Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 JO13-7

Teamleden

Spelers
Jason Lauwerijssen Keeper      
Yousef Abdolaziz        
Walid Benkassi        
Lars Blumers        
Cas van Dun        
Robin Hebing        
Zakaria Idlaafou        
Tijn Jooren        
Owen Kock        
Niels van der Linden        
Asjot Margarjan        
Dennis Rockx        
Jayden Wesselman        
 
Overige teamleden
Robert Hebing Leider
Richard Lauwerijssen Leider
Evert van der Linden Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 10:45 Unitas'30 JO13-6 Unitas'30 JO13-7 10:15
V 02-02-2019 11:15 Sc 't Zand JO13-5 Unitas'30 JO13-7 10:10

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Halsteren JO13-4 VVC'68 JO13-1 7635 4-2
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-7 JEKA JO13-12 21907 0-8
B 08-09-2018 10:15 Halsteren JO13-4 Unitas'30 JO13-7 7739 6-0
B 08-09-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 DOSKO JO13-1 7169 0-0
B 08-09-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 JEKA JO13-12 21906 5-3
B 01-09-2018 10:30 DOSKO JO13-1 Halsteren JO13-4 7029 0-0
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-7 VVC'68 JO13-1 7882 0-5
B 01-09-2018 10:00 JEKA JO13-12 Halsteren JO13-4 21905 6-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:45 RFC JO13-4 Unitas'30 JO13-7 44735 0-8
C 15-12-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G Madese Boys JO13-3 46205 8-0
C 15-12-2018 08:30 Boeimeer JO13-3 Baronie JO13-7 46629 4-1
C 08-12-2018 11:30 Right'Oh JO13-1G TSC JO13-3 45950 3-3
C 08-12-2018 08:45 RFC JO13-4 Terheijden JO13-2 44704 1-9
C 08-12-2018 09:45 SCO JO13-3 Unitas'30 JO13-7 45646 5-3
C 08-12-2018 10:45 Oosterhout JO13-2 OVV'67 JO13-1G 45427 1-6
C 08-12-2018 11:00 Waspik JO13-2 Madese Boys JO13-3 46755 0-0
C 01-12-2018 09:30 Terheijden JO13-2 Boeimeer JO13-3 46821 5-2
C 01-12-2018 08:30 TSC JO13-3 Oosterhout JO13-2 45772 4-1
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO13-7 Waspik JO13-2 45994 4-1
C 01-12-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 SCO JO13-3 44796 1-2
C 01-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-7 Right'Oh JO13-1G 45158 1-9
C 01-12-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G RFC JO13-4 44105 8-0
C 24-11-2018 10:45 Oosterhout JO13-2 Right'Oh JO13-1G 46369 0-2
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 Madese Boys JO13-3 45843 4-0
C 24-11-2018 11:00 Waspik JO13-2 OVV'67 JO13-1G 45837 1-2
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO13-7 TSC JO13-3 46584 2-8
C 24-11-2018 12:45 SCO JO13-3 Terheijden JO13-2 44763 0-6
C 17-11-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 RFC JO13-4 46329 1-4
C 17-11-2018 09:30 Terheijden JO13-2 TSC JO13-3 46711 0-10
C 17-11-2018 09:45 SCO JO13-3 Waspik JO13-2 45296 3-6
C 17-11-2018 11:30 Right'Oh JO13-1G Boeimeer JO13-3 44941 4-1
C 17-11-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G Baronie JO13-7 46069 0-5
C 17-11-2018 13:15 Unitas'30 JO13-7 Oosterhout JO13-2 45199 0-6
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO13-7 Terheijden JO13-2 46413 0-2
C 10-11-2018 08:30 TSC JO13-3 Madese Boys JO13-3 44952 11-0
C 10-11-2018 08:45 RFC JO13-4 Right'Oh JO13-1G 44966 2-13
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 OVV'67 JO13-1G 45899 1-8
C 10-11-2018 10:45 Oosterhout JO13-2 SCO JO13-3 45585 2-2
C 10-11-2018 11:00 Waspik JO13-2 Unitas'30 JO13-7 43708 4-0
C 03-11-2018 11:30 Unitas'30 JO13-7 Terheijden JO13-2 44695 3-2
C 03-11-2018 11:30 Right'Oh JO13-1G OVV'67 JO13-1G 44683 3-2
C 03-11-2018 11:00 SCO JO13-3 TSC JO13-3 44969 1-17
C 03-11-2018 11:00 Waspik JO13-2 Boeimeer JO13-3 44088 2-4
C 03-11-2018 10:45 Oosterhout JO13-2 Madese Boys JO13-3 44215 3-0
C 03-11-2018 08:45 RFC JO13-4 Baronie JO13-7 46140 1-14
C 27-10-2018 08:30 TSC JO13-3 Waspik JO13-2 44098 6-1
C 27-10-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 Right'Oh JO13-1G 44553 1-10
C 27-10-2018 10:00 Terheijden JO13-2 Oosterhout JO13-2 44926 4-1
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 RFC JO13-4 46337 10-0
C 27-10-2018 10:00 Baronie JO13-7 SCO JO13-3 43905 7-0
C 27-10-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G Unitas'30 JO13-7 45010 13-0
C 24-10-2018 18:45 SCO JO13-3 RFC JO13-4 45291 2-2
C 13-10-2018 10:45 Oosterhout JO13-2 Boeimeer JO13-3 43667 0-4
C 13-10-2018 11:30 Right'Oh JO13-1G Baronie JO13-7 43770 2-3
C 13-10-2018 13:15 Unitas'30 JO13-7 TSC JO13-3 46122 0-20
C 13-10-2018 12:15 Waspik JO13-2 Terheijden JO13-2 45162 2-5
C 06-10-2018 08:45 TSC JO13-3 OVV'67 JO13-1G 44888 5-7
C 06-10-2018 08:45 RFC JO13-4 Waspik JO13-2 46754 0-12
C 06-10-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 Unitas'30 JO13-7 45150 3-8
C 06-10-2018 09:30 Terheijden JO13-2 Right'Oh JO13-1G 44778 3-3
C 06-10-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 SCO JO13-3 44927 10-0
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-7 Oosterhout JO13-2 43747 2-1
C 29-09-2018 11:30 Right'Oh JO13-1G SCO JO13-3 43738 14-1
C 29-09-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 Baronie JO13-7 43828 1-8
C 29-09-2018 08:30 TSC JO13-3 RFC JO13-4 44323 15-0
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-7 Boeimeer JO13-3 44247 0-6
C 29-09-2018 10:45 Oosterhout JO13-2 Waspik JO13-2 46567 0-7
C 29-09-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G Terheijden JO13-2 44295 14-0
C 22-09-2018 08:45 RFC JO13-4 Oosterhout JO13-2 44011 0-4
C 22-09-2018 11:00 Waspik JO13-2 Right'Oh JO13-1G 44950 3-2
C 22-09-2018 09:55 Baronie JO13-7 Unitas'30 JO13-7 43948 4-0
C 22-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 TSC JO13-3 45165 2-5
C 22-09-2018 09:30 Terheijden JO13-2 Madese Boys JO13-3 44456 4-0
C 22-09-2018 11:00 SCO JO13-3 OVV'67 JO13-1G 44609 1-13

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO13-12 3 2 0 1 6 17 8 9 0
2 Halsteren JO13-4 3 2 0 1 6 13 8 5 0
3 VVC'68 JO13-1 3 2 0 1 6 12 7 5 0
4 Unitas'30 JO13-7 3 0 0 3 0 0 19 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO13-3 11 9 1 1 28 104 17 87 0
2 OVV'67 JO13-1G 11 9 0 2 27 81 17 64 0
3 Baronie JO13-7 11 8 0 3 24 50 20 30 0
4 Right'Oh JO13-1G 11 7 2 2 23 65 20 45 0
5 Terheijden JO13-2 11 7 1 3 22 40 36 4 0
6 Boeimeer JO13-3 11 7 0 4 21 48 25 23 0
7 Waspik JO13-2 10 5 0 5 15 39 26 13 0
8 Oosterhout JO13-2 11 3 1 7 10 19 31 -12 0
9 Unitas'30 JO13-7 11 3 0 8 9 23 72 -49 0
10 SCO JO13-3 11 2 2 7 8 17 81 -64 0
11 RFC JO13-4 11 1 1 9 4 10 96 -86 0
12 Madese Boys JO13-3 10 0 0 10 0 7 62 -55 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 1 A 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-03-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:30 - 19:30 1 B 11 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4A1 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven