Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
512 Vrouwen Zondag (A-cat)

Unitas'30 Dames 1

Teamleden

Spelers
Lotte Kapitein Keeper      
Chemehne van Akkooi        
Lonneke van den Broek        
Denise van Endhoven        
Anouk Heijnen        
Sophie Heijnen        
Bodine Mathon        
Kelly Ravestein        
Kim Suijkerbuijk        
 
Overige teamleden
René Heijnen Leider
Mark Lambregts Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Baardwijk VR1 3631 0-8
B 16-09-2018 13:30 Schijf VR1 DESK VR1 3643 9-2
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk VR1 DESK VR1 3616 5-0
B 09-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Schijf VR1 3649 0-6
B 04-09-2018 20:00 Schijf VR1 Baardwijk VR1 3621 2-2
B 02-09-2018 12:00 DESK VR1 Unitas'30 VR1 3645 2-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Madese Boys VR1 Moerse Boys VR1 75049 0-1
C 26-05-2019 12:00 Viola VR1 Riel VR1 74768 3-2
C 26-05-2019 10:30 TSVV Merlijn VR1 Unitas'30 VR1 74930 4-0
C 26-05-2019 12:00 Virtus VR1 GSBW VR1 75062 5-2
C 26-05-2019 12:00 SC Welberg VR1 Blauw Wit'81 VR1 75098 4-2
C 26-05-2019 11:00 Be Ready VR1 Bavel VR3 75065 6-0
C 19-05-2019 10:00 Bavel VR3 TSVV Merlijn VR1 74841 1-1
C 19-05-2019 10:00 GSBW VR1 Be Ready VR1 74955 1-0
C 19-05-2019 10:00 Riel VR1 SC Welberg VR1 75092 6-0
C 19-05-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Viola VR1 75073 2-2
C 19-05-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Virtus VR1 74822 3-2
C 19-05-2019 12:00 Unitas'30 VR1 Madese Boys VR1 74806 5-2
C 12-05-2019 10:00 Madese Boys VR1 Be Ready VR1 75016 2-2
C 12-05-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Moerse Boys VR1 74893 4-4
C 12-05-2019 10:00 Viola VR1 Bavel VR3 75026 1-0
C 12-05-2019 11:00 Virtus VR1 Riel VR1 74957 1-5
C 12-05-2019 12:00 SC Welberg VR1 Unitas'30 VR1 74865 8-2
C 12-05-2019 10:30 TSVV Merlijn VR1 GSBW VR1 75137 2-0
C 05-05-2019 10:00 Bavel VR3 Madese Boys VR1 74792 3-0
C 05-05-2019 10:00 Riel VR1 Blauw Wit'81 VR1 74917 1-4
C 05-05-2019 10:00 GSBW VR1 Viola VR1 75052 1-1
C 05-05-2019 10:00 Moerse Boys VR1 SC Welberg VR1 74860 1-1
C 05-05-2019 12:00 Be Ready VR1 TSVV Merlijn VR1 75014 3-1
C 05-05-2019 12:15 Unitas'30 VR1 Virtus VR1 75071 2-7
C 28-04-2019 10:00 Viola VR1 Virtus VR1 75074 4-1
C 28-04-2019 10:00 Moerse Boys VR1 GSBW VR1 74910 0-0
C 22-04-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Be Ready VR1 74871 0-2
C 14-04-2019 10:00 Riel VR1 Bavel VR3 74786 2-0
C 14-04-2019 10:00 Viola VR1 Moerse Boys VR1 75134 2-3
C 14-04-2019 10:00 Madese Boys VR1 TSVV Merlijn VR1 74896 4-3
C 14-04-2019 11:00 Virtus VR1 Be Ready VR1 75131 3-2
C 14-04-2019 12:00 SC Welberg VR1 GSBW VR1 75024 2-2
C 14-04-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Unitas'30 VR1 75061 3-1
C 07-04-2019 12:00 Be Ready VR1 Blauw Wit'81 VR1 74878 5-1
C 07-04-2019 10:00 Bavel VR3 SC Welberg VR1 74888 2-0
C 07-04-2019 10:00 GSBW VR1 Madese Boys VR1 75124 4-0
C 07-04-2019 10:30 TSVV Merlijn VR1 Virtus VR1 74766 5-4
C 07-04-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Riel VR1 75121 3-0
C 07-04-2019 13:00 Unitas'30 VR1 Viola VR1 75048 0-3
C 31-03-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 TSVV Merlijn VR1 75067 2-2
C 31-03-2019 09:30 Moerse Boys VR1 Viola VR1 75063 3-1
C 24-03-2019 10:00 Riel VR1 Be Ready VR1 74979 3-5
C 24-03-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Unitas'30 VR1 75050 2-0
C 24-03-2019 12:00 SC Welberg VR1 TSVV Merlijn VR1 74758 1-0
C 24-03-2019 10:00 Viola VR1 Madese Boys VR1 75066 1-1
C 24-03-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 GSBW VR1 74767 1-3
C 24-03-2019 11:00 Virtus VR1 Bavel VR3 74831 0-0
C 17-03-2019 10:30 TSVV Merlijn VR1 Moerse Boys VR1 74934 5-3
C 17-03-2019 10:00 GSBW VR1 Bavel VR3 75008 2-1
C 17-03-2019 12:30 Unitas'30 VR1 Riel VR1 74992 2-7
C 17-03-2019 10:00 Madese Boys VR1 Blauw Wit'81 VR1 75089 3-1
C 17-03-2019 12:00 Be Ready VR1 SC Welberg VR1 74784 1-0
C 10-03-2019 10:00 Riel VR1 GSBW VR1 74884 0-1
C 10-03-2019 10:00 Bavel VR3 Unitas'30 VR1 75084 4-0
C 10-03-2019 11:00 Virtus VR1 Madese Boys VR1 74794 1-2
C 10-03-2019 12:00 SC Welberg VR1 Viola VR1 74778 1-2
C 24-02-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Bavel VR3 74983 1-1
C 24-02-2019 10:00 Riel VR1 Madese Boys VR1 74943 2-0
C 24-02-2019 11:30 Be Ready VR1 Moerse Boys VR1 74978 7-4
C 17-02-2019 12:00 Be Ready VR1 Viola VR1 74915 1-3
C 17-02-2019 10:00 Bavel VR3 Moerse Boys VR1 74787 4-0
C 17-02-2019 10:00 GSBW VR1 Unitas'30 VR1 75000 7-0
C 17-02-2019 10:00 Madese Boys VR1 SC Welberg VR1 74765 1-1
C 17-02-2019 10:30 TSVV Merlijn VR1 Riel VR1 74847 0-2
C 17-02-2019 11:00 Virtus VR1 Blauw Wit'81 VR1 75130 1-1
C 10-02-2019 12:00 Unitas'30 VR1 Be Ready VR1 74922 0-2
C 10-02-2019 10:00 Viola VR1 TSVV Merlijn VR1 75020 2-1
C 10-02-2019 12:00 SC Welberg VR1 Virtus VR1 75083 3-0
C 03-02-2019 10:00 Riel VR1 Moerse Boys VR1 74857 1-1
C 09-12-2018 10:00 GSBW VR1 SC Welberg VR1 74913 3-1
C 09-12-2018 10:00 Bavel VR3 Riel VR1 74995 0-3
C 09-12-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Blauw Wit'81 VR1 74823 0-0
C 09-12-2018 12:00 Be Ready VR1 Virtus VR1 75045 1-0
C 09-12-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Madese Boys VR1 75128 1-2
C 02-12-2018 10:00 Viola VR1 Unitas'30 VR1 74911 5-2
C 02-12-2018 10:00 Madese Boys VR1 GSBW VR1 75112 4-2
C 02-12-2018 12:00 SC Welberg VR1 Bavel VR3 75010 2-1
C 02-12-2018 11:00 Virtus VR1 TSVV Merlijn VR1 75046 3-2
C 02-12-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Be Ready VR1 74904 1-3
C 25-11-2018 10:00 GSBW VR1 Blauw Wit'81 VR1 74952 2-1
C 25-11-2018 10:00 Bavel VR3 Virtus VR1 74886 1-4
C 25-11-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 SC Welberg VR1 75068 2-0
C 25-11-2018 10:00 Madese Boys VR1 Viola VR1 74938 1-3
C 25-11-2018 12:00 Be Ready VR1 Riel VR1 74947 5-0
C 25-11-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Moerse Boys VR1 74799 2-3
C 18-11-2018 10:00 Riel VR1 Unitas'30 VR1 74912 6-0
C 18-11-2018 10:00 Bavel VR3 GSBW VR1 74795 1-1
C 18-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Madese Boys VR1 75104 1-6
C 18-11-2018 11:00 Virtus VR1 Viola VR1 74901 1-2
C 18-11-2018 12:00 SC Welberg VR1 Be Ready VR1 74998 2-1
C 11-11-2018 10:00 GSBW VR1 Riel VR1 74755 5-3
C 11-11-2018 12:00 Madese Boys VR1 Virtus VR1 74746 0-2
C 11-11-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Blauw Wit'81 VR1 75032 7-0
C 11-11-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Bavel VR3 74925 0-3
C 06-11-2018 19:30 Viola VR1 SC Welberg VR1 74864 1-0
C 04-11-2018 10:00 Bavel VR3 Viola VR1 75110 1-2
C 04-11-2018 10:00 Riel VR1 Virtus VR1 75022 1-5
C 04-11-2018 10:00 GSBW VR1 TSVV Merlijn VR1 75100 2-1
C 04-11-2018 12:00 Be Ready VR1 Madese Boys VR1 74810 1-2
C 04-11-2018 13:00 Unitas'30 VR1 SC Welberg VR1 75088 2-0
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Blauw Wit'81 VR1 74805 5-5
C 28-10-2018 10:00 Viola VR1 GSBW VR1 74889 2-2
C 28-10-2018 10:00 Madese Boys VR1 Bavel VR3 74902 2-0
C 28-10-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Be Ready VR1 74774 3-4
C 28-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Riel VR1 74824 2-4
C 28-10-2018 11:00 Virtus VR1 Unitas'30 VR1 74986 8-0
C 28-10-2018 12:00 SC Welberg VR1 Moerse Boys VR1 74954 4-6
C 21-10-2018 09:30 Moerse Boys VR1 TSVV Merlijn VR1 75047 3-1
C 21-10-2018 10:00 Viola VR1 Be Ready VR1 74941 0-1
C 14-10-2018 10:00 Riel VR1 Viola VR1 74791 2-0
C 14-10-2018 10:00 GSBW VR1 Virtus VR1 74885 2-2
C 14-10-2018 10:00 Bavel VR3 Be Ready VR1 74813 0-0
C 14-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 SC Welberg VR1 74775 3-1
C 14-10-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Madese Boys VR1 74898 0-1
C 14-10-2018 13:00 Unitas'30 VR1 TSVV Merlijn VR1 75133 1-4
C 07-10-2018 10:00 Viola VR1 Blauw Wit'81 VR1 74883 1-0
C 07-10-2018 10:00 Madese Boys VR1 Unitas'30 VR1 74914 5-0
C 07-10-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Bavel VR3 75041 1-1
C 07-10-2018 11:00 Virtus VR1 Moerse Boys VR1 75040 2-2
C 07-10-2018 12:00 Be Ready VR1 GSBW VR1 74863 2-3
C 07-10-2018 12:00 SC Welberg VR1 Riel VR1 74928 3-2
C 30-09-2018 10:00 Riel VR1 TSVV Merlijn VR1 75029 7-3
C 30-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Virtus VR1 74899 1-4
C 30-09-2018 12:00 Moerse Boys VR1 Bavel VR3 75064 8-0
C 30-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 GSBW VR1 74825 2-2
C 30-09-2018 12:00 SC Welberg VR1 Madese Boys VR1 74840 4-3
C 23-09-2018 10:00 Madese Boys VR1 Riel VR1 74756 2-3
C 23-09-2018 12:00 Be Ready VR1 Unitas'30 VR1 74931 6-2
C 23-09-2018 11:00 Virtus VR1 SC Welberg VR1 74815 6-3
C 23-09-2018 10:30 TSVV Merlijn VR1 Viola VR1 75080 1-4
C 23-09-2018 10:00 Bavel VR3 Blauw Wit'81 VR1 75123 2-3
C 23-09-2018 10:00 GSBW VR1 Moerse Boys VR1 75094 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf VR1 3 2 1 0 7 17 4 13 0
2 Baardwijk VR1 3 2 1 0 7 15 2 13 0
3 DESK VR1 3 0 1 2 1 4 16 -12 0
4 Unitas'30 VR1 3 0 1 2 1 2 16 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola VR1 22 14 4 4 46 45 27 18 0
2 Be Ready VR1 22 14 2 6 44 60 31 29 0
3 GSBW VR1 22 12 7 3 43 49 31 18 0
4 Riel VR1 22 12 1 9 37 62 45 17 0
5 Moerse Boys VR1 22 10 6 6 36 55 46 9 0
6 Virtus VR1 22 10 4 8 34 62 44 18 0
7 Madese Boys VR1 22 10 3 9 33 43 41 2 0
8 SC Welberg VR1 22 8 3 11 27 41 49 -8 0
9 TSVV Merlijn VR1 22 7 3 12 24 50 49 1 0
10 Bavel VR3 22 5 6 11 21 26 39 -13 0
11 Blauw Wit'81 VR1 22 4 7 11 19 39 62 -23 0
12 Unitas'30 VR1 22 2 2 18 8 23 91 -68 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 3 A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 3 A Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 3 A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven