympia'60 1 | 23190 | 2-3 | ||
C | 08-12-2018 16:00 | Internos 1 | ONI 1 | 22959 | 0-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | TSVV Merlijn 1 | DOSKO 1 | 21955 | 4-0 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Peursum 1 | Willem II 1 | 23775 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | DVO'60 1 | SC 't Zand 1 | 23460 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Alliance 1 | Olympia'60 1 | 22704 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | ONI 1 | Oosterhout 1 | 22641 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | The Gunners 1 | FC Bergen 1 | 22389 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 16:30 | Unitas'30 1 | Internos 1 | 23731 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Willem II 1 | Alliance 1 | 23754 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | DOSKO 1 | The Gunners 1 | 22096 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | FC Bergen 1 | TSVV Merlijn 1 | 23310 | 0-7 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Oosterhout 1 | Unitas'30 1 | 23511 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Olympia'60 1 | DVO'60 1 | 23103 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 16:00 | Internos 1 | Peursum 1 | 23196 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 16:30 | SC 't Zand 1 | ONI 1 | 23878 | 0-7 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Alliance 1 | Internos 1 | 22923 | 3-6 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Willem II 1 | DOSKO 1 | 23183 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | DVO'60 1 | TSVV Merlijn 1 | 23620 | 1-5 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Peursum 1 | The Gunners 1 | 23630 | 4-2 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | ONI 1 | Unitas'30 1 | 22588 | 7-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Olympia'60 1 | FC Bergen 1 | 22968 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 16:30 | SC 't Zand 1 | Oosterhout 1 | 22846 | 4-6 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | FC Bergen 1 | DVO'60 1 | 23502 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Oosterhout 1 | Olympia'60 1 | 22210 | 5-1 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | DOSKO 1 | SC 't Zand 1 | 23162 | 0-6 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Alliance 1 | 22010 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | The Gunners 1 | ONI 1 | 21940 | 1-4 | ||
C | 03-11-2018 16:00 | Internos 1 | Willem II 1 | 22276 | 3-3 | ||
C | 03-11-2018 16:30 | Unitas'30 1 | Peursum 1 | 22178 | 0-2 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Peursum 1 | TSVV Merlijn 1 | 22980 | 1-2 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Alliance 1 | Unitas'30 1 | 22395 | 5-0 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Willem II 1 | Oosterhout 1 | 23496 | 3-8 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | DVO'60 1 | ONI 1 | 22149 | 0-2 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Olympia'60 1 | DOSKO 1 | 22927 | 1-2 | ||
C | 27-10-2018 16:00 | Internos 1 | FC Bergen 1 | 23455 | 7-0 | ||
C | 27-10-2018 16:30 | SC 't Zand 1 | The Gunners 1 | 22075 | 3-3 | ||
C | 20-10-2018 14:30 | Oosterhout 1 | DVO'60 1 | 21993 | 4-1 | ||
C | 20-10-2018 14:30 | DOSKO 1 | Internos 1 | 22974 | 2-4 | ||
C | 20-10-2018 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Olympia'60 1 | 22752 | 3-1 | ||
C | 20-10-2018 15:00 | The Gunners 1 | Alliance 1 | 22930 | 1-1 | ||
C | 20-10-2018 15:00 | ONI 1 | Peursum 1 | 23463 | 4-0 | ||
C | 20-10-2018 15:00 | FC Bergen 1 | SC 't Zand 1 | 23746 | 2-0 | ||
C | 20-10-2018 16:30 | Unitas'30 1 | Willem II 1 | 23167 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | DVO'60 1 | Alliance 1 | 23759 | 3-3 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | DOSKO 1 | FC Bergen 1 | 22818 | 11-1 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Oosterhout 1 | TSVV Merlijn 1 | 23727 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Willem II 1 | ONI 1 | 22578 | 0-9 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Olympia'60 1 | Peursum 1 | 22889 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 16:00 | Internos 1 | The Gunners 1 | 22713 | 0-2 | ||
C | 13-10-2018 16:30 | SC 't Zand 1 | Unitas'30 1 | 23465 | 2-5 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Alliance 1 | SC 't Zand 1 | 23810 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Internos 1 | 23788 | 1-0 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Peursum 1 | DVO'60 1 | 22005 | 4-1 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | ONI 1 | Olympia'60 1 | 23274 | 4-0 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | The Gunners 1 | Willem II 1 | 23116 | 3-0 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | FC Bergen 1 | Oosterhout 1 | 22603 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 16:30 | Unitas'30 1 | DOSKO 1 | 22209 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | ONI 1 | Alliance 1 | 22829 | 3-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Oosterhout 1 | DOSKO 1 | 22898 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Willem II 1 | TSVV Merlijn 1 | 23251 | 1-3 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Peursum 1 | FC Bergen 1 | 23288 | 7-0 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | DVO'60 1 | The Gunners 1 | 23541 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Olympia'60 1 | Unitas'30 1 | 23688 | 1-1 | ||
C | 29-09-2018 16:30 | SC 't Zand 1 | Internos 1 | 23306 | 0-1 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | DOSKO 1 | ONI 1 | 23785 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | TSVV Merlijn 1 | SC 't Zand 1 | 23553 | 6-0 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | The Gunners 1 | Olympia'60 1 | 22533 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | FC Bergen 1 | Willem II 1 | 22499 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 16:00 | Internos 1 | Oosterhout 1 | 22042 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Alliance 1 | Peursum 1 | 23111 | 1-0 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | Unitas'30 1 | DVO'60 1 | 22921 | 4-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 14:30 | DEVO 1 | RSV 1 | 2330 | 1-3 | ||
B | 15-09-2018 17:00 | Victoria'03 1 | Unitas'30 1 | 2426 | 4-1 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | DEVO 1 | Victoria'03 1 | 2329 | 0-5 | ||
B | 08-09-2018 17:00 | RSV 1 | Unitas'30 1 | 2399 | 3-2 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | Victoria'03 1 | RSV 1 | 2425 | 6-1 | ||
B | 01-09-2018 17:00 | Unitas'30 1 | DEVO 1 | 2673 | 6-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ONI 1 | 26 | 23 | 2 | 1 | 71 | 138 | 23 | 115 | 0 |
2 | TSVV Merlijn 1 | 26 | 19 | 2 | 5 | 59 | 90 | 34 | 56 | 0 |
3 | Oosterhout 1 | 26 | 16 | 1 | 9 | 49 | 91 | 64 | 27 | 0 |
4 | Peursum 1 | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 | 71 | 42 | 29 | 0 |
5 | DOSKO 1 | 26 | 14 | 3 | 9 | 45 | 73 | 66 | 7 | 0 |
6 | Internos 1 | 26 | 12 | 4 | 10 | 40 | 64 | 46 | 18 | 0 |
7 | Olympia'60 1 | 26 | 12 | 2 | 12 | 38 | 66 | 56 | 10 | 0 |
8 | The Gunners 1 | 26 | 12 | 3 | 11 | 38 | 52 | 59 | -7 | 1 |
9 | Alliance 1 | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 | 64 | 60 | 4 | 0 |
10 | Willem II 1 | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 59 | 99 | -40 | 0 |
11 | Unitas'30 1 | 26 | 6 | 4 | 16 | 22 | 47 | 87 | -40 | 0 |
12 | FC Bergen 1 | 26 | 8 | 1 | 17 | 21 | 42 | 126 | -84 | 4 |
13 | DVO'60 1 | 26 | 5 | 4 | 17 | 19 | 56 | 75 | -19 | 0 |
14 | SC 't Zand 1 | 26 | 2 | 3 | 21 | 9 | 38 | 114 | -76 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria'03 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 2 | 13 | 0 |
2 | RSV 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 9 | -2 | 0 |
3 | Unitas'30 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 7 | 2 | 0 |
4 | DEVO 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 14 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 20:15 - 21:45 | 3 B | 16 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|