Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-1

Teamleden

Spelers
Yessin Ait bari        
Jenshenk Alderliesten        
Jesper Deckers        
Senn van Eldik        
Arjan Hashimi        
Bryan Pieterman        
Jayson Rennen        
Benjamin Tak        
 
Overige teamleden
Jurgen van Eldik Leider
Rini Neggers Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-1 MOC'17 JO8-1 Jip Liebregts (S) 148487 09:15
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148491 07:45
C 18-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-1 Roosendaal JO8-1 148492 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-1 MOC'17 JO8-1
C 04-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 Groen Wit JO8-1
C 04-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO8-1 Roosendaal JO8-1
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Moerse Boys JO8-1
C 11-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO8-1 MOC'17 JO8-1
C 18-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Groen Wit JO8-1
C 18-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-1 Roosendaal JO8-1
C 18-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 Pim van Polanen (S) 148484
C 06-04-2019 vervallen Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148480
C 30-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 148476
C 23-03-2019 vervallen Roosendaal JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148479
C 09-03-2019 vervallen MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148472
V 23-02-2019 09:45 Unitas'30 JO8-1 Sv Reeshof JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148469
C 09-02-2019 vervallen Unitas'30 JO8-1 Moerse Boys JO8-1 Sem van Bussel (S) 148467 8-1
V 02-02-2019 10:00 nnb Unitas'30 JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Unitas'30 JO8-1 Bavel JO8-1 Pim van Polanen (S) 62640 5-5
C 01-12-2018 vervallen RBC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 63288
C 24-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-1 Roosendaal JO8-1 Sem van Bussel (S) 62880
C 17-11-2018 vervallen TSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 62902
C 10-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-1 SC 't Zand JO8-1 Pim van Polanen (S) 60728
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-1 MOC'17 JO8-1 Tim de Laat (S) 61074
C 27-10-2018 vervallen JEKA JO8-1 Unitas'30 JO8-1 62120
V 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO8-1
V 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 10-5
C 06-10-2018 vervallen JEKA JO8-2 Unitas'30 JO8-1 62386
C 29-09-2018 vervallen The Gunners JO8-1 Unitas'30 JO8-1 62606
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1 Danish Kelef (S) 60931 11-4
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 W. (Werner) deBont 16827 4 - 12
B 08-09-2018 08:30 TSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 D. (Dennis) van deWal 16931 7 - 6
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-1 SEOLTO JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 15590 12 - 0
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO8-2 Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Roosendaal JO8-1 148485 0-0
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 148484 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Moerse Boys JO8-1 148483 0-0
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Groen Wit JO8-1 148481 0-0
C 06-04-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148480 0-0
C 06-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 MOC'17 JO8-1 148482 0-0
C 30-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 Roosendaal JO8-1 148474 0-0
C 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1 148476 0-0
C 23-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 148478 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148479 0-0
C 23-03-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 MOC'17 JO8-1 148477 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 148475 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 148471 0-0
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148472 0-0
C 23-02-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 148473 0-0
C 16-02-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 MOC'17 JO8-1 148470 0-0
C 16-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Groen Wit JO8-1 148468 0-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148469 0-0
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Moerse Boys JO8-1 148467 0-0
C 09-02-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 148466 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Roosendaal JO8-1 148465 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2018 18:30 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 16229 4-3
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 16827 4-12
B 15-09-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 TSC JO8-1 16915 4-9
B 08-09-2018 08:30 TSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 16931 7-6
B 01-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-1 16121 5-10
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-1 SEOLTO JO8-1 15590 12-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2019 09:00 TSC JO8-1 SC't Zand Jo8-1G 62883 0-0
C 15-12-2018 08:30 JEKA JO8-2 Groen Wit JO8-1 63063 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Bavel JO8-1 62640 0-0
C 08-12-2018 09:45 The Gunners JO8-1 Roosendaal JO8-1 62924 0-0
C 08-12-2018 08:30 Groen Wit JO8-1 JEKA JO8-1 62490 0-0
C 08-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-1 RBC JO8-1 62125 0-0
C 01-12-2018 08:45 SC 't Zand JO8-1 Groen Wit JO8-1 62323 0-0
C 01-12-2018 09:00 Roosendaal JO8-1 JEKA JO8-2 62238 0-0
C 01-12-2018 10:15 Bavel JO8-1 TSC JO8-1 61324 0-0
C 01-12-2018 09:00 RBC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 63288 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO8-1 The Gunners JO8-1 63069 0-0
C 24-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-1 Bavel JO8-1 60781 0-0
C 24-11-2018 09:30 JEKA JO8-2 SC 't Zand JO8-1 63263 0-0
C 24-11-2018 08:30 The Gunners JO8-1 Groen Wit JO8-1 60850 0-0
C 24-11-2018 09:00 RBC JO8-1 JEKA JO8-1 61292 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Roosendaal JO8-1 62880 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO8-1 MOC'17 JO8-1 61295 0-0
C 17-11-2018 08:45 SC 't Zand JO8-1 The Gunners JO8-1 60431 0-0
C 17-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-1 RBC JO8-1 62655 0-0
C 17-11-2018 10:15 TSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 62902 0-0
C 17-11-2018 10:00 Bavel JO8-1 JEKA JO8-2 62700 0-0
C 10-11-2018 09:00 The Gunners JO8-1 TSC JO8-1 62342 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO8-1 Bavel JO8-1 62388 0-0
C 10-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-1 Roosendaal JO8-1 60535 0-0
C 10-11-2018 12:15 Unitas'30 JO8-1 SC 't Zand JO8-1 60728 0-0
C 03-11-2018 11:30 TSC JO8-1 JEKA JO8-1 61679 0-0
C 03-11-2018 10:30 JEKA JO8-2 RBC JO8-1 61941 0-0
C 03-11-2018 09:00 The Gunners JO8-1 Bavel JO8-1 62800 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 MOC'17 JO8-1 61074 0-0
C 03-11-2018 08:30 Groen Wit JO8-1 Roosendaal JO8-1 62678 0-0
C 27-10-2018 11:00 Bavel JO8-1 Groen Wit JO8-1 60444 0-0
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO8-1 Unitas'30 JO8-1 62120 0-0
C 27-10-2018 09:00 RBC JO8-1 TSC JO8-1 62950 0-0
C 27-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-1 SC 't Zand JO8-1 62185 0-0
C 27-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-1 JEKA JO8-2 62687 0-0
C 20-10-2018 13:15 The Gunners JO8-1 MOC'17 JO8-1 63148 0-0
C 13-10-2018 11:25 TSC JO8-1 JEKA JO8-2 62964 0-0
C 13-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-1 Bavel JO8-1 62962 0-0
C 13-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-1 JEKA JO8-1 61530 0-0
C 13-10-2018 09:45 Groen Wit JO8-1 RBC JO8-1 63317 0-0
C 06-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-1 TSC JO8-1 63273 0-0
C 06-10-2018 09:30 JEKA JO8-1 Roosendaal JO8-1 61217 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO8-2 Unitas'30 JO8-1 62386 0-0
C 06-10-2018 09:00 RBC JO8-1 The Gunners JO8-1 60812 0-0
C 06-10-2018 10:15 Bavel JO8-1 SC 't Zand JO8-1 61944 0-0
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO8-1 JEKA JO8-2 62455 0-0
C 29-09-2018 09:15 Groen Wit JO8-1 TSC JO8-1 61729 0-0
C 29-09-2018 08:45 SC 't Zand JO8-1 MOC'17 JO8-1 61183 0-0
C 29-09-2018 08:30 The Gunners JO8-1 Unitas'30 JO8-1 62606 0-0
C 29-09-2018 10:00 Bavel JO8-1 RBC JO8-1 60640 0-0
C 22-09-2018 11:30 TSC JO8-1 Roosendaal JO8-1 61633 0-0
C 22-09-2018 09:00 RBC JO8-1 SC 't Zand JO8-1 62054 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1 60931 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-2 The Gunners JO8-1 61197 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-1 JEKA JO8-1 60786 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO8-1 3 3 0 0 9 26 15 11 0
2 Unitas'30 JO8-1 3 2 0 1 6 30 11 19 0
3 SEOLTO JO8-1 3 1 0 2 3 8 24 -16 0
4 Rood-Wit W JO8-1 3 0 0 3 0 12 26 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 4A1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 4A1 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven