Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker 2e ronde

Unitas'30 JO13-5

Teamleden

Spelers
Robbie Weijgers Keeper      
Emircan Babalik        
Luca Doggen        
Tomas Hendrickx        
Quinten Huigen        
Jasper Meij        
Tycho Meijer        
Tim van Nijnatten        
Erijon Pllana        
Pascal Ploeg        
Sven Poppelaars        
Thomas Pot        
Marvin Schüürmann        
Thijs Weijgers        
 
Overige teamleden
Edwin van Nijnatten Leider
Mathieu Doggen Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 10:45 Unitas'30 JO13-5 Sprundel JO13-1 Thomas Klaassen (S) 10:15
V 02-02-2019 10:45 Unitas'30 JO13-5 Sv Reeshof JO13-2 10:15

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-5 102829 0-1
B 15-09-2018 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-5 7447 1-2
B 15-09-2018 11:15 Zundert JO13-1 Roosendaal JO13-4 7559 11-1
B 12-09-2018 18:15 Unitas'30 JO13-5 Zundert JO13-1 7532 3-2
B 08-09-2018 11:15 Zundert JO13-1 Alliance JO13-2 7110 14-2
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 Unitas'30 JO13-5 6982 0-11
B 01-09-2018 09:00 Alliance JO13-2 Roosendaal JO13-4 7556 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO13-6 Virtus JO13-2 43755 4-3
C 15-12-2018 10:00 The Gunners JO13-1 Bavel JO13-2 43760 0-2
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 JO13-5 Baronie JO13-5 44618 2-1
C 08-12-2018 13:30 Bavel JO13-2 Virtus JO13-2 46500 0-0
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Advendo JO13-1G 43733 3-1
C 08-12-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 The Gunners JO13-1 45720 9-1
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-6 Groen Wit JO13-2 44517 7-0
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 RSV JO13-2 44330 1-0
C 01-12-2018 08:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 43783 0-3
C 01-12-2018 10:45 Groen Wit JO13-2 Bavel JO13-2 44202 0-8
C 01-12-2018 11:00 RSV JO13-2 JEKA JO13-6 46181 2-1
C 01-12-2018 11:15 Virtus JO13-2 Boeimeer JO13-2 44063 2-8
C 01-12-2018 11:50 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 45159 2-4
C 01-12-2018 13:30 Advendo JO13-1G Unitas'30 JO13-5 46012 0-2
C 24-11-2018 12:45 Bavel JO13-2 JEKA JO13-6 45054 0-2
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Baronie JO13-5 43668 1-1
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 RSV JO13-2 46814 3-0
C 24-11-2018 12:30 Advendo JO13-1G Groen Wit JO13-2 45484 4-2
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 The Gunners JO13-1 46358 4-0
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 Virtus JO13-2 45893 1-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 46708 1-2
C 17-11-2018 11:00 RSV JO13-2 Bavel JO13-2 44444 1-3
C 17-11-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 JO13-5 44694 1-2
C 17-11-2018 11:15 Virtus JO13-2 Advendo JO13-1G 45480 1-2
C 17-11-2018 08:45 The Gunners JO13-1 Groen Wit JO13-2 46533 2-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO13-5 Boeimeer JO13-2 45469 0-7
C 10-11-2018 13:00 Bavel JO13-2 Unitas'30 MO13-1 45966 2-1
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO13-3 Virtus JO13-2 45880 4-4
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 JEKA JO13-6 46335 14-0
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 RSV JO13-2 43971 0-0
C 10-11-2018 13:00 Groen Wit JO13-2 Baronie JO13-5 45562 0-3
C 10-11-2018 12:30 Advendo JO13-1G The Gunners JO13-1 45677 3-5
C 03-11-2018 14:45 Unitas'30 MO13-1 Groen Wit JO13-2 43817 2-0
C 03-11-2018 13:00 Unitas'30 JO13-5 Beek Vooruit JO13-3 44816 2-1
C 03-11-2018 11:00 RSV JO13-2 The Gunners JO13-1 45488 3-0
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 Advendo JO13-1G 43845 9-0
C 03-11-2018 13:15 Bavel JO13-2 Baronie JO13-5 46636 2-2
C 27-10-2018 11:00 Advendo JO13-1G Unitas'30 MO13-1 45766 0-9
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO13-5 JEKA JO13-6 45952 2-1
C 27-10-2018 11:15 Virtus JO13-2 RSV JO13-2 46015 1-3
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Boeimeer JO13-2 46410 2-3
C 27-10-2018 11:45 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-5 46464 0-6
C 23-10-2018 19:00 Unitas'30 JO13-5 The Gunners JO13-1 46202 1-0
C 20-10-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 Boeimeer JO13-2 45046 1-2
C 13-10-2018 11:15 Virtus JO13-2 Baronie JO13-5 44384 1-2
C 13-10-2018 11:00 RSV JO13-2 Groen Wit JO13-2 43685 6-0
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO13-6 Advendo JO13-1G 44129 5-1
C 13-10-2018 11:00 Bavel JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 43710 2-0
C 06-10-2018 11:30 The Gunners JO13-1 JEKA JO13-6 45825 3-3
C 06-10-2018 13:15 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-5 44820 2-2
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 46332 1-2
C 06-10-2018 11:15 Groen Wit JO13-2 Virtus JO13-2 45716 0-9
C 06-10-2018 09:00 Baronie JO13-5 RSV JO13-2 46570 1-7
C 06-10-2018 12:30 Advendo JO13-1G Bavel JO13-2 44851 0-8
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-5 Advendo JO13-1G 44570 6-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO13-6 Unitas'30 MO13-1 45509 0-7
C 29-09-2018 12:45 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-5 44860 4-0
C 29-09-2018 13:15 Groen Wit JO13-2 Boeimeer JO13-2 44397 0-9
C 29-09-2018 11:00 RSV JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 46133 2-0
C 29-09-2018 08:30 Virtus JO13-2 The Gunners JO13-1 46383 2-0
C 22-09-2018 08:30 The Gunners JO13-1 Baronie JO13-5 46835 0-2
C 22-09-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Virtus JO13-2 43872 2-0
C 22-09-2018 12:30 Advendo JO13-1 RSV JO13-2 43729 0-4
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Groen Wit JO13-2 45634 4-1
C 22-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 Bavel JO13-2 44045 7-0
C 22-09-2018 13:45 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6 45681 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-5 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 Baronie JO13-6 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 11 10 1 0 31 73 8 65 0
2 Unitas'30 MO13-1 11 8 0 3 24 34 9 25 0
3 Unitas'30 JO13-5 11 7 2 2 23 20 12 8 0
4 Bavel JO13-2 10 7 1 2 22 31 13 18 0
5 RSV JO13-2 11 7 1 3 22 28 10 18 0
6 Baronie JO13-5 11 5 2 4 17 22 25 -3 0
7 JEKA JO13-6 11 5 1 5 16 27 36 -9 0
8 Beek Vooruit JO13-3 11 4 2 5 14 21 19 2 0
9 Virtus JO13-2 10 2 1 7 7 23 26 -3 0
10 The Gunners JO13-1 11 2 1 8 7 11 32 -21 0
11 Advendo JO13-1G 11 2 0 9 6 11 54 -43 0
12 Groen Wit JO13-2 11 0 0 11 0 3 60 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 4 A 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4B1 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven