Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-5

Teamleden

Spelers
Mohamad Alnassir        
Mees Bakker        
Ties van den Bliek        
Jens Feenstra        
Koen Lips        
Jelte Spijkstra        
Ilyas Topac        
 
Overige teamleden
Puck Poelstra Leider
Israfil Topac Leider
Martijn Bakker Trainer
Martijn Feenstra Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 VVR JO8-1 137412 08:00
C 06-04-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-5 136994 08:15
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 DSE JO8-2 136752 08:00
V 14-04-2019 12:45 Unitas'30 JO8-5 Cluzona JO8-1 12:15
C 04-05-2019 10:00 Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-5 136615 09:10
C 11-05-2019 11:00 Unitas'30 JO8-5 Baronie JO8-4 134626 10:30
C 18-05-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Unitas'30 JO8-5 135287 08:35
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 Beek Vooruit JO8-3 136328 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G VVR JO8-1
C 30-03-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G Wernhout JO8-1
C 30-03-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Beek Vooruit JO8-3
C 30-03-2019 09:30 Schijf JO8-1G DSE JO8-2
C 30-03-2019 10:00 Zundert JO8-1 Baronie JO8-4
C 06-04-2019 11:00 Baronie JO8-4 Roosendaal JO8-2
C 06-04-2019 10:00 Zundert JO8-1 Moerse Boys JO8-2G
C 06-04-2019 09:30 Schijf JO8-1G VVR JO8-1
C 06-04-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-5G
C 06-04-2019 09:00 DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-3
C 06-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Wernhout JO8-1
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G DSE JO8-2
C 13-04-2019 08:45 VVR JO8-1 MOC'17 JO8-2
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G Schijf JO8-1G
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Zundert JO8-1
C 13-04-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Sprundel JO8-1
C 13-04-2019 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Baronie JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-2 134152 0-0
C 23-03-2019 09:00 Wernhout JO8-1 Zundert JO8-1 135428 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Schijf JO8-1G 136673 0-0
C 23-03-2019 09:00 DSE JO8-2 Sprundel JO8-1 135803 0-0
C 23-03-2019 08:45 VVR JO8-1 Baronie JO8-4 137178 0-0
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Moerse Boys JO8-2G 134181 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Roosendaal JO8-2 135505 0-0
C 09-03-2019 09:35 Baronie JO8-4 Sprundel JO8-1 136561 0-0
C 09-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-3 Zundert JO8-1 136467 0-0
C 09-03-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Schijf JO8-1G 134525 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 136428 0-0
C 09-03-2019 09:00 DSE JO8-2 MOC'17 JO8-2 136312 0-0
C 09-03-2019 08:45 VVR JO8-1 Moerse Boys JO8-2G 135030 0-0
C 16-02-2019 10:00 Zundert JO8-1 Sprundel JO8-1 136355 0-0
C 16-02-2019 09:30 Baronie JO8-4 DSE JO8-2 137029 0-0
C 16-02-2019 09:30 Schijf JO8-1G Beek Vooruit JO8-3 134809 0-0
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G Roosendaal JO8-2 135202 0-0
C 16-02-2019 08:45 VVR JO8-1 Wernhout JO8-1 135974 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 136400 0-0
C 09-02-2019 09:00 Sprundel JO8-1 MOC'17 JO8-2 136027 0-0
C 09-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 VVR JO8-1 135786 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO8-5G Schijf JO8-1G 136815 0-0
C 09-02-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Baronie JO8-4 134914 0-0
C 09-02-2019 10:15 DSE JO8-2 Zundert JO8-1 137186 0-0
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2G 136949 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 21659 2-2
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-1 21658 3-16
B 08-09-2018 10:00 TVC Breda JO8-1 Unitas'30 JO8-5G 21657 18-2
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Boeimeer JO8-2 21656 2-5
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 TVC Breda JO8-1 16696 0-0
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-2 15634 0-0
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 TVC Breda JO8-1 21655 3-10
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-2 21654 7-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO8-1 3 3 0 0 9 44 8 36 0
2 Boeimeer JO8-2 3 1 1 1 4 10 14 -4 0
3 Beek Vooruit JO8-2 3 1 0 2 3 14 28 -14 0
4 Unitas'30 JO8-5G 3 0 1 2 1 11 29 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 3B1 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven