Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-7

Teamleden

Spelers
Bas Broerse        
Sebas Frijters        
Samuel Gademan        
NoĆ«l van Geel        
Karim Ismail        
Jan Jasik        
Milo Notenboom        
Thijs Roovers        
 
Overige teamleden
Gerd-Jan Frijters Leider
Hans Notenboom Leider
Iwan Verburg Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 22-04-2019 13:15 Heerjansdam Unitas'30 JO8-7 12:10
C 04-05-2019 08:30 Groen Wit JO8-3 Unitas'30 JO8-7 135720 07:45
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-7 Internos JO8-1 136339 08:00
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-7 134812 07:40
C 25-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-7 Victoria'03 JO8-1 136940 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 RSV JO8-2
C 04-05-2019 08:30 Groen Wit JO8-3 Unitas'30 JO8-7G
C 04-05-2019 09:30 Internos JO8-1 VVR JO8-2
C 04-05-2019 09:45 Victoria'03 JO8-1 De Fendert JO8-1
C 04-05-2019 10:00 Achtmaal JO8-1 Noordhoek JO8-1G
C 04-05-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 JEKA JO8-4
C 11-05-2019 10:45 VVR JO8-2 Boeimeer JO8-3
C 11-05-2019 09:30 De Fendert JO8-1 Madese Boys JO8-3
C 11-05-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G Victoria'03 JO8-1
C 11-05-2019 09:00 RSV JO8-2 Groen Wit JO8-3
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-7G Internos JO8-1
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO8-4 Achtmaal JO8-1
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-7G
C 18-05-2019 08:30 JEKA JO8-4 VVR JO8-2
C 18-05-2019 09:00 Victoria'03 JO8-1 RSV JO8-2
C 18-05-2019 09:30 Internos JO8-1 Groen Wit JO8-3
C 18-05-2019 10:00 Achtmaal JO8-1 De Fendert JO8-1
C 18-05-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Noordhoek JO8-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen RSV JO8-2 Unitas'30 JO8-7 137187
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-7 De Fendert JO8-1 Louis Donders (S) 136988
C 30-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-7 Achtmaal JO8-1 Milan Vriens (S) 136764
C 23-03-2019 vervallen Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-7 135601
C 09-03-2019 vervallen JEKA JO8-4 Unitas'30 JO8-7 135034
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 JO8-7 Madese Boys JO8-3 Bas Voermans (S) 135608
V 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO8-7 Unitas'30 JO8-9 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 02-02-2019 10:00 Unitas'30 JO8-7 Sc 't Zand JO8-8 Bas Voermans (S) 5-3
V 26-01-2019 09:00 Terheijden JO8-2 Unitas'30 JO8-7
C 15-12-2018 afgelast Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-7 62801
C 08-12-2018 vervallen VCW JO8-1 Unitas'30 JO8-7 61174
C 01-12-2018 vervallen Unitas'30 JO8-7 RFC JO8-2 Josh Frauenfelder (S) 60687
C 24-11-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Unitas'30 JO8-7 62249
C 17-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-7 TSC JO8-3 Marissa Rockx (S) 61990
C 10-11-2018 vervallen Right'Oh JO8-1 Unitas'30 JO8-7 61325
C 03-11-2018 vervallen Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-7 61235
C 27-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-7 Baronie JO8-3 Mathijs Lejeune (S) 62362
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-7 Raamsdonk JO8-1 Pascal Ploeg (S) 77237
C 29-09-2018 vervallen DIA JO8-2 Unitas'30 JO8-7 61625
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 JO8-7 HZ'75 JO8-1 Stan Klein paste (S) 62838
B 15-09-2018 10:30 JEKA JO8-6 Unitas'30 JO8-7 S.T.W. (Sebastiaan) Span 15423 8 - 0
B 08-09-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 Unitas'30 JO8-7 G. (Gijs) Nouwens 16071 8 - 2
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-7 Baronie JO8-1 L. (Luuk) Meulenberg 15684 1 - 15
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-7 Unitas'30 JO8-8 Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Boeimeer JO8-3 135744 0-0
C 13-04-2019 09:30 De Fendert JO8-1 Groen Wit JO8-3 136716 0-0
C 13-04-2019 09:30 JEKA JO8-4 Victoria'03 JO8-1 135369 0-0
C 13-04-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G Internos JO8-1 135943 0-0
C 13-04-2019 09:00 RSV JO8-2 Unitas'30 JO8-7G 137187 0-0
C 13-04-2019 10:45 VVR JO8-2 Achtmaal JO8-1 150515 0-0
C 10-04-2019 18:30 VVR JO8-2 De Fendert JO8-1 150512 0-0
C 06-04-2019 08:30 Groen Wit JO8-3 JEKA JO8-4 136605 0-0
C 06-04-2019 10:00 Boeimeer JO8-3 Noordhoek JO8-1G 135162 0-0
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO8-7G De Fendert JO8-1 136988 0-0
C 06-04-2019 09:30 Internos JO8-1 RSV JO8-2 137394 0-0
C 06-04-2019 10:00 Achtmaal JO8-1 Madese Boys JO8-3 135153 0-0
C 06-04-2019 10:45 Victoria'03 JO8-1 VVR JO8-2 150514 0-0
C 30-03-2019 10:45 Victoria'03 JO8-1 Madese Boys JO8-3 136733 0-0
C 30-03-2019 09:45 Unitas'30 JO8-7G Achtmaal JO8-1 136764 0-0
C 30-03-2019 09:30 Internos JO8-1 Boeimeer JO8-3 135355 0-0
C 30-03-2019 09:00 RSV JO8-2 JEKA JO8-4 134504 0-0
C 30-03-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 VVR JO8-2 150510 0-0
C 23-03-2019 10:00 Achtmaal JO8-1 Victoria'03 JO8-1 135688 0-0
C 23-03-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Groen Wit JO8-3 134955 0-0
C 23-03-2019 10:45 VVR JO8-2 RSV JO8-2 150513 0-0
C 23-03-2019 09:30 De Fendert JO8-1 Boeimeer JO8-3 134213 0-0
C 23-03-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-7G 135601 0-0
C 23-03-2019 09:30 JEKA JO8-4 Internos JO8-1 135824 0-0
C 16-03-2019 08:30 Groen Wit JO8-3 Noordhoek JO8-1G 135473 0-0
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Victoria'03 JO8-1 135407 0-0
C 09-03-2019 10:30 JEKA JO8-4 Unitas'30 JO8-7G 135034 0-0
C 09-03-2019 09:30 De Fendert JO8-1 RSV JO8-2 135166 0-0
C 09-03-2019 10:00 Achtmaal JO8-1 Groen Wit JO8-3 134461 0-0
C 09-03-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Internos JO8-1 136101 0-0
C 09-03-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G VVR JO8-2 150511 0-0
C 23-02-2019 09:00 JEKA JO8-4 Boeimeer JO8-3 134577 0-0
C 16-02-2019 09:00 RSV JO8-2 Noordhoek JO8-1G 135206 0-0
C 16-02-2019 09:30 Internos JO8-1 Victoria'03 JO8-1 135847 0-0
C 16-02-2019 10:45 Unitas'30 JO8-7G Madese Boys JO8-3 135608 0-0
C 16-02-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Achtmaal JO8-1 134715 0-0
C 16-02-2019 09:30 De Fendert JO8-1 JEKA JO8-4 134146 0-0
C 09-02-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 RSV JO8-2 136064 0-0
C 09-02-2019 10:00 Achtmaal JO8-1 Internos JO8-1 137077 0-0
C 09-02-2019 10:00 Victoria'03 JO8-1 Groen Wit JO8-3 137396 0-0
C 09-02-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G De Fendert JO8-1 135561 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 JEKA JO8-6 Unitas'30 JO8-7G 15423 8-0
B 15-09-2018 08:30 Baronie JO8-1 Groen Wit JO8-3 15609 13-7
B 08-09-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 Unitas'30 JO8-7G 16071 8-2
B 08-09-2018 09:30 Baronie JO8-1 JEKA JO8-6 15931 9-2
B 01-09-2018 08:30 JEKA JO8-6 Groen Wit JO8-3 16576 8-8
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-7G Baronie JO8-1 15684 1-15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-7G 62801 0-0
C 15-12-2018 09:30 Irene'58 JO8-1G TSC JO8-3 61963 0-0
C 15-12-2018 12:30 Baronie JO8-3 DIA JO8-2 62082 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO8-2 Right'Oh JO8-1 61136 0-0
C 08-12-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Boeimeer JO8-4 61298 0-0
C 08-12-2018 11:15 Raamsdonk JO8-1 TSC JO8-3 77245 0-0
C 08-12-2018 09:50 Beek Vooruit JO8-4 HZ'75 JO8-1 61473 0-0
C 08-12-2018 10:00 VCW JO8-1 Unitas'30 JO8-7G 61174 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 Raamsdonk JO8-1 77244 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-7G RFC JO8-2 60687 0-0
C 01-12-2018 12:00 Right'Oh JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 60740 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO8-2 VCW JO8-1 60824 0-0
C 01-12-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Irene'58 JO8-1G 60732 0-0
C 01-12-2018 12:30 TSC JO8-3 Baronie JO8-3 62845 0-0
C 24-11-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 TSC JO8-3 62587 0-0
C 24-11-2018 10:00 VCW JO8-1 Boeimeer JO8-4 61366 0-0
C 24-11-2018 10:55 Baronie JO8-3 Raamsdonk JO8-1 77243 0-0
C 24-11-2018 10:45 Beek Vooruit JO8-4 DIA JO8-2 60938 0-0
C 24-11-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Unitas'30 JO8-7G 62249 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 Baronie JO8-3 62211 0-0
C 17-11-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Beek Vooruit JO8-4 62463 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO8-2 Right'Oh JO8-1 60552 0-0
C 17-11-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 VCW JO8-1 62781 0-0
C 17-11-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 RFC JO8-2 77242 0-0
C 17-11-2018 10:30 Unitas'30 JO8-7G TSC JO8-3 61990 0-0
C 10-11-2018 08:45 RFC JO8-2 DIA JO8-2 62943 0-0
C 10-11-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Unitas'30 JO8-7G 61325 0-0
C 10-11-2018 09:30 Baronie JO8-3 Irene'58 JO8-1G 61398 0-0
C 10-11-2018 10:00 VCW JO8-1 Raamsdonk JO8-1 77241 0-0
C 10-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 62810 0-0
C 10-11-2018 11:15 TSC JO8-3 HZ'75 JO8-1 61943 0-0
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-4 RFC JO8-2 60445 0-0
C 03-11-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 DIA JO8-2 77240 0-0
C 03-11-2018 10:00 VCW JO8-1 Right'Oh JO8-1 62013 0-0
C 03-11-2018 11:00 Baronie JO8-3 HZ'75 JO8-1 62517 0-0
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-7G 61235 0-0
C 27-10-2018 11:00 Unitas'30 JO8-7G Baronie JO8-3 62362 0-0
C 27-10-2018 08:45 RFC JO8-2 VCW JO8-1 60456 0-0
C 27-10-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Irene'58 JO8-1G 60758 0-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO8-2 Boeimeer JO8-4 60796 0-0
C 27-10-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Raamsdonk JO8-1 77239 0-0
C 27-10-2018 12:00 TSC JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 61549 0-0
C 20-10-2018 08:45 RFC JO8-2 HZ'75 JO8-1 62856 0-0
C 13-10-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G VCW JO8-1 60490 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 TSC JO8-3 62585 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO8-2 HZ'75 JO8-1 61687 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO8-3 RFC JO8-2 60496 0-0
C 13-10-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 Right'Oh JO8-1 77238 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-7G Raamsdonk JO8-1 77237 0-0
C 06-10-2018 08:45 RFC JO8-2 Irene'58 JO8-1G 62257 0-0
C 06-10-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Baronie JO8-3 60898 0-0
C 06-10-2018 10:00 VCW JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 60884 0-0
C 06-10-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Boeimeer JO8-4 61866 0-0
C 06-10-2018 13:00 TSC JO8-3 DIA JO8-2 62840 0-0
C 29-09-2018 11:30 TSC JO8-3 VCW JO8-1 62716 0-0
C 29-09-2018 09:45 Baronie JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 61212 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 RFC JO8-2 62205 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO8-2 Unitas'30 JO8-7G 61625 0-0
C 29-09-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Right'Oh JO8-1 63122 0-0
C 29-09-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 Irene'58 JO8-1G 77236 0-0
C 22-09-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G DIA JO8-2 60565 0-0
C 22-09-2018 09:15 VCW JO8-1 Baronie JO8-3 61107 0-0
C 22-09-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Boeimeer JO8-4 62598 0-0
C 22-09-2018 08:45 RFC JO8-2 TSC JO8-3 62172 0-0
C 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO8-7G HZ'75 JO8-1 62838 0-0
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Raamsdonk JO8-1 77235 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO8-1 3 3 0 0 9 37 10 27 0
2 JEKA JO8-6 3 1 1 1 4 18 17 1 0
3 Groen Wit JO8-3 3 1 1 1 4 23 23 0 0
4 Unitas'30 JO8-7G 3 0 0 3 0 3 31 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:15 - 16:15 2 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 22-08-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 29-08-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven