Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Unitas'30 JO8-2

Teamleden

Spelers
Safouane Ahyad        
Devran Aksoy        
Amir Alouasti        
Sander Boot        
Finn Damhuis        
Benjamin Elezovic        
Jim de Kort        
Pepijn Molenaar        
 
Overige teamleden
Ahmet Aksoy Leider
Edwin Boot Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO8-2 Rood Wit JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 02-02-2019 08:30 WDS'19 JO9-2 Unitas'30 JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2018 vervallen DESK JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62922 3-5
C 01-12-2018 vervallen Unitas'30 JO8-2 TSC JO8-2 Pim van Polanen (S) 62317 2-2
C 17-11-2018 vervallen Dongen JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96893 5-4
C 10-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-2 Moerse Boys JO8-1 Milan Vriens (S) 96892 2-4
C 07-11-2018 17:00 RFC JO8-1G Unitas'30 JO8-2 96883 7-3
C 03-11-2018 vervallen JEKA JO8-3 Unitas'30 JO8-2 96886
C 27-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-2 SEOLTO JO8-1 Sem van Bussel (S) 96910 3-3
V 21-10-2018 12:45 Unitas'30 JO8-2 Zeelandia Middelburg JO8-1 Jip Liebregts (S)
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO8-2 Sarto JO8-1 Tim de Laat (S) 63244 2-4
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96872 5-5
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 JO8-2 Boeimeer JO8-1 Luuk Meulenberg (S) 96869
B 15-09-2018 09:45 Groen Wit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 P. (Pieter) H├Ârchner 15818 8 - 5
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO8-1 Unitas'30 JO8-2 M. (Martijn) Helmer 16129 0 - 7
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 JEKA JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 16474 12 - 3
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO8-2 4-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:45 Groen Wit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 15818 8-5
B 15-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 The Gunners JO8-1 16314 3-2
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO8-1 Unitas'30 JO8-2 16129 0-7
B 08-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Groen Wit JO8-1 15948 0-16
B 01-09-2018 08:30 Groen Wit JO8-1 The Gunners JO8-1 16263 9-3
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 JEKA JO8-3 16474 12-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-3 Dongen JO8-1G 61558 0-0
C 15-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Sarto JO8-1 96898 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1 62554 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62922 0-0
C 08-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62061 0-0
C 08-12-2018 10:00 TSC JO8-2 Dongen JO8-1G 96899 0-0
C 08-12-2018 10:00 Sarto JO8-1 Moerse Boys JO8-1 61102 0-0
C 08-12-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Boeimeer JO8-1 96915 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO8-3 Beek Vooruit JO8-1 60720 0-0
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 DESK JO8-1 62206 0-0
C 01-12-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 SEOLTO JO8-1 96914 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-2 TSC JO8-2 62317 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 RFC JO8-1G 61226 0-0
C 24-11-2018 08:45 SEOLTO JO8-1 JEKA JO8-3 96913 0-0
C 24-11-2018 09:00 Sarto JO8-1 TSV Gudok JO8-1 60761 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 0-0
C 24-11-2018 08:45 RFC JO8-1G Dongen JO8-1 63299 0-0
C 24-11-2018 12:00 TSC JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96896 0-0
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 62736 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96894 0-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 TSC JO8-2 96895 0-0
C 17-11-2018 10:00 Dongen JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96893 0-0
C 17-11-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Sarto JO8-1 96912 0-0
C 17-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 DESK JO8-1 60627 0-0
C 10-11-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Dongen JO8-1 96890 0-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO8-1 Boeimeer JO8-1 96889 0-0
C 10-11-2018 12:15 Unitas'30 JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96892 0-0
C 10-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 96891 0-0
C 10-11-2018 11:10 Sarto JO8-1 RFC JO8-1G 61260 0-0
C 10-11-2018 10:00 TSC JO8-2 SEOLTO JO8-1 96911 0-0
C 07-11-2018 17:00 RFC JO8-1G Unitas'30 JO8-2 96883 0-0
C 03-11-2018 10:15 TSC JO8-2 DESK JO8-1 61486 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 Unitas'30 JO8-2 96886 0-0
C 03-11-2018 08:45 RFC JO8-1G TSV Gudok JO8-1 96887 0-0
C 03-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96888 0-0
C 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Sarto JO8-1 61694 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Dongen JO8-1 96885 0-0
C 27-10-2018 11:00 DESK JO8-1 RFC JO8-1G 62659 0-0
C 27-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Moerse Boys JO8-1 62379 0-0
C 27-10-2018 11:45 Sarto JO8-1 TSC JO8-2 96884 0-0
C 27-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 62239 0-0
C 27-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 JEKA JO8-3 62609 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 SEOLTO JO8-1 96910 0-0
C 20-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62385 0-0
C 20-10-2018 10:15 SEOLTO JO8-1 Dongen JO8-1 96909 0-0
C 13-10-2018 11:00 Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 96881 0-0
C 13-10-2018 11:25 TSC JO8-2 TSV Gudok JO8-1 61686 0-0
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Boeimeer JO8-1 60706 0-0
C 13-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62064 0-0
C 13-10-2018 11:15 Sarto JO8-1 JEKA JO8-3 61765 0-0
C 13-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 61499 0-0
C 13-10-2018 10:45 Sarto JO8-1 DESK JO8-1 96882 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 JEKA JO8-3 96880 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 SEOLTO JO8-1 96908 0-0
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Boeimeer JO8-1 96879 0-0
C 06-10-2018 12:30 Beek Vooruit JO8-1 TSV Gudok JO8-1 61608 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO8-1 Sarto JO8-1 63023 0-0
C 06-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 60773 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 Dongen JO8-1 61646 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO8-3 RFC JO8-1G 96878 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Sarto JO8-1 63244 0-0
C 06-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96877 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSC JO8-2 61770 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G Rood-Wit W JO8-1 60527 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G TSC JO8-2 96873 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96872 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 DESK JO8-1 96874 0-0
C 29-09-2018 10:30 Dongen JO8-1 JEKA JO8-3 96875 0-0
C 29-09-2018 09:35 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 TSV Gudok JO8-1 96876 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Unitas'30 JO8-2 61467 0-0
C 29-09-2018 09:30 Dongen JO8-1 Sarto JO8-1 61815 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 RFC JO8-1G 61425 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 Dongen JO8-1 61824 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Moerse Boys JO8-1 61369 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Boeimeer JO8-1 62373 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 SEOLTO JO8-1 96906 0-0
C 22-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 96871 0-0
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96868 0-0
C 22-09-2018 10:45 Sarto JO8-1 Dongen JO8-1 96870 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Boeimeer JO8-1 96869 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO8-1 3 3 0 0 9 33 8 25 0
2 Unitas'30 JO8-2 3 2 0 1 6 24 11 13 0
3 JEKA JO8-3 3 1 0 2 3 6 30 -24 0
4 The Gunners JO8-1 3 0 0 3 0 5 19 -14 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 4A2 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 4A1 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven