Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-5

Teamleden

Spelers
Robbie Weijgers Keeper      
Jeroen Boot        
Luca Doggen        
Josh Frauenfelder        
Tomas Hendrickx        
Tijs Kolmschot        
Jasper Meij        
Tycho Meijer        
Tim van Nijnatten        
Erijon Pllana        
Pascal Ploeg        
Sven Poppelaars        
Thomas Pot        
Marvin Schüürmann        
Thijs Weijgers        
 
Overige teamleden
Edwin van Nijnatten Leider
Mathieu Doggen Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 22-04-2019 13:30 Hellevoetsluis Unitas'30 JO13-5 13:00
C 04-05-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Unitas'30 JO13-5 J. (Jibbe) Schrijn 118944 08:50
C 11-05-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 Baronie JO13-7 118212 11:15
C 18-05-2019 12:15 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6 117170 11:45
C 25-05-2019 11:00 RSV JO13-2 Unitas'30 JO13-5 116496 10:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 19:00 Prinsenland JO13-1 Roosendaal JO13-5
C 04-05-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Unitas'30 JO13-5
C 04-05-2019 10:00 NSV JO13-1 Prinsenland JO13-1
C 04-05-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 JEKA JO13-6
C 04-05-2019 11:35 Baronie JO13-7 RSV JO13-2
C 04-05-2019 12:30 BSC JO13-2 Roosendaal JO13-5
C 11-05-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 Baronie JO13-7
C 11-05-2019 11:45 Roosendaal JO13-5 Nieuw Borgvliet JO13-1
C 11-05-2019 11:30 JEKA JO13-6 NSV JO13-1
C 11-05-2019 11:00 RSV JO13-2 Victoria'03 JO13-2
C 11-05-2019 08:30 Prinsenland JO13-1 BSC JO13-2
C 18-05-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 RSV JO13-2
C 18-05-2019 10:00 NSV JO13-1 Roosendaal JO13-5
C 18-05-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 BSC JO13-2
C 18-05-2019 11:15 Victoria'03 JO13-2 Prinsenland JO13-1
C 18-05-2019 12:15 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 17-04-2019 19:30 METO JO13-1 Unitas'30 JO13-5 A.M.C. (Arthur) Verbrugge 151417 1 - 3
C 13-04-2019 12:00 Unitas'30 JO13-5 Victoria'03 JO13-2 J. (John) Frauenfelder 116675 5 - 1
C 06-04-2019 13:00 BSC JO13-2 Unitas'30 JO13-5 J.A. (Bram) van Putten 117383 1 - 3
C 30-03-2019 12:00 Unitas'30 JO13-5 NSV JO13-1 J. (John) Frauenfelder 119389 13 - 1
C 23-03-2019 14:35 Unitas'30 JO13-5 Nieuw Borgvliet JO13-1 S. (Sander) Witteveen 117962 2 - 1
C 16-03-2019 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-5 117352 1 - 5
C 09-03-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 Roosendaal JO13-5 M. (Martijn) Verhoeven 117715 9 - 0
B 23-02-2019 10:30 Unitas'30 JO13-5 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 M.J.C. (Maurice) Hermus 149085 3 - 1
V 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO13-5 Unitas'30 JO13-6 Leider / Ouder (S)
V 09-02-2019 12:15 Unitas'30 JO13-5 VOAB JO13-2007 Kayleigh Klok (S)
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 JO13-5 Baronie JO13-5 R. (Robin) Sprenkels… (+1) 44618 2 - 1
C 01-12-2018 13:30 Advendo JO13-1G Unitas'30 JO13-5 R. (René) Messersmid 46012 0 - 2
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 Virtus JO13-2 Marco Verhoeven (S) 45893 1 - 0
C 17-11-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 JO13-5 M. (Marcel) deBruijn 44694 1 - 2
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 RSV JO13-2 R. (Richard) Lauwen 43971 0 - 0
C 03-11-2018 13:00 Unitas'30 JO13-5 Beek Vooruit JO13-3 K. (Kayleigh) Klok 44816 2 - 1
C 27-10-2018 11:45 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-5 Afgeschermd 46464 0 - 6
C 23-10-2018 19:00 Unitas'30 JO13-5 The Gunners JO13-1 R.J.M. (Rolf) van derBurgt 46202 1 - 0
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-5 B. (Bram) Bulkmans 102829 0 - 1
C 06-10-2018 13:15 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-5 J.F.J.R. (Joris) Visser 44820 2 - 2
C 29-09-2018 12:45 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-5 N. (Niels) Drion 44860 4 - 0
C 22-09-2018 13:45 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6 J. F.H. (Joeri) Stallinga 45681 2 - 3
B 15-09-2018 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-5 K.W. (Koen) Snels 7447 1 - 2
B 12-09-2018 18:15 Unitas'30 JO13-5 Zundert JO13-1 J. (John) Frauenfelder 7532 3 - 2
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 Unitas'30 JO13-5 P.C. (Peter) Bierstekers 6982 0 - 11
V 25-08-2018 11:15 Unitas'30 JO13-5 Unitas'30 MO13-1 Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 12:00 Unitas'30 JO13-5 Victoria'03 JO13-2 116675 5-1
C 13-04-2019 11:00 RSV JO13-2 Nieuw Borgvliet JO13-1 119096 8-2
C 13-04-2019 10:15 JEKA JO13-6 Baronie JO13-7 118912 3-0
C 13-04-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 NSV JO13-1 118639 9-0
C 06-04-2019 10:00 NSV JO13-1 RSV JO13-2 117105 1-16
C 06-04-2019 10:15 Baronie JO13-7 MOC'17 JO13-3 117659 3-4
C 06-04-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 Prinsenland JO13-1 119228 3-0
C 06-04-2019 11:15 Victoria'03 JO13-2 JEKA JO13-6 117327 1-7
C 06-04-2019 13:00 BSC JO13-2 Unitas'30 JO13-5 117383 1-3
C 30-03-2019 12:00 Unitas'30 JO13-5 NSV JO13-1 119389 13-1
C 23-03-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 BSC JO13-2 119584 0-1
C 23-03-2019 10:05 Baronie JO13-7 Victoria'03 JO13-2 118723 3-1
C 23-03-2019 11:00 RSV JO13-2 Roosendaal JO13-5 117425 6-2
C 23-03-2019 14:35 Unitas'30 JO13-5 Nieuw Borgvliet JO13-1 117962 2-1
C 23-03-2019 13:00 JEKA JO13-6 Prinsenland JO13-1 117549 0-1
C 16-03-2019 12:30 BSC JO13-2 RSV JO13-2 119606 0-2
C 16-03-2019 11:45 Roosendaal JO13-5 Baronie JO13-7 117567 3-0
C 16-03-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 NSV JO13-1 119347 8-2
C 16-03-2019 09:00 Victoria'03 JO13-2 MOC'17 JO13-3 117018 3-6
C 16-03-2019 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-5 117352 1-5
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Nieuw Borgvliet JO13-1 116512 3-3
C 09-03-2019 10:15 Baronie JO13-7 BSC JO13-2 118154 3-2
C 09-03-2019 11:00 RSV JO13-2 JEKA JO13-6 118758 2-2
C 09-03-2019 11:00 NSV JO13-1 Victoria'03 JO13-2 117642 0-4
C 09-03-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 Roosendaal JO13-5 117715 9-0
C 23-02-2019 10:00 Baronie JO13-7 Nieuw Borgvliet JO13-1 116944 2-6
C 16-02-2019 08:30 Prinsenland JO13-1 RSV JO13-2 118611 3-1
C 16-02-2019 10:00 NSV JO13-1 Baronie JO13-7 117101 1-0
C 16-02-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 Victoria'03 JO13-2 117071 5-4
C 16-02-2019 11:45 Roosendaal JO13-5 MOC'17 JO13-3 117439 3-2
C 16-02-2019 12:30 BSC JO13-2 JEKA JO13-6 117678 0-0
C 09-02-2019 15:30 JEKA JO13-6 Roosendaal JO13-5 117544 1-5
C 09-02-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Prinsenland JO13-1 119656 0-0
C 09-02-2019 09:00 Victoria'03 JO13-2 BSC JO13-2 118866 2-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-04-2019 19:00 Krabbendijke JO13-1 METO JO13-2 152223 6-0
B 17-04-2019 18:30 Walcheren JO13-2 Bruse Boys JO13-1 151574 3-1
B 17-04-2019 19:30 METO JO13-1 Unitas'30 JO13-5 151417 1-3
B 30-03-2019 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 151418 3-1
B 23-02-2019 10:30 Unitas'30 JO13-5 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 149085 3-1
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-5 102829 0-1
B 15-09-2018 11:15 Zundert JO13-1 Roosendaal JO13-4 7559 11-1
B 15-09-2018 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-5 7447 1-2
B 12-09-2018 18:15 Unitas'30 JO13-5 Zundert JO13-1 7532 3-2
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 Unitas'30 JO13-5 6982 0-11
B 08-09-2018 11:15 Zundert JO13-1 Alliance JO13-2 7110 14-2
B 01-09-2018 09:00 Alliance JO13-2 Roosendaal JO13-4 7556 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO13-6 Virtus JO13-2 43755 4-3
C 15-12-2018 10:00 The Gunners JO13-1 Bavel JO13-2 43760 0-2
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 JO13-5 Baronie JO13-5 44618 2-1
C 08-12-2018 13:30 Bavel JO13-2 Virtus JO13-2 46500 0-0
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Advendo JO13-1G 43733 3-1
C 08-12-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 The Gunners JO13-1 45720 9-1
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-6 Groen Wit JO13-2 44517 7-0
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 RSV JO13-2 44330 1-0
C 01-12-2018 08:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 43783 0-3
C 01-12-2018 10:45 Groen Wit JO13-2 Bavel JO13-2 44202 0-8
C 01-12-2018 11:00 RSV JO13-2 JEKA JO13-6 46181 2-1
C 01-12-2018 11:15 Virtus JO13-2 Boeimeer JO13-2 44063 2-8
C 01-12-2018 11:50 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 45159 2-4
C 01-12-2018 13:30 Advendo JO13-1G Unitas'30 JO13-5 46012 0-2
C 24-11-2018 12:45 Bavel JO13-2 JEKA JO13-6 45054 0-2
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Baronie JO13-5 43668 1-1
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 RSV JO13-2 46814 3-0
C 24-11-2018 12:30 Advendo JO13-1G Groen Wit JO13-2 45484 4-2
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 The Gunners JO13-1 46358 4-0
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 Virtus JO13-2 45893 1-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 46708 1-2
C 17-11-2018 11:00 RSV JO13-2 Bavel JO13-2 44444 1-3
C 17-11-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 JO13-5 44694 1-2
C 17-11-2018 11:15 Virtus JO13-2 Advendo JO13-1G 45480 1-2
C 17-11-2018 08:45 The Gunners JO13-1 Groen Wit JO13-2 46533 2-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO13-5 Boeimeer JO13-2 45469 0-7
C 10-11-2018 13:00 Bavel JO13-2 Unitas'30 MO13-1 45966 2-1
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO13-3 Virtus JO13-2 45880 4-4
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 JEKA JO13-6 46335 14-0
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 RSV JO13-2 43971 0-0
C 10-11-2018 13:00 Groen Wit JO13-2 Baronie JO13-5 45562 0-3
C 10-11-2018 12:30 Advendo JO13-1G The Gunners JO13-1 45677 3-5
C 03-11-2018 14:45 Unitas'30 MO13-1 Groen Wit JO13-2 43817 2-0
C 03-11-2018 13:00 Unitas'30 JO13-5 Beek Vooruit JO13-3 44816 2-1
C 03-11-2018 11:00 RSV JO13-2 The Gunners JO13-1 45488 3-0
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 Advendo JO13-1G 43845 9-0
C 03-11-2018 13:15 Bavel JO13-2 Baronie JO13-5 46636 2-2
C 27-10-2018 11:00 Advendo JO13-1G Unitas'30 MO13-1 45766 0-9
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO13-5 JEKA JO13-6 45952 2-1
C 27-10-2018 11:15 Virtus JO13-2 RSV JO13-2 46015 1-3
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Boeimeer JO13-2 46410 2-3
C 27-10-2018 11:45 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-5 46464 0-6
C 23-10-2018 19:00 Unitas'30 JO13-5 The Gunners JO13-1 46202 1-0
C 20-10-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 Boeimeer JO13-2 45046 1-2
C 13-10-2018 11:15 Virtus JO13-2 Baronie JO13-5 44384 1-2
C 13-10-2018 11:00 RSV JO13-2 Groen Wit JO13-2 43685 6-0
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO13-6 Advendo JO13-1G 44129 5-1
C 13-10-2018 11:00 Bavel JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 43710 2-0
C 06-10-2018 11:30 The Gunners JO13-1 JEKA JO13-6 45825 3-3
C 06-10-2018 13:15 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-5 44820 2-2
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 46332 1-2
C 06-10-2018 11:15 Groen Wit JO13-2 Virtus JO13-2 45716 0-9
C 06-10-2018 09:00 Baronie JO13-5 RSV JO13-2 46570 1-7
C 06-10-2018 12:30 Advendo JO13-1G Bavel JO13-2 44851 0-8
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-5 Advendo JO13-1G 44570 6-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO13-6 Unitas'30 MO13-1 45509 0-7
C 29-09-2018 12:45 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-5 44860 4-0
C 29-09-2018 13:15 Groen Wit JO13-2 Boeimeer JO13-2 44397 0-9
C 29-09-2018 11:00 RSV JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 46133 2-0
C 29-09-2018 08:30 Virtus JO13-2 The Gunners JO13-1 46383 2-0
C 22-09-2018 08:30 The Gunners JO13-1 Baronie JO13-5 46835 0-2
C 22-09-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Virtus JO13-2 43872 2-0
C 22-09-2018 12:30 Advendo JO13-1 RSV JO13-2 43729 0-4
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Groen Wit JO13-2 45634 4-1
C 22-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 Bavel JO13-2 44045 7-0
C 22-09-2018 13:45 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6 45681 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-5 6 6 0 0 18 37 5 32 0
2 RSV JO13-2 6 4 1 1 13 35 10 25 0
3 Nieuw Borgvliet JO13-1 7 4 1 2 13 28 21 7 0
4 MOC'17 JO13-3 7 3 2 2 11 24 13 11 0
5 Roosendaal JO13-5 5 3 0 2 9 13 18 -5 0
6 JEKA JO13-6 6 2 2 2 8 13 9 4 0
7 Prinsenland JO13-1 5 2 1 2 7 5 9 -4 0
8 Baronie JO13-7 7 2 0 5 6 11 20 -9 0
9 BSC JO13-2 6 1 2 3 5 6 10 -4 0
10 Victoria'03 JO13-2 7 1 1 5 4 16 28 -12 0
11 NSV JO13-1 6 1 0 5 3 5 50 -45 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Krabbendijke JO13-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 ST Groede/Cadzand JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
3 Unitas'30 JO13-5 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Walcheren JO13-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 Bruse Boys JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
6 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
7 METO JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 METO JO13-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 11 10 1 0 31 73 8 65 0
2 Unitas'30 MO13-1 11 8 0 3 24 34 9 25 0
3 Unitas'30 JO13-5 11 7 2 2 23 20 12 8 0
4 Bavel JO13-2 10 7 1 2 22 31 13 18 0
5 RSV JO13-2 11 7 1 3 22 28 10 18 0
6 Baronie JO13-5 11 5 2 4 17 22 25 -3 0
7 JEKA JO13-6 11 5 1 5 16 27 36 -9 0
8 Beek Vooruit JO13-3 11 4 2 5 14 21 19 2 0
9 Virtus JO13-2 10 2 1 7 7 23 26 -3 0
10 The Gunners JO13-1 11 2 1 8 7 11 32 -21 0
11 Advendo JO13-1G 11 2 0 9 6 11 54 -43 0
12 Groen Wit JO13-2 11 0 0 11 0 3 60 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 4 A 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4B1 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven