Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 3

Teamleden

Spelers
Rob Coremans Keeper      
Danny Bollaart        
Arjen Coremans        
Inthujan Elayathamby        
Mark-Jan Fluit        
Michael van Hulst        
Max Joosten        
Kawa Mohammadi        
Robert Oomen        
Sander Oostlander        
Jeroen van Poppel        
Ralph Rosbak        
Patrick Schalk        
Diego Serna Neira        
Jeroen Timmers        
Frank van Vugt        
Eddy van Vugt        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Frank van Vugt Leider
Edwin van Zundert Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 3 Unitas'30 Zondag 3 73842 11:10
C 30-09-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 DSE 2 74297 10:00
C 07-10-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 Zondag 3 72947 11:00
C 14-10-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Zundert 3 74001 10:00
C 28-10-2018 10:30 RSV 2 Unitas'30 Zondag 3 73202 09:45
C 04-11-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Rood-Wit W 2 74066 10:00
C 11-11-2018 12:45 Schijf 2 Unitas'30 Zondag 3 72671 11:55
C 18-11-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Roosendaal 3 72864 10:00
C 25-11-2018 11:30 Victoria'03 2 Unitas'30 Zondag 3 74437 10:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-09-2018 09:30 Roosendaal 3 Wernhout 2
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2
C 23-09-2018 11:45 Sprundel 2 RSV 2
C 23-09-2018 12:00 Zundert 3 HVV'24 2
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 3 Unitas'30 3
C 23-09-2018 12:45 Schijf 2 Victoria'03 2
C 30-09-2018 12:00 Wernhout 2 Schijf 2
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2
C 30-09-2018 11:30 HVV'24 2 Roosendaal 3
C 30-09-2018 11:30 Victoria'03 2 Moerse Boys 3
C 30-09-2018 10:30 Unitas'30 3 DSE 2
C 30-09-2018 12:00 RSV 2 Zundert 3
C 07-10-2018 12:45 Schijf 2 Moerse Boys 3
C 07-10-2018 12:00 Zundert 3 Victoria'03 2
C 07-10-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2
C 07-10-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 3
C 07-10-2018 10:30 RSV 2 HVV'24 2
C 07-10-2018 09:30 Roosendaal 3 DSE 2
C 14-10-2018 10:30 Unitas'30 3 Zundert 3
C 14-10-2018 11:00 DSE 2 Schijf 2
C 14-10-2018 11:30 Victoria'03 2 Roosendaal 3
C 14-10-2018 11:30 HVV'24 2 Wernhout 2
C 14-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 RSV 2
C 14-10-2018 12:00 Moerse Boys 3 Sprundel 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 16-09-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Virtus 2 L.H. (Leo) Berkeveld 19165 4 - 5
B 09-09-2018 11:30 ODIO 2 Unitas'30 Zondag 3 E. (Edwin) Verwer 20167 3 - 3
B 02-09-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Boeimeer 2 A.J. (Ad) Koremans 19569 -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:30 Unitas'30 3 Virtus 2 19165 4-5
B 16-09-2018 12:30 ODIO 2 Boeimeer 2 19072 0-0
B 09-09-2018 12:00 Boeimeer 2 Virtus 2 20049 0-0
B 09-09-2018 11:30 ODIO 2 Unitas'30 3 20167 3-3
B 02-09-2018 10:30 Unitas'30 3 Boeimeer 2 19569 0-0
B 02-09-2018 12:30 Virtus 2 ODIO 2 19723 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus 2 2 2 0 0 6 14 6 8 0
2 Unitas'30 3 2 0 1 1 1 7 8 -1 0
3 ODIO 2 2 0 1 1 1 5 12 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HVV'24 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Moerse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit W 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roosendaal 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schijf 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sprundel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Victoria'03 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wernhout 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zundert 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2 19 Team training Unitas'30 Zondag 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 3

Berichten



Terug naar boven