0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Unitas'30 Zondag 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jim Goosen | Keeper | ||||||
Ferdy Barendse | |||||||
Jordy Bollaart | |||||||
Matthijs Broos | |||||||
Justin Kwee | |||||||
Danny Lauwen | |||||||
Marvin Wijngaards | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Maurice Hermus | Ass. scheids. | ||||||
Joris Hendrikx | Assistent-trainer | ||||||
Cees van de Luijtgaarden | Groepscoördinator Senioren Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 14:30 | JEKA 1 | VOAB 1 | 69970 | 2-0 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Zeelandia Middelburg 1 | Sarto 1 | 70934 | 2-2 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Cluzona | Beek Vooruit 1 | 70771 | 3-2 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Uno Animo | 71035 | 3-0 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Rijen 1 | SC Kruisland 1 | 71975 | 1-3 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | WSC 1 | Hoeven 1 | 70170 | 4-1 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Madese Boys 1 | Zundert 1 | 71608 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Sarto 1 | WSC 1 | 70693 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | Unitas'30 1 | 71728 | 1-4 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Hoeven 1 | Rijen 1 | 71148 | 3-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | VOAB 1 | Madese Boys 1 | 72083 | 4-0 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Beek Vooruit 1 | JEKA 1 | 69901 | 3-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Uno Animo | Cluzona | 72429 | 0-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Zundert 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 71915 | 2-3 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Rijen 1 | Zundert 1 | 72003 | 2-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Sarto 1 | Hoeven 1 | 70530 | 1-0 | ||
C | 12-05-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | SC Kruisland 1 | 69596 | 2-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Cluzona | JEKA 1 | 72348 | 3-1 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Madese Boys 1 | Beek Vooruit 1 | 70332 | 3-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Unitas'30 1 | VOAB 1 | 71243 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 19:30 | WSC 1 | Uno Animo | 70548 | 2-5 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Sarto 1 | Uno Animo | 71193 | 0-3 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Beek Vooruit 1 | 71644 | 2-1 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Cluzona | Rijen 1 | 143671 | 1-0 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | WSC 1 | Rijen 1 | 151602 | 0-2 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Hoeven 1 | Cluzona | 151603 | 2-3 | ||
C | 28-04-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Unitas'30 1 | 151588 | 0-2 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Zundert 1 | JEKA 1 | 69618 | 4-0 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Uno Animo | VOAB 1 | 71971 | 2-2 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | Madese Boys 1 | 151619 | 0-3 | ||
C | 22-04-2019 14:00 | Beek Vooruit 1 | Rijen 1 | 70017 | 4-0 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Uno Animo | Madese Boys 1 | 70701 | 0-0 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Zundert 1 | Sarto 1 | 71580 | 3-2 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | WSC 1 | 71269 | 3-3 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Hoeven 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 69372 | 3-0 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | VOAB 1 | Cluzona | 72231 | 1-5 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | JEKA 1 | Unitas'30 1 | 69665 | 1-4 | ||
C | 14-04-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Beek Vooruit 1 | 70282 | 3-1 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Hoeven 1 | Zundert 1 | 69708 | 5-2 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | WSC 1 | VOAB 1 | 69977 | 2-4 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Sarto 1 | SC Kruisland 1 | 70873 | 2-3 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Rijen 1 | Uno Animo | 72112 | 1-1 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Cluzona | 72317 | 2-1 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Madese Boys 1 | JEKA 1 | 71499 | 2-1 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | Hoeven 1 | 71568 | 2-2 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Zundert 1 | WSC 1 | 70642 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | VOAB 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 70381 | 2-3 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | JEKA 1 | Rijen 1 | 70459 | 1-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Uno Animo | Sarto 1 | 70805 | 1-2 | ||
C | 07-04-2019 14:00 | Beek Vooruit 1 | Unitas'30 1 | 71913 | 2-4 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Cluzona | Madese Boys 1 | 71613 | 0-1 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Uno Animo | Hoeven 1 | 143673 | 1-0 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Zundert 1 | Cluzona | 70477 | 0-0 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Madese Boys 1 | Unitas'30 1 | 70869 | 1-4 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Rijen 1 | Beek Vooruit 1 | 71089 | 2-2 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Rijen 1 | Cluzona | 71199 | 0-3 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Sarto 1 | VOAB 1 | 72170 | 2-4 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | WSC 1 | Beek Vooruit 1 | 69943 | 0-4 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Hoeven 1 | Uno Animo | 70387 | 2-0 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Madese Boys 1 | 71703 | 2-3 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Zundert 1 | SC Kruisland 1 | 71591 | 1-1 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | JEKA 1 | 70398 | 5-2 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | JEKA 1 | Uno Animo | 69547 | 2-0 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Madese Boys 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 72490 | 3-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | VOAB 1 | Hoeven 1 | 71314 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 14:00 | Beek Vooruit 1 | SC Kruisland 1 | 70848 | 6-2 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Zundert 1 | 71151 | 6-0 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Rijen 1 | Sarto 1 | 72163 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Cluzona | WSC 1 | 70351 | 4-0 | ||
C | 12-03-2019 20:00 | Uno Animo | Rijen 1 | 72321 | 5-1 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Sarto 1 | Beek Vooruit 1 | 71707 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | WSC 1 | Rijen 1 | 72434 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Unitas'30 1 | 69777 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Hoeven 1 | Cluzona | 70845 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | Madese Boys 1 | 70946 | 0-0 | ||
C | 24-02-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Cluzona | 70710 | 2-2 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | Uno Animo | 71758 | 4-3 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Hoeven 1 | Beek Vooruit 1 | 71146 | 1-5 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | WSC 1 | Madese Boys 1 | 70476 | 1-2 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Sarto 1 | JEKA 1 | 71815 | 3-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Rijen 1 | Unitas'30 1 | 70889 | 3-3 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Zundert 1 | VOAB 1 | 71847 | 1-2 | ||
C | 21-02-2019 20:30 | Madese Boys 1 | Hoeven 1 | 71523 | 4-0 | ||
C | 17-02-2019 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Rijen 1 | 71233 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Sarto 1 | 71562 | 3-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | JEKA 1 | WSC 1 | 72459 | 4-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Cluzona | SC Kruisland 1 | 69373 | 2-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | VOAB 1 | Beek Vooruit 1 | 69365 | 5-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Uno Animo | Zundert 1 | 70396 | 3-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Rijen 1 | VOAB 1 | 72283 | 2-2 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | Beek Vooruit 1 | Uno Animo | 70546 | 4-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Hoeven 1 | Unitas'30 1 | 69434 | 4-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | JEKA 1 | 71069 | 4-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | WSC 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 71046 | 2-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Sarto 1 | Madese Boys 1 | 70271 | 1-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | JEKA 1 | Hoeven 1 | 70131 | 1-0 | ||
C | 03-02-2019 14:00 | Beek Vooruit 1 | Zundert 1 | 69846 | 2-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Madese Boys 1 | Rijen 1 | 72067 | 2-1 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | VOAB 1 | SC Kruisland 1 | 71479 | 5-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Cluzona | Sarto 1 | 71358 | 5-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Uno Animo | Zeelandia Middelburg 1 | 72415 | 3-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Unitas'30 1 | WSC 1 | 70753 | 3-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | JEKA 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 70708 | 0-1 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | Uno Animo | Hoeven 1 | 70384 | 0-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | Cluzona | Rijen 1 | 71320 | 0-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | SC Kruisland 1 | Zundert 1 | 69629 | 5-1 | ||
C | 20-01-2019 14:00 | Beek Vooruit 1 | WSC 1 | 69859 | 5-5 | ||
C | 19-01-2019 18:30 | VOAB 1 | Sarto 1 | 69994 | 1-3 | ||
C | 23-12-2018 14:30 | Hoeven 1 | SC Kruisland 1 | 70101 | 0-7 | ||
C | 18-12-2018 20:30 | Beek Vooruit 1 | Madese Boys 1 | 106503 | 0-3 | ||
C | 18-12-2018 20:00 | WSC 1 | Zundert 1 | 71835 | 2-0 | ||
C | 16-12-2018 14:00 | Madese Boys 1 | Cluzona | 71507 | 1-3 | ||
C | 16-12-2018 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | VOAB 1 | 70087 | 1-1 | ||
C | 16-12-2018 14:15 | Rijen 1 | JEKA 1 | 70940 | 3-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Beek Vooruit 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 69573 | 0-0 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Zundert 1 | Hoeven 1 | 70721 | 3-0 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | JEKA 1 | Madese Boys 1 | 70605 | 2-2 | ||
C | 09-12-2018 14:00 | Cluzona | Unitas'30 1 | 70124 | 4-0 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | VOAB 1 | WSC 1 | 70276 | 2-4 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | SC Kruisland 1 | Sarto 1 | 69632 | 2-1 | ||
C | 02-12-2018 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Hoeven 1 | 70906 | 3-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Cluzona | VOAB 1 | 69804 | 1-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Unitas'30 1 | JEKA 1 | 70657 | 5-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | WSC 1 | SC Kruisland 1 | 70180 | 3-3 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Madese Boys 1 | Uno Animo | 70744 | 3-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Sarto 1 | Zundert 1 | 70204 | 0-1 | ||
C | 25-11-2018 14:00 | Beek Vooruit 1 | Madese Boys 1 | 70219 | 0-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Zundert 1 | Rijen 1 | 71001 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | JEKA 1 | Cluzona | 69334 | 2-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | SC Kruisland 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 71112 | 3-2 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | VOAB 1 | Unitas'30 1 | 70372 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Uno Animo | WSC 1 | 72552 | 1-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Hoeven 1 | Sarto 1 | 71423 | 0-0 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Uno Animo | 71398 | 2-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | SC Kruisland 1 | VOAB 1 | 69392 | 2-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Sarto 1 | Cluzona | 71491 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Hoeven 1 | JEKA 1 | 69829 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | WSC 1 | Unitas'30 1 | 69908 | 0-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Zundert 1 | Beek Vooruit 1 | 70949 | 1-2 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Rijen 1 | Madese Boys 1 | 69944 | 2-1 | ||
C | 11-11-2018 14:30 | Uno Animo | Beek Vooruit 1 | 100114 | 0-2 | ||
C | 11-11-2018 14:30 | Madese Boys 1 | Sarto 1 | 71436 | 0-0 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | VOAB 1 | Zundert 1 | 70082 | 6-0 | ||
C | 04-11-2018 14:00 | Beek Vooruit 1 | Hoeven 1 | 70279 | 1-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Cluzona | Zeelandia Middelburg 1 | 71342 | 2-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Uno Animo | SC Kruisland 1 | 72391 | 0-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | JEKA 1 | Sarto 1 | 71407 | 0-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Madese Boys 1 | WSC 1 | 70991 | 0-4 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Unitas'30 1 | Rijen 1 | 70536 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Uno Animo | JEKA 1 | 69774 | 1-1 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Madese Boys 1 | 71763 | 3-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | SC Kruisland 1 | Beek Vooruit 1 | 70998 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Sarto 1 | Rijen 1 | 72473 | 0-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Hoeven 1 | VOAB 1 | 72418 | 2-3 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Zundert 1 | Unitas'30 1 | 71535 | 2-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | WSC 1 | Cluzona | 71334 | 3-2 | ||
C | 21-10-2018 14:00 | Beek Vooruit 1 | Sarto 1 | 69864 | 5-3 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Cluzona | Hoeven 1 | 70167 | 5-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | JEKA 1 | Zundert 1 | 71122 | 3-0 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | VOAB 1 | Uno Animo | 69409 | 3-0 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Madese Boys 1 | SC Kruisland 1 | 70507 | 4-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Unitas'30 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 71377 | 5-2 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Rijen 1 | WSC 1 | 70181 | 4-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | VOAB 1 | JEKA 1 | 71355 | 2-2 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | Beek Vooruit 1 | Cluzona | 70100 | 0-4 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Sarto 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 69751 | 1-3 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Zundert 1 | Madese Boys 1 | 71011 | 1-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | SC Kruisland 1 | Rijen 1 | 71292 | 1-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Hoeven 1 | WSC 1 | 71283 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Uno Animo | Unitas'30 1 | 72475 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | Zundert 1 | 71242 | 1-2 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Cluzona | Uno Animo | 71865 | 1-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | JEKA 1 | Beek Vooruit 1 | 71057 | 1-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | WSC 1 | Sarto 1 | 71808 | 1-2 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Madese Boys 1 | VOAB 1 | 70712 | 1-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Rijen 1 | Hoeven 1 | 69715 | 6-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Unitas'30 1 | SC Kruisland 1 | 70428 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | WSC 1 | JEKA 1 | 70795 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | Beek Vooruit 1 | VOAB 1 | 70947 | 4-4 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | SC Kruisland 1 | Cluzona | 69825 | 2-2 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Sarto 1 | Unitas'30 1 | 69362 | 2-2 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Hoeven 1 | Madese Boys 1 | 72021 | 0-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Zundert 1 | Uno Animo | 70410 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Rijen 1 | Zeelandia Middelburg 1 | 70977 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Cluzona | Zundert 1 | 69674 | 6-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Uno Animo | Beek Vooruit 1 | 70719 | 0-0 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Unitas'30 1 | Hoeven 1 | 70714 | 2-1 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | Zeelandia Middelburg 1 | WSC 1 | 70368 | 6-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | VOAB 1 | Rijen 1 | 69869 | 2-2 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | JEKA 1 | SC Kruisland 1 | 72524 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-11-2018 20:00 | Unitas'59 1 | Oirschot Vooruit 1 | 101363 | 1-5 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Unitas 1 | GJS 1 | 101371 | 2-5 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Peursum 1 | Arkel 1 | 101349 | 2-3 | ||
B | 13-11-2018 20:30 | TSC 1 | Unitas | 101366 | 0-2 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Bavel 1 | Baronie | 101376 | 1-4 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Tivoli 1 | ODC 1 | 101361 | 3-2 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Madese Boys 1 | IFC | 101384 | 2-6 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | HSSC'61 1 | SVW 1 | 101356 | 1-2 | ||
B | 13-11-2018 20:00 | Groen Wit 1 | Beek Vooruit 1 | 101380 | 2-4 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | SC Gastel 1 | Hoeven 1 | 101360 | 2-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Bergeijk 1 | Hapert 1 | 101340 | 3-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Oosterhout 1 | Dongen 2 | 101385 | 2-3 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | FC Cranendonck 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 101337 | 1-4 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | RKSV Nuenen 2 | 101334 | 1-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Terneuzen 1 | VC Vlissingen | 101346 | 2-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | MOC'17 1 | Unitas'30 1 | 101345 | 3-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | RKDVC 1 | VOAB 1 | 101333 | 1-3 | ||
B | 11-11-2018 13:30 | SAB 1 | JEKA 1 | 101353 | 1-4 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | METO 1 | Clinge 1 | 101351 | 3-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | SCG'18 1 | DOSL 1 | 105749 | 2-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Gilze 1 | Rijen 1 | 101370 | 2-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | VCB 1 | Nemelaer 1 | 101387 | 3-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | HVV'24 1 | Rood-Wit W 1 | 101388 | 4-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Roosendaal 1 | WDS'19 1 | 101390 | 5-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | SVSSS 1 | FC Tilburg 1 | 101389 | 1-3 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | EFC 1 | UNA 2 | 101378 | 4-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Nuenen | Brabantia 1 | 101379 | 3-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Theole 1 | SCR 1 | 101391 | 3-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | RKSV Heeze 1 | Geldrop 2 | 101382 | 3-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Victoria'03 1 | Halsteren | 101364 | 1-0 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Geldrop 1 | RPC 1 | 101365 | 4-2 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | TSV Gudok 1 | Taxandria 1 | 101369 | 1-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | ZIGO 1 | FC Engelen 1 | 101383 | 6-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Riel 1 | Were Di 1 | 101341 | 0-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | Right'Oh 1 | Waspik 1 | 101343 | 1-1 | ||
B | 11-11-2018 14:30 | WVV'67 1 | Philippine 1 | 101377 | 2-3 | ||
B | 10-11-2018 20:00 | Zwaluw VFC 1 | Real Lunet 1 | 101386 | 1-6 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Prinsenland 1 | ASWH 2 | 101395 | 3-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Halsteren 1 | SPS 1 | 101375 | 8-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Rijsoord 1 | Nieuw Lekkerland 1 | 101355 | 3-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Nivo Sparta 1 | LRC 1 | 101357 | 3-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Wilhelmina'26 1 | GDC 1 | 101367 | 4-3 | ||
B | 10-11-2018 19:30 | PSV 1 | TGG 1 | 101381 | 3-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | 's Heer Arendskerke 1 | Kloetinge 1 | 101344 | 2-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | GPC Vlissingen 1 | SSV'65 1 | 101342 | 1-7 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Haaften 1 | Heukelum 1 | 101350 | 2-2 | ||
B | 10-11-2018 19:30 | RBC 1 | Zundert 1 | 101393 | 5-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | ZSC'62 1 | De Noormannen 1 | 101352 | 4-5 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Zaamslag 1 | Terneuzense Boys 1 | 101347 | 1-2 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | NOAD'67 1 | Kruiningen 1 | 101358 | 1-2 | ||
B | 10-11-2018 15:00 | Wilhelmina 1 | BVV/Timmermans Infra 1 | 101373 | 1-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | FC Dauwendaele 1 | Bruse Boys 1 | 101335 | 4-7 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Klundert 1 | Oranje Wit 1 | 101368 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Alblasserdam 1 | DHV 1 | 101336 | 4-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | RCS 1 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 | 101394 | 5-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Almkerk 1 | Achilles Veen | 101339 | 0-1 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | VVGZ 1 | De Alblas 1 | 101362 | 4-0 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Roda Boys/Bommelerwaard 1 | Sleeuwijk 1 | 101354 | 8-0 | ||
B | 10-11-2018 15:00 | Ameide 1 | Groot-Ammers 1 | 101359 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | VCK 1 | Arnemuiden 1 | 101348 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | Walcheren 1 | Serooskerke 1 | 101392 | 1-3 | ||
B | 10-11-2018 14:30 | De Zwerver 1 | Sliedrecht 1 | 101372 | 0-10 | ||
B | 08-11-2018 20:00 | BMC 1 | SBC 1 | 101338 | 2-0 | ||
B | 08-11-2018 20:00 | Steenbergen 1 | Moerse Boys 1 | 101374 | 4-0 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | DBGC 1 | SHO 1 | 1821 | 1-1 | ||
B | 15-09-2018 17:00 | Unitas'30 1 | Alexandria'66 1 | 1804 | 4-0 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Alexandria'66 1 | SHO 1 | 1724 | 6-1 | ||
B | 08-09-2018 17:00 | Unitas'30 1 | DBGC 1 | 1803 | 4-1 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | DBGC 1 | Alexandria'66 1 | 1820 | 3-2 | ||
B | 01-09-2018 17:00 | SHO 1 | Unitas'30 1 | 1745 | 3-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 1 | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | 67 | 38 | 29 | 0 |
2 | Cluzona | 26 | 16 | 5 | 5 | 53 | 64 | 28 | 36 | 0 |
3 | Madese Boys 1 | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 | 44 | 34 | 10 | 0 |
4 | SC Kruisland 1 | 26 | 12 | 6 | 8 | 42 | 58 | 54 | 4 | 0 |
5 | VOAB 1 | 26 | 11 | 8 | 7 | 41 | 62 | 47 | 15 | 0 |
6 | Zeelandia Middelburg 1 | 26 | 12 | 5 | 9 | 41 | 51 | 41 | 10 | 0 |
7 | Rijen 1 | 26 | 9 | 8 | 9 | 35 | 42 | 42 | 0 | 0 |
8 | Beek Vooruit 1 | 26 | 9 | 7 | 10 | 34 | 57 | 54 | 3 | 0 |
9 | Uno Animo | 26 | 7 | 7 | 12 | 28 | 36 | 44 | -8 | 0 |
10 | Sarto 1 | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | 35 | 47 | -12 | 0 |
11 | JEKA 1 | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | 34 | 50 | -16 | 0 |
12 | WSC 1 | 26 | 6 | 7 | 13 | 25 | 43 | 64 | -21 | 0 |
13 | Zundert 1 | 26 | 6 | 7 | 13 | 25 | 32 | 57 | -25 | 0 |
14 | Hoeven 1 | 26 | 7 | 3 | 16 | 24 | 35 | 60 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sliedrecht 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 10 | 0 |
2 | Halsteren 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
3 | Roda Boys/Bommelerwaard 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
4 | SSV'65 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | 6 | 0 |
5 | Real Lunet 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
6 | ZIGO 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
7 | RCS 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
8 | IFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
9 | Oirschot Vooruit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
10 | RBC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
11 | EFC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
12 | HVV'24 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
13 | Steenbergen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
14 | VVGZ 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
15 | Bruse Boys 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
16 | GJS 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
17 | Roosendaal 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
18 | Alblasserdam 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
19 | Baronie | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
20 | JEKA 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
21 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
22 | METO 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
23 | Rijsoord 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
24 | Theole 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
25 | Beek Vooruit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
26 | Geldrop 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
27 | Arnemuiden 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
28 | Bergeijk 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
29 | Groot-Ammers 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
30 | Nuenen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
31 | Oranje Wit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
32 | Serooskerke 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
33 | FC Tilburg 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
34 | VOAB 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
35 | BMC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
36 | SC Gastel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
37 | SCG'18 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
38 | Unitas | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
39 | De Noormannen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
40 | Wilhelmina'26 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
41 | Arkel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
42 | Dongen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
43 | RKSV Heeze 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
44 | MOC'17 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
45 | Philippine 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
46 | Prinsenland 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
47 | PSV 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
48 | Tivoli 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
49 | VCB 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
50 | Kruiningen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
51 | RKSV Nuenen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
52 | SVW 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
53 | Terneuzense Boys 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
54 | Achilles Veen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
55 | Victoria'03 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
56 | Were Di 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
57 | LRC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
58 | Gilze 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
59 | Haaften 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
60 | Kloetinge 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
61 | VC Vlissingen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
62 | Waspik 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
63 | Wilhelmina 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
64 | Taxandria 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
65 | Nivo Sparta 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
66 | 's Heer Arendskerke 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
67 | Heukelum 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
68 | Rijen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
69 | Terneuzen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
70 | Right'Oh 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
71 | BVV/Timmermans Infra 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
72 | TSV Gudok 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
73 | ZSC'62 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
74 | GDC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
75 | ASWH 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
76 | Geldrop 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
77 | Nemelaer 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
78 | ODC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
79 | Oosterhout 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
80 | Peursum 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
81 | TGG 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
82 | Unitas'30 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
83 | WVV'67 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
84 | HSSC'61 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
85 | NOAD'67 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
86 | Rood Wit V 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
87 | Zaamslag 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
88 | Almkerk 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
89 | Halsteren | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
90 | Riel 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
91 | Groen Wit 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
92 | RPC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
93 | Ameide 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
94 | Brabantia 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
95 | Hapert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
96 | Klundert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
97 | RKDVC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
98 | SVSSS 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
99 | VCK 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
100 | Walcheren 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
101 | DOSL 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
102 | Hoeven 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
103 | SBC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
104 | TSC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
105 | FC Dauwendaele 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | -3 | 0 |
106 | Unitas 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
107 | WDS'19 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
108 | Bavel 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
109 | FC Cranendonck 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
110 | DHV 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
111 | SAB 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
112 | Clinge 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
113 | Nieuw Lekkerland 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
114 | SCR 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
115 | Madese Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
116 | SV Unitas'59 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
117 | Zundert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
118 | De Alblas 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
119 | Moerse Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
120 | Rood-Wit W 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
121 | UNA 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
122 | FC Engelen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
123 | Zwaluw VFC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
124 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
125 | GPC Vlissingen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | -6 | 0 |
126 | Sleeuwijk 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
127 | SPS 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
128 | De Zwerver 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 1 | 20 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 1 | 20 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|