0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Jens Blom | |||||||
Milan Buijnsters | |||||||
Martijn van Buul | |||||||
Lars Frijters | |||||||
Ubayd Hassan | |||||||
Ralph Kersten | |||||||
Tristan Luisterburg | |||||||
Timo van Meer | |||||||
Julian van Peer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robert Scholtes | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 10:00 | Alliance JO13-2 | SPS JO13-1G | 118018 | 2-2 | ||
C | 25-05-2019 11:15 | Virtus JO13-2 | VVC'68 JO13-1 | 117913 | 5-2 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | SC Kruisland JO13-1 | Halsteren JO13-5 | 117336 | 17-1 | ||
C | 25-05-2019 09:45 | MOC'17 JO13-4 | Alliance JO13-2 | 117531 | 2-3 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Vivoo JO13-1 | SPS JO13-1G | 117096 | 0-14 | ||
C | 25-05-2019 11:45 | Roosendaal JO13-4 | Unitas'30 JO13-6 | 117966 | 2-3 | ||
C | 20-05-2019 18:30 | Halsteren JO13-5 | Roosendaal JO13-4 | 116749 | 1-10 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | Alliance JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 119475 | 6-5 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | SC Gastel JO13-2 | MOC'17 JO13-4 | 119570 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | VVC'68 JO13-1 | Vivoo JO13-1 | 118685 | 9-0 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | SPS JO13-1G | Virtus JO13-2 | 117860 | 0-7 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Vivoo JO13-1 | SC Gastel JO13-2 | 118740 | 0-14 | ||
C | 11-05-2019 09:45 | MOC'17 JO13-4 | Unitas'30 JO13-6 | 119518 | 4-3 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | Virtus JO13-2 | Alliance JO13-2 | 118623 | 6-1 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | VVC'68 JO13-1 | Halsteren JO13-5 | 119124 | 6-2 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | Roosendaal JO13-4 | SPS JO13-1G | 117406 | 1-2 | ||
C | 06-05-2019 19:00 | Alliance JO13-2 | Roosendaal JO13-4 | 117359 | 4-0 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | SPS JO13-1G | VVC'68 JO13-1 | 119214 | 6-1 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Halsteren JO13-5 | Virtus JO13-2 | 116546 | 3-7 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | SC Gastel JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 118126 | 4-1 | ||
C | 04-05-2019 11:45 | Unitas'30 JO13-6 | Vivoo JO13-1 | 119261 | 8-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Vivoo JO13-1 | Halsteren JO13-5 | 116750 | 3-6 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | MOC'17 JO13-4 | 117286 | 7-2 | ||
C | 13-04-2019 10:45 | SPS JO13-1G | SC Gastel JO13-2 | 119272 | 2-3 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | VVC'68 JO13-1 | Alliance JO13-2 | 117295 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 11:15 | Virtus JO13-2 | Unitas'30 JO13-6 | 118961 | 10-1 | ||
C | 10-04-2019 19:00 | Unitas'30 JO13-6 | SC Gastel JO13-2 | 117269 | 0-2 | ||
C | 06-04-2019 12:35 | Unitas'30 JO13-6 | SC Kruisland JO13-1 | 116779 | 0-1 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | Vivoo JO13-1 | 119337 | 3-0 | ||
C | 06-04-2019 09:45 | MOC'17 JO13-4 | Roosendaal JO13-4 | 116898 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Halsteren JO13-5 | SPS JO13-1G | 119349 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Virtus JO13-2 | 117260 | 0-1 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | SC Kruisland JO13-1 | Virtus JO13-2 | 117012 | 1-4 | ||
C | 30-03-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-6 | Alliance JO13-2 | 118848 | 1-1 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Vivoo JO13-1 | Roosendaal JO13-4 | 118179 | 2-1 | ||
C | 30-03-2019 09:45 | MOC'17 JO13-4 | Halsteren JO13-5 | 117121 | 15-1 | ||
C | 27-03-2019 19:00 | SC Kruisland JO13-1 | VVC'68 JO13-1 | 117387 | 6-0 | ||
C | 23-03-2019 13:15 | Roosendaal JO13-4 | SC Gastel JO13-2 | 117784 | 1-5 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Vivoo JO13-1 | SC Kruisland JO13-1 | 118837 | 0-11 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Halsteren JO13-5 | Alliance JO13-2 | 117315 | 0-11 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | VVC'68 JO13-1 | Unitas'30 JO13-6 | 118514 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | Virtus JO13-2 | MOC'17 JO13-4 | 119328 | 10-2 | ||
C | 13-03-2019 18:45 | Roosendaal JO13-4 | SC Kruisland JO13-1 | 117256 | 1-5 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Alliance JO13-2 | 116742 | 2-0 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Halsteren JO13-5 | Lepelstraatse Boys JO13-1 | 117363 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | VVC'68 JO13-1 | MOC'17 JO13-4 | 118203 | 2-4 | ||
C | 23-02-2019 11:15 | Virtus JO13-2 | Vivoo JO13-1 | 116729 | 4-0 | ||
C | 23-02-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | Lepelstraatse Boys JO13-1 | 118759 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 10:30 | SPS JO13-1G | Unitas'30 JO13-6 | 119413 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | Lepelstraatse Boys JO13-1 | Vivoo JO13-1 | 119075 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Halsteren JO13-5 | 117751 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | Roosendaal JO13-4 | VVC'68 JO13-1 | 116702 | 3-1 | ||
C | 16-02-2019 09:45 | MOC'17 JO13-4 | SPS JO13-1G | 119595 | 4-5 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | Virtus JO13-2 | Roosendaal JO13-4 | 117233 | 7-0 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Halsteren JO13-5 | Unitas'30 JO13-6 | 116939 | 1-2 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Vivoo JO13-1 | MOC'17 JO13-4 | 117828 | 1-14 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | SPS JO13-1G | SC Kruisland JO13-1 | 117464 | 0-5 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | VVC'68 JO13-1 | SC Gastel JO13-2 | 117746 | 0-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:15 | Terheijden JO13-2 | Boeimeer JO13-3 | 7626 | 2-11 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | Unitas'30 JO13-6 | 7716 | 6-1 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Terheijden JO13-2 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 7000 | 1-3 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Boeimeer JO13-3 | Unitas'30 JO13-6 | 6946 | 8-0 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-6 | Terheijden JO13-2 | 7477 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 11:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | Boeimeer JO13-3 | 7729 | 6-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-01-2019 12:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 44115 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 10:00 | Virtus JO13-3 | De Fendert JO13-2 | 43893 | 3-3 | ||
C | 15-12-2018 10:15 | Halsteren JO13-4 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 46253 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | DSE JO13-2 | Seolto JO13-2G | 44389 | 7-0 | ||
C | 08-12-2018 11:45 | Halsteren JO13-4 | Unitas'30 JO13-6 | 44403 | 6-0 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | JEKA JO13-13 | SC Gastel JO13-2 | 45154 | 1-8 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | JEKA JO13-12 | DIOZ JO13-1 | 45938 | 5-1 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Seolto JO13-2G | Halsteren JO13-4 | 44920 | 2-7 | ||
C | 01-12-2018 10:45 | De Fendert JO13-2 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 45194 | 0-6 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | DIOZ JO13-1 | JEKA JO13-13 | 46035 | 13-0 | ||
C | 01-12-2018 12:25 | Unitas'30 JO13-6 | Virtus JO13-3 | 44668 | 3-4 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | JEKA JO13-12 | 43679 | 6-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | SC Gastel JO13-2 | DSE JO13-2 | 46376 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | JEKA JO13-12 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 44073 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Virtus JO13-3 | SC Gastel JO13-2 | 44217 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | DSE JO13-2 | Unitas'30 JO13-6 | 44623 | 6-1 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Seolto JO13-2G | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 45718 | 0-4 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Halsteren JO13-4 | DIOZ JO13-1 | 46045 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | JEKA JO13-13 | De Fendert JO13-2 | 44340 | 7-2 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO13-6 | JEKA JO13-13 | 45144 | 0-4 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | SC Gastel JO13-2 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 45810 | 1-3 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Virtus JO13-3 | Halsteren JO13-4 | 44550 | 1-5 | ||
C | 17-11-2018 10:45 | De Fendert JO13-2 | JEKA JO13-12 | 45550 | 0-8 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | DSE JO13-2 | 45249 | 3-0 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | DIOZ JO13-1 | Seolto JO13-2G | 43797 | 8-3 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Seolto JO13-2G | SC Gastel JO13-2 | 44347 | 0-6 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | JEKA JO13-12 | Virtus JO13-3 | 45077 | 7-0 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | DSE JO13-2 | DIOZ JO13-1 | 45546 | 3-5 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | JEKA JO13-13 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 45416 | 0-7 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | Unitas'30 JO13-6 | 44188 | 8-0 | ||
C | 10-11-2018 11:45 | Halsteren JO13-4 | De Fendert JO13-2 | 43995 | 8-1 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | DIOZ JO13-1 | 44712 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 10:45 | De Fendert JO13-2 | SC Gastel JO13-2 | 46434 | 0-11 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Halsteren JO13-4 | DSE JO13-2 | 46389 | 0-7 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Virtus JO13-3 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 44357 | 1-8 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | JEKA JO13-13 | Seolto JO13-2G | 45497 | 1-5 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | JEKA JO13-12 | Unitas'30 JO13-6 | 44836 | 3-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-6 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 45736 | 0-8 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | Halsteren JO13-4 | 45044 | 8-3 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | DIOZ JO13-1 | De Fendert JO13-2 | 45586 | 11-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Seolto JO13-2G | Virtus JO13-3 | 46644 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | DSE JO13-2 | JEKA JO13-13 | 43969 | 15-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | SC Gastel JO13-2 | JEKA JO13-12 | 44361 | 2-2 | ||
C | 25-10-2018 19:00 | DIOZ JO13-1 | Unitas'30 JO13-6 | 45250 | 11-1 | ||
C | 24-10-2018 19:00 | DSE JO13-2 | Virtus JO13-3 | 45761 | 8-1 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | Seolto JO13-2G | 43984 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | De Fendert JO13-2 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 45451 | 0-12 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | Halsteren JO13-4 | SC Gastel JO13-2 | 43813 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Virtus JO13-3 | JEKA JO13-13 | 45348 | 9-3 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | JEKA JO13-12 | DSE JO13-2 | 46052 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | SC Gastel JO13-2 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 44679 | 2-4 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | JEKA JO13-13 | Halsteren JO13-4 | 46061 | 0-9 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | DIOZ JO13-1 | 44753 | 2-2 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Seolto JO13-2G | JEKA JO13-12 | 44250 | 0-6 | ||
C | 06-10-2018 11:45 | Unitas'30 JO13-6 | De Fendert JO13-2 | 45923 | 7-1 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | Unitas'30 JO13-6 | Seolto JO13-2G | 46440 | 1-2 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | JEKA JO13-12 | Halsteren JO13-4 | 43916 | 2-3 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | Virtus JO13-3 | 46772 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | De Fendert JO13-2 | DSE JO13-2 | 46110 | 2-8 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | DIOZ JO13-1 | SC Gastel JO13-2 | 45594 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | JEKA JO13-13 | 44117 | 11-1 | ||
C | 22-09-2018 10:30 | Seolto JO13-2G | De Fendert JO13-2 | 46158 | 2-5 | ||
C | 22-09-2018 10:30 | JEKA JO13-13 | JEKA JO13-12 | 44284 | 1-10 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | DSE JO13-2 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 43982 | 2-6 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Virtus JO13-3 | DIOZ JO13-1 | 44669 | 1-4 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Unitas'30 JO13-6 | 46634 | 5-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Virtus JO13-2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 61 | 10 | 51 | 0 |
2 | SC Gastel JO13-2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 41 | 6 | 35 | 0 |
3 | SC Kruisland JO13-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 59 | 18 | 41 | 0 |
4 | Alliance JO13-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 33 | 20 | 13 | 0 |
5 | SPS JO13-1G | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 38 | 26 | 12 | 0 |
6 | MOC'17 JO13-4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 52 | 36 | 16 | 0 |
7 | Unitas'30 JO13-6 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 22 | 24 | -2 | 0 |
8 | VVC'68 JO13-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 25 | 34 | -9 | 0 |
9 | Roosendaal JO13-4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 20 | 34 | -14 | 0 |
10 | Halsteren JO13-5 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 16 | 81 | -65 | 0 |
11 | Vivoo JO13-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 84 | -78 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 4 | 11 | 0 |
2 | Boeimeer JO13-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 21 | 8 | 13 | 0 |
3 | Terheijden JO13-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 14 | -11 | 0 |
4 | Unitas'30 JO13-6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST TPO/DHV/VOV JO13-2 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 68 | 10 | 58 | 0 |
2 | ST DHV/TPO/VOV JO13-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 40 | 5 | 35 | 0 |
3 | DIOZ JO13-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 58 | 20 | 38 | 0 |
4 | DSE JO13-2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 58 | 20 | 38 | 0 |
5 | JEKA JO13-12 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 45 | 18 | 27 | 0 |
6 | Halsteren JO13-4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 42 | 22 | 20 | 0 |
7 | SC Gastel JO13-2 | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 41 | 16 | 25 | 0 |
8 | Virtus JO13-3 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 25 | 50 | -25 | 0 |
9 | Seolto JO13-2G | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 16 | 47 | -31 | 0 |
10 | JEKA Jo13-13 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 18 | 89 | -71 | 0 |
11 | De Fendert JO13-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 14 | 83 | -69 | 0 |
12 | Unitas'30 JO13-6 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 13 | 58 | -45 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 4 A | 12 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 3 A | 12 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|