Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 6

Teamleden

Spelers
Nick Dijkstra        
Piet Hermus        
Davey de Jong        
Stef de Jongh        
Quincy Luijsterburg        
Billy van de Luijtgaarden        
Yuri Mensen        
Wout van Nieuwburg        
Henk van Nieuwburg        
Darcy Nijimbrere Izere        
Ruben de Pan        
Tygo van Rumpt        
Dijannie Tabak        
Guido van der Velden        
Jeroen Verwoerd        
Yuri Visser        
Aytekin Yilmaz        
Jim Yntema        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Wout van Nieuwburg Leider
Jeroen Verwoerd Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Nieuw Borgvliet 4 J. (Joep) van Luijt 82831 09:30
C 30-09-2018 09:45 SC Gastel 4 Unitas'30 Zondag 6 84462 08:55
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Baronie 7 84580 09:30
C 14-10-2018 09:45 Internos 2 Unitas'30 Zondag 6 80394 09:10
B 21-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 3 100007 09:30
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Rood-Wit W 4 86857 09:30
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 3 Unitas'30 Zondag 6 86653 11:20
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Beek Vooruit 5 84732 09:30
C 18-11-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Unitas'30 Zondag 6 82611 11:10
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 DSE 3 87319 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 SC Gastel 4
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Nieuw Borgvliet 4
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2
C 23-09-2018 12:00 Hoeven 3 Baronie 7
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 7 Internos 2
C 23-09-2018 14:00 Vivoo 3 DSE 3
C 30-09-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Vivoo 3
C 30-09-2018 12:00 Baronie 7 Roosendaal 7
C 30-09-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 5
C 30-09-2018 11:00 DSE 3 Hoeven 3
C 30-09-2018 09:45 SC Gastel 4 Unitas'30 6
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4
C 07-10-2018 12:00 Hoeven 3 Roosendaal 7
C 07-10-2018 11:00 DSE 3 SC Hoge Vucht 2
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Baronie 7
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Internos 2
C 07-10-2018 09:45 SC Gastel 4 Nieuw Borgvliet 4
C 14-10-2018 09:45 Internos 2 Unitas'30 6
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3
C 14-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 SC Gastel 4
C 14-10-2018 12:00 Baronie 7 Vivoo 3
C 14-10-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 DSE 3
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 7 Beek Vooruit 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 HSC'28 2 J. (Joep) vanLuijt 20188 3 - 3
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 4 T. (Tim) Nagtegaal 19260 3 - 1
B 02-09-2018 vervallen BSC 4 Unitas'30 Zondag 6 18818
V 26-08-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 unitas 30 Zondag 8 Maarten de Jong (S) 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Internos 4 BSC 4 19416 0-0
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 6 HSC'28 2 20188 3-3
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Internos 4 19260 3-1
B 09-09-2018 11:00 HSC'28 2 BSC 4 20113 0-0
B 02-09-2018 09:45 Internos 4 HSC'28 2 19576 2-2
B 02-09-2018 12:00 BSC 4 Unitas'30 6 18818 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 6 2 1 1 0 4 6 4 2 0
2 HSC'28 2 2 0 2 0 2 5 5 0 0
3 Internos 4 2 0 1 1 1 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Gastel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeven 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Hoge Vucht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuw Borgvliet 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood-Wit W 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Roosendaal 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vivoo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training Unitas'30 Zondag 6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 6

Berichten



Terug naar boven