Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 JO13-8

Teamleden

Spelers
Montana van Gorkum Keeper      
 
Overige teamleden
John Frauenfelder Trainer
John van Oorschot Trainer/Coach
Maurice van Peer Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 11-05-2019 vervallen Baronie JO13-9 Unitas'30 JO13-8 119491 00:10
C 18-05-2019 vervallen TSC JO13-4 Unitas'30 JO13-8 116727 00:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO13-8 Unitas'30 JO13-8 D. (Dirk) van Son 117251 2 - 2
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 K.F.W. (Kevin) Witteveen 116806 0 - 5
C 16-02-2019 11:45 Unitas'30 JO13-8 Boeimeer JO13-3 M. (Martijn) Verhoeven 118955 0 - 6
C 09-02-2019 10:15 RFC JO13-3 Unitas'30 JO13-8 J.L.C. (Joep) van Andel 119146 2 - 2
V 02-02-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-8
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 JO13-8 WDS'19 JO13-2 K. (Kayleigh) Klok 44126 3 - 0
C 01-12-2018 12:00 Dongen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 G. (Gertjan) Leeggangers 44935 2 - 3
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 K. (Kayleigh) Klok 45096 1 - 4
C 17-11-2018 11:30 Neerlandia\'31 JO13-1 Unitas'30 JO13-8 R.H.J. (Robin) vanLiempd 44744 12 - 0
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 JEKA JO13-9 R. (Robin) Sprenkels… (+1) 46001 2 - 2
C 03-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-8 J.W. (Jimmy) Klaassen 46048 3 - 3
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-8 Rijen JO13-3 M. (Martijn) Verhoeven 43800 2 - 6
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-8 G. (Gilberto) Nanne 46037 2 - 3
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO13-8 TSC JO13-4 J. (John) Frauenfelder 44046 0 - 9
C 29-09-2018 10:15 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 Afgeschermd 45902 7 - 0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 M. (Martijn) Verhoeven 46595 1 - 5
B 15-09-2018 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 JVDH (Joost) van derHave 7068 5 - 1
B 08-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Unitas'30 JO13-8 J. (Johan) Voesenek 7878 7 - 1
B 01-09-2018 12:15 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 K. (Kayleigh) Klok 7543 1 - 2
V 25-08-2018 13:00 Unitas'30 JO13-8 Unitas'30 JO13-9 Leider / Ouder (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 7068 5-1
B 15-09-2018 08:30 Baronie JO13-8 VVR JO13-2 7521 2-2
B 08-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Unitas'30 JO13-8 7878 7-1
B 08-09-2018 11:30 Baronie JO13-8 DSE JO13-3 7092 1-2
B 01-09-2018 09:00 DSE JO13-3 VVR JO13-2 7294 5-1
B 01-09-2018 12:15 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 7543 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Neerlandia'31 JO13-1 WDS'19 JO13-2 46760 9-0
C 15-12-2018 09:00 DSE JO13-3 Baronie JO13-8 45796 1-0
C 08-12-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Baronie JO13-8 43878 2-1
C 08-12-2018 08:30 TSC JO13-4 DSE JO13-3 44959 0-0
C 08-12-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 JEKA JO13-9 45645 4-5
C 08-12-2018 10:00 Rijen JO13-3 Dongen JO13-5 45100 2-0
C 08-12-2018 10:00 Gilze JO13-3 Bavel JO13-3 44102 2-2
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 JO13-8 WDS'19 JO13-2 44126 3-0
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO13-8 Boeimeer JO13-4 46640 3-0
C 01-12-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Gilze JO13-3 46313 0-14
C 01-12-2018 09:00 DSE JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 46720 1-7
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO13-9 Rijen JO13-3 44353 4-1
C 01-12-2018 12:00 Bavel JO13-3 TSC JO13-4 43648 1-2
C 01-12-2018 12:00 Dongen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 44935 2-3
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Baronie JO13-8 45223 0-8
C 24-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Dongen JO13-5 43849 2-2
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Neerlandia'31 JO13-1 45625 5-9
C 24-11-2018 10:00 Gilze JO13-3 JEKA JO13-9 44233 2-3
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 45096 1-4
C 24-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 DSE JO13-3 46116 0-4
C 17-11-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Unitas'30 JO13-8 44744 12-0
C 17-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Gilze JO13-3 45183 1-2
C 17-11-2018 09:00 DSE JO13-3 Boeimeer JO13-4 44467 7-0
C 17-11-2018 09:00 JEKA JO13-9 WDS'19 JO13-2 43949 12-0
C 17-11-2018 12:30 Dongen JO13-5 Baronie JO13-8 44262 1-8
C 17-11-2018 11:45 Bavel JO13-3 Rijen JO13-3 44408 7-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO13-8 Bavel JO13-3 45740 3-1
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 TSC JO13-4 45877 5-5
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Dongen JO13-5 44842 1-3
C 10-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 46790 1-7
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 JEKA JO13-9 46001 2-2
C 10-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 DSE JO13-3 45622 4-1
C 03-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-8 46048 3-3
C 03-11-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 JEKA JO13-9 44773 0-2
C 03-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 WDS'19 JO13-2 45687 3-1
C 03-11-2018 09:00 DSE JO13-3 Dongen JO13-5 46756 4-1
C 03-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Baronie JO13-8 45527 2-1
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Bavel JO13-3 46409 2-7
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 TSC JO13-4 45547 0-0
C 27-10-2018 11:15 Bavel JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 45955 1-1
C 27-10-2018 09:00 JEKA JO13-9 DSE JO13-3 46642 1-2
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-8 Rijen JO13-3 43800 2-6
C 27-10-2018 12:00 Dongen JO13-5 Boeimeer JO13-4 44827 7-1
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO13-8 Gilze JO13-3 44029 4-2
C 13-10-2018 08:30 TSC JO13-4 Rijen JO13-3 44187 9-2
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-8 46037 2-3
C 13-10-2018 09:00 JEKA JO13-9 Bavel JO13-3 45225 7-1
C 13-10-2018 11:45 Gilze JO13-3 Dongen JO13-5 46705 3-3
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Boeimeer JO13-4 45715 2-6
C 06-10-2018 10:00 Rijen JO13-3 Gilze JO13-3 43676 2-3
C 06-10-2018 11:15 Bavel JO13-3 DSE JO13-3 44120 4-1
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO13-8 TSC JO13-4 44046 0-9
C 06-10-2018 12:00 Dongen JO13-5 Neerlandia'31 JO13-1 44724 2-2
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-8 JEKA JO13-9 46351 1-1
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-8 Rijen JO13-3 45323 3-0
C 29-09-2018 09:00 JEKA JO13-9 Dongen JO13-5 43889 5-2
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Gilze JO13-3 45311 4-2
C 29-09-2018 10:15 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 45902 7-0
C 29-09-2018 11:15 Bavel JO13-3 WDS'19 JO13-2 44647 7-0
C 29-09-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 TSC JO13-4 45272 2-1
C 22-09-2018 10:00 TSC JO13-4 JEKA JO13-9 44996 1-4
C 22-09-2018 11:45 Gilze JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 45828 1-5
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 46595 1-5
C 22-09-2018 10:00 Rijen JO13-3 Boeimeer JO13-4 46848 5-3
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 DSE JO13-3 44910 0-10
C 22-09-2018 11:30 Dongen JO13-5 Bavel JO13-3 44236 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 RFC JO13-3 JEKA JO13-8 117958 0-0
C 13-04-2019 10:00 Boeimeer JO13-3 WDS'19 JO13-2 119583 0-0
C 13-04-2019 09:00 DSE JO13-3 RFC JO13-3 116721 0-0
C 13-04-2019 08:30 Baronie JO13-9 Terheijden JO13-2 116949 0-0
C 13-04-2019 08:30 JEKA JO13-8 Advendo JO13-1G 118170 0-0
C 13-04-2019 08:30 The Gunners JO13-1 Unitas'30 JO13-8 117607 0-0
C 13-04-2019 11:15 Bavel JO13-3 TSC JO13-4 119443 0-0
C 10-04-2019 18:30 TSC JO13-4 Advendo JO13-1G 119239 0-0
C 06-04-2019 08:30 TSC JO13-4 Baronie JO13-9 119188 0-0
C 06-04-2019 09:30 Terheijden JO13-2 The Gunners JO13-1 119115 0-0
C 06-04-2019 10:15 RFC JO13-3 Boeimeer JO13-3 118151 0-0
C 06-04-2019 13:00 Unitas'30 JO13-8 DSE JO13-3 116892 0-0
C 06-04-2019 08:30 WDS'19 JO13-2 JEKA JO13-8 116738 0-0
C 06-04-2019 12:30 Advendo JO13-1G Bavel JO13-3 116896 0-0
C 30-03-2019 10:15 WDS'19 JO13-2 Unitas'30 JO13-8 118129 0-0
C 30-03-2019 10:30 The Gunners JO13-1 Baronie JO13-9 119089 0-0
C 30-03-2019 09:00 JEKA JO13-8 TSC JO13-4 117354 0-0
C 23-03-2019 11:15 Bavel JO13-3 Terheijden JO13-2 119209 6-1
C 23-03-2019 10:15 DSE JO13-3 TSC JO13-4 118008 3-3
C 23-03-2019 10:00 Boeimeer JO13-3 Baronie JO13-9 116986 7-1
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO13-8 Unitas'30 JO13-8 117251 2-2
C 23-03-2019 08:30 The Gunners JO13-1 Advendo JO13-1G 116850 0-3
C 23-03-2019 08:30 WDS'19 JO13-2 RFC JO13-3 119572 3-2
C 16-03-2019 10:10 Baronie JO13-9 DSE JO13-3 117258 1-6
C 16-03-2019 12:00 Terheijden JO13-2 WDS'19 JO13-2 117382 7-0
C 16-03-2019 08:30 Boeimeer JO13-3 The Gunners JO13-1 116536 4-2
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 116806 0-5
C 09-03-2019 09:00 DSE JO13-3 Terheijden JO13-2 117600 2-1
C 09-03-2019 11:15 Bavel JO13-3 Boeimeer JO13-3 118547 4-0
C 09-03-2019 12:30 Advendo JO13-1G RFC JO13-3 117232 9-2
C 23-02-2019 09:00 JEKA JO13-8 Baronie JO13-9 117760 1-3
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-3 Terheijden JO13-2 118636 7-1
C 23-02-2019 13:00 Bavel JO13-3 The Gunners JO13-1 118001 4-1
C 23-02-2019 13:30 WDS'19 JO13-2 TSC JO13-4 118368 0-8
C 16-02-2019 08:30 The Gunners JO13-1 DSE JO13-3 117915 3-1
C 16-02-2019 10:00 Terheijden JO13-2 JEKA JO13-8 116788 11-0
C 16-02-2019 08:30 TSC JO13-4 RFC JO13-3 117198 1-0
C 16-02-2019 08:30 Baronie JO13-9 Bavel JO13-3 117879 0-3
C 16-02-2019 12:30 Advendo JO13-1G WDS'19 JO13-2 118181 8-1
C 16-02-2019 11:45 Unitas'30 JO13-8 Boeimeer JO13-3 118955 0-6
C 09-02-2019 10:15 RFC JO13-3 Unitas'30 JO13-8 119146 2-2
C 09-02-2019 09:00 DSE JO13-3 Advendo JO13-1G 118812 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO13-3 3 3 0 0 9 12 3 9 0
2 VVR JO13-2 3 1 1 1 4 10 8 2 0
3 Baronie JO13-8 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Unitas'30 JO13-8 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO13-1 11 8 2 1 26 56 15 41 0
2 JEKA JO13-9 11 8 2 1 26 46 16 30 0
3 Baronie JO13-8 11 7 1 3 22 37 11 26 0
4 DSE JO13-3 10 7 0 3 21 38 17 21 0
5 Bavel JO13-3 11 6 2 3 20 38 19 19 0
6 Gilze JO13-3 11 4 3 4 15 38 28 10 0
7 TSC JO13-4 9 4 2 3 14 32 19 13 0
8 Rijen JO13-3 11 4 0 7 12 22 43 -21 0
9 Unitas'30 JO13-8 11 3 2 6 11 18 52 -34 0
10 Dongen JO13-5 11 2 3 6 9 23 34 -11 0
11 Boeimeer JO13-4 11 2 1 8 7 32 55 -23 0
12 WDS'19 JO13-2 10 0 0 10 0 4 75 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO13-3 5 5 0 0 15 22 2 20 0
2 Boeimeer JO13-3 5 4 0 1 12 24 8 16 0
3 DSE JO13-3 5 3 1 1 10 17 12 5 0
4 Advendo JO13-1G 4 3 0 1 9 24 8 16 0
5 TSC JO13-4 3 2 1 0 7 12 3 9 0
6 Terheijden JO13-2 5 2 0 3 6 21 15 6 0
7 The Gunners JO13-1 4 1 0 3 3 6 12 -6 0
8 Baronie JO13-9 4 1 0 3 3 5 17 -12 0
9 WDS'19 JO13-2 4 1 0 3 3 4 25 -21 0
10 Unitas'30 JO13-8 4 0 2 2 2 4 15 -11 0
11 JEKA JO13-8 3 0 1 2 1 3 16 -13 0
12 RFC JO13-3 4 0 1 3 1 6 15 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 18:00 - 19:00 3 B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven