Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 3

Teamleden

Spelers
Rob Coremans Keeper      
Arjen Coremans        
Inthujan Elayathamby        
Mark-Jan Fluit        
Michael van Hulst        
Max Joosten        
Kawa Mohammadi        
Robert Oomen        
Sander Oostlander        
Jeroen van Poppel        
Ralph Rosbak        
Patrick Schalk        
Diego Serna Neira        
Jeroen Timmers        
Frank van Vugt        
Eddy van Vugt        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Frank van Vugt Leider
Edwin van Zundert Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 10-02-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Moerse Boys 3 73223 10:00
C 17-02-2019 11:00 DSE 2 Unitas'30 Zondag 3 73367 10:25
C 10-03-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Schijf 2 73458 10:00
C 17-03-2019 09:30 Roosendaal 3 Unitas'30 Zondag 3 74695 08:40
C 24-03-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Victoria\'03 2 74353 10:00
C 07-04-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 HVV\'24 2 72636 10:00
C 14-04-2019 12:00 Wernhout 2 Unitas'30 Zondag 3 73109 11:05
C 05-05-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 RSV 2 74502 10:00
C 12-05-2019 12:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 Zondag 3 73148 11:15
C 19-05-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Sprundel 2 74368 10:00
C 26-05-2019 12:00 Zundert 3 Unitas'30 Zondag 3 73267 11:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 10:00 Moerse Boys 3 RSV 2
C 03-02-2019 10:30 RSV 2 DSE 2
C 03-02-2019 12:00 Zundert 3 Moerse Boys 3
C 03-02-2019 11:00 Schijf 2 Sprundel 2
C 10-02-2019 12:15 Victoria'03 2 Schijf 2
C 10-02-2019 12:00 Wernhout 2 Roosendaal 3
C 10-02-2019 12:00 Rood-Wit W 2 DSE 2
C 10-02-2019 11:30 HVV'24 2 Zundert 3
C 10-02-2019 10:30 RSV 2 Sprundel 2
C 10-02-2019 10:30 Unitas'30 3 Moerse Boys 3
C 16-02-2019 18:00 Roosendaal 3 HVV'24 2
C 17-02-2019 11:00 DSE 2 Unitas'30 3
C 17-02-2019 11:45 Sprundel 2 Rood-Wit W 2
C 17-02-2019 12:00 Zundert 3 RSV 2
C 17-02-2019 12:00 Moerse Boys 3 Victoria'03 2
C 17-02-2019 12:45 Schijf 2 Wernhout 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:30 Unitas'30 3 Virtus 2 19165 4-5
B 16-09-2018 12:30 ODIO 2 Boeimeer 2 19072 0-0
B 09-09-2018 12:00 Boeimeer 2 Virtus 2 20049 0-0
B 09-09-2018 11:30 ODIO 2 Unitas'30 3 20167 3-3
B 02-09-2018 10:30 Unitas'30 3 Boeimeer 2 19569 0-0
B 02-09-2018 12:30 Virtus 2 ODIO 2 19723 9-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 11:00 DSE 2 HVV'24 2 74716 3-2
C 09-12-2018 10:30 Unitas'30 3 Wernhout 2 73322 3-5
C 09-12-2018 09:30 Roosendaal 3 Zundert 3 74306 5-0
C 09-12-2018 12:00 Victoria'03 2 Rood-Wit W 2 72914 2-3
C 02-12-2018 11:30 HVV'24 2 Unitas'30 3 72806 2-3
C 02-12-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Schijf 2 73722 4-0
C 02-12-2018 11:45 Sprundel 2 Roosendaal 3 72678 2-3
C 25-11-2018 11:00 DSE 2 Sprundel 2 74652 0-2
C 25-11-2018 12:00 Zundert 3 Wernhout 2 73478 3-0
C 25-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 Rood-Wit W 2 73898 1-2
C 25-11-2018 12:00 Schijf 2 HVV'24 2 72809 2-0
C 25-11-2018 12:30 Victoria'03 2 Unitas'30 3 74437 2-0
C 22-11-2018 20:00 Roosendaal 3 RSV 2 74024 4-0
C 18-11-2018 10:30 RSV 2 Schijf 2 74604 3-0
C 18-11-2018 11:45 Sprundel 2 Wernhout 2 72869 1-0
C 18-11-2018 10:30 Unitas'30 3 Roosendaal 3 72864 0-6
C 18-11-2018 11:30 HVV'24 2 Victoria'03 2 72829 2-6
C 18-11-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Zundert 3 72715 0-1
C 11-11-2018 09:30 Roosendaal 3 Rood-Wit W 2 74723 4-3
C 11-11-2018 12:30 Victoria'03 2 DSE 2 72699 6-4
C 11-11-2018 12:00 Wernhout 2 RSV 2 73186 2-1
C 11-11-2018 12:00 Zundert 3 Sprundel 2 73276 1-4
C 11-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 HVV'24 2 73758 4-1
C 11-11-2018 12:45 Schijf 2 Unitas'30 3 72671 2-1
C 04-11-2018 10:30 Unitas'30 3 Rood-Wit W 2 74066 3-1
C 04-11-2018 11:00 DSE 2 Wernhout 2 74124 1-1
C 04-11-2018 11:30 HVV'24 2 Sprundel 2 73610 0-7
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 Roosendaal 3 73105 1-1
C 04-11-2018 12:00 Victoria'03 2 RSV 2 74432 5-2
C 04-11-2018 12:45 Schijf 2 Zundert 3 74433 2-1
C 28-10-2018 09:30 Roosendaal 3 Schijf 2 74435 3-1
C 28-10-2018 12:00 Zundert 3 DSE 2 73972 2-1
C 28-10-2018 12:00 Wernhout 2 Moerse Boys 3 74301 6-1
C 28-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 HVV'24 2 74018 6-1
C 28-10-2018 11:45 Sprundel 2 Victoria'03 2 72705 1-2
C 28-10-2018 10:00 RSV 2 Unitas'30 3 73202 3-2
C 21-10-2018 09:30 DSE 2 Moerse Boys 3 72719 5-1
C 21-10-2018 12:00 Wernhout 2 Victoria'03 2 72793 5-4
C 14-10-2018 12:00 Moerse Boys 3 Sprundel 2 73308 3-4
C 14-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 RSV 2 74463 4-0
C 14-10-2018 11:30 HVV'24 2 Wernhout 2 74009 0-4
C 14-10-2018 12:15 Victoria'03 2 Roosendaal 3 74581 1-3
C 14-10-2018 11:00 DSE 2 Schijf 2 73187 2-4
C 14-10-2018 10:30 Unitas'30 3 Zundert 3 74001 4-1
C 07-10-2018 09:30 Roosendaal 3 DSE 2 73636 7-1
C 07-10-2018 10:30 RSV 2 HVV'24 2 73638 1-1
C 07-10-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 73083 3-2
C 07-10-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 3 72947 5-2
C 07-10-2018 12:00 Zundert 3 Victoria'03 2 73076 2-3
C 07-10-2018 12:45 Schijf 2 Moerse Boys 3 73812 1-5
C 30-09-2018 10:00 RSV 2 Zundert 3 74153 0-0
C 30-09-2018 10:30 Unitas'30 3 DSE 2 74297 3-4
C 30-09-2018 11:30 Victoria'03 2 Moerse Boys 3 72683 4-2
C 30-09-2018 11:30 HVV'24 2 Roosendaal 3 72629 0-6
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 74540 3-0
C 30-09-2018 12:00 Wernhout 2 Schijf 2 73016 4-1
C 23-09-2018 12:45 Schijf 2 Victoria'03 2 74266 3-3
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 3 Unitas'30 3 73842 1-4
C 23-09-2018 12:00 Zundert 3 HVV'24 2 72741 3-1
C 23-09-2018 11:45 Sprundel 2 RSV 2 74443 0-1
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 74633 2-7
C 23-09-2018 09:30 Roosendaal 3 Wernhout 2 74181 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus 2 2 2 0 0 6 14 6 8 0
2 Unitas'30 3 2 0 1 1 1 7 8 -1 0
3 ODIO 2 2 0 1 1 1 5 12 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal 3 11 9 1 1 28 44 12 32 0
2 Wernhout 2 11 8 1 2 25 33 19 14 0
3 Victoria'03 2 11 7 1 3 22 38 27 11 0
4 Rood-Wit W 2 11 7 0 4 21 35 17 18 0
5 Sprundel 2 10 6 0 4 18 26 15 11 0
6 Zundert 3 10 4 1 5 13 14 20 -6 0
7 Schijf 2 10 4 1 5 13 16 26 -10 0
8 Unitas'30 3 11 4 0 7 12 25 32 -7 0
9 RSV 2 9 3 2 4 11 11 18 -7 0
10 DSE 2 10 3 1 6 10 23 35 -12 0
11 Moerse Boys 3 9 2 1 6 7 19 28 -9 0
12 HVV'24 2 11 0 1 10 1 10 45 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven