Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-6

Teamleden

Spelers
Kick Burggraaf        
Seth Goijaarts        
Rick Jansen        
Ceesje van de Luijtgaarden        
Yoep Mathijssen        
Milan Matthijssen        
Silven Verhees        
Siem de Waal        
 
Overige teamleden
Ronald Jansen Leider
Remko Burggraaf Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 30-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-5 Unitas'30 JO8-6 134706 08:10
C 06-04-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Unitas'30 JO8-6 136961 08:05
C 13-04-2019 09:45 Unitas'30 JO8-6 MOC'17 JO8-5 137226 09:15
C 04-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-6 Kogelvangers JO8-2 135896 09:15
C 11-05-2019 09:00 De Fendert JO8-2 Unitas'30 JO8-6 135015 08:05
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6 Klundert JO8-2 136493 08:00
C 25-05-2019 10:30 SC Gastel JO8-2 Unitas'30 JO8-6 135702 09:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 10:00 De Fendert JO8-2 Seolto JO8-2G
C 30-03-2019 09:00 Zwaluwe JO8-1 Halsteren JO8-4
C 30-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-5 Unitas'30 JO8-6G
C 30-03-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 MOC'17 JO8-5
C 30-03-2019 09:30 DIOZ JO8-1 Klundert JO8-2
C 06-04-2019 11:00 DIOZ JO8-1 Kogelvangers JO8-2
C 06-04-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 De Fendert JO8-2
C 06-04-2019 09:30 Victoria'03 JO8-2 Seolto JO8-2G
C 06-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-5 SC Gastel JO8-2
C 06-04-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Unitas'30 JO8-6G
C 06-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-5 Klundert JO8-2
C 10-04-2019 18:30 SC Gastel JO8-2 De Fendert JO8-2
C 10-04-2019 18:30 Seolto JO8-2G Kogelvangers JO8-2
C 13-04-2019 10:15 Seolto JO8-2G Zwaluwe JO8-1
C 13-04-2019 09:45 Unitas'30 JO8-6G MOC'17 JO8-5
C 13-04-2019 09:00 De Fendert JO8-2 DIOZ JO8-1
C 13-04-2019 09:00 Kogelvangers JO8-2 Roosendaal JO8-5
C 13-04-2019 09:00 Klundert JO8-2 Victoria'03 JO8-2
C 13-04-2019 10:30 SC Gastel JO8-2 Halsteren JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-6 DIOZ JO8-1 Jesper v/d Horst (S) 137319
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-6 Victoria'03 JO8-2 Max Ambags (S) 135148
V 23-02-2019 09:30 Unitas'30 JO8-6 VVR JO8-1 Josh Frauenfelder (S)
C 16-02-2019 vervallen Zwaluwe JO8-1 Unitas'30 JO8-6 134377
C 09-02-2019 vervallen Unitas'30 JO8-6 Seolto JO8-2G Spelbegeleider/Ouder (S) 136875 4-3
V 02-02-2019 08:45 Sv Reeshof JO8-2 Unitas'30 JO8-6
C 08-12-2018 vervallen De Fendert JO8-2 Unitas'30 JO8-6 93692
C 01-12-2018 vervallen Unitas'30 JO8-6 Zwaluwe JO8-1 Louis Donders (S) 98432
C 24-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO8-6 Tim de Laat (S) 98414
C 17-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-6 RSV JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 62384
C 10-11-2018 vervallen Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-6 98407
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-6 Beek Vooruit JO8-3 Bas Voermans (S) 60469
C 27-10-2018 vervallen Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-6 60976
C 13-10-2018 vervallen Moerse Boys JO8-2G Unitas'30 JO8-6 98401
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-6 De Fendert JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 98396
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6 Klundert JO8-2 Tim de Laat (S) 98392
C 22-09-2018 vervallen MOC'17 JO8-5 Unitas'30 JO8-6 60996
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6 Boeimeer JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 15529 5 - 3
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-6 Afgeschermd 16019 2 - 6
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-6 DSE JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 15680 4 - 7
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO8-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 10:30 SC Gastel JO8-2 Seolto JO8-2G 136119 0-0
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6G DIOZ JO8-1 137319 0-0
C 23-03-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Roosendaal JO8-5 134913 0-0
C 23-03-2019 09:00 Klundert JO8-2 Zwaluwe JO8-1 136613 0-0
C 23-03-2019 09:00 Kogelvangers JO8-2 Victoria'03 JO8-2 135746 0-0
C 23-03-2019 09:00 De Fendert JO8-2 MOC'17 JO8-5 135980 0-0
C 09-03-2019 09:00 Kogelvangers JO8-2 Zwaluwe JO8-1 135597 0-0
C 09-03-2019 09:00 Klundert JO8-2 SC Gastel JO8-2 134558 0-0
C 09-03-2019 09:00 Halsteren JO8-4 DIOZ JO8-1 135180 0-0
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6G Victoria'03 JO8-2 135148 0-0
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-5 Roosendaal JO8-5 135955 0-0
C 16-02-2019 10:00 Seolto JO8-2G Klundert JO8-2 136923 0-0
C 16-02-2019 09:30 DIOZ JO8-1 SC Gastel JO8-2 134489 0-0
C 16-02-2019 09:00 De Fendert JO8-2 Kogelvangers JO8-2 134718 0-0
C 16-02-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 Roosendaal JO8-5 134036 0-0
C 16-02-2019 09:00 Zwaluwe JO8-1 Unitas'30 JO8-6G 134377 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-5 Halsteren JO8-4 135639 0-0
C 09-02-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Victoria'03 JO8-2 136892 0-0
C 09-02-2019 09:00 Klundert JO8-2 De Fendert JO8-2 134619 0-0
C 09-02-2019 09:00 Kogelvangers JO8-2 MOC'17 JO8-5 134293 0-0
C 09-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-5 DIOZ JO8-1 135802 0-0
C 09-02-2019 10:30 SC Gastel JO8-2 Zwaluwe JO8-1 135060 0-0
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6G Seolto JO8-2G 136875 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Boeimeer JO8-3 15529 5-3
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-3 DSE JO8-1 16637 1-8
B 08-09-2018 09:00 DSE JO8-1 Boeimeer JO8-3 15961 4-9
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-6G 16019 2-6
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 16788 5-3
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-6G DSE JO8-1 15680 4-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 98402 0-0
C 15-12-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Seolto JO8-3G 98427 0-0
C 15-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Moerse Boys JO8-2G 63085 0-0
C 08-12-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Unitas'30 JO8-6G 93692 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Seolto JO8-3G 98417 0-0
C 08-12-2018 08:45 Seolto JO8-2G MOC'17 JO8-5 101619 0-0
C 08-12-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 De Fendert JO8-1 98433 0-0
C 08-12-2018 09:00 Klundert JO8-2 Noordhoek JO8-1G 61584 0-0
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 RSV JO8-1 61354 0-0
C 01-12-2018 09:30 De Fendert JO8-1 MOC'17 JO8-4 96789 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Zwaluwe JO8-1 98432 0-0
C 01-12-2018 08:45 Seolto JO8-3G Seolto JO8-2G 101618 0-0
C 01-12-2018 09:00 RSV JO8-1 Klundert JO8-2 61322 0-0
C 01-12-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-5G 61495 0-0
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO8-3 De Fendert JO8-2 98416 0-0
C 01-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Moerse Boys JO8-2G 98415 0-0
C 24-11-2018 10:00 MOC'17 JO8-4 Seolto JO8-3G 61390 0-0
C 24-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-5G Unitas'30 JO8-6G 98414 0-0
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G De Fendert JO8-1 96793 0-0
C 24-11-2018 09:00 Klundert JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 98413 0-0
C 24-11-2018 10:15 Seolto JO8-2G Noordhoek JO8-1G 101617 0-0
C 24-11-2018 10:15 Zwaluwe JO8-1 MOC'17 JO8-5 98431 0-0
C 24-11-2018 09:00 De Fendert JO8-2 RSV JO8-1 93700 0-0
C 17-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Seolto JO8-2G 101616 0-0
C 17-11-2018 09:30 De Fendert JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 98410 0-0
C 17-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Unitas'30 JO8-5G 98411 0-0
C 17-11-2018 08:45 Seolto JO8-3G Noordhoek JO8-1G 98412 0-0
C 17-11-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 De Fendert JO8-2 98430 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G RSV JO8-1 62384 0-0
C 10-11-2018 09:00 Klundert JO8-2 De Fendert JO8-1 98408 0-0
C 10-11-2018 11:00 Unitas'30 JO8-5G Zwaluwe JO8-1 98429 0-0
C 10-11-2018 10:00 Seolto JO8-2G Moerse Boys JO8-2G 101615 0-0
C 10-11-2018 09:00 RSV JO8-1 Seolto JO8-3G 98409 0-0
C 10-11-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-6G 98407 0-0
C 10-11-2018 09:00 De Fendert JO8-2 MOC'17 JO8-4 93698 0-0
C 10-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-5 98406 0-0
C 03-11-2018 09:00 De Fendert JO8-1 Seolto JO8-3G 98403 0-0
C 03-11-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Seolto JO8-2G 101614 0-0
C 03-11-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G De Fendert JO8-2 93696 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Beek Vooruit JO8-3 60469 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 RSV JO8-1 98405 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Noordhoek JO8-1G 98404 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-5G Klundert JO8-2 62532 0-0
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO8-2G De Fendert JO8-1 101613 0-0
C 27-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 MOC'17 JO8-4 62891 0-0
C 27-10-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Zwaluwe JO8-1 98428 0-0
C 27-10-2018 08:45 Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-6G 60976 0-0
C 27-10-2018 12:00 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2G 61391 0-0
C 27-10-2018 09:00 RSV JO8-1 MOC'17 JO8-5 61538 0-0
C 20-10-2018 10:15 Seolto JO8-2G De Fendert JO8-2 101610 0-0
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G Klundert JO8-2 61283 0-0
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G Unitas'30 JO8-6G 98401 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Noordhoek JO8-1G 62501 0-0
C 13-10-2018 09:45 Seolto JO8-2G Beek Vooruit JO8-3 101612 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO8-2 MOC'17 JO8-5 93695 0-0
C 13-10-2018 08:45 Seolto JO8-3G Beek Vooruit JO8-3 60939 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Noordhoek JO8-1G 98398 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Klundert JO8-2 98400 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO8-1 MOC'17 JO8-5 98399 0-0
C 13-10-2018 09:00 RSV JO8-1 De Fendert JO8-1 96790 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G RSV JO8-1 63316 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 De Fendert JO8-2 93694 0-0
C 06-10-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-5G 62079 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 DFC JO8-1 63253 0-0
C 06-10-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Seolto JO8-3G 63108 0-0
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G RSV JO8-1 63249 0-0
C 06-10-2018 08:30 Oranje wit JO8-6G MOC'17 JO8-4 61388 0-0
C 06-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 MOC'17 JO8-4 98395 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 Seolto JO8-2G 101611 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G De Fendert JO8-1 98396 0-0
C 06-10-2018 09:00 RSV JO8-1 Zwaluwe JO8-1 98426 0-0
C 06-10-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G De Fendert JO8-2 93701 0-0
C 06-10-2018 08:45 Seolto JO8-3G Moerse Boys JO8-2G 98397 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Klundert JO8-2 98392 0-0
C 29-09-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 98425 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Beek Vooruit JO8-3 62710 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Fendert JO8-1 RSV JO8-1 98390 0-0
C 29-09-2018 10:30 Seolto JO8-3G DFC JO8-1 61271 0-0
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G Noordhoek JO8-1G 98394 0-0
C 29-09-2018 08:45 Seolto JO8-3G MOC'17 JO8-5 98393 0-0
C 29-09-2018 08:45 Seolto JO8-3G De Fendert JO8-2 93693 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Unitas'30 JO8-5G 61926 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Unitas'30 JO8-5G 98391 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Fendert JO8-1 Noordhoek JO8-1G 96788 0-0
C 29-09-2018 08:30 Oranje wit JO8-6G Noordhoek JO8-1G 62641 0-0
C 22-09-2018 09:30 DFC JO8-1 Unitas'30 JO8-6G 61675 0-0
C 22-09-2018 09:00 Klundert JO8-2 Seolto JO8-3G 62281 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G MOC'17 JO8-4 62017 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G De Fendert JO8-1 98386 0-0
C 22-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-4 98387 0-0
C 22-09-2018 09:00 Klundert JO8-2 Zwaluwe JO8-1 98424 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Oranje wit JO8-6G 61358 0-0
C 22-09-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Seolto JO8-3G 98389 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 De Fendert JO8-1 96787 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO8-1 Moerse Boys JO8-2G 98388 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Unitas'30 JO8-6G 60996 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO8-1 3 2 0 1 6 19 14 5 0
2 Boeimeer JO8-3 3 2 0 1 6 17 12 5 0
3 Unitas'30 JO8-6G 3 2 0 1 6 15 12 3 0
4 Beek Vooruit JO8-3 3 0 0 3 0 6 19 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 14:00 - 15:00 2 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 1 A 4 Team training gaat_door
vrijdag 17:30 - 18:30 2A2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 17-08-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 24-08-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 31-08-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 07-09-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 14-09-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 21-09-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 28-09-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 05-10-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 12-10-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 19-10-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 26-10-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 02-11-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 09-11-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 16-11-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 23-11-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 30-11-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 07-12-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 14-12-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 21-12-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 28-12-18 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 04-01-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 11-01-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 18-01-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 25-01-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 01-02-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 08-02-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 15-02-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 22-02-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 01-03-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 08-03-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 15-03-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 22-03-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 29-03-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 05-04-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 12-04-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 19-04-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 26-04-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 03-05-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 10-05-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 17-05-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 24-05-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 31-05-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 07-06-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 14-06-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 21-06-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door
vr 28-06-19 17:30 - 18:30 2A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven