Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Vrouwen beker

Unitas'30 Dames 1

Teamleden

Spelers
Lotte Kapitein Keeper      
Chemehne van Akkooi        
Julia van den Beemd        
Fleur Bos        
Lonneke van den Broek        
Denise van Endhoven        
Yasmine Harmiche        
Anouk Heijnen        
Sophie Heijnen        
Bodine Mathon        
Chaline van den Nieuwenhuijzen        
Kelly Ravestein        
Kayleigh Sacharias        
Kim Suijkerbuijk        
 
Overige teamleden
René Heijnen Leider
Patrick Cranenburg Trainer
Julia Nuijten Groepscoördinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 18-11-2018 10:00 Riel VR1 Unitas'30 Dames 1 74912 08:25
C 25-11-2018 13:00 Unitas'30 Dames 1 Moerse Boys VR1 74799 12:00
C 02-12-2018 10:00 Viola VR1 Unitas'30 Dames 1 74911 08:30
C 09-12-2018 13:00 Unitas'30 Dames 1 Blauw Wit'81 VR1 74823 12:00
C 10-02-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 Be Ready VR1 74922 12:00
C 17-02-2019 10:00 GSBW VR1 Unitas'30 Dames 1 75000 08:30
C 10-03-2019 10:00 Bavel VR3 Unitas'30 Dames 1 75084 08:40
C 17-03-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 Riel VR1 74992 12:00
C 24-03-2019 12:00 Moerse Boys VR1 Unitas'30 Dames 1 75050 10:40
C 07-04-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 Viola VR1 75048 12:00
C 14-04-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Unitas'30 Dames 1 75061 08:55
C 05-05-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 Virtus VR1 75071 12:00
C 12-05-2019 12:00 SC Welberg VR1 Unitas'30 Dames 1 74865 10:30
C 19-05-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 Madese Boys VR1 74806 12:00
C 26-05-2019 12:00 TSVV Merlijn VR1 Unitas'30 Dames 1 74930 10:20
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 18-11-2018 10:00 Riel VR1 Unitas'30 VR1
C 18-11-2018 10:00 Bavel VR3 GSBW VR1
C 18-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Madese Boys VR1
C 18-11-2018 11:00 Virtus VR1 Viola VR1
C 18-11-2018 12:00 SC Welberg VR1 Be Ready VR1
C 25-11-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Moerse Boys VR1
C 25-11-2018 12:00 Be Ready VR1 Riel VR1
C 25-11-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 SC Welberg VR1
C 25-11-2018 10:00 Madese Boys VR1 Viola VR1
C 25-11-2018 10:00 Bavel VR3 Virtus VR1
C 25-11-2018 10:00 GSBW VR1 Blauw Wit'81 VR1
C 02-12-2018 12:00 SC Welberg VR1 Bavel VR3
C 02-12-2018 11:00 Virtus VR1 TSVV Merlijn VR1
C 02-12-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Be Ready VR1
C 02-12-2018 10:00 Madese Boys VR1 GSBW VR1
C 02-12-2018 10:00 Viola VR1 Unitas'30 VR1
C 02-12-2018 10:00 Riel VR1 Moerse Boys VR1
C 09-12-2018 10:00 GSBW VR1 SC Welberg VR1
C 09-12-2018 10:00 Bavel VR3 Riel VR1
C 09-12-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Madese Boys VR1
C 09-12-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Viola VR1
C 09-12-2018 12:00 Be Ready VR1 Virtus VR1
C 09-12-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Blauw Wit'81 VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Baardwijk VR1 3631 0-8
B 16-09-2018 13:30 Schijf VR1 DESK VR1 3643 9-2
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk VR1 DESK VR1 3616 5-0
B 09-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Schijf VR1 3649 0-6
B 04-09-2018 20:00 Schijf VR1 Baardwijk VR1 3621 2-2
B 02-09-2018 12:00 DESK VR1 Unitas'30 VR1 3645 2-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 11-11-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Blauw Wit'81 VR1 75032 7-0
C 11-11-2018 12:00 Madese Boys VR1 Virtus VR1 74746 0-2
C 11-11-2018 10:00 GSBW VR1 Riel VR1 74755 5-3
C 11-11-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Bavel VR3 74925 0-3
C 06-11-2018 19:30 Viola VR1 SC Welberg VR1 74864 1-0
C 04-11-2018 10:00 Riel VR1 Virtus VR1 75022 1-5
C 04-11-2018 10:00 Bavel VR3 Viola VR1 75110 1-2
C 04-11-2018 10:00 GSBW VR1 TSVV Merlijn VR1 75100 2-1
C 04-11-2018 12:00 Be Ready VR1 Madese Boys VR1 74810 1-2
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Blauw Wit'81 VR1 74805 5-5
C 04-11-2018 13:00 Unitas'30 VR1 SC Welberg VR1 75088 2-0
C 28-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Riel VR1 74824 2-4
C 28-10-2018 10:00 Viola VR1 GSBW VR1 74889 2-2
C 28-10-2018 12:00 SC Welberg VR1 Moerse Boys VR1 74954 4-6
C 28-10-2018 11:00 Virtus VR1 Unitas'30 VR1 74986 8-0
C 28-10-2018 10:00 Madese Boys VR1 Bavel VR3 74902 2-0
C 28-10-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Be Ready VR1 74774 3-4
C 21-10-2018 10:00 Viola VR1 Be Ready VR1 74941 0-1
C 21-10-2018 09:30 Moerse Boys VR1 TSVV Merlijn VR1 75047 3-1
C 14-10-2018 13:00 Unitas'30 VR1 TSVV Merlijn VR1 75133 1-4
C 14-10-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Madese Boys VR1 74898 0-1
C 14-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 SC Welberg VR1 74775 3-1
C 14-10-2018 10:00 Bavel VR3 Be Ready VR1 74813 0-0
C 14-10-2018 10:00 GSBW VR1 Virtus VR1 74885 2-2
C 14-10-2018 10:00 Riel VR1 Viola VR1 74791 2-0
C 07-10-2018 10:00 Viola VR1 Blauw Wit'81 VR1 74883 1-0
C 07-10-2018 10:00 Madese Boys VR1 Unitas'30 VR1 74914 5-0
C 07-10-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Bavel VR3 75041 1-1
C 07-10-2018 11:00 Virtus VR1 Moerse Boys VR1 75040 2-2
C 07-10-2018 12:00 Be Ready VR1 GSBW VR1 74863 2-3
C 07-10-2018 12:00 SC Welberg VR1 Riel VR1 74928 3-2
C 30-09-2018 10:00 Riel VR1 TSVV Merlijn VR1 75029 7-3
C 30-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Virtus VR1 74899 1-4
C 30-09-2018 12:00 SC Welberg VR1 Madese Boys VR1 74840 4-3
C 30-09-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Bavel VR3 75064 8-0
C 30-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 GSBW VR1 74825 2-2
C 23-09-2018 12:00 Be Ready VR1 Unitas'30 VR1 74931 6-2
C 23-09-2018 11:00 Virtus VR1 SC Welberg VR1 74815 6-3
C 23-09-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Viola VR1 75080 1-4
C 23-09-2018 10:00 Bavel VR3 Blauw Wit'81 VR1 75123 2-3
C 23-09-2018 10:00 GSBW VR1 Moerse Boys VR1 75094 2-0
C 23-09-2018 10:00 Madese Boys VR1 Riel VR1 74756 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf VR1 3 2 1 0 7 17 4 13 0
2 Baardwijk VR1 3 2 1 0 7 15 2 13 0
3 DESK VR1 3 0 1 2 1 4 16 -12 0
4 Unitas'30 VR1 3 0 1 2 1 2 16 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus VR1 7 5 2 0 17 29 9 20 0
2 GSBW VR1 7 4 3 0 15 18 12 6 0
3 Viola VR1 7 4 1 2 13 10 7 3 0
4 Madese Boys VR1 7 4 0 3 12 15 10 5 0
5 Riel VR1 7 4 0 3 12 22 20 2 0
6 Moerse Boys VR1 7 3 2 2 11 24 15 9 0
7 Be Ready VR1 6 3 1 2 10 14 10 4 0
8 Blauw Wit'81 VR1 7 2 1 4 7 14 24 -10 0
9 TSVV Merlijn VR1 8 2 1 5 7 21 22 -1 0
10 SC Welberg VR1 7 2 0 5 6 15 23 -8 0
11 Bavel VR3 7 1 2 4 5 7 16 -9 0
12 Unitas'30 VR1 7 1 1 5 4 7 28 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:15 - 21:45 3 A 1 Team training Unitas'30 Dames 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 14-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 21-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 28-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 04-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 11-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 18-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 25-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 02-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 09-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 16-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 23-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 30-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 06-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 13-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 20-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 27-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 04-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 11-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 18-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 25-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 01-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 08-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 15-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 22-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 29-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 05-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 12-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 19-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 26-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 05-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 12-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 19-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 26-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 02-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 09-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 16-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 23-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 30-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 07-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 14-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 21-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 28-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 04-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 11-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 18-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
di 25-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training Unitas'30 Dames 1
donderdag 20:15 - 21:30 3 A 1 Team training Unitas'30 Dames 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 Dames 1

Berichten



Terug naar boven