Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 JO13-8

Teamleden

Spelers
Montana van Gorkum Keeper      
Jens Blom        
Jeroen Boot        
Rik van Dijk        
Josh Frauenfelder        
Yassin Gaanoun        
Tijs Kolmschot        
Sem Kriesels        
Jens Lucas        
Tristan Luisterburg        
Michel Maas        
Cas van Oorschot        
Julian van Peer        
Kevin Verstrepen        
 
Overige teamleden
John Frauenfelder Trainer
John van Oorschot Trainer/Coach
Maurice van Peer Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 7068 5-1
B 15-09-2018 08:30 Baronie JO13-8 VVR JO13-2 7521 2-2
B 08-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Unitas'30 JO13-8 7878 7-1
B 08-09-2018 11:30 Baronie JO13-8 DSE JO13-3 7092 1-2
B 01-09-2018 09:00 DSE JO13-3 VVR JO13-2 7294 5-1
B 01-09-2018 12:15 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 7543 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Neerlandia'31 JO13-1 WDS'19 JO13-2 46760 9-0
C 15-12-2018 09:00 DSE JO13-3 Baronie JO13-8 45796 1-0
C 08-12-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Baronie JO13-8 43878 2-1
C 08-12-2018 08:30 TSC JO13-4 DSE JO13-3 44959 0-0
C 08-12-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 JEKA JO13-9 45645 4-5
C 08-12-2018 10:00 Rijen JO13-3 Dongen JO13-5 45100 2-0
C 08-12-2018 10:00 Gilze JO13-3 Bavel JO13-3 44102 2-2
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 JO13-8 WDS'19 JO13-2 44126 3-0
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO13-8 Boeimeer JO13-4 46640 3-0
C 01-12-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Gilze JO13-3 46313 0-14
C 01-12-2018 09:00 DSE JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 46720 1-7
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO13-9 Rijen JO13-3 44353 4-1
C 01-12-2018 12:00 Bavel JO13-3 TSC JO13-4 43648 1-2
C 01-12-2018 12:00 Dongen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 44935 2-3
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Baronie JO13-8 45223 0-8
C 24-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Dongen JO13-5 43849 2-2
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Neerlandia'31 JO13-1 45625 5-9
C 24-11-2018 10:00 Gilze JO13-3 JEKA JO13-9 44233 2-3
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 45096 1-4
C 24-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 DSE JO13-3 46116 0-4
C 17-11-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Unitas'30 JO13-8 44744 12-0
C 17-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Gilze JO13-3 45183 1-2
C 17-11-2018 09:00 DSE JO13-3 Boeimeer JO13-4 44467 7-0
C 17-11-2018 09:00 JEKA JO13-9 WDS'19 JO13-2 43949 12-0
C 17-11-2018 12:30 Dongen JO13-5 Baronie JO13-8 44262 1-8
C 17-11-2018 11:45 Bavel JO13-3 Rijen JO13-3 44408 7-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO13-8 Bavel JO13-3 45740 3-1
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 TSC JO13-4 45877 5-5
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Dongen JO13-5 44842 1-3
C 10-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 46790 1-7
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 JEKA JO13-9 46001 2-2
C 10-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 DSE JO13-3 45622 4-1
C 03-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-8 46048 3-3
C 03-11-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 JEKA JO13-9 44773 0-2
C 03-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 WDS'19 JO13-2 45687 3-1
C 03-11-2018 09:00 DSE JO13-3 Dongen JO13-5 46756 4-1
C 03-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Baronie JO13-8 45527 2-1
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Bavel JO13-3 46409 2-7
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 TSC JO13-4 45547 0-0
C 27-10-2018 11:15 Bavel JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 45955 1-1
C 27-10-2018 09:00 JEKA JO13-9 DSE JO13-3 46642 1-2
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-8 Rijen JO13-3 43800 2-6
C 27-10-2018 12:00 Dongen JO13-5 Boeimeer JO13-4 44827 7-1
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO13-8 Gilze JO13-3 44029 4-2
C 13-10-2018 08:30 TSC JO13-4 Rijen JO13-3 44187 9-2
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-8 46037 2-3
C 13-10-2018 09:00 JEKA JO13-9 Bavel JO13-3 45225 7-1
C 13-10-2018 11:45 Gilze JO13-3 Dongen JO13-5 46705 3-3
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Boeimeer JO13-4 45715 2-6
C 06-10-2018 10:00 Rijen JO13-3 Gilze JO13-3 43676 2-3
C 06-10-2018 11:15 Bavel JO13-3 DSE JO13-3 44120 4-1
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO13-8 TSC JO13-4 44046 0-9
C 06-10-2018 12:00 Dongen JO13-5 Neerlandia'31 JO13-1 44724 2-2
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-8 JEKA JO13-9 46351 1-1
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-8 Rijen JO13-3 45323 3-0
C 29-09-2018 09:00 JEKA JO13-9 Dongen JO13-5 43889 5-2
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Gilze JO13-3 45311 4-2
C 29-09-2018 10:15 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 45902 7-0
C 29-09-2018 11:15 Bavel JO13-3 WDS'19 JO13-2 44647 7-0
C 29-09-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 TSC JO13-4 45272 2-1
C 22-09-2018 10:00 TSC JO13-4 JEKA JO13-9 44996 1-4
C 22-09-2018 11:45 Gilze JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 45828 1-5
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 46595 1-5
C 22-09-2018 10:00 Rijen JO13-3 Boeimeer JO13-4 46848 5-3
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 DSE JO13-3 44910 0-10
C 22-09-2018 11:30 Dongen JO13-5 Bavel JO13-3 44236 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO13-3 3 3 0 0 9 12 3 9 0
2 VVR JO13-2 3 1 1 1 4 10 8 2 0
3 Baronie JO13-8 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Unitas'30 JO13-8 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO13-1 11 8 2 1 26 56 15 41 0
2 JEKA JO13-9 11 8 2 1 26 46 16 30 0
3 Baronie JO13-8 11 7 1 3 22 37 11 26 0
4 DSE JO13-3 10 7 0 3 21 38 17 21 0
5 Bavel JO13-3 11 6 2 3 20 38 19 19 0
6 Gilze JO13-3 11 4 3 4 15 38 28 10 0
7 TSC JO13-4 9 4 2 3 14 32 19 13 0
8 Rijen JO13-3 11 4 0 7 12 22 43 -21 0
9 Unitas'30 JO13-8 11 3 2 6 11 18 52 -34 0
10 Dongen JO13-5 11 2 3 6 9 23 34 -11 0
11 Boeimeer JO13-4 11 2 1 8 7 32 55 -23 0
12 WDS'19 JO13-2 10 0 0 10 0 4 75 -71 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 4 A 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 3 B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven