Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen KNVB beker Amateurs poule

Unitas'30 Zaterdag 1

Teamleden

Spelers
Mark Hellemons Keeper      
Jamal Ait el Houssaine        
Rens Broks        
Richard Geeve        
Simon Hanemaaijer        
Antal Hendrikx        
Jan Hermus        
Wout Klep        
Davey Laarhoven        
Belaid Nahari        
Kevin Oomen        
Lars Rampaart        
Sem van Rooij        
Tim Slotboom        
Dennis van Steen        
Daan Valkestijn        
Joris v.d. Veeken        
Gerard Verhoek        
Tobias Vermeulen        
Marcel Wildhagen        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Joep Schouten Leider
Ed van Steen Leider
Corné Coremans Trainer
Joep van Luijt Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 19-01-2019 15:00 The Gunners 1 Unitas'30 Zaterdag 1 B.M.R.J. (Ben) Wirken bij The Gunners 13:10
C 26-01-2019 15:00 Peursum 1 Unitas'30 Zaterdag 1 D. (Dirk) de Ruiter 22622 13:30
C 02-02-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 ONI 1 22134 15:00
C 09-02-2019 15:00 DVO\'60 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23866 13:10
C 16-02-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Olympia\'60 1 23633 15:00
C 09-03-2019 14:30 Willem II 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23446 12:30
C 16-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Alliance 1 22781 15:00
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 The Gunners 1 22032 15:00
C 06-04-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23694 12:20
C 13-04-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 FC Bergen 1 23390 15:00
C 20-04-2019 16:00 Internos 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23728 14:25
C 11-05-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Oosterhout 1 22542 15:00
C 18-05-2019 14:30 DOSKO 1 Unitas'30 Zaterdag 1 23415 12:35
C 25-05-2019 14:30 Unitas'30 Zaterdag 1 SC \'t Zand 1 23009 13:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2019 14:30 Willem II 1 Internos 1
C 26-01-2019 16:30 SC 't Zand 1 DOSKO 1
C 26-01-2019 15:00 Olympia'60 1 Oosterhout 1
C 26-01-2019 15:00 Peursum 1 Unitas'30 1
C 26-01-2019 15:00 DVO'60 1 FC Bergen 1
C 26-01-2019 15:00 ONI 1 The Gunners 1
C 26-01-2019 14:30 Alliance 1 TSVV Merlijn 1
C 02-02-2019 16:30 Unitas'30 1 ONI 1
C 02-02-2019 16:00 Internos 1 Alliance 1
C 02-02-2019 15:00 The Gunners 1 Peursum 1
C 02-02-2019 15:00 FC Bergen 1 Olympia'60 1
C 02-02-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 DVO'60 1
C 02-02-2019 14:30 Oosterhout 1 SC 't Zand 1
C 02-02-2019 14:30 DOSKO 1 Willem II 1
C 09-02-2019 16:30 SC 't Zand 1 TSVV Merlijn 1
C 09-02-2019 15:00 ONI 1 DOSKO 1
C 09-02-2019 15:00 DVO'60 1 Unitas'30 1
C 09-02-2019 15:00 Olympia'60 1 The Gunners 1
C 09-02-2019 15:00 Peursum 1 Alliance 1
C 09-02-2019 14:30 Oosterhout 1 Internos 1
C 09-02-2019 14:30 Willem II 1 FC Bergen 1
C 16-02-2019 16:00 Internos 1 SC 't Zand 1
C 16-02-2019 15:00 The Gunners 1 DVO'60 1
C 16-02-2019 15:00 FC Bergen 1 Peursum 1
C 16-02-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 Willem II 1
C 16-02-2019 14:30 DOSKO 1 Oosterhout 1
C 16-02-2019 14:30 Alliance 1 ONI 1
C 16-02-2019 16:30 Unitas'30 1 Olympia'60 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-01-2019 15:00 The Gunners 1 Unitas'30 Zaterdag 1 B.M.R.J. (Ben) Wirken bij The Gunners
V 15-01-2019 19:45 Sc Gastel Zo2 Unitas'30 Zaterdag 1
C 15-12-2018 14:30 Unitas'30 Zaterdag 1 TSVV Merlijn 1 Afgeschermd 23245 1 - 1
C 08-12-2018 14:30 FC Bergen 1 Unitas'30 Zaterdag 1 Afgeschermd 23861 2 - 1
C 01-12-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Internos 1 H.C. (Hendri) \'tLam 23731 2 - 2
C 24-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Unitas'30 Zaterdag 1 Afgeschermd 23511 3 - 1
C 17-11-2018 15:00 ONI 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J. (Joep) vanLuijt 22588 7 - 1
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Peursum 1 J.M. (Jordi) Arendonk 22178 0 - 2
C 27-10-2018 14:30 Alliance 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J. (Joep) vanLuijt 22395 5 - 0
C 20-10-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Willem II 1 I. (Izaak) Roeland 23167 3 - 1
C 13-10-2018 16:30 SC \'t Zand 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J. (Joep) vanLuijt 23465 2 - 5
C 06-10-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 DOSKO 1 O. (Ozden) Yilmaz 22209 1 - 4
C 29-09-2018 15:00 Olympia'60 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J.M.W. (Jan) Verpoorten 23688 1 - 1
C 22-09-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 DVO'60 1 M. (Mehmet) Safranti 22921 4 - 0
B 15-09-2018 17:00 Victoria'03 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J.J.C. (Jurgen) Kuijpers 2426 4 - 1
V 11-09-2018 20:00 SEOLTO 1 Unitas'30 Zaterdag 1
B 08-09-2018 17:00 RSV 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J. (Joep) vanLuijt 2399 3 - 2
V 04-09-2018 19:30 NOORDHOEK 1 Unitas'30 Zaterdag 1
B 01-09-2018 17:00 Unitas'30 Zaterdag 1 DEVO 1 Afgeschermd 2673 6 - 0
V 26-08-2018 10:00 toernooi pcp Unitas'30 Zaterdag 1
V 18-08-2018 14:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Kogelvangers 1 Gerwin Oomen (S) 4-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 14:30 DEVO 1 RSV 1 2330 1-3
B 15-09-2018 17:00 Victoria'03 1 Unitas'30 1 2426 4-1
B 09-09-2018 14:30 DEVO 1 Victoria'03 1 2329 0-5
B 08-09-2018 17:00 RSV 1 Unitas'30 1 2399 3-2
B 02-09-2018 14:30 Victoria'03 1 RSV 1 2425 6-1
B 01-09-2018 17:00 Unitas'30 1 DEVO 1 2673 6-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 ONI 1 22425 0-0
C 19-01-2019 15:00 Unitas'30 1 The Gunners 1 22756 0-0
C 19-01-2019 15:00 FC Bergen 1 Alliance 1 22055 0-0
C 19-01-2019 14:30 Willem II 1 SC 't Zand 1 23676 0-0
C 19-01-2019 14:30 Oosterhout 1 Peursum 1 23626 0-0
C 19-01-2019 16:00 Internos 1 Olympia'60 1 23909 0-0
C 19-01-2019 14:30 DOSKO 1 DVO'60 1 21966 0-0
C 22-12-2018 14:30 Willem II 1 DVO'60 1 22580 0-0
C 15-12-2018 14:15 Alliance 1 DOSKO 1 22094 1-3
C 15-12-2018 14:15 Peursum 1 SC 't Zand 1 23086 6-0
C 15-12-2018 14:15 Olympia'60 1 Willem II 1 22175 6-2
C 15-12-2018 14:15 DVO'60 1 Internos 1 22289 4-2
C 15-12-2018 14:30 Unitas'30 1 TSVV Merlijn 1 23245 1-1
C 15-12-2018 15:00 The Gunners 1 Oosterhout 1 22517 2-0
C 15-12-2018 15:00 ONI 1 FC Bergen 1 23883 8-0
C 08-12-2018 16:30 SC 't Zand 1 Olympia'60 1 23190 2-3
C 08-12-2018 16:00 Internos 1 ONI 1 22959 0-1
C 08-12-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 The Gunners 1 23791 2-1
C 08-12-2018 14:30 Oosterhout 1 Alliance 1 23893 5-3
C 08-12-2018 14:30 FC Bergen 1 Unitas'30 1 23861 2-1
C 08-12-2018 14:30 DOSKO 1 Peursum 1 22433 1-1
C 01-12-2018 14:30 Peursum 1 Willem II 1 23775 3-1
C 01-12-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 DOSKO 1 21955 4-0
C 01-12-2018 15:00 The Gunners 1 FC Bergen 1 22389 3-1
C 01-12-2018 14:30 DVO'60 1 SC 't Zand 1 23460 4-1
C 01-12-2018 14:30 Alliance 1 Olympia'60 1 22704 1-2
C 01-12-2018 15:00 ONI 1 Oosterhout 1 22641 4-1
C 01-12-2018 16:30 Unitas'30 1 Internos 1 23731 2-2
C 24-11-2018 14:30 Willem II 1 Alliance 1 23754 1-3
C 24-11-2018 14:30 DOSKO 1 The Gunners 1 22096 1-3
C 24-11-2018 14:30 FC Bergen 1 TSVV Merlijn 1 23310 0-7
C 24-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Unitas'30 1 23511 3-1
C 24-11-2018 14:30 Olympia'60 1 DVO'60 1 23103 3-1
C 24-11-2018 16:00 Internos 1 Peursum 1 23196 2-0
C 24-11-2018 16:30 SC 't Zand 1 ONI 1 23878 0-7
C 17-11-2018 14:30 Alliance 1 Internos 1 22923 3-6
C 17-11-2018 14:30 Willem II 1 DOSKO 1 23183 2-4
C 17-11-2018 14:30 DVO'60 1 TSVV Merlijn 1 23620 1-5
C 17-11-2018 14:30 Peursum 1 The Gunners 1 23630 4-2
C 17-11-2018 15:00 ONI 1 Unitas'30 1 22588 7-1
C 17-11-2018 14:30 Olympia'60 1 FC Bergen 1 22968 1-2
C 17-11-2018 16:30 SC 't Zand 1 Oosterhout 1 22846 4-6
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 1 Peursum 1 22178 0-2
C 03-11-2018 16:00 Internos 1 Willem II 1 22276 3-3
C 03-11-2018 15:00 FC Bergen 1 DVO'60 1 23502 3-2
C 03-11-2018 15:00 The Gunners 1 ONI 1 21940 1-4
C 03-11-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 Alliance 1 22010 4-0
C 03-11-2018 14:30 DOSKO 1 SC 't Zand 1 23162 0-6
C 03-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Olympia'60 1 22210 5-1
C 27-10-2018 14:30 Alliance 1 Unitas'30 1 22395 5-0
C 27-10-2018 14:30 Willem II 1 Oosterhout 1 23496 3-8
C 27-10-2018 15:00 Peursum 1 TSVV Merlijn 1 22980 1-2
C 27-10-2018 15:00 DVO'60 1 ONI 1 22149 0-2
C 27-10-2018 15:00 Olympia'60 1 DOSKO 1 22927 1-2
C 27-10-2018 16:00 Internos 1 FC Bergen 1 23455 7-0
C 27-10-2018 16:30 SC 't Zand 1 The Gunners 1 22075 3-3
C 20-10-2018 14:30 Oosterhout 1 DVO'60 1 21993 4-1
C 20-10-2018 14:30 DOSKO 1 Internos 1 22974 2-4
C 20-10-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 Olympia'60 1 22752 3-1
C 20-10-2018 15:00 The Gunners 1 Alliance 1 22930 1-1
C 20-10-2018 15:00 ONI 1 Peursum 1 23463 4-0
C 20-10-2018 15:00 FC Bergen 1 SC 't Zand 1 23746 2-0
C 20-10-2018 16:30 Unitas'30 1 Willem II 1 23167 3-1
C 13-10-2018 14:30 DOSKO 1 FC Bergen 1 22818 11-1
C 13-10-2018 14:30 Oosterhout 1 TSVV Merlijn 1 23727 3-1
C 13-10-2018 14:30 Willem II 1 ONI 1 22578 0-9
C 13-10-2018 15:00 DVO'60 1 Alliance 1 23759 3-3
C 13-10-2018 15:00 Olympia'60 1 Peursum 1 22889 1-1
C 13-10-2018 16:00 Internos 1 The Gunners 1 22713 0-2
C 13-10-2018 16:30 SC 't Zand 1 Unitas'30 1 23465 2-5
C 06-10-2018 14:30 Alliance 1 SC 't Zand 1 23810 1-1
C 06-10-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 Internos 1 23788 1-0
C 06-10-2018 15:00 Peursum 1 DVO'60 1 22005 4-1
C 06-10-2018 15:00 ONI 1 Olympia'60 1 23274 4-0
C 06-10-2018 15:00 The Gunners 1 Willem II 1 23116 3-0
C 06-10-2018 15:00 FC Bergen 1 Oosterhout 1 22603 2-1
C 06-10-2018 16:30 Unitas'30 1 DOSKO 1 22209 1-4
C 29-09-2018 15:00 DVO'60 1 The Gunners 1 23541 2-4
C 29-09-2018 14:30 Oosterhout 1 DOSKO 1 22898 1-4
C 29-09-2018 15:00 Peursum 1 FC Bergen 1 23288 7-0
C 29-09-2018 14:30 Willem II 1 TSVV Merlijn 1 23251 1-3
C 29-09-2018 15:00 Olympia'60 1 Unitas'30 1 23688 1-1
C 29-09-2018 15:00 ONI 1 Alliance 1 22829 3-0
C 29-09-2018 16:30 SC 't Zand 1 Internos 1 23306 0-1
C 22-09-2018 14:30 DOSKO 1 ONI 1 23785 3-2
C 22-09-2018 14:30 TSVV Merlijn 1 SC 't Zand 1 23553 6-0
C 22-09-2018 15:00 The Gunners 1 Olympia'60 1 22533 3-2
C 22-09-2018 15:00 FC Bergen 1 Willem II 1 22499 2-4
C 22-09-2018 16:30 Unitas'30 1 DVO'60 1 22921 4-0
C 22-09-2018 14:30 Alliance 1 Peursum 1 23111 1-0
C 22-09-2018 16:00 Internos 1 Oosterhout 1 22042 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 1 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 RSV 1 3 2 0 1 6 7 9 -2 0
3 Unitas'30 1 3 1 0 2 3 9 7 2 0
4 DEVO 1 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI 1 12 11 0 1 33 55 6 49 0
2 TSVV Merlijn 1 12 10 1 1 31 39 9 30 0
3 Oosterhout 1 12 8 0 4 24 41 28 13 0
4 The Gunners 1 12 7 2 3 23 28 20 8 0
5 DOSKO 1 12 7 1 4 22 35 27 8 0
6 Peursum 1 12 6 2 4 20 29 15 14 0
7 Internos 1 12 5 2 5 17 29 22 7 0
8 FC Bergen 1 12 5 0 7 15 15 52 -37 0
9 Olympia'60 1 12 4 2 6 14 22 27 -5 0
10 Alliance 1 12 3 3 6 12 22 29 -7 0
11 Unitas'30 1 12 3 3 6 12 20 30 -10 0
12 DVO'60 1 11 2 1 8 7 19 35 -16 0
13 SC 't Zand 1 12 1 2 9 5 19 44 -25 0
14 Willem II 1 11 1 1 9 4 18 47 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 3 B 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven