Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-6

Teamleden

Spelers
Jesse Stoop Keeper      
Max Ambags        
Jack Bakker        
Floris Boon        
Milan Buijnsters        
Martijn van Buul        
Lars Frijters        
Ubayd Hassan        
Ralph Kersten        
Jens Martens        
Timo van Meer        
Pim Schets        
Jelle van Zundert        
 
Overige teamleden
Kees Buijnsters Trainer/Coach
Joep Schets Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-02-2019 10:30 SPS JO13-1G Unitas'30 JO13-6 119413 09:20
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 JO13-6 SC Gastel JO13-2 117269 13:30
C 23-03-2019 11:00 VVC'68 JO13-1 Unitas'30 JO13-6 118514 10:05
C 06-04-2019 11:30 Unitas'30 JO13-6 SC Kruisland JO13-1 116779 11:00
C 13-04-2019 11:15 Virtus JO13-2 Unitas'30 JO13-6 118961 10:25
C 04-05-2019 11:30 Unitas'30 JO13-6 Vivoo JO13-1 119261 11:00
C 11-05-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 Unitas'30 JO13-6 119518 08:50
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 09:00 Alliance JO13-2 Lepelstraatse Boys JO13-1
C 23-02-2019 10:30 SPS JO13-1G Unitas'30 JO13-6
C 23-02-2019 11:15 Virtus JO13-2 Vivoo JO13-1
C 09-03-2019 11:45 Roosendaal JO13-4 SC Kruisland JO13-1
C 09-03-2019 11:00 VVC'68 JO13-1 MOC'17 JO13-4
C 09-03-2019 10:15 Halsteren JO13-5 Lepelstraatse Boys JO13-1
C 09-03-2019 09:00 SC Gastel JO13-2 Alliance JO13-2
C 16-03-2019 09:00 Alliance JO13-2 SPS JO13-1G
C 16-03-2019 09:30 Vivoo JO13-1 Roosendaal JO13-4
C 16-03-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 Halsteren JO13-5
C 16-03-2019 10:00 SC Kruisland JO13-1 VVC'68 JO13-1
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 JO13-6 SC Gastel JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO13-5 Unitas'30 JO13-6
C 09-02-2019 10:15 Halsteren JO13-5 Unitas'30 JO13-6 J.C.M. (Jack) v.d. Watering 116939 1 - 2
V 02-02-2019 10:45 Unitas'30 JO13-6 Sv Reeshof JO13-3 Marco Verhoeven (S) 3-4
C 08-12-2018 11:45 Halsteren JO13-4 Unitas'30 JO13-6 MCJ (Rien) Bakx 44403 6 - 0
C 01-12-2018 12:25 Unitas'30 JO13-6 Virtus JO13-3 R. (Richard) Lauwen 44668 3 - 4
C 24-11-2018 10:00 DSE JO13-2 Unitas'30 JO13-6 JVDH (Joost) van derHave 44623 6 - 1
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-6 JEKA JO13-13 J. (John) Frauenfelder 45144 0 - 4
C 10-11-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 Unitas'30 JO13-6 Afgeschermd 44188 8 - 0
C 03-11-2018 08:45 JEKA JO13-12 Unitas'30 JO13-6 K.W.M. (Koen) Willemsen 44836 3 - 0
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 K. (Kayleigh) Klok 45736 0 - 8
C 25-10-2018 19:00 DIOZ JO13-1 Unitas'30 JO13-6 C. Monsieurs 45250 11 - 1
C 06-10-2018 11:45 Unitas'30 JO13-6 De Fendert JO13-2 W. (Willem) Haak 45923 7 - 1
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO13-6 Seolto JO13-2G J.J.A. (Joery) vanOpdorp 46440 1 - 2
C 22-09-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-6 J. (Joey) deNijs 46634 5 - 0
B 15-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Unitas'30 JO13-6 A. (Aziz) Regui 7716 6 - 1
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 Unitas'30 JO13-6 M. (Mathijs) vanSchelt 6946 8 - 0
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 Terheijden JO13-2 L. (Lorenzo) Blom 7477 0 - 0
V 25-08-2018 13:00 Unitas'30 JO13-6 Unitas'30 JO13-7 Leider / Ouder (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 11:45 Roosendaal JO13-4 VVC'68 JO13-1 116702 3-1
C 16-02-2019 11:00 Lepelstraatse Boys JO13-1 Vivoo JO13-1 119075 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC Kruisland JO13-1 Virtus JO13-2 117012 0-0
C 16-02-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 SPS JO13-1G 119595 4-5
C 16-02-2019 09:00 SC Gastel JO13-2 Halsteren JO13-5 117751 4-0
C 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO13-6 Alliance JO13-2 118848 0-0
C 09-02-2019 11:15 Virtus JO13-2 Roosendaal JO13-4 117233 7-0
C 09-02-2019 11:00 VVC'68 JO13-1 SC Gastel JO13-2 117746 0-4
C 09-02-2019 10:15 Halsteren JO13-5 Unitas'30 JO13-6 116939 1-2
C 09-02-2019 09:30 Vivoo JO13-1 MOC'17 JO13-4 117828 1-14
C 09-02-2019 11:00 SPS JO13-1G SC Kruisland JO13-1 117464 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Terheijden JO13-2 Boeimeer JO13-3 7626 2-11
B 15-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Unitas'30 JO13-6 7716 6-1
B 08-09-2018 08:30 Terheijden JO13-2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 7000 1-3
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 Unitas'30 JO13-6 6946 8-0
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 Terheijden JO13-2 7477 0-0
B 01-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Boeimeer JO13-3 7729 6-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 12:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 44115 0-0
C 15-12-2018 10:00 Virtus JO13-3 De Fendert JO13-2 43893 3-3
C 15-12-2018 10:15 Halsteren JO13-4 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 46253 0-0
C 08-12-2018 09:00 DSE JO13-2 Seolto JO13-2G 44389 7-0
C 08-12-2018 11:45 Halsteren JO13-4 Unitas'30 JO13-6 44403 6-0
C 08-12-2018 10:30 JEKA JO13-13 SC Gastel JO13-2 45154 1-8
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-12 DIOZ JO13-1 45938 5-1
C 01-12-2018 10:15 Seolto JO13-2G Halsteren JO13-4 44920 2-7
C 01-12-2018 10:45 De Fendert JO13-2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 45194 0-6
C 01-12-2018 11:00 DIOZ JO13-1 JEKA JO13-13 46035 13-0
C 01-12-2018 12:25 Unitas'30 JO13-6 Virtus JO13-3 44668 3-4
C 01-12-2018 09:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 JEKA JO13-12 43679 6-0
C 01-12-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 DSE JO13-2 46376 1-1
C 24-11-2018 09:00 JEKA JO13-12 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 44073 1-4
C 24-11-2018 10:00 Virtus JO13-3 SC Gastel JO13-2 44217 2-2
C 24-11-2018 10:00 DSE JO13-2 Unitas'30 JO13-6 44623 6-1
C 24-11-2018 08:30 Seolto JO13-2G ST TPO/DHV/VOV JO13-2 45718 0-4
C 24-11-2018 10:15 Halsteren JO13-4 DIOZ JO13-1 46045 0-0
C 24-11-2018 10:30 JEKA JO13-13 De Fendert JO13-2 44340 7-2
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-6 JEKA JO13-13 45144 0-4
C 17-11-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 45810 1-3
C 17-11-2018 10:00 Virtus JO13-3 Halsteren JO13-4 44550 1-5
C 17-11-2018 10:45 De Fendert JO13-2 JEKA JO13-12 45550 0-8
C 17-11-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 DSE JO13-2 45249 3-0
C 17-11-2018 12:00 DIOZ JO13-1 Seolto JO13-2G 43797 8-3
C 10-11-2018 08:30 Seolto JO13-2G SC Gastel JO13-2 44347 0-6
C 10-11-2018 08:45 JEKA JO13-12 Virtus JO13-3 45077 7-0
C 10-11-2018 10:00 DSE JO13-2 DIOZ JO13-1 45546 3-5
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO13-13 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 45416 0-7
C 10-11-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 Unitas'30 JO13-6 44188 8-0
C 10-11-2018 11:45 Halsteren JO13-4 De Fendert JO13-2 43995 8-1
C 03-11-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 DIOZ JO13-1 44712 3-1
C 03-11-2018 10:45 De Fendert JO13-2 SC Gastel JO13-2 46434 0-11
C 03-11-2018 10:15 Halsteren JO13-4 DSE JO13-2 46389 0-7
C 03-11-2018 10:00 Virtus JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 44357 1-8
C 03-11-2018 09:00 JEKA JO13-13 Seolto JO13-2G 45497 1-5
C 03-11-2018 08:45 JEKA JO13-12 Unitas'30 JO13-6 44836 3-0
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 45736 0-8
C 27-10-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 Halsteren JO13-4 45044 8-3
C 27-10-2018 11:00 DIOZ JO13-1 De Fendert JO13-2 45586 11-0
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO13-2G Virtus JO13-3 46644 2-2
C 27-10-2018 10:00 DSE JO13-2 JEKA JO13-13 43969 15-0
C 27-10-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 JEKA JO13-12 44361 2-2
C 25-10-2018 19:00 DIOZ JO13-1 Unitas'30 JO13-6 45250 11-1
C 24-10-2018 19:00 DSE JO13-2 Virtus JO13-3 45761 8-1
C 13-10-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Seolto JO13-2G 43984 0-0
C 13-10-2018 10:45 De Fendert JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 45451 0-12
C 13-10-2018 10:15 Halsteren JO13-4 SC Gastel JO13-2 43813 1-1
C 13-10-2018 08:30 Virtus JO13-3 JEKA JO13-13 45348 9-3
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO13-12 DSE JO13-2 46052 1-1
C 06-10-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 44679 2-4
C 06-10-2018 09:00 JEKA JO13-13 Halsteren JO13-4 46061 0-9
C 06-10-2018 11:30 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 DIOZ JO13-1 44753 2-2
C 06-10-2018 08:45 Seolto JO13-2G JEKA JO13-12 44250 0-6
C 06-10-2018 11:45 Unitas'30 JO13-6 De Fendert JO13-2 45923 7-1
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO13-6 Seolto JO13-2G 46440 1-2
C 29-09-2018 09:00 JEKA JO13-12 Halsteren JO13-4 43916 2-3
C 29-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Virtus JO13-3 46772 5-1
C 29-09-2018 10:45 De Fendert JO13-2 DSE JO13-2 46110 2-8
C 29-09-2018 11:00 DIOZ JO13-1 SC Gastel JO13-2 45594 2-2
C 29-09-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 JEKA JO13-13 44117 11-1
C 22-09-2018 10:30 Seolto JO13-2G De Fendert JO13-2 46158 2-5
C 22-09-2018 10:30 JEKA JO13-13 JEKA JO13-12 44284 1-10
C 22-09-2018 10:00 DSE JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 43982 2-6
C 22-09-2018 10:00 Virtus JO13-3 DIOZ JO13-1 44669 1-4
C 22-09-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-6 46634 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO13-2 2 2 0 0 6 8 0 8 0
2 Virtus JO13-2 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 SC Kruisland JO13-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 Unitas'30 JO13-6 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 MOC'17 JO13-4 2 1 0 1 3 18 6 12 0
6 SPS JO13-1G 2 1 0 1 3 5 9 -4 0
7 Roosendaal JO13-4 2 1 0 1 3 3 8 -5 0
8 Alliance JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vivoo JO13-1 1 0 0 1 0 1 14 -13 0
10 Halsteren JO13-5 2 0 0 2 0 1 6 -5 0
11 VVC'68 JO13-1 2 0 0 2 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 3 3 0 0 9 15 4 11 0
2 Boeimeer JO13-3 3 2 0 1 6 21 8 13 0
3 Terheijden JO13-2 3 0 1 2 1 3 14 -11 0
4 Unitas'30 JO13-6 3 0 1 2 1 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 10 9 1 0 28 68 10 58 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 8 8 0 0 24 40 5 35 0
3 DIOZ JO13-1 10 6 2 2 20 58 20 38 0
4 DSE JO13-2 11 6 2 3 20 58 20 38 0
5 JEKA JO13-12 11 6 2 3 20 45 18 27 0
6 Halsteren JO13-4 9 6 1 2 19 42 22 20 0
7 SC Gastel JO13-2 11 4 5 2 17 41 16 25 0
8 Virtus JO13-3 11 2 3 6 9 25 50 -25 0
9 Seolto JO13-2G 10 2 1 7 7 16 47 -31 0
10 JEKA Jo13-13 11 2 0 9 6 18 89 -71 0
11 De Fendert JO13-2 11 1 1 9 4 14 83 -69 0
12 Unitas'30 JO13-6 11 1 0 10 3 13 58 -45 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:00 - 20:15 3 A 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven