0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO8-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Mees Bakker | |||||||
Ties van den Bliek | |||||||
Jens Feenstra | |||||||
Koen Lips | |||||||
Jelte Spijkstra | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Israfil Topac | Leider | ||||||
Martijn Bakker | Trainer | ||||||
Martijn Feenstra | Trainer | ||||||
Iwan Verburg | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 09:30 | Schijf JO8-1G | Sprundel JO8-1 | 134858 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Wernhout JO8-1 | 134460 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Moerse Boys JO8-2G | DSE JO8-2 | 135533 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | VVR JO8-1 | Zundert JO8-1 | 135966 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | Beek Vooruit JO8-3 | 136328 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | MOC'17 JO8-2 | Baronie JO8-4 | 135788 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | DSE JO8-2 | VVR JO8-1 | 136213 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Sprundel JO8-1 | Moerse Boys JO8-2G | 134567 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Wernhout JO8-1 | Unitas'30 JO8-5G | 135287 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | Beek Vooruit JO8-3 | Roosendaal JO8-2 | 134930 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Zundert JO8-1 | MOC'17 JO8-2 | 136939 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:55 | Baronie JO8-4 | Schijf JO8-1G | 136372 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | VVR JO8-1 | Beek Vooruit JO8-3 | 135392 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Moerse Boys JO8-2G | MOC'17 JO8-2 | 135431 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Sprundel JO8-1 | 133977 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Wernhout JO8-1 | DSE JO8-2 | 136446 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | Baronie JO8-4 | 134626 | 0-0 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | Sprundel JO8-1 | VVR JO8-1 | 136948 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | MOC'17 JO8-2 | Schijf JO8-1G | 135082 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | DSE JO8-2 | Roosendaal JO8-2 | 136862 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:50 | Baronie JO8-4 | Moerse Boys JO8-2G | 137024 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-3 | Wernhout JO8-1 | 135949 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:45 | Zundert JO8-1 | Unitas'30 JO8-5G | 136615 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 09:30 | Schijf JO8-1G | Zundert JO8-1 | 135443 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | DSE JO8-2 | 136752 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | VVR JO8-1 | MOC'17 JO8-2 | 134837 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | Moerse Boys JO8-2G | Schijf JO8-1G | 134915 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Zundert JO8-1 | 135801 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-3 | Baronie JO8-4 | 137078 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Wernhout JO8-1 | Sprundel JO8-1 | 136130 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Baronie JO8-4 | Roosendaal JO8-2 | 135262 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Zundert JO8-1 | Moerse Boys JO8-2G | 137407 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | Schijf JO8-1G | VVR JO8-1 | 134298 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Sprundel JO8-1 | Unitas'30 JO8-5G | 136994 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | DSE JO8-2 | Beek Vooruit JO8-3 | 135524 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | MOC'17 JO8-2 | Wernhout JO8-1 | 134428 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | VVR JO8-1 | 137412 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 08:45 | Moerse Boys JO8-2G | Wernhout JO8-1 | 134026 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Sprundel JO8-1 | Beek Vooruit JO8-3 | 135611 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Schijf JO8-1G | DSE JO8-2 | 134216 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | Zundert JO8-1 | Baronie JO8-4 | 135464 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | VVR JO8-1 | Baronie JO8-4 | 137178 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Beek Vooruit JO8-3 | MOC'17 JO8-2 | 134152 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Wernhout JO8-1 | Zundert JO8-1 | 135428 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Schijf JO8-1G | 136673 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | DSE JO8-2 | Sprundel JO8-1 | 135803 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | Moerse Boys JO8-2G | 134181 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | MOC'17 JO8-2 | Roosendaal JO8-2 | 135505 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:45 | VVR JO8-1 | Moerse Boys JO8-2G | 135030 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | DSE JO8-2 | MOC'17 JO8-2 | 136312 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Unitas'30 JO8-5G | 136428 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Wernhout JO8-1 | Schijf JO8-1G | 134525 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Beek Vooruit JO8-3 | Zundert JO8-1 | 136467 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:35 | Baronie JO8-4 | Sprundel JO8-1 | 136561 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | MOC'17 JO8-2 | Unitas'30 JO8-5G | 136400 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | VVR JO8-1 | Wernhout JO8-1 | 135974 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Moerse Boys JO8-2G | Roosendaal JO8-2 | 135202 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Schijf JO8-1G | Beek Vooruit JO8-3 | 134809 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Baronie JO8-4 | DSE JO8-2 | 137029 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Zundert JO8-1 | Sprundel JO8-1 | 136355 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | DSE JO8-2 | Zundert JO8-1 | 137186 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Wernhout JO8-1 | Baronie JO8-4 | 134914 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-5G | Schijf JO8-1G | 136815 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Roosendaal JO8-2 | VVR JO8-1 | 135786 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Sprundel JO8-1 | MOC'17 JO8-2 | 136027 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-3 | Moerse Boys JO8-2G | 136949 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | Boeimeer JO8-2 | Unitas'30 JO8-5G | 21659 | 2-2 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | Beek Vooruit JO8-2 | TVC Breda JO8-1 | 21658 | 3-16 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | TVC Breda JO8-1 | Unitas'30 JO8-5G | 21657 | 18-2 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Beek Vooruit JO8-2 | Boeimeer JO8-2 | 21656 | 2-5 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Boeimeer JO8-2 | TVC Breda JO8-1 | 16696 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | Beek Vooruit JO8-2 | 15634 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Boeimeer JO8-2 | TVC Breda JO8-1 | 21655 | 3-10 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO8-5G | Beek Vooruit JO8-2 | 21654 | 7-9 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO8-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 44 | 8 | 36 | 0 |
2 | Boeimeer JO8-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 | -4 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO8-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 28 | -14 | 0 |
4 | Unitas'30 JO8-5G | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 11 | 29 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:00 - 19:00 | 3B1 | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|