Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 JO13-4

Teamleden

Spelers
Sietse Douma Keeper      
Duncan Able        
Marouan Amin        
Sami Ben Omar        
Justin Hasevoet        
Dani Heijnen        
Jesper van der Horst        
Finn Kriesels        
Aamir Nuur        
Parathan Pakerathan        
Nawid Sangar        
Jesse Schalk        
Mohammed Jasin Tahib        
Enes Uzun        
Berke Yakut        
 
Overige teamleden
Nathaly Boeren Leider
Wesley Heijnen Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Unitas'30 JO13-4 45292 11:20
C 01-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Madese Boys JO13-2 44490 09:30
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Unitas'30 JO13-4 46308 09:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Wieldrecht JO13-2
C 24-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Beek Vooruit JO13-2
C 24-11-2018 10:30 JEKA JO13-5 Rijsoord JO13-1
C 24-11-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 RCD JO13-2
C 24-11-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Unitas'30 JO13-4
C 24-11-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 DFC JO13-1
C 01-12-2018 11:00 RCD JO13-2 JEKA JO13-5
C 01-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Madese Boys JO13-2
C 01-12-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Pelikaan JO13-2
C 01-12-2018 10:30 DFC JO13-1 Heerjansdam JO13-2
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Rijsoord JO13-1
C 01-12-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Dubbeldam JO13-2
C 08-12-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Zwaluwe JO13-1
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-5 DFC JO13-1
C 08-12-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 RCD JO13-2
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Unitas'30 JO13-4
C 08-12-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Wieldrecht JO13-2
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2
C 15-12-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 DFC JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:15 Unitas'30 JO13-4 Halsteren JO13-3 7856 1-5
B 08-09-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-4 7356 1-3
B 01-09-2018 10:15 Halsteren JO13-3 Prinsenland JO13-1 7590 5-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Pelikaan JO13-2 45679 3-1
C 17-11-2018 14:00 Wieldrecht JO13-2 RCD JO13-2 45647 1-1
C 17-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-4 Heerjansdam JO13-2 44911 2-4
C 17-11-2018 10:30 DFC JO13-1 Zwaluwe JO13-1 98181 5-2
C 17-11-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Dubbeldam JO13-2 46709 4-1
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-5 45337 7-1
C 10-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Rijsoord JO13-1 45197 0-2
C 10-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 46627 2-6
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO13-5 Madese Boys JO13-2 45669 0-1
C 10-11-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Wieldrecht JO13-2 43913 6-0
C 10-11-2018 11:00 RCD JO13-2 Unitas'30 JO13-4 44693 1-1
C 03-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Zwaluwe JO13-1 45476 5-2
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45464 10-1
C 03-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Dubbeldam JO13-2 45457 2-5
C 03-11-2018 09:00 JEKA JO13-5 Unitas'30 JO13-4 44179 4-5
C 03-11-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 DFC JO13-1 98179 1-1
C 03-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 RCD JO13-2 44698 1-0
C 27-10-2018 10:00 Wieldrecht JO13-2 JEKA JO13-5 45043 3-4
C 27-10-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Madese Boys JO13-2 46688 2-2
C 27-10-2018 11:00 RCD JO13-2 Pelikaan JO13-2 44546 2-1
C 27-10-2018 11:55 DFC JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 98178 0-4
C 27-10-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Heerjansdam JO13-2 44377 2-2
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Rijsoord JO13-1 44667 1-0
C 13-10-2018 11:30 DFC JO13-1 Unitas'30 JO13-4 98177 5-2
C 13-10-2018 11:45 Beek Vooruit JO13-2 RCD JO13-2 45007 3-1
C 13-10-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Heerjansdam JO13-2 43855 1-3
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO13-5 Dubbeldam JO13-2 44440 2-3
C 13-10-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Zwaluwe JO13-1 44461 6-2
C 13-10-2018 10:15 GRC-14 JO13-1 Unitas'30 JO13-4 45066 0-0
C 13-10-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45840 1-1
C 06-10-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Pelikaan JO13-2 45176 7-2
C 06-10-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Rijsoord JO13-1 43926 0-5
C 06-10-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 JEKA JO13-5 46662 2-4
C 06-10-2018 11:00 RCD JO13-2 GRC-14 JO13-1 45395 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 43699 0-5
C 06-10-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Madese Boys JO13-2 46478 5-1
C 06-10-2018 11:00 RCD JO13-2 DFC JO13-1 98176 5-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Zwaluwe JO13-1 44393 1-1
C 29-09-2018 11:00 RCD JO13-2 Heerjansdam JO13-2 44279 3-3
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Dubbeldam JO13-2 45013 4-1
C 29-09-2018 10:00 GRC-14 JO13-1 Wieldrecht JO13-2 45911 0-0
C 29-09-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Madese Boys JO13-2 44402 2-0
C 29-09-2018 12:00 JEKA JO13-5 Pelikaan JO13-2 45651 1-3
C 29-09-2018 10:30 DFC JO13-1 Wieldrecht JO13-2 98175 6-0
C 22-09-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Unitas'30 JO13-4 44955 2-2
C 22-09-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 Rijsoord JO13-1 45008 1-7
C 22-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 46103 0-7
C 22-09-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 RCD JO13-2 46129 1-5
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 GRC-14 JO13-1 43907 0-0
C 22-09-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 JEKA JO13-5 46812 4-1
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 DFC JO13-1 98174 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO13-3 2 2 0 0 6 10 2 8 0
2 Unitas'30 JO13-4 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
3 Prinsenland JO13-1 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-2 8 8 0 0 24 46 6 40 0
2 Rijsoord JO13-1 8 6 1 1 19 27 6 21 0
3 Heerjansdam JO13-2 8 5 2 1 17 28 15 13 0
4 DFC JO13-1 7 4 1 2 13 24 16 8 0
5 RCD JO13-2 8 3 3 2 12 18 13 5 0
6 Dubbeldam JO13-2 7 3 1 3 10 18 20 -2 0
7 Madese Boys JO13-2 8 3 1 4 10 11 18 -7 0
8 Unitas'30 JO13-4 8 2 3 3 9 14 22 -8 0
9 JEKA JO13-5 8 2 0 6 6 17 28 -11 0
10 Zwaluwe JO13-1 8 1 2 5 5 17 30 -13 0
11 Pelikaan JO13-2 8 1 1 6 4 13 32 -19 0
12 Wieldrecht JO13-2 8 0 3 5 3 8 35 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 4 B 13 Team training Unitas'30 JO13-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 14-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 21-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 28-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 04-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 11-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 18-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 25-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 02-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 09-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 16-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 23-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 30-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 06-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 13-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 20-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 27-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 04-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 11-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 18-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 25-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 01-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 08-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 15-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 22-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 29-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 05-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 12-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 19-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 26-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 05-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 12-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 19-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 26-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 02-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 09-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 16-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 23-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 30-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 07-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 14-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 21-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 28-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 04-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 11-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 18-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
di 25-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
donderdag 18:00 - 19:00 4 B 12 Team training Unitas'30 JO13-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 16-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 23-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 30-08-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 06-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 13-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 20-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 27-09-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 04-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 11-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 18-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 25-10-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 01-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 08-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 15-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 22-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 29-11-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 06-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 13-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 20-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 27-12-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 03-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 10-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 17-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 24-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 31-01-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 07-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 14-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 21-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 28-02-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 07-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 14-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 21-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 28-03-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 04-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 11-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 18-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 25-04-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 02-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 09-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 16-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 23-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 30-05-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 06-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 13-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 20-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4
do 27-06-19 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 JO13-4

Berichten



Terug naar boven