Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-4

Teamleden

Spelers
Sietse Douma Keeper      
Duncan Able        
Marouan Amin        
Sami Ben Omar        
Justin Hasevoet        
Dani Heijnen        
Jesper van der Horst        
Aamir Nuur        
Parathan Pakerathan        
Nawid Sangar        
Jesse Schalk        
Mohammed Jasin Tahib        
Enes Uzun        
Berke Yakut        
 
Overige teamleden
Nathaly Boeren Leider
Wesley Heijnen Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:45 Unitas'30 JO13-4 Cluzona JO13-1 117370 6-4
C 25-05-2019 10:15 METO JO13-1 DBGC JO13-1 116564 0-1
C 25-05-2019 11:30 NOAD'67 JO13-1 Zwaluwe JO13-1 118618 5-1
C 25-05-2019 11:00 TVC Breda JO13-2 Bruse Boys JO13-1 118317 3-4
C 25-05-2019 10:00 Internos JO13-1 Steenbergen JO13-2 117963 4-3
C 25-05-2019 09:45 MOC'17 JO13-2 Seolto JO13-1G 118889 4-1
C 22-05-2019 19:15 NOAD'67 JO13-1 DBGC JO13-1 118818 2-0
C 18-05-2019 08:45 Seolto JO13-1G NOAD'67 JO13-1 119331 4-3
C 18-05-2019 09:45 Zwaluwe JO13-1 TVC Breda JO13-2 119318 2-0
C 18-05-2019 10:30 DBGC JO13-1 MOC'17 JO13-2 119088 4-2
C 18-05-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 METO JO13-1 117083 0-5
C 18-05-2019 11:30 Steenbergen JO13-2 Unitas'30 JO13-4 118075 3-3
C 18-05-2019 11:45 Cluzona JO13-1 Internos JO13-1 116757 0-5
C 15-05-2019 19:00 MOC'17 JO13-2 NOAD'67 JO13-1 117787 4-1
C 15-05-2019 19:00 Internos JO13-1 METO JO13-1 118084 1-4
C 11-05-2019 11:00 Internos JO13-1 Seolto JO13-1G 117013 2-1
C 11-05-2019 11:00 TVC Breda JO13-2 MOC'17 JO13-2 119311 9-1
C 11-05-2019 11:45 METO JO13-1 Steenbergen JO13-2 118272 9-2
C 11-05-2019 11:15 Unitas'30 JO13-4 Zwaluwe JO13-1 117979 1-2
C 11-05-2019 11:45 Cluzona JO13-1 Bruse Boys JO13-1 118076 1-8
C 09-05-2019 19:00 DBGC JO13-1 Internos JO13-1 117830 4-1
C 08-05-2019 19:00 NOAD'67 JO13-1 Bruse Boys JO13-1 118829 13-0
C 04-05-2019 08:45 Seolto JO13-1G TVC Breda JO13-2 119011 4-0
C 04-05-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Unitas'30 JO13-4 119416 7-4
C 04-05-2019 10:30 Zwaluwe JO13-1 METO JO13-1 117361 2-3
C 20-04-2019 10:30 METO JO13-1 MOC'17 JO13-2 119394 0-7
C 20-04-2019 10:00 Steenbergen JO13-2 Cluzona JO13-1 117566 1-6
C 13-04-2019 10:00 Internos JO13-1 Bruse Boys JO13-1 117268 3-4
C 13-04-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 DBGC JO13-1 119492 1-0
C 13-04-2019 11:00 TVC Breda JO13-2 NOAD'67 JO13-1 117226 6-5
C 13-04-2019 11:45 Cluzona JO13-1 Zwaluwe JO13-1 116791 2-2
C 13-04-2019 10:00 Steenbergen JO13-2 Seolto JO13-1G 118899 1-5
C 10-04-2019 18:30 MOC'17 JO13-2 Unitas'30 JO13-4 118795 3-1
C 10-04-2019 18:30 DBGC JO13-1 Seolto JO13-1G 119224 0-0
C 10-04-2019 18:30 Zwaluwe JO13-1 Steenbergen JO13-2 118662 1-0
C 06-04-2019 11:30 NOAD'67 JO13-1 METO JO13-1 117692 4-1
C 06-04-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Steenbergen JO13-2 118232 10-3
C 06-04-2019 10:30 DBGC JO13-1 TVC Breda JO13-2 116711 7-0
C 06-04-2019 10:00 Seolto JO13-1G Unitas'30 JO13-4 116618 8-2
C 06-04-2019 10:00 Zwaluwe JO13-1 Internos JO13-1 117155 3-2
C 06-04-2019 09:45 MOC'17 JO13-2 Cluzona JO13-1 118861 2-0
C 30-03-2019 10:00 Seolto JO13-1G Zwaluwe JO13-1 118409 4-0
C 30-03-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 Internos JO13-1 118430 2-0
C 30-03-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 MOC'17 JO13-2 118505 1-4
C 23-03-2019 11:30 Steenbergen JO13-2 MOC'17 JO13-2 118073 2-6
C 23-03-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Zwaluwe JO13-1 118765 3-1
C 23-03-2019 10:00 Internos JO13-1 TVC Breda JO13-2 116684 2-4
C 23-03-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 NOAD'67 JO13-1 117930 2-1
C 23-03-2019 11:45 Cluzona JO13-1 DBGC JO13-1 117365 0-5
C 23-03-2019 11:45 METO JO13-1 Seolto JO13-1G 119598 2-2
C 16-03-2019 11:00 TVC Breda JO13-2 Cluzona JO13-1 118750 5-1
C 09-03-2019 11:45 METO JO13-1 TVC Breda JO13-2 117329 2-0
C 09-03-2019 11:30 Steenbergen JO13-2 DBGC JO13-1 116980 0-8
C 09-03-2019 11:45 Cluzona JO13-1 NOAD'67 JO13-1 118208 0-11
C 23-02-2019 10:30 Zwaluwe JO13-1 MOC'17 JO13-2 118653 3-7
C 23-02-2019 11:30 Steenbergen JO13-2 TVC Breda JO13-2 117541 0-2
C 16-02-2019 09:45 MOC'17 JO13-2 Internos JO13-1 119181 1-3
C 16-02-2019 11:00 Seolto JO13-1G Bruse Boys JO13-1 116699 4-1
C 16-02-2019 10:30 DBGC JO13-1 Zwaluwe JO13-1 118898 2-1
C 16-02-2019 11:00 TVC Breda JO13-2 Unitas'30 JO13-4 119336 1-7
C 16-02-2019 11:45 METO JO13-1 Cluzona JO13-1 118645 1-0
C 16-02-2019 11:30 NOAD'67 JO13-1 Steenbergen JO13-2 116655 9-1
C 09-02-2019 11:45 Cluzona JO13-1 Seolto JO13-1G 117429 0-8
C 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO13-4 METO JO13-1 117131 0-4
C 09-02-2019 10:15 Internos JO13-1 NOAD'67 JO13-1 119222 1-4
C 09-02-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 DBGC JO13-1 119654 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:15 Unitas'30 JO13-4 Halsteren JO13-3 7856 1-5
B 08-09-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-4 7356 1-3
B 01-09-2018 10:15 Halsteren JO13-3 Prinsenland JO13-1 7590 5-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Heerjansdam JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45267 0-0
C 15-12-2018 10:30 Dubbeldam JO13-2 DFC JO13-1 98180 0-0
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 44380 0-3
C 08-12-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Zwaluwe JO13-1 45602 2-1
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-5 DFC JO13-1 98184 2-4
C 08-12-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 RCD JO13-2 45373 6-1
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Unitas'30 JO13-4 46308 1-4
C 01-12-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Dubbeldam JO13-2 43844 1-3
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Rijsoord JO13-1 45694 3-1
C 01-12-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Pelikaan JO13-2 46630 4-4
C 01-12-2018 11:30 DFC JO13-1 Heerjansdam JO13-2 98183 6-0
C 01-12-2018 11:00 RCD JO13-2 JEKA JO13-5 45819 1-3
C 01-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Madese Boys JO13-2 44490 5-3
C 24-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 45865 0-5
C 24-11-2018 10:30 JEKA JO13-5 Rijsoord JO13-1 45705 2-9
C 24-11-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 RCD JO13-2 45536 2-1
C 24-11-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Unitas'30 JO13-4 45292 5-1
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Wieldrecht JO13-2 44111 4-0
C 24-11-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 DFC JO13-1 98182 0-10
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-5 45337 7-1
C 17-11-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Dubbeldam JO13-2 46709 4-1
C 17-11-2018 10:30 DFC JO13-1 Zwaluwe JO13-1 98181 5-2
C 17-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-4 Heerjansdam JO13-2 44911 2-4
C 17-11-2018 14:00 Wieldrecht JO13-2 RCD JO13-2 45647 1-1
C 17-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Pelikaan JO13-2 45679 3-1
C 10-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Rijsoord JO13-1 45197 0-2
C 10-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 46627 2-6
C 10-11-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Wieldrecht JO13-2 43913 6-0
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO13-5 Madese Boys JO13-2 45669 0-1
C 10-11-2018 11:00 RCD JO13-2 Unitas'30 JO13-4 44693 1-1
C 03-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 RCD JO13-2 44698 1-0
C 03-11-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 DFC JO13-1 98179 1-1
C 03-11-2018 09:00 JEKA JO13-5 Unitas'30 JO13-4 44179 4-5
C 03-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Dubbeldam JO13-2 45457 2-5
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45464 10-1
C 03-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Zwaluwe JO13-1 45476 5-2
C 27-10-2018 10:00 Wieldrecht JO13-2 JEKA JO13-5 45043 3-4
C 27-10-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Madese Boys JO13-2 46688 2-2
C 27-10-2018 11:00 RCD JO13-2 Pelikaan JO13-2 44546 2-1
C 27-10-2018 11:55 DFC JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 98178 0-4
C 27-10-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Heerjansdam JO13-2 44377 2-2
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Rijsoord JO13-1 44667 1-0
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO13-5 Dubbeldam JO13-2 44440 2-3
C 13-10-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Heerjansdam JO13-2 43855 1-3
C 13-10-2018 10:15 GRC-14 JO13-1 Unitas'30 JO13-4 45066 0-0
C 13-10-2018 11:45 Beek Vooruit JO13-2 RCD JO13-2 45007 3-1
C 13-10-2018 11:30 DFC JO13-1 Unitas'30 JO13-4 98177 5-2
C 13-10-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45840 1-1
C 13-10-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Zwaluwe JO13-1 44461 6-2
C 06-10-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 JEKA JO13-5 46662 2-4
C 06-10-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Rijsoord JO13-1 43926 0-5
C 06-10-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Pelikaan JO13-2 45176 7-2
C 06-10-2018 11:00 RCD JO13-2 GRC-14 JO13-1 45395 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 43699 0-5
C 06-10-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Madese Boys JO13-2 46478 5-1
C 06-10-2018 11:00 RCD JO13-2 DFC JO13-1 98176 5-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Zwaluwe JO13-1 44393 1-1
C 29-09-2018 11:00 RCD JO13-2 Heerjansdam JO13-2 44279 3-3
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Dubbeldam JO13-2 45013 4-1
C 29-09-2018 10:00 GRC-14 JO13-1 Wieldrecht JO13-2 45911 0-0
C 29-09-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Madese Boys JO13-2 44402 2-0
C 29-09-2018 12:00 JEKA JO13-5 Pelikaan JO13-2 45651 1-3
C 29-09-2018 10:30 DFC JO13-1 Wieldrecht JO13-2 98175 6-0
C 22-09-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Unitas'30 JO13-4 44955 2-2
C 22-09-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 Rijsoord JO13-1 45008 1-7
C 22-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 46103 0-7
C 22-09-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 RCD JO13-2 46129 1-5
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 GRC-14 JO13-1 43907 0-0
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 DFC JO13-1 98174 2-5
C 22-09-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 JEKA JO13-5 46812 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBGC JO13-1 11 8 1 2 25 34 7 27 0
2 MOC'17 JO13-2 11 8 0 3 24 41 25 16 0
3 Seolto JO13-1G 11 7 2 2 23 41 15 26 0
4 METO JO13-1 11 7 1 3 22 31 19 12 0
5 NOAD'67 JO13-1 11 7 0 4 21 58 20 38 0
6 Bruse Boys JO13-1 11 6 0 5 18 38 44 -6 0
7 Unitas'30 JO13-4 11 5 1 5 16 29 33 -4 0
8 TVC Breda JO13-2 11 5 0 6 15 30 35 -5 0
9 Zwaluwe JO13-1 11 4 1 6 13 18 29 -11 0
10 Internos JO13-1 11 4 0 7 12 24 30 -6 0
11 Cluzona JO13-1 11 1 1 9 4 14 54 -40 0
12 Steenbergen JO13-2 11 0 1 10 1 16 63 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO13-3 2 2 0 0 6 10 2 8 0
2 Unitas'30 JO13-4 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
3 Prinsenland JO13-1 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-2 11 11 0 0 33 57 7 50 0
2 Rijsoord JO13-1 11 8 1 2 25 43 12 31 0
3 DFC JO13-1 11 7 2 2 23 44 18 26 0
4 Dubbeldam JO13-2 11 6 2 3 20 28 23 5 0
5 Heerjansdam JO13-2 10 5 2 3 17 28 26 2 0
6 Unitas'30 JO13-4 11 4 3 4 15 24 31 -7 0
7 Madese Boys JO13-2 11 4 1 6 13 18 26 -8 0
8 RCD JO13-2 11 3 3 5 12 21 24 -3 0
9 Zwaluwe JO13-1 11 2 3 6 9 24 37 -13 0
10 JEKA JO13-5 11 3 0 8 9 24 42 -18 0
11 Pelikaan JO13-2 11 1 2 8 5 18 50 -32 0
12 Wieldrecht JO13-2 10 0 3 7 3 9 42 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 4 B 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 4 B 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven