Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 6

Teamleden

Spelers
Nick Dijkstra        
Piet Hermus        
Davey de Jong        
Stef de Jongh        
Quincy Luijsterburg        
Billy van de Luijtgaarden        
Yuri Mensen        
Wout van Nieuwburg        
Henk van Nieuwburg        
Darcy Nijimbrere Izere        
Ruben de Pan        
Tygo van Rumpt        
Dijannie Tabak        
Guido van der Velden        
Jeroen Verwoerd        
Yuri Visser        
Aytekin Yilmaz        
Jim Yntema        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Wout van Nieuwburg Leider
Jeroen Verwoerd Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 27-01-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 6 Unitas 30 5 10:00
C 03-02-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Unitas'30 Zondag 6 82611 11:10
C 10-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Unitas'30 Zondag 6 86020 10:55
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 SC Gastel 4 87545 09:30
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 Zondag 6 80899 09:15
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 SC Hoge Vucht 2 88004 09:30
C 24-03-2019 11:00 DSE 3 Unitas'30 Zondag 6 90008 10:25
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 7 Unitas'30 Zondag 6 91488 11:40
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Vivoo 3 83278 09:30
C 05-05-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Unitas'30 Zondag 6 81247 09:45
C 12-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Hoeven 3 80214 09:30
C 19-05-2019 12:45 Baronie 7 Unitas'30 Zondag 6 85057 11:55
C 26-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 2 87262 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-01-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 5
C 20-01-2019 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4
C 20-01-2019 11:00 DSE 3 Baronie 7
C 27-01-2019 11:00 DSE 3 SC Gastel 4
C 27-01-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Internos 2
C 27-01-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Hoeven 3
C 27-01-2019 12:00 Baronie 7 Rood-Wit W 4
C 03-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Internos 2
C 03-02-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Unitas'30 6
C 03-02-2019 12:00 Baronie 7 Roosendaal 7
C 10-02-2019 12:45 Baronie 7 Hoeven 3
C 10-02-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Rood-Wit W 4
C 10-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Unitas'30 6
C 10-02-2019 11:00 DSE 3 Vivoo 3
C 10-02-2019 09:45 Internos 2 Roosendaal 7
C 10-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Beek Vooruit 5
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 6 SC Gastel 4
C 17-02-2019 10:00 Beek Vooruit 5 SC Hoge Vucht 2
C 17-02-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 2
C 17-02-2019 12:00 Hoeven 3 DSE 3
C 17-02-2019 12:30 Roosendaal 7 Baronie 7
C 17-02-2019 14:00 Vivoo 3 Nieuw Borgvliet 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Internos 4 BSC 4 19416 0-0
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 6 HSC'28 2 20188 3-3
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Internos 4 19260 3-1
B 09-09-2018 11:00 HSC'28 2 BSC 4 20113 0-0
B 02-09-2018 09:45 Internos 4 HSC'28 2 19576 2-2
B 02-09-2018 12:00 BSC 4 Unitas'30 6 18818 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 14:00 Vivoo 3 Unitas'30 6 90614 6-2
C 09-12-2018 13:00 Baronie 7 SC Hoge Vucht 2 85319 0-0
C 09-12-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Gastel 4 84418 2-0
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5 86214 1-0
C 09-12-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Nieuw Borgvliet 4 91691 4-0
C 09-12-2018 09:45 Internos 2 DSE 3 80237 3-4
C 02-12-2018 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4 81742 0-0
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3 88501 2-4
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 6 Roosendaal 7 87595 0-8
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 6 DSE 3 87319 0-5
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5 82877 3-2
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 3 Nieuw Borgvliet 4 81966 0-2
C 25-11-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Hoge Vucht 2 86835 4-0
C 25-11-2018 13:00 Baronie 7 Internos 2 85665 3-1
C 25-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Gastel 4 85596 2-0
C 18-11-2018 09:45 Internos 2 Vivoo 3 89460 0-3
C 18-11-2018 09:45 SC Gastel 4 Hoeven 3 89188 5-2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 5 DSE 3 85259 1-4
C 18-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 83915 0-0
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Baronie 7 87539 3-3
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 6 Beek Vooruit 5 84732 2-6
C 11-11-2018 12:00 Hoeven 3 Internos 2 80960 1-4
C 11-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Nieuw Borgvliet 4 83950 1-0
C 11-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Hoge Vucht 2 84260 0-0
C 04-11-2018 13:00 Baronie 7 SC Gastel 4 81835 0-2
C 04-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Vivoo 3 83307 1-0
C 04-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Beek Vooruit 5 90157 1-3
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 3 Unitas'30 6 86653 4-3
C 04-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 DSE 3 87781 2-2
C 04-11-2018 09:45 Internos 2 SC Hoge Vucht 2 82695 6-2
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Rood-Wit W 4 86857 0-1
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Baronie 7 89961 1-1
C 28-10-2018 12:00 Vivoo 3 Hoeven 3 81393 2-1
C 28-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Nieuw Borgvliet 4 80710 3-3
C 28-10-2018 11:00 DSE 3 Roosendaal 7 81119 0-1
C 21-10-2018 12:00 Vivoo 3 DSE 3 100336 9-1
C 21-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 100335 6-0
C 14-10-2018 09:45 Internos 2 Unitas'30 6 80394 4-2
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3 87882 3-1
C 14-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 SC Gastel 4 80944 0-0
C 14-10-2018 12:00 Baronie 7 Vivoo 3 83048 6-0
C 14-10-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 DSE 3 83764 6-2
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 7 Beek Vooruit 5 86457 3-0
C 07-10-2018 09:45 SC Gastel 4 Nieuw Borgvliet 4 87521 5-0
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Internos 2 80054 2-3
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Baronie 7 84580 0-7
C 07-10-2018 11:00 DSE 3 SC Hoge Vucht 2 81570 0-0
C 07-10-2018 12:00 Hoeven 3 Roosendaal 7 81823 1-3
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4 85588 1-2
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 91624 0-2
C 30-09-2018 09:45 SC Gastel 4 Unitas'30 6 84462 6-5
C 30-09-2018 11:00 DSE 3 Hoeven 3 86468 1-3
C 30-09-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Vivoo 3 87359 5-6
C 23-09-2018 14:00 Vivoo 3 DSE 3 88780 0-0
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 7 Internos 2 84916 3-1
C 23-09-2018 12:00 Hoeven 3 Baronie 7 89721 2-3
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 81408 0-0
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Nieuw Borgvliet 4 82831 1-6
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 SC Gastel 4 85926 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 6 2 1 1 0 4 6 4 2 0
2 HSC'28 2 2 0 2 0 2 5 5 0 0
3 Internos 4 2 0 1 1 1 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal 7 10 9 1 0 28 26 2 24 0
2 Rood-Wit W 4 9 7 2 0 23 23 6 17 0
3 Vivoo 3 10 7 0 3 21 33 20 13 0
4 SC Gastel 4 7 5 0 2 15 21 13 8 0
5 Baronie 7 7 4 2 1 14 23 9 14 0
6 Internos 2 9 4 0 5 12 22 22 0 0
7 Nieuw Borgvliet 4 10 3 2 5 11 26 28 -2 0
8 DSE 3 8 3 1 4 10 19 25 -6 0
9 Hoeven 3 10 3 0 7 9 16 26 -10 0
10 Beek Vooruit 5 10 2 1 7 7 19 25 -6 0
11 SC Hoge Vucht 2 4 0 1 3 1 5 19 -14 0
12 Unitas'30 6 10 0 0 10 0 15 53 -38 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven