Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 4

Teamleden

Spelers
Wouter van Dongen Keeper      
Joey van den Berk        
Sander Buijk        
Mitch Buiks        
Ramon de Caluwe        
Rick van der Corput        
Rik Frijters        
Youri de Graaf        
Niels Halters        
Tim Heeren        
Mats Horsten        
Rick de Jong        
Nick Knijnenburg        
Timo Lauwerijssen        
Nick van Mechelen        
GabriĆ«l Nouws        
Matthijs Spijkers        
Teun Staaltjens        
Yanick de Weert        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoƶrdinator Senioren Recreatief
Ton van der Corput Leider
Robin Sprenkels Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-03-2019 12:00 SAB 3 Unitas'30 Zondag 4 PW (Pieter) van Ginneke 90110 10:55
C 07-04-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 4 SC Gastel 7 86453 11:45
C 14-04-2019 11:00 RCD 6 Unitas'30 Zondag 4 83111 09:45
C 05-05-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Baronie 5 87074 11:45
C 12-05-2019 11:30 TSC 4 Unitas'30 Zondag 4 87367 10:15
C 26-05-2019 12:00 Internos 3 Unitas'30 Zondag 4 89034 11:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 11:30 TSC 4 Boeimeer 5
C 31-03-2019 11:00 RCD 6 Internos 3
C 07-04-2019 14:30 JEKA 13 RCD 6
C 07-04-2019 12:30 Unitas'30 4 SC Gastel 7
C 07-04-2019 12:00 Internos 3 Baronie 5
C 07-04-2019 12:00 SAB 3 Advendo 2
C 07-04-2019 12:00 Boeimeer 5 TSC 4
C 14-04-2019 11:00 RCD 6 Unitas'30 4
C 14-04-2019 11:30 TSC 4 DIA 5
C 14-04-2019 12:00 SC Gastel 7 SAB 3
C 14-04-2019 12:00 Baronie 5 JEKA 13
C 18-04-2019 18:30 JEKA 13 TSC 4
C 22-04-2019 11:00 RCD 6 DIA 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-03-2019 12:00 SAB 3 Unitas'30 Zondag 4 PW (Pieter) van Ginneke 90110
C 17-03-2019 vervallen Unitas'30 Zondag 4 Advendo 2 B. (Bob) Frauenfelder 91700
C 10-03-2019 12:00 Boeimeer 5 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 81257 0 - 6
V 24-02-2019 12:00 Unitas'30 Zondag 4 Achtmaal 2 Koen Hermus (S) 5 - 0
C 17-02-2019 12:00 DIA 5 Unitas'30 Zondag 4 C. (Colin) van Lieshout 82300 0 - 4
C 10-02-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 4 JEKA 13 B. (Bob) Frauenfelder 88250 5 - 0
C 03-02-2019 12:00 SC Gastel 7 Unitas'30 Zondag 4 E (Eric) ten Brinke 87672 4 - 2
V 27-01-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Gesta 2 Koen Hermus (S) 4-1
V 20-01-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Hoeven 5 Bob Frauenfelder (S) 5-2
C 09-12-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 RCD 6 B. (Bob) Frauenfelder 89273 4 - 1
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 SAB 3 C.M.M. (Kees) Halters 86241 1 - 2
C 18-11-2018 11:30 Advendo 2 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 89912 3 - 6
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Boeimeer 5 B. (Bob) Frauenfelder 83996 4 - 0
C 04-11-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 TSC 4 B. (Bob) Frauenfelder 89517 1 - 4
C 28-10-2018 12:00 Baronie 5 Unitas'30 Zondag 4 R. (Robin) Sprenkels 85983 3 - 0
C 14-10-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Internos 3 B. (Bob) Frauenfelder 87730 6 - 4
C 30-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 DIA 5 B.J. (Barry) deRuijter 81030 3 - 3
C 23-09-2018 14:30 JEKA 13 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 87586 3 - 1
B 16-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Rood-Wit W 4 F.M.E. (Frank) Buiks 19064 3 - 2
B 09-09-2018 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 19829 3 - 2
B 02-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Victoria'03 4 S. (Sharif) Daoud 20143 3 - 1
V 22-08-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 4 Internos 8 Bob Frauenfelder (S) 11-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Hoeven 4 Victoria'03 4 19436 8-0
B 16-09-2018 12:30 Unitas'30 4 Rood-Wit W 4 19064 3-2
B 09-09-2018 10:00 Victoria'03 4 Rood-Wit W 4 19044 2-9
B 09-09-2018 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 4 19829 3-2
B 02-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 4 19190 0-6
B 02-09-2018 12:30 Unitas'30 4 Victoria'03 4 20143 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2019 12:00 SAB 3 Unitas'30 4 90110 0-0
C 24-03-2019 11:30 Advendo 2 JEKA 13 85301 0-0
C 24-03-2019 11:30 TSC 4 Internos 3 82560 0-0
C 24-03-2019 12:00 Baronie 5 Boeimeer 5 82252 0-0
C 17-03-2019 11:00 Unitas'30 4 Advendo 2 91700 0-0
C 17-03-2019 12:00 SC Gastel 7 Baronie 5 89255 0-4
C 17-03-2019 12:00 Internos 3 SAB 3 89327 6-3
C 17-03-2019 14:00 DIA 5 Boeimeer 5 85088 4-1
C 10-03-2019 11:30 TSC 4 SC Gastel 7 87099 3-2
C 10-03-2019 12:00 SAB 3 JEKA 13 83888 2-0
C 10-03-2019 12:00 Boeimeer 5 Unitas'30 4 81257 0-6
C 10-03-2019 11:30 Advendo 2 DIA 5 85330 2-4
C 24-02-2019 12:00 SAB 3 DIA 5 88379 3-0
C 24-02-2019 11:30 TSC 4 Advendo 2 104064 9-4
C 24-02-2019 11:00 RCD 6 JEKA 13 86250 4-9
C 17-02-2019 13:00 Baronie 5 RCD 6 81242 1-0
C 17-02-2019 12:00 Boeimeer 5 SAB 3 87401 2-2
C 17-02-2019 12:00 DIA 5 Unitas'30 4 82300 0-4
C 17-02-2019 12:00 Internos 3 Advendo 2 83447 4-6
C 17-02-2019 14:30 JEKA 13 SC Gastel 7 84649 5-1
C 10-02-2019 11:00 RCD 6 Boeimeer 5 87996 2-3
C 10-02-2019 11:30 TSC 4 Baronie 5 88284 0-0
C 10-02-2019 12:00 SC Gastel 7 Internos 3 85208 1-4
C 10-02-2019 12:30 Unitas'30 4 JEKA 13 88250 5-0
C 03-02-2019 12:00 SAB 3 RCD 6 88600 4-0
C 03-02-2019 12:00 JEKA 13 Advendo 2 106644 3-0
C 03-02-2019 12:00 SC Gastel 7 Unitas'30 4 87672 4-2
C 16-12-2018 12:30 UVV'40 5 Unitas'30 4 82471 0-0
C 09-12-2018 12:00 DIA 5 TSC 4 86534 3-4
C 09-12-2018 12:30 Unitas'30 4 RCD 6 89273 4-1
C 09-12-2018 12:00 Boeimeer 5 Advendo 2 81224 1-6
C 09-12-2018 11:45 Internos 3 UVV'40 5 86426 0-0
C 09-12-2018 14:30 JEKA 13 Baronie 5 80785 5-1
C 09-12-2018 12:00 SAB 3 SC Gastel 7 89739 9-3
C 02-12-2018 12:00 Baronie 5 Internos 3 84939 2-2
C 02-12-2018 11:30 Advendo 2 SAB 3 84072 5-4
C 02-12-2018 12:30 UVV'40 5 DIA 5 88790 0-0
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 4 SAB 3 86241 1-2
C 25-11-2018 11:45 Internos 3 TSC 4 90177 3-6
C 25-11-2018 12:00 Boeimeer 5 Baronie 5 85313 0-10
C 25-11-2018 12:00 DIA 5 RCD 6 84883 3-1
C 25-11-2018 12:30 UVV'40 5 SC Gastel 7 86514 1-5
C 25-11-2018 14:30 JEKA 13 Advendo 2 84708 3-0
C 18-11-2018 12:00 Baronie 5 SC Gastel 7 81412 4-2
C 18-11-2018 12:00 SAB 3 Internos 3 80030 2-2
C 18-11-2018 12:00 Boeimeer 5 DIA 5 81267 0-4
C 18-11-2018 11:30 TSC 4 JEKA 13 85432 4-3
C 18-11-2018 11:30 Advendo 2 Unitas'30 4 89912 3-6
C 18-11-2018 11:00 RCD 6 UVV'40 5 87098 0-0
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 4 Boeimeer 5 83996 4-0
C 11-11-2018 11:45 Internos 3 RCD 6 88712 3-0
C 11-11-2018 14:00 DIA 5 Advendo 2 90607 2-3
C 11-11-2018 12:00 SC Gastel 7 TSC 4 81828 2-6
C 11-11-2018 12:30 UVV'40 5 Baronie 5 86148 1-6
C 11-11-2018 14:30 JEKA 13 SAB 3 90778 5-1
C 04-11-2018 11:30 Advendo 2 Baronie 5 80517 2-5
C 04-11-2018 12:00 Boeimeer 5 SC Gastel 7 83407 3-1
C 04-11-2018 12:30 Unitas'30 4 TSC 4 89517 1-4
C 04-11-2018 14:30 JEKA 13 UVV'40 5 85221 8-0
C 04-11-2018 12:00 DIA 5 Internos 3 88775 3-3
C 28-10-2018 11:00 RCD 6 Advendo 2 89252 2-2
C 28-10-2018 11:30 TSC 4 SAB 3 91390 5-0
C 28-10-2018 11:45 Internos 3 JEKA 13 86240 5-3
C 28-10-2018 12:00 SC Gastel 7 DIA 5 84144 8-1
C 28-10-2018 12:00 Baronie 5 Unitas'30 4 85983 3-0
C 28-10-2018 12:30 UVV'40 5 Boeimeer 5 82508 3-1
C 14-10-2018 11:00 RCD 6 TSC 4 85634 2-7
C 14-10-2018 11:30 Advendo 2 SC Gastel 7 80068 3-1
C 14-10-2018 12:00 Boeimeer 5 JEKA 13 86254 4-2
C 14-10-2018 12:00 SAB 3 UVV'40 5 83524 9-2
C 14-10-2018 12:00 DIA 5 Baronie 5 84571 1-0
C 14-10-2018 12:30 Unitas'30 4 Internos 3 87730 6-4
C 07-10-2018 11:30 TSC 4 Advendo 2 84477 0-0
C 07-10-2018 11:45 Internos 3 Boeimeer 5 88488 1-3
C 07-10-2018 12:00 SC Gastel 7 RCD 6 80222 0-4
C 07-10-2018 12:00 Baronie 5 SAB 3 88279 0-1
C 07-10-2018 14:30 JEKA 13 DIA 5 82422 6-3
C 30-09-2018 12:00 SC Gastel 7 JEKA 13 80797 1-4
C 30-09-2018 11:00 RCD 6 Baronie 5 86703 3-2
C 30-09-2018 11:30 Advendo 2 Internos 3 90297 3-6
C 30-09-2018 12:00 TSC 4 UVV'40 5 80497 9-0
C 30-09-2018 12:00 SAB 3 Boeimeer 5 82865 8-2
C 30-09-2018 12:30 Unitas'30 4 DIA 5 81030 3-3
C 23-09-2018 11:45 Internos 3 SC Gastel 7 84667 1-3
C 23-09-2018 12:30 UVV'40 5 Advendo 2 82097 0-9
C 23-09-2018 12:00 Baronie 5 TSC 4 91276 2-3
C 23-09-2018 12:00 DIA 5 SAB 3 89263 5-8
C 23-09-2018 12:00 Boeimeer 5 RCD 6 81880 0-2
C 23-09-2018 14:30 JEKA 13 Unitas'30 4 87586 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 4 3 3 0 0 9 17 2 15 0
2 Unitas'30 4 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Rood-Wit W 4 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 Victoria'03 4 3 0 0 3 0 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 4 10 10 0 0 30 49 21 28 0
2 SAB 3 14 9 2 3 29 48 32 16 0
3 JEKA 13 12 7 0 5 19 45 32 13 2
4 Baronie 5 12 6 1 5 19 34 21 13 0
5 Unitas'30 4 13 6 1 6 19 38 27 11 0
6 Internos 3 12 4 3 5 15 37 39 -2 0
7 DIA 5 12 4 2 6 14 30 41 -11 0
8 Boeimeer 5 13 4 1 8 13 22 51 -29 0
9 RCD 6 11 3 0 8 9 19 36 -17 0
10 SC Gastel 7 13 3 0 10 9 28 50 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven