Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Unitas'30 JO8-4

Teamleden

Spelers
Binck Drent        
Jan Hanemaaijer        
Justin Hanemaaijer        
Siem van den Oudenhoven        
Cas van Poppel        
Senn Schalk        
Yilmaz Ucar        
Lucas Vervaart        
 
Overige teamleden
Jeroen van Poppel Leider
Alexander Schalk Leider
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 11:00 Unitas'30 JO8-4 Terheijden JO8-2 Pim van Polanen (S) 101996 10:30
C 03-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Unitas'30 JO8-4 101997 08:38
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-4 101998 09:50
C 10-11-2018 vervallen Bavel JO8-2 Unitas'30 JO8-4 60870 00:10
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 Waspik JO8-1 101999 08:00
C 24-11-2018 08:30 Oosterhout JO8-2 Unitas'30 JO8-4 102000 07:35
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 SC 't Zand JO8-7G 102001 08:00
C 08-12-2018 09:00 Madese Boys JO8-2 Unitas'30 JO8-4 102002 08:05
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 DIA JO8-1
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-3 Oosterhout JO8-2
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO8-9 ST TPO/DHV/VOV JO8-1
C 27-10-2018 09:00 Waspik JO8-1 Boeimeer JO8-3
C 27-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-7G Madese Boys JO8-2
C 27-10-2018 11:00 Unitas'30 JO8-4 Terheijden JO8-2
C 27-10-2018 11:15 Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-2
C 27-10-2018 12:05 Baronie JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 Unitas JO8-1
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO8-5 Terheijden JO8-1
C 03-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Unitas'30 JO8-4
C 03-11-2018 09:00 Madese Boys JO8-2 Madese Boys JO8-3
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-8 JEKA JO8-9
C 03-11-2018 08:30 Oosterhout JO8-2 Waspik JO8-1
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 SC 't Zand JO8-7G
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-4
C 10-11-2018 10:00 Terheijden JO8-2 Oosterhout JO8-2
C 10-11-2018 09:00 Madese Boys JO8-2 JEKA JO8-8
C 10-11-2018 08:45 SC 't Zand JO8-7G JEKA JO8-9
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 ST TPO/DHV/VOV JO8-1
C 17-11-2018 08:30 Oosterhout JO8-2 Boeimeer JO8-3
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO8-8 SC 't Zand JO8-7G
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO8-9 Madese Boys JO8-3
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 Waspik JO8-1
C 17-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Terheijden JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2018 vervallen Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-4 101995
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-4 JEKA JO8-8 Spelbegeleider/Ouder (S) 101994
C 29-09-2018 vervallen Unitas'30 JO8-4 JEKA JO8-5 Bas Voermans (S) 61919
C 22-09-2018 vervallen Baronie JO8-1 Unitas'30 JO8-4 60985
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 Vivoo JO8-1 Tim Schalk (S) 15348 0 - 22
B 12-09-2018 18:30 NOAD'67 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 16344 -
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 MOC'17 JO8-6 Stan Klein paste (S) 16308 1 - 5
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Unitas'30 JO8-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-6 NOAD'67 JO8-1 16213 5-3
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 Vivoo JO8-1 15348 0-22
B 12-09-2018 18:30 NOAD'67 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 16344 0-0
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 MOC'17 JO8-6 16308 1-5
B 08-09-2018 09:30 Vivoo JO8-1 NOAD'67 JO8-1 16675 13-0
B 01-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-6 Vivoo JO8-1 16055 0-21
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 10:00 Terheijden JO8-2 SC 't Zand JO8-7G 60847 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Oosterhout JO8-1 62608 0-0
C 13-10-2018 09:00 Terheijden JO8-1 DIA JO8-1 61843 0-0
C 13-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Baronie JO8-1 60739 0-0
C 13-10-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Bavel JO8-2 61799 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas JO8-1 JEKA JO8-5 62095 0-0
C 13-10-2018 09:30 JEKA JO8-8 Madese Boys JO8-3 62635 0-0
C 13-10-2018 08:30 Oosterhout JO8-2 Madese Boys JO8-2 60892 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-4 101995 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Waspik JO8-1 61547 0-0
C 06-10-2018 09:00 Madese Boys JO8-2 Boeimeer JO8-3 61900 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-3 Terheijden JO8-2 61604 0-0
C 06-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-7G Oosterhout JO8-2 62196 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-4 JEKA JO8-8 101994 0-0
C 06-10-2018 09:00 Waspik JO8-1 JEKA JO8-9 62108 0-0
C 06-10-2018 12:05 Baronie JO8-1 Unitas JO8-1 60753 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO8-1 UVV'40 JO8-2 61965 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-4 Gloria UC JO8-1 62103 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO8-5 Zwaluw VFC JO8-2 60731 0-0
C 06-10-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 Terheijden JO8-1 63038 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 JEKA JO8-5 61919 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas JO8-1 Terheijden JO8-1 61492 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 UVV'40 JO8-2 61798 0-0
C 29-09-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Oosterhout JO8-1 62647 0-0
C 29-09-2018 11:15 Bavel JO8-2 DIA JO8-1 63161 0-0
C 22-09-2018 10:00 Baronie JO8-1 Unitas'30 JO8-4 60985 0-0
C 22-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Unitas JO8-1 61974 0-0
C 22-09-2018 09:00 DIA JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 60704 0-0
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO8-1 Raamsdonk JO8-1 62167 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-5 Gloria UC JO8-1 61569 0-0
C 22-09-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 Bavel JO8-2 61286 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vivoo JO8-1 3 3 0 0 9 56 0 56 0
2 MOC'17 JO8-6 3 2 0 1 6 10 25 -15 0
3 NOAD'67 JO8-1 2 0 0 2 0 3 18 -15 0
4 Unitas'30 JO8-4 2 0 0 2 0 1 27 -26 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO8-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 JO9-4
woensdag 14:00 - 15:00 2 3 Team training Unitas'30 JO8-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training Unitas'30 JO8-4

Berichten



Terug naar boven