Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 6

Teamleden

Spelers
Nick Dijkstra        
Piet Hermus        
Davey de Jong        
Stef de Jongh        
Quincy Luijsterburg        
Billy van de Luijtgaarden        
Yuri Mensen        
Wout van Nieuwburg        
Henk van Nieuwburg        
Darcy Nijimbrere Izere        
Ruben de Pan        
Tygo van Rumpt        
Dijannie Tabak        
Guido van der Velden        
Jeroen Verwoerd        
Yuri Visser        
Aytekin Yilmaz        
Jim Yntema        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Wout van Nieuwburg Leider
Jeroen Verwoerd Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 DSE 3 87319 09:30
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Roosendaal 7 87595 09:30
C 09-12-2018 14:00 Vivoo 3 Unitas'30 Zondag 6 90614 13:00
B 16-12-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Unitas'30 Zondag 6 105676 10:55
C 10-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Unitas'30 Zondag 6 86020 10:55
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 SC Gastel 4 87545 09:30
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 Zondag 6 80899 09:15
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 SC Hoge Vucht 2 88004 09:30
C 24-03-2019 11:00 DSE 3 Unitas'30 Zondag 6 90008 10:25
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 7 Unitas'30 Zondag 6 91488 11:40
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Vivoo 3 83278 09:30
C 05-05-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Unitas'30 Zondag 6 81247 09:45
C 12-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Hoeven 3 80214 09:30
C 19-05-2019 12:45 Baronie 7 Unitas'30 Zondag 6 85057 11:55
C 26-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 2 87262 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Gastel 4
C 25-11-2018 13:00 Baronie 7 Internos 2
C 25-11-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Hoge Vucht 2
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 3 Nieuw Borgvliet 4
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 6 DSE 3
C 02-12-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Hoeven 3
C 02-12-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Internos 2
C 02-12-2018 11:00 DSE 3 Baronie 7
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 6 Roosendaal 7
C 02-12-2018 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5
C 09-12-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Gastel 4
C 09-12-2018 13:00 Baronie 7 SC Hoge Vucht 2
C 09-12-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Nieuw Borgvliet 4
C 09-12-2018 09:45 Internos 2 DSE 3
C 09-12-2018 14:00 Vivoo 3 Unitas'30 6
C 16-12-2018 09:45 SC Gastel 4 Internos 2
C 16-12-2018 12:00 Baronie 7 Roosendaal 7
C 16-12-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Internos 4 BSC 4 19416 0-0
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 6 HSC'28 2 20188 3-3
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Internos 4 19260 3-1
B 09-09-2018 11:00 HSC'28 2 BSC 4 20113 0-0
B 02-09-2018 09:45 Internos 4 HSC'28 2 19576 2-2
B 02-09-2018 12:00 BSC 4 Unitas'30 6 18818 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-11-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Unitas'30 6 82611 0-0
C 18-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 83915 0-0
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 5 DSE 3 85259 0-0
C 18-11-2018 09:45 SC Gastel 4 Hoeven 3 89188 0-0
C 18-11-2018 09:45 Internos 2 Vivoo 3 89460 0-3
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Baronie 7 87539 0-0
C 11-11-2018 11:45 DSE 3 SC Gastel 4 90114 0-0
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 6 Beek Vooruit 5 84732 2-6
C 11-11-2018 12:00 Hoeven 3 Internos 2 80960 1-4
C 11-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Nieuw Borgvliet 4 83950 1-0
C 11-11-2018 13:00 Baronie 7 Rood-Wit W 4 87804 0-0
C 11-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Hoge Vucht 2 84260 0-0
C 04-11-2018 09:45 Internos 2 SC Hoge Vucht 2 82695 6-2
C 04-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 DSE 3 87781 2-2
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 3 Unitas'30 6 86653 4-3
C 04-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Beek Vooruit 5 90157 1-3
C 04-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Vivoo 3 83307 1-0
C 04-11-2018 13:00 Baronie 7 SC Gastel 4 81835 0-2
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Rood-Wit W 4 86857 0-1
C 28-10-2018 12:00 Vivoo 3 Hoeven 3 81393 2-1
C 28-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Nieuw Borgvliet 4 80710 3-3
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Baronie 7 89961 1-1
C 28-10-2018 11:00 DSE 3 Roosendaal 7 81119 0-1
C 21-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 100335 6-0
C 21-10-2018 12:00 Vivoo 3 DSE 3 100336 9-1
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 7 Beek Vooruit 5 86457 3-0
C 14-10-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 DSE 3 83764 6-2
C 14-10-2018 12:00 Baronie 7 Vivoo 3 83048 6-0
C 14-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 SC Gastel 4 80944 0-0
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3 87882 3-1
C 14-10-2018 09:45 Internos 2 Unitas'30 6 80394 4-2
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Internos 2 80054 2-3
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Baronie 7 84580 0-7
C 07-10-2018 11:00 DSE 3 SC Hoge Vucht 2 81570 0-0
C 07-10-2018 12:00 Hoeven 3 Roosendaal 7 81823 1-3
C 07-10-2018 09:45 SC Gastel 4 Nieuw Borgvliet 4 87521 5-0
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4 85588 1-2
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 91624 0-2
C 30-09-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Vivoo 3 87359 5-6
C 30-09-2018 11:00 DSE 3 Hoeven 3 86468 1-3
C 30-09-2018 09:45 SC Gastel 4 Unitas'30 6 84462 6-5
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Nieuw Borgvliet 4 82831 1-6
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 81408 0-0
C 23-09-2018 12:00 Hoeven 3 Baronie 7 89721 2-3
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 7 Internos 2 84916 3-1
C 23-09-2018 14:00 Vivoo 3 DSE 3 88780 0-0
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 SC Gastel 4 85926 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 6 2 1 1 0 4 6 4 2 0
2 HSC'28 2 2 0 2 0 2 5 5 0 0
3 Internos 4 2 0 1 1 1 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal 7 7 6 1 0 19 12 2 10 0
2 Rood-Wit W 4 7 5 2 0 17 16 4 12 0
3 SC Gastel 4 5 5 0 0 15 21 9 12 0
4 Vivoo 3 7 4 0 3 12 21 16 5 0
5 Internos 2 7 4 0 3 12 18 15 3 0
6 Baronie 7 6 3 2 1 11 20 8 12 0
7 Nieuw Borgvliet 4 8 2 2 4 8 24 24 0 0
8 Beek Vooruit 5 7 2 1 4 7 15 17 -2 0
9 Hoeven 3 8 2 0 6 6 15 24 -9 0
10 DSE 3 6 1 1 4 4 10 22 -12 0
11 SC Hoge Vucht 2 3 0 1 2 1 5 15 -10 0
12 Unitas'30 6 7 0 0 7 0 13 34 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training Unitas'30 Zondag 6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6

Berichten



Terug naar boven