Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 7

Teamleden

Spelers
Bas van der Ven Keeper      
Jeffrey Apon        
Joris van den Broek        
Dave Canjels        
Arnold de Groot        
Wilfred Heeren        
Wiljan Huijben        
Gerrie Huijben        
Edwin Hultermans        
Kees Jochems        
Frank Kapitein        
Nicky Kiewit        
Jasper Luymes        
Marco Menheere        
Corné Nouws        
Rene Oomen        
Patrick Oostvogels        
Peter Remie        
Paulo Remie        
Joep Schouten        
Corné Suijkerbuijk        
Jasper van der Veen        
Pim v.d. Ven        
Frank Woestenberg        
Suat Yakut        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Mario van Endhoven Leider
Peter Jaspers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 27-01-2019 10:00 Rood wit 5 Unitas'30 Zondag 7 09:15
C 03-02-2019 10:00 RSV 5 Unitas'30 Zondag 7 83419 09:15
C 10-02-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Terheijden 5 91525 09:30
C 17-02-2019 12:00 DSE 4 Unitas'30 Zondag 7 81739 11:25
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 RSV 5 82804 09:30
C 17-03-2019 12:00 ZBC\'97 3 Unitas'30 Zondag 7 82157 11:00
C 24-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Sprundel 5 85737 09:30
C 07-04-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Internos 7 89810 09:30
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Unitas'30 Zondag 7 84711 09:15
C 05-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Moerse Boys 5 80444 09:30
C 12-05-2019 10:30 Groen Wit 3 Unitas'30 Zondag 7 90731 09:45
C 19-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Gloria UC 6 86052 09:30
C 26-05-2019 10:00 Baronie 9 Unitas'30 Zondag 7 86870 09:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-01-2019 10:00 DSE 4 Gloria UC 6
C 27-01-2019 12:00 Moerse Boys 5 RSV 5
C 27-01-2019 10:30 Groen Wit 3 Baronie 9
C 03-02-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Groen Wit 3
C 03-02-2019 12:00 Moerse Boys 5 DSE 4
C 03-02-2019 10:00 Gloria UC 6 ZBC'97 3
C 03-02-2019 10:00 RSV 5 Unitas'30 7
C 10-02-2019 12:00 Internos 7 Baronie 9
C 10-02-2019 12:00 Moerse Boys 5 Gloria UC 6
C 10-02-2019 10:30 Groen Wit 3 DSE 4
C 10-02-2019 10:00 Beek Vooruit 9 ZBC'97 3
C 10-02-2019 10:00 Sprundel 5 RSV 5
C 10-02-2019 10:00 Unitas'30 7 Terheijden 5
C 17-02-2019 10:00 Gloria UC 6 Groen Wit 3
C 17-02-2019 10:00 RSV 5 Beek Vooruit 9
C 17-02-2019 10:00 Baronie 9 Moerse Boys 5
C 17-02-2019 12:00 DSE 4 Unitas'30 7
C 17-02-2019 12:00 ZBC'97 3 Internos 7
C 17-02-2019 12:30 Terheijden 5 Sprundel 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Internos 6 Unitas'30 7 20087 1-6
B 16-09-2018 10:00 DSE 5 RSV 4 19701 2-1
B 09-09-2018 10:00 DSE 5 Internos 6 19094 4-2
B 09-09-2018 12:00 RSV 4 Unitas'30 7 19918 4-3
B 02-09-2018 09:45 Internos 6 RSV 4 19256 5-2
B 02-09-2018 10:00 Unitas'30 7 DSE 5 18804 0-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 12:30 Terheijden 5 Moerse Boys 5 89609 1-2
C 09-12-2018 12:00 ZBC'97 3 Baronie 9 85473 6-3
C 09-12-2018 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 9 85517 3-1
C 09-12-2018 10:00 Sprundel 5 Groen Wit 3 88692 3-0
C 09-12-2018 10:00 DSE 4 Internos 7 84623 0-6
C 09-12-2018 10:00 RSV 5 Gloria UC 6 83261 3-0
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 91513 5-1
C 02-12-2018 10:00 Baronie 9 Terheijden 5 81406 0-0
C 02-12-2018 10:30 Groen Wit 3 RSV 5 84624 2-4
C 02-12-2018 11:45 Internos 7 Unitas'30 7 84409 3-3
C 25-11-2018 10:00 RSV 5 Internos 7 81170 0-2
C 25-11-2018 10:00 Sprundel 5 Unitas'30 7 84863 3-5
C 25-11-2018 10:00 Baronie 9 Beek Vooruit 9 86543 0-2
C 25-11-2018 12:00 ZBC'97 3 Moerse Boys 5 89387 3-3
C 25-11-2018 12:30 Terheijden 5 Groen Wit 3 91090 1-2
C 18-11-2018 11:45 Internos 7 Sprundel 5 87001 7-2
C 18-11-2018 10:00 Unitas'30 7 ZBC'97 3 91417 5-4
C 18-11-2018 10:00 DSE 4 Terheijden 5 86908 2-3
C 18-11-2018 10:00 Gloria UC 6 Beek Vooruit 9 84888 4-5
C 11-11-2018 10:00 Sprundel 5 DSE 4 83611 2-7
C 11-11-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Moerse Boys 5 83657 5-2
C 11-11-2018 10:00 Baronie 9 Gloria UC 6 90901 3-1
C 11-11-2018 12:00 ZBC'97 3 Groen Wit 3 80426 2-3
C 11-11-2018 12:30 Terheijden 5 Internos 7 87191 0-3
C 04-11-2018 12:30 Terheijden 5 ZBC'97 3 83403 3-0
C 04-11-2018 11:45 Internos 7 Gloria UC 6 87767 5-2
C 04-11-2018 10:00 Unitas'30 7 Groen Wit 3 85230 4-4
C 04-11-2018 10:00 Sprundel 5 Moerse Boys 5 86182 2-2
C 04-11-2018 10:00 DSE 4 Beek Vooruit 9 90371 2-8
C 04-11-2018 10:00 RSV 5 Baronie 9 90701 2-2
C 28-10-2018 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 7 81532 3-4
C 28-10-2018 12:00 ZBC'97 3 RSV 5 89802 2-3
C 28-10-2018 10:30 Groen Wit 3 Internos 7 91443 1-3
C 28-10-2018 10:00 Baronie 9 DSE 4 89497 5-0
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Terheijden 5 90587 3-1
C 28-10-2018 10:00 Gloria UC 6 Sprundel 5 88729 10-2
C 14-10-2018 10:00 DSE 4 RSV 5 81305 0-6
C 14-10-2018 10:00 Sprundel 5 ZBC'97 3 85164 3-3
C 14-10-2018 10:00 Unitas'30 7 Baronie 9 85315 0-0
C 14-10-2018 10:30 Groen Wit 3 Moerse Boys 5 86570 3-0
C 14-10-2018 11:45 Internos 7 Beek Vooruit 9 85014 3-0
C 14-10-2018 12:30 Terheijden 5 Gloria UC 6 88411 2-4
C 07-10-2018 12:00 RSV 5 Terheijden 5 89673 0-0
C 07-10-2018 10:00 Gloria UC 6 Unitas'30 7 89598 2-3
C 07-10-2018 10:00 Baronie 9 Sprundel 5 87192 3-3
C 07-10-2018 12:00 ZBC'97 3 DSE 4 82650 9-2
C 07-10-2018 12:00 Moerse Boys 5 Internos 7 82843 1-2
C 30-09-2018 10:00 Sprundel 5 Terheijden 5 83942 3-2
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 RSV 5 88811 2-6
C 30-09-2018 10:00 Unitas'30 7 DSE 4 85188 4-0
C 30-09-2018 10:30 Groen Wit 3 Gloria UC 6 90483 4-1
C 30-09-2018 11:45 Internos 7 ZBC'97 3 87715 8-2
C 30-09-2018 12:00 Moerse Boys 5 Baronie 9 88097 1-4
C 23-09-2018 12:30 Terheijden 5 Unitas'30 7 90300 1-1
C 23-09-2018 10:00 DSE 4 Groen Wit 3 89893 4-1
C 23-09-2018 12:00 ZBC'97 3 Beek Vooruit 9 80598 8-7
C 23-09-2018 10:00 Baronie 9 Internos 7 87420 1-5
C 23-09-2018 10:00 Gloria UC 6 Moerse Boys 5 89706 3-0
C 23-09-2018 10:00 RSV 5 Sprundel 5 82515 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE 5 3 3 0 0 9 7 3 4 0
2 Unitas'30 7 3 1 0 2 3 9 6 3 0
3 RSV 4 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 Internos 6 3 1 0 2 3 8 12 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 7 11 10 1 0 31 47 12 35 0
2 Unitas'30 7 10 6 4 0 22 32 21 11 0
3 RSV 5 9 6 2 1 20 33 10 23 0
4 Beek Vooruit 9 10 6 0 4 18 38 30 8 0
5 Groen Wit 3 9 4 1 4 13 20 22 -2 0
6 Baronie 9 10 3 4 3 13 21 20 1 0
7 ZBC'97 3 10 3 2 5 11 39 40 -1 0
8 Gloria UC 6 9 3 0 6 9 27 27 0 0
9 Terheijden 5 11 2 3 6 9 14 20 -6 0
10 Sprundel 5 11 2 3 6 9 24 53 -29 0
11 DSE 4 9 2 0 7 6 17 44 -27 0
12 Moerse Boys 5 9 1 2 6 5 14 27 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven