Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Unitas'30 Zondag 2

Teamleden

Spelers
Nabil Chouiter        
 
Overige teamleden
Richard Faas Verzorger
Patrick Forsten Ass. scheids.
Sandor Wichers Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 05-05-2019 12:00 Terneuzen 2 Unitas'30 Zondag 2 73741 10:15
C 12-05-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Groen Wit 2 73103 11:00
C 19-05-2019 12:00 VVR 2 Unitas'30 Zondag 2 72830 11:15
C 26-05-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Zundert 2 74651 11:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2019 12:30 Steen 2 Groen Wit 2
C 28-04-2019 12:00 Virtus 2 Roosendaal 2
C 05-05-2019 11:30 Groen Wit 2 Virtus 2
C 05-05-2019 12:00 Zundert 2 Steenbergen 2
C 05-05-2019 12:00 SC Gastel 3 Steen 2
C 05-05-2019 12:00 Terneuzen 2 Unitas'30 2
C 05-05-2019 12:00 VVR 2 Roosendaal 2
C 05-05-2019 11:00 Dubbeldam 2 Terheijden 2
C 12-05-2019 12:00 Virtus 2 Dubbeldam 2
C 12-05-2019 11:30 Roosendaal 2 SC Gastel 3
C 12-05-2019 11:30 Steenbergen 2 VVR 2
C 12-05-2019 11:30 Terheijden 2 Terneuzen 2
C 12-05-2019 11:30 Unitas'30 2 Groen Wit 2
C 12-05-2019 12:30 Steen 2 Zundert 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-04-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Virtus 2 A.J.S.M. (Alex) Vriends 73438 7 - 1
C 07-04-2019 11:00 Dubbeldam 2 Unitas'30 Zondag 2 T.A. (Timo) van der Velden 73135 1 - 3
C 24-03-2019 11:30 Terheijden 2 Unitas'30 Zondag 2 P.C. (Piet) Zijdemans 73115 3 - 1
C 17-03-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 2 Steen 2 H. (Henk) Visscher 73540 3 - 1
C 10-03-2019 11:30 Roosendaal 2 Unitas'30 Zondag 2 C.J. (Corné) van den Broek 72967 3 - 2
C 17-02-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Steenbergen 2 A. (Alperen) Yilmaz 72923 5 - 4
C 10-02-2019 12:00 SC Gastel 3 Unitas'30 Zondag 2 T.A. (Timo) van der Velden 74088 2 - 3
V 03-02-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 2 Unitas 30 Zondag 3 Jetske Bon (S)
V 27-01-2019 12:00 Victoria'03 2 Unitas'30 Zondag 2
V 20-01-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 2 Sprundel 2 Jetske Bon (S)
C 16-12-2018 12:30 Steen 2 Unitas'30 Zondag 2 P. (Patrick) Forsten 106436 0 - 1
C 09-12-2018 12:00 Virtus 2 Unitas'30 Zondag 2 B. v.d.Berg 73662 5 - 2
C 02-12-2018 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Dubbeldam 2 Afgeschermd 73556 1 - 2
C 25-11-2018 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Terheijden 2 C.J. (Corné) van denBroek 73697 2 - 0
V 20-11-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 2 Moerse Boys 2 Gerard Dekkers (S)
C 18-11-2018 12:30 Steen 2 Unitas'30 Zondag 2 F.R.I. (Frank) Claeys 73424 -
C 11-11-2018 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Roosendaal 2 P. (Patrick) Forsten 73015 3 - 3
C 04-11-2018 11:30 Groen Wit 2 Unitas'30 Zondag 2 C.C.A.M. (Cas) van derDoelen 73327 5 - 4
C 28-10-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 Terneuzen 2 P.C. (Piet) Zijdemans 73810 4 - 2
C 14-10-2018 12:00 Zundert 2 Unitas'30 Zondag 2 NJM (Nico) Overbeeke 73929 1 - 1
C 07-10-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 VVR 2 P. (Patrick) Forsten 74585 1 - 2
C 30-09-2018 11:30 Steenbergen 2 Unitas'30 Zondag 2 P. (Patrick) Forsten 74268 2 - 4
C 23-09-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 SC Gastel 3 T. (Teunis) Molenaar 73121 1 - 1
B 16-09-2018 11:30 Roosendaal 4 Unitas'30 Zondag 2 J. (Jan) vanWijk 19172 2 - 5
B 09-09-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 JEKA 5 V.S. (Vincent) deJong 20173 2 - 3
V 04-09-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 2 Groen Wit 2 Gerwin Oomen (S)
B 02-09-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 Zondag 2 P. (Patrick) Forsten 20117 7 - 1
V 26-08-2018 13:00 Rood Wit 2 Unitas'30 Zondag 2
V 23-08-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 2 UNITAS 30 A1
V 18-08-2018 14:30 Unitas'30 Zondag 2 Seolto 2 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:30 Roosendaal 4 Unitas'30 2 19172 2-5
B 16-09-2018 11:45 Sprundel 2 JEKA 5 19308 1-1
B 09-09-2018 11:30 Roosendaal 4 Sprundel 2 20172 0-6
B 09-09-2018 12:00 Unitas'30 2 JEKA 5 20173 2-3
B 02-09-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 2 20117 7-1
B 02-09-2018 12:00 JEKA 5 Roosendaal 4 19820 3-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-04-2019 11:30 Roosendaal 2 Groen Wit 2 74281 2-3
C 14-04-2019 12:00 SC Gastel 3 Terneuzen 2 72991 1-6
C 14-04-2019 11:30 Steenbergen 2 Dubbeldam 2 73824 0-1
C 14-04-2019 11:30 Terheijden 2 Zundert 2 73538 2-1
C 14-04-2019 11:30 Unitas'30 2 Virtus 2 73438 7-1
C 14-04-2019 12:30 Steen 2 VVR 2 73576 0-1
C 11-04-2019 18:30 Zundert 2 Groen Wit 2 73511 0-3
C 07-04-2019 11:30 Groen Wit 2 Steen 2 74616 4-1
C 07-04-2019 11:00 Dubbeldam 2 Unitas'30 2 73135 1-3
C 07-04-2019 12:00 Terneuzen 2 Steenbergen 2 73181 3-0
C 07-04-2019 12:00 VVR 2 Terheijden 2 73425 1-4
C 07-04-2019 12:00 Zundert 2 SC Gastel 3 74485 5-2
C 07-04-2019 12:00 Virtus 2 Roosendaal 2 72819 0-0
C 31-03-2019 12:30 Steen 2 Virtus 2 151633 0-1
C 31-03-2019 12:00 VVR 2 Groen Wit 2 74608 0-3
C 31-03-2019 11:00 Dubbeldam 2 Terneuzen 2 73618 2-1
C 24-03-2019 11:30 Terheijden 2 Unitas'30 2 73115 3-1
C 24-03-2019 11:30 Roosendaal 2 Terneuzen 2 73389 1-2
C 24-03-2019 11:30 Steenbergen 2 Virtus 2 73727 2-1
C 24-03-2019 12:30 Steen 2 Dubbeldam 2 73172 2-5
C 24-03-2019 12:00 Zundert 2 VVR 2 74691 3-0
C 24-03-2019 12:00 SC Gastel 3 Groen Wit 2 72910 1-3
C 17-03-2019 12:15 Groen Wit 2 Steenbergen 2 74350 4-4
C 17-03-2019 11:30 Terheijden 2 Roosendaal 2 73734 3-1
C 17-03-2019 11:00 Unitas'30 2 Steen 2 73540 3-1
C 17-03-2019 12:00 Virtus 2 Zundert 2 74449 2-2
C 17-03-2019 12:00 VVR 2 SC Gastel 3 73756 5-1
C 10-03-2019 11:30 Steenbergen 2 Terheijden 2 74273 1-0
C 10-03-2019 11:30 Roosendaal 2 Unitas'30 2 72967 3-2
C 10-03-2019 12:00 Terneuzen 2 VVR 2 73920 2-5
C 10-03-2019 12:00 SC Gastel 3 Dubbeldam 2 73315 1-2
C 10-03-2019 12:30 Steen 2 Virtus 2 74473 0-0
C 24-02-2019 12:00 Zundert 2 Dubbeldam 2 73383 1-4
C 24-02-2019 12:30 Steen 2 Terneuzen 2 72866 0-3
C 17-02-2019 11:00 Dubbeldam 2 VVR 2 72926 1-3
C 17-02-2019 11:30 Groen Wit 2 Terheijden 2 74270 2-1
C 17-02-2019 11:30 Roosendaal 2 Steen 2 74258 2-3
C 17-02-2019 11:30 Unitas'30 2 Steenbergen 2 72923 5-4
C 17-02-2019 12:00 Terneuzen 2 Zundert 2 72776 4-0
C 17-02-2019 12:00 Virtus 2 SC Gastel 3 74653 0-0
C 10-02-2019 11:30 Steenbergen 2 Roosendaal 2 72667 2-4
C 10-02-2019 11:30 Terheijden 2 Virtus 2 74139 4-3
C 10-02-2019 12:00 SC Gastel 3 Unitas'30 2 74088 2-3
C 03-02-2019 12:00 Zundert 2 Terheijden 2 72978 0-0
C 16-12-2018 12:30 Steen 2 Unitas'30 2 106436 0-1
C 09-12-2018 11:00 Dubbeldam 2 Steenbergen 2 74696 4-1
C 09-12-2018 11:30 Groen Wit 2 Roosendaal 2 73954 1-1
C 09-12-2018 12:00 Terneuzen 2 SC Gastel 3 72953 3-2
C 09-12-2018 12:00 Virtus 2 Unitas'30 2 73662 5-2
C 09-12-2018 12:00 VVR 2 Steen 2 72666 3-5
C 02-12-2018 12:00 SC Gastel 3 Zundert 2 72598 2-2
C 02-12-2018 11:30 Unitas'30 2 Dubbeldam 2 73556 1-2
C 02-12-2018 11:30 Roosendaal 2 Virtus 2 73031 1-5
C 02-12-2018 11:30 Steenbergen 2 Terneuzen 2 74008 1-0
C 02-12-2018 11:30 Terheijden 2 VVR 2 73361 2-4
C 25-11-2018 11:00 Dubbeldam 2 Steen 2 74095 4-1
C 25-11-2018 11:30 Unitas'30 2 Terheijden 2 73697 2-0
C 25-11-2018 12:00 VVR 2 Zundert 2 72846 2-1
C 25-11-2018 12:00 Virtus 2 Steenbergen 2 74055 4-1
C 25-11-2018 12:00 Terneuzen 2 Roosendaal 2 74074 1-1
C 25-11-2018 11:30 Groen Wit 2 SC Gastel 3 72650 4-3
C 18-11-2018 11:30 Steenbergen 2 Groen Wit 2 73695 2-1
C 18-11-2018 11:30 Roosendaal 2 Terheijden 2 73266 1-1
C 18-11-2018 12:00 Terneuzen 2 Dubbeldam 2 74511 2-5
C 18-11-2018 12:00 SC Gastel 3 VVR 2 74260 3-3
C 18-11-2018 12:00 Zundert 2 Virtus 2 72891 1-2
C 18-11-2018 12:30 Steen 2 Unitas'30 2 73424 0-0
C 11-11-2018 13:00 Groen Wit 2 Zundert 2 74372 2-1
C 11-11-2018 12:00 Virtus 2 Steen 2 73414 5-2
C 11-11-2018 12:00 VVR 2 Terneuzen 2 74021 4-2
C 11-11-2018 11:30 Unitas'30 2 Roosendaal 2 73015 3-3
C 08-11-2018 20:00 Dubbeldam 2 SC Gastel 3 105203 3-1
C 04-11-2018 11:00 Dubbeldam 2 Virtus 2 72696 3-2
C 04-11-2018 11:30 Groen Wit 2 Unitas'30 2 73327 5-4
C 04-11-2018 12:00 Terneuzen 2 Terheijden 2 74387 9-0
C 04-11-2018 12:00 SC Gastel 3 Roosendaal 2 74419 2-3
C 04-11-2018 12:00 VVR 2 Steenbergen 2 74402 3-5
C 04-11-2018 12:00 Zundert 2 Steen 2 74015 3-2
C 28-10-2018 11:30 Roosendaal 2 VVR 2 73706 0-3
C 28-10-2018 11:30 Terheijden 2 Dubbeldam 2 74424 1-12
C 28-10-2018 11:30 Steenbergen 2 Zundert 2 72605 3-2
C 28-10-2018 12:00 Virtus 2 Groen Wit 2 74462 4-3
C 28-10-2018 12:00 Unitas'30 2 Terneuzen 2 73810 4-2
C 28-10-2018 12:30 Steen 2 SC Gastel 3 74322 4-0
C 21-10-2018 11:30 Terheijden 2 Steenbergen 2 72743 2-6
C 21-10-2018 11:00 Dubbeldam 2 SC Gastel 3 72668 0-0
C 14-10-2018 11:00 Dubbeldam 2 Roosendaal 2 74287 5-3
C 14-10-2018 12:00 Terneuzen 2 Groen Wit 2 73460 7-3
C 14-10-2018 12:00 SC Gastel 3 Terheijden 2 73354 5-3
C 14-10-2018 12:00 VVR 2 Virtus 2 73102 1-2
C 14-10-2018 12:00 Zundert 2 Unitas'30 2 73929 1-1
C 14-10-2018 12:30 Steen 2 Steenbergen 2 74551 5-0
C 07-10-2018 11:30 Steenbergen 2 SC Gastel 3 72756 5-1
C 07-10-2018 11:30 Terheijden 2 Steen 2 73443 5-2
C 07-10-2018 11:30 Groen Wit 2 Dubbeldam 2 73918 7-3
C 07-10-2018 11:30 Roosendaal 2 Zundert 2 72997 0-2
C 07-10-2018 12:00 Virtus 2 Terneuzen 2 73053 5-0
C 07-10-2018 12:00 Unitas'30 2 VVR 2 74585 1-2
C 30-09-2018 11:30 Steenbergen 2 Unitas'30 2 74268 2-4
C 30-09-2018 12:00 SC Gastel 3 Virtus 2 73129 0-2
C 30-09-2018 12:00 Zundert 2 Terneuzen 2 72834 3-2
C 30-09-2018 12:00 VVR 2 Dubbeldam 2 73795 3-4
C 30-09-2018 12:30 Steen 2 Roosendaal 2 73209 3-1
C 30-09-2018 11:30 Terheijden 2 Groen Wit 2 74631 3-3
C 23-09-2018 11:00 Dubbeldam 2 Zundert 2 74132 1-1
C 23-09-2018 12:00 Unitas'30 2 SC Gastel 3 73121 1-1
C 23-09-2018 12:00 Virtus 2 Terheijden 2 72656 3-0
C 23-09-2018 12:00 Terneuzen 2 Steen 2 72664 4-1
C 23-09-2018 11:30 Roosendaal 2 Steenbergen 2 74126 4-2
C 23-09-2018 11:30 Groen Wit 2 VVR 2 73012 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 2 3 2 1 0 7 14 2 12 0
2 JEKA 5 3 1 2 0 5 7 6 1 0
3 Unitas'30 2 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Roosendaal 4 3 0 1 2 1 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam 2 18 14 1 3 43 62 34 28 0
2 Groen Wit 2 17 11 3 3 36 52 37 15 0
3 Virtus 2 17 11 2 4 35 47 29 18 0
4 Terneuzen 2 18 9 1 8 28 53 38 15 0
5 VVR 2 18 9 1 8 28 43 40 3 0
6 Unitas'30 2 18 9 3 6 27 48 38 10 3
7 Steenbergen 2 18 8 1 9 25 41 48 -7 0
8 Terheijden 2 18 6 3 9 21 34 57 -23 0
9 Zundert 2 18 5 5 8 20 29 34 -5 0
10 Roosendaal 2 17 4 4 9 16 31 43 -12 0
11 Steen 2 17 5 0 12 15 32 45 -13 0
12 SC Gastel 3 18 1 4 13 7 28 57 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 2 A 19 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven