Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Unitas'30 JO8-3

Teamleden

Spelers
Nassim Bougal        
Julian Bramer        
Siem Hofman        
Ryan Hultermans        
Daan Jordans        
Akram Lammou        
Jonas de Lange        
Marijn van Raan        
 
Overige teamleden
Marjolein Clarijs Leider
Chris Hofman Leider
Hein Jordans Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Hoeven JO8-1 15648 0-7
B 15-09-2018 09:00 Victoria'03 JO8-1 RSV JO8-1 16097 4-14
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Victoria'03 JO8-1 15890 6-4
B 08-09-2018 08:45 Hoeven JO8-1 RSV JO8-1 16312 5-2
B 01-09-2018 09:00 RSV JO8-1 Unitas'30 JO8-3 16003 5-2
B 01-09-2018 09:00 Victoria'03 JO8-1 Hoeven JO8-1 16090 5-13
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 11:00 EBOH JO8-1 SC Gastel JO8-1 79609 0-0
C 08-12-2018 09:45 BSC JO8-1 Boeimeer JO8-2 60662 0-0
C 08-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-3 Klundert JO8-1 61243 0-0
C 08-12-2018 08:30 JEKA JO8-4 Groen Wit JO8-2 60705 0-0
C 08-12-2018 10:45 Victoria'03 JO8-1 TVC Breda JO8-1 62355 0-0
C 01-12-2018 09:30 Groen Wit JO8-2 BSC JO8-1 62639 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Victoria'03 JO8-1 60664 0-0
C 01-12-2018 10:00 Klundert JO8-1 JEKA JO8-4 61745 0-0
C 01-12-2018 10:30 SC Gastel JO8-1 Unitas'30 JO8-3 62480 0-0
C 01-12-2018 11:00 TVC Breda JO8-1 UVV'40 JO8-1 61581 0-0
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 60618 0-0
C 24-11-2018 08:45 TVC Breda JO8-1 Klundert JO8-1 61109 0-0
C 24-11-2018 09:45 BSC JO8-1 SC Gastel JO8-1 61782 0-0
C 24-11-2018 11:00 EBOH JO8-1 Boeimeer JO8-2 79613 0-0
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO8-4 Unitas'30 JO8-3 61570 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Klundert JO8-1 61846 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Victoria'03 JO8-1 60629 0-0
C 17-11-2018 09:45 Groen Wit JO8-2 TVC Breda JO8-1 62121 0-0
C 17-11-2018 09:00 EBOH JO8-1 UVV'40 JO8-1 79612 0-0
C 17-11-2018 10:30 SC Gastel JO8-1 JEKA JO8-4 62129 0-0
C 10-11-2018 11:30 UVV'40 JO8-1 SC Gastel JO8-1 61412 0-0
C 10-11-2018 09:30 JEKA JO8-4 EBOH JO8-1 79616 0-0
C 10-11-2018 09:45 BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-3 62157 0-0
C 10-11-2018 10:10 Victoria'03 JO8-1 Groen Wit JO8-2 63302 0-0
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO8-1 Boeimeer JO8-2 63215 0-0
C 03-11-2018 10:30 SC Gastel JO8-1 Boeimeer JO8-2 62246 0-0
C 03-11-2018 11:00 EBOH JO8-1 Klundert JO8-1 79611 0-0
C 03-11-2018 09:45 BSC JO8-1 TVC Breda JO8-1 63118 0-0
C 03-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Victoria'03 JO8-1 61535 0-0
C 03-11-2018 10:30 Unitas'30 JO8-3 Groen Wit JO8-2 61350 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-4 DSE JO8-1 60508 0-0
C 27-10-2018 10:15 Victoria'03 JO8-1 BSC JO8-1 61031 0-0
C 27-10-2018 10:15 Klundert JO8-1 UVV'40 JO8-1 62496 0-0
C 27-10-2018 10:30 Groen Wit JO8-2 SC Gastel JO8-1 61207 0-0
C 27-10-2018 09:00 DSE JO8-1 Unitas'30 JO8-3 61028 0-0
C 27-10-2018 09:15 TVC Breda JO8-1 EBOH JO8-1 79614 0-0
C 27-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 JEKA JO8-4 61594 0-0
C 13-10-2018 09:30 JEKA JO8-4 Victoria'03 JO8-1 61555 0-0
C 13-10-2018 09:45 Unitas'30 JO8-3 TVC Breda JO8-1 62823 0-0
C 13-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Boeimeer JO8-2 61219 0-0
C 13-10-2018 08:30 Groen Wit JO8-2 DSE JO8-1 62331 0-0
C 13-10-2018 11:00 EBOH JO8-1 BSC JO8-1 79610 0-0
C 13-10-2018 10:30 SC Gastel JO8-1 Klundert JO8-1 60634 0-0
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Unitas'30 JO8-3 60590 0-0
C 06-10-2018 09:00 DSE JO8-1 SC Gastel JO8-1 61376 0-0
C 06-10-2018 09:45 BSC JO8-1 UVV'40 JO8-1 62540 0-0
C 06-10-2018 10:15 Klundert JO8-1 Groen Wit JO8-2 62027 0-0
C 06-10-2018 10:15 Victoria'03 JO8-1 EBOH JO8-1 79618 0-0
C 06-10-2018 11:00 TVC Breda JO8-1 JEKA JO8-4 61748 0-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 60895 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-3 EBOH JO8-1 79615 0-0
C 29-09-2018 09:00 DSE JO8-1 TVC Breda JO8-1 63059 0-0
C 29-09-2018 09:15 Groen Wit JO8-2 Boeimeer JO8-2 62570 0-0
C 29-09-2018 10:15 Klundert JO8-1 BSC JO8-1 62145 0-0
C 29-09-2018 10:30 SC Gastel JO8-1 Victoria'03 JO8-1 60622 0-0
C 22-09-2018 11:00 EBOH JO8-1 Groen Wit JO8-2 79608 0-0
C 22-09-2018 10:45 Victoria'03 JO8-1 Klundert JO8-1 62551 0-0
C 22-09-2018 09:45 BSC JO8-1 JEKA JO8-4 60995 0-0
C 22-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Unitas'30 JO8-3 63301 0-0
C 22-09-2018 10:00 TVC Breda JO8-1 SC Gastel JO8-1 60888 0-0
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 DSE JO8-1 62707 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO8-1 3 3 0 0 9 25 7 18 0
2 RSV JO8-1 3 2 0 1 6 21 11 10 0
3 Unitas'30 JO8-3 3 1 0 2 3 8 16 -8 0
4 Victoria'03 JO8-1 3 0 0 3 0 13 33 -20 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 3B1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
woensdag 14:00 - 15:00 2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 1 A 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven