Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 JO13-6

Teamleden

Spelers
Jesse Stoop Keeper      
Max Ambags        
Haktan Babalik        
Jack Bakker        
Floris Boon        
Milan Buijnsters        
Martijn van Buul        
Lars Frijters        
Ubayd Hassan        
Ralph Kersten        
Jens Martens        
Timo van Meer        
Pim Schets        
Jelle van Zundert        
 
Overige teamleden
Kees Buijnsters Trainer/Coach
Joep Schets Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 25-10-2018 19:00 DIOZ JO13-1 Unitas'30 JO13-6 45250 18:15
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 K. (Kayleigh) Klok 45736 09:45
C 03-11-2018 08:45 JEKA JO13-12 Unitas'30 JO13-6 44836 07:55
C 10-11-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 Unitas'30 JO13-6 44188 10:08
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-6 JEKA JO13-13 45144 08:00
C 24-11-2018 10:00 DSE JO13-2 Unitas'30 JO13-6 44623 09:25
C 01-12-2018 11:30 Unitas'30 JO13-6 Virtus JO13-3 44668 11:00
C 08-12-2018 10:15 Halsteren JO13-4 Unitas'30 JO13-6 44403 09:20
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-10-2018 19:00 DSE JO13-2 Virtus JO13-3
C 25-10-2018 19:00 DIOZ JO13-1 Unitas'30 JO13-6
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 ST DHV/TPO/VOV JO13-1
C 27-10-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 Halsteren JO13-4
C 27-10-2018 11:00 DIOZ JO13-1 De Fendert JO13-2
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO13-2G Virtus JO13-3
C 27-10-2018 10:00 DSE JO13-2 JEKA JO13-13
C 27-10-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 JEKA JO13-12
C 03-11-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 DIOZ JO13-1
C 03-11-2018 10:45 De Fendert JO13-2 SC Gastel JO13-2
C 03-11-2018 10:15 Halsteren JO13-4 DSE JO13-2
C 03-11-2018 10:00 Virtus JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-2
C 03-11-2018 09:00 JEKA JO13-13 Seolto JO13-2G
C 03-11-2018 08:45 JEKA JO13-12 Unitas'30 JO13-6
C 10-11-2018 11:45 Halsteren JO13-4 De Fendert JO13-2
C 10-11-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 Unitas'30 JO13-6
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO13-13 ST DHV/TPO/VOV JO13-1
C 10-11-2018 10:00 DSE JO13-2 DIOZ JO13-1
C 10-11-2018 08:45 JEKA JO13-12 Virtus JO13-3
C 10-11-2018 08:30 Seolto JO13-2G SC Gastel JO13-2
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-6 JEKA JO13-13
C 17-11-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-2
C 17-11-2018 10:00 Virtus JO13-3 Halsteren JO13-4
C 17-11-2018 10:45 De Fendert JO13-2 JEKA JO13-12
C 17-11-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 DSE JO13-2
C 17-11-2018 12:00 DIOZ JO13-1 Seolto JO13-2G

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Terheijden JO13-2 Boeimeer JO13-3 7626 2-11
B 15-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Unitas'30 JO13-6 7716 6-1
B 08-09-2018 08:30 Terheijden JO13-2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 7000 1-3
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 Unitas'30 JO13-6 6946 8-0
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-6 Terheijden JO13-2 7477 0-0
B 01-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Boeimeer JO13-3 7729 6-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Seolto JO13-2G 43984 0-0
C 13-10-2018 10:45 De Fendert JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 45451 0-12
C 13-10-2018 10:15 Halsteren JO13-4 SC Gastel JO13-2 43813 1-1
C 13-10-2018 08:30 Virtus JO13-3 JEKA JO13-13 45348 9-3
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO13-12 DSE JO13-2 46052 1-1
C 06-10-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 44679 2-4
C 06-10-2018 09:00 JEKA JO13-13 Halsteren JO13-4 46061 0-9
C 06-10-2018 11:30 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 DIOZ JO13-1 44753 2-2
C 06-10-2018 08:45 Seolto JO13-2G JEKA JO13-12 44250 0-6
C 06-10-2018 11:45 Unitas'30 JO13-6 De Fendert JO13-2 45923 7-1
C 29-09-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 JEKA JO13-13 44117 11-1
C 29-09-2018 11:00 DIOZ JO13-1 SC Gastel JO13-2 45594 2-2
C 29-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Virtus JO13-3 46772 5-1
C 29-09-2018 10:45 De Fendert JO13-2 DSE JO13-2 46110 2-8
C 29-09-2018 09:00 JEKA JO13-12 Halsteren JO13-4 43916 2-3
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO13-6 Seolto JO13-2G 46440 1-2
C 22-09-2018 10:00 Virtus JO13-3 DIOZ JO13-1 44669 1-4
C 22-09-2018 10:00 DSE JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 43982 2-6
C 22-09-2018 10:30 JEKA JO13-13 JEKA JO13-12 44284 1-10
C 22-09-2018 10:30 Seolto JO13-2G De Fendert JO13-2 46158 2-5
C 22-09-2018 11:45 Halsteren JO13-4 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 46253 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-6 46634 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 3 3 0 0 9 15 4 11 0
2 Boeimeer JO13-3 3 2 0 1 6 21 8 13 0
3 Terheijden JO13-2 3 0 1 2 1 3 14 -11 0
4 Unitas'30 JO13-6 3 0 1 2 1 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST TPO/DHV/VOV JO13-2 4 3 1 0 10 31 5 26 0
2 Halsteren JO13-4 3 2 1 0 7 13 3 10 0
3 JEKA JO13-12 4 2 1 1 7 19 5 14 0
4 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 2 2 0 0 6 9 3 6 0
5 DIOZ JO13-1 3 1 2 0 5 8 5 3 0
6 SC Gastel JO13-2 4 1 2 1 5 10 7 3 0
7 DSE JO13-2 3 1 1 1 4 11 9 2 0
8 Unitas'30 JO13-6 3 1 0 2 3 8 8 0 0
9 Virtus JO13-3 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
10 Seolto JO13-2G 3 1 0 2 3 4 12 -8 0
11 De Fendert JO13-2 4 1 0 3 3 8 29 -21 0
12 JEKA Jo13-13 4 0 0 4 0 5 39 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:00 - 20:15 3 A 12 Team training Unitas'30 JO13-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 16-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 23-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 30-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 06-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 13-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 20-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 27-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 04-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 11-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 18-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 25-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 01-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 08-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 15-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 22-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 29-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 06-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 13-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 20-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 27-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 03-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 10-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 17-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 24-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 31-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 07-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 14-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 21-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 28-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 07-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 14-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 21-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 28-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 04-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 11-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 18-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 25-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 02-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 09-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 16-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 23-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 30-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 06-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 13-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 20-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5
do 27-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-5

Berichten



Terug naar boven