Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Vrouwen beker zondag poule

Unitas'30 Dames 2

Teamleden

Spelers
Liesbeth van der Bom Keeper      
Monique Boot        
Yasmine Buijs        
Anniek van Gils        
Leonie de Graaf        
Claudia Hendrickx-van Elteren        
Rebecca Hendrikx-van Ginneken        
St√©phanie Janssen        
Kimberly Jonker        
Gayllon Karelse        
Vera Klep        
Maud Klijs        
Kayleigh Klok        
Lucy Lucas        
Marjolein Luijkx-vd Bom        
Paola de Rooij        
Monique Vermunt - van Hoogenhuizen        
Marloes v.d. Wijngaart        
Peggy Romme Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Julia Nuijten Groepscoördinator Senioren Recreatief
Lindy van Gils Leider
Giliam Buijs Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 03-02-2019 11:00 Unitas'30 Dames 2 ZUNDERT dam 1 10:15
C 10-02-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 DSE VR3 76728 09:15
C 17-02-2019 11:30 HSC\'28 VR1 Unitas'30 Dames 2 75197 10:20
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Internos VR1 76819 09:15
C 17-03-2019 12:15 Victoria\'03 VR1 Unitas'30 Dames 2 75519 11:15
C 24-03-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Sprundel VR2 75541 09:15
C 07-04-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 VVR VR1 75502 09:15
C 14-04-2019 11:30 Steenbergen VR1 Unitas'30 Dames 2 76042 10:10
C 05-05-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 SC Gastel VR2 76984 09:15
C 12-05-2019 11:00 FC Moerstraten VR1 Unitas'30 Dames 2 75330 09:45
C 19-05-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Noordhoek VR1 76806 09:15
C 26-05-2019 10:00 NVS VR2 Unitas'30 Dames 2 77005 08:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-01-2019 11:45 Internos VR1 VVR VR1
C 20-01-2019 10:00 DSE VR3 FC Moerstraten VR1
C 23-01-2019 19:30 Sprundel VR2 DSE VR3
C 27-01-2019 11:30 Steenbergen VR1 Internos VR1
C 27-01-2019 11:00 FC Moerstraten VR1 SC Gastel VR2
C 27-01-2019 11:30 HSC'28 VR1 VVR VR1
C 03-02-2019 10:00 NVS VR2 VVR VR1
C 03-02-2019 10:00 DSE VR3 SC Gastel VR2
C 03-02-2019 11:30 Steenbergen VR1 Sprundel VR2
C 03-02-2019 12:00 Victoria'03 VR1 FC Moerstraten VR1
C 10-02-2019 12:00 Sprundel VR2 Internos VR1
C 10-02-2019 11:30 Steenbergen VR1 Victoria'03 VR1
C 10-02-2019 11:00 FC Moerstraten VR1 HSC'28 VR1
C 10-02-2019 10:00 Unitas'30 VR2 DSE VR3
C 10-02-2019 10:00 VVR VR1 NVS VR2
C 10-02-2019 09:45 SC Gastel VR2 Noordhoek VR1
C 17-02-2019 10:00 NVS VR2 SC Gastel VR2
C 17-02-2019 10:00 DSE VR3 Sprundel VR2
C 17-02-2019 11:00 Noordhoek VR1 FC Moerstraten VR1
C 17-02-2019 11:30 HSC'28 VR1 Unitas'30 VR2
C 17-02-2019 12:00 Internos VR1 Steenbergen VR1
C 17-02-2019 12:15 Victoria'03 VR1 VVR VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 HZ'75 VR1 Beek Vooruit VR1 20529 1-4
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 VR2 Baronie VR4 20520 1-3
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 VR2 HZ'75 VR1 20426 2-2
B 09-09-2018 11:00 Baronie VR4 Beek Vooruit VR1 20399 2-3
B 02-09-2018 10:00 HZ'75 VR1 Baronie VR4 20413 1-1
B 02-09-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 Unitas'30 VR2 20538 11-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 12:30 Victoria'03 VR1 NVS VR2 76450 4-0
C 09-12-2018 12:00 Sprundel VR2 FC Moerstraten VR1 76604 4-1
C 09-12-2018 11:45 Internos VR1 Noordhoek VR1 76221 2-1
C 09-12-2018 11:30 HSC'28 VR1 VVR VR1 76201 0-0
C 09-12-2018 10:00 Unitas'30 VR2 Steenbergen VR1 75427 3-4
C 02-12-2018 09:45 SC Gastel VR2 HSC'28 VR1 76502 3-1
C 02-12-2018 10:00 NVS VR2 DSE VR3 75711 6-2
C 02-12-2018 10:00 VVR VR1 Unitas'30 VR2 76057 6-0
C 02-12-2018 11:00 Noordhoek VR1 Victoria'03 VR1 76357 3-3
C 02-12-2018 11:00 FC Moerstraten VR1 Internos VR1 76196 0-0
C 25-11-2018 12:30 Victoria'03 VR1 SC Gastel VR2 75373 0-0
C 25-11-2018 12:00 Sprundel VR2 Unitas'30 VR2 76526 1-2
C 25-11-2018 11:30 HSC'28 VR1 Noordhoek VR1 76434 0-2
C 25-11-2018 11:00 NVS VR2 Steenbergen VR1 77076 2-4
C 18-11-2018 09:45 SC Gastel VR2 Internos VR1 75841 1-2
C 18-11-2018 10:00 VVR VR1 Sprundel VR2 76659 8-0
C 18-11-2018 10:00 Unitas'30 VR2 Victoria'03 VR1 77071 2-5
C 18-11-2018 11:00 Noordhoek VR1 Steenbergen VR1 75403 2-4
C 18-11-2018 11:00 FC Moerstraten VR1 NVS VR2 75633 2-0
C 18-11-2018 11:30 HSC'28 VR1 DSE VR3 77063 2-2
C 11-11-2018 10:00 DSE VR3 VVR VR1 75647 0-5
C 11-11-2018 10:00 NVS VR2 Noordhoek VR1 75657 3-4
C 11-11-2018 11:30 Steenbergen VR1 SC Gastel VR2 76559 8-0
C 11-11-2018 12:00 Sprundel VR2 HSC'28 VR1 75388 1-4
C 11-11-2018 11:15 Internos VR1 Unitas'30 VR2 76453 8-0
C 04-11-2018 12:00 Sprundel VR2 SC Gastel VR2 76431 5-6
C 04-11-2018 11:45 Internos VR1 NVS VR2 76010 2-0
C 04-11-2018 10:00 Unitas'30 VR2 FC Moerstraten VR1 75717 0-5
C 04-11-2018 10:00 VVR VR1 Noordhoek VR1 76483 6-0
C 04-11-2018 10:00 DSE VR3 Victoria'03 VR1 76332 0-4
C 28-10-2018 12:00 NVS VR2 HSC'28 VR1 75438 1-3
C 28-10-2018 13:30 SC Gastel VR2 Unitas'30 VR2 76949 5-0
C 28-10-2018 11:00 Noordhoek VR1 Sprundel VR2 76317 3-2
C 28-10-2018 11:00 FC Moerstraten VR1 VVR VR1 75898 0-6
C 28-10-2018 11:30 Steenbergen VR1 DSE VR3 76583 7-0
C 28-10-2018 12:30 Victoria'03 VR1 Internos VR1 77061 4-2
C 21-10-2018 11:00 FC Moerstraten VR1 Noordhoek VR1 75454 4-2
C 17-10-2018 20:00 Unitas'30 VR2 NVS VR2 75799 0-3
C 14-10-2018 10:00 DSE VR3 Noordhoek VR1 76405 3-2
C 14-10-2018 10:00 VVR VR1 Steenbergen VR1 75456 1-1
C 14-10-2018 11:30 HSC'28 VR1 Internos VR1 75434 1-3
C 14-10-2018 12:00 Sprundel VR2 Victoria'03 VR1 75504 4-7
C 12-10-2018 19:30 SC Gastel VR2 NVS VR2 76729 2-0
C 10-10-2018 20:00 SC Gastel VR2 VVR VR1 76829 1-6
C 07-10-2018 09:45 NVS VR2 Sprundel VR2 76329 2-3
C 07-10-2018 11:00 Noordhoek VR1 Unitas'30 VR2 75628 4-2
C 07-10-2018 12:30 Victoria'03 VR1 HSC'28 VR1 75957 4-4
C 07-10-2018 11:45 Internos VR1 DSE VR3 75409 4-3
C 07-10-2018 11:30 Steenbergen VR1 FC Moerstraten VR1 76919 7-0
C 30-09-2018 10:00 Unitas'30 VR2 HSC'28 VR1 75848 3-3
C 30-09-2018 10:00 VVR VR1 Victoria'03 VR1 76489 2-2
C 23-09-2018 12:30 Victoria'03 VR1 Steenbergen VR1 76551 2-5
C 23-09-2018 11:45 Internos VR1 Sprundel VR2 76331 4-1
C 23-09-2018 11:30 HSC'28 VR1 FC Moerstraten VR1 75778 0-2
C 23-09-2018 11:00 Noordhoek VR1 SC Gastel VR2 75480 5-2
C 23-09-2018 10:00 DSE VR3 Unitas'30 VR2 76461 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit VR1 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Baronie VR4 3 1 1 1 4 6 5 1 0
3 HZ'75 VR1 3 0 2 1 2 4 7 -3 0
4 Unitas'30 VR2 3 0 1 2 1 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen VR1 8 7 1 0 22 40 10 30 0
2 Internos VR1 8 7 0 1 21 27 11 16 0
3 VVR VR1 8 6 2 0 20 40 4 36 0
4 Victoria'03 VR1 9 5 3 1 18 35 22 13 0
5 Noordhoek VR1 11 5 1 5 16 28 31 -3 0
6 FC Moerstraten VR1 7 4 0 3 12 14 19 -5 0
7 SC Gastel VR2 8 4 0 4 12 20 27 -7 0
8 HSC'28 VR1 9 2 3 4 9 18 21 -3 0
9 DSE VR3 8 2 1 5 7 15 30 -15 0
10 Sprundel VR2 9 2 0 7 6 21 37 -16 0
11 NVS VR2 10 2 0 8 6 17 26 -9 0
12 Unitas'30 VR2 11 1 1 9 4 12 49 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:30 3 A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven