Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker 2e ronde

Unitas'30 JO13-3

Teamleden

Spelers
Joep Havermans Keeper      
Niels van den Berk        
Thomas Blom        
Bart van den Brekel        
Julian Broeders        
Mink Broeksteeg        
Jeron Daemen        
Rick Jordans        
Adam Nahari        
Pim van Polanen        
Kane Suijkerbuijk        
Sem Verheijen        
Milan Vriens        
Finn van der Weele        
Wouter Wegh        
 
Overige teamleden
Marcel van den Berk Leider
Daniele Gideonse Leider
Stijn Nooijens Trainer/Coach
Jordy Nouws Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 Irene'58 JO13-1 L. (Lorenzo) Blom 44039 07:35
C 01-12-2018 12:45 SCO JO13-2 Unitas'30 JO13-3 45242 11:25
C 08-12-2018 10:45 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-4 46125 09:50
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-11-2018 17:45 JEKA JO13-4 Internos JO13-1
C 24-11-2018 08:30 Gilze JO13-2 DIA JO13-2G
C 24-11-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 Rijen JO13-2
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 Irene'58 JO13-1
C 24-11-2018 10:15 Internos JO13-1 SCO JO13-2
C 24-11-2018 09:45 Olympia'60 JO13-1 Zundert JO13-1
C 24-11-2018 09:00 JEKA JO13-4 Gloria UC JO13-2
C 01-12-2018 12:45 SCO JO13-2 Unitas'30 JO13-3
C 01-12-2018 11:15 Zundert JO13-1 DIA JO13-2G
C 01-12-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Gilze JO13-2
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO13-4 TVC Breda JO13-2
C 01-12-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 Internos JO13-1
C 01-12-2018 10:00 Rijen JO13-2 Olympia'60 JO13-1
C 08-12-2018 09:00 DIA JO13-2G Gloria UC JO13-2
C 08-12-2018 09:45 Olympia'60 JO13-1 SCO JO13-2
C 08-12-2018 10:15 Internos JO13-1 Zundert JO13-1
C 08-12-2018 10:45 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-4
C 08-12-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 Irene'58 JO13-1
C 08-12-2018 11:45 Gilze JO13-2 Rijen JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Bruse Boys JO13-1 102830 2-4
B 15-09-2018 13:00 RSV JO13-1 Groen Wit JO13-2 7018 7-4
B 15-09-2018 13:00 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-6 7699 6-1
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 RSV JO13-1 7730 11-0
B 08-09-2018 10:30 JEKA JO13-6 Groen Wit JO13-2 7215 6-0
B 01-09-2018 11:00 RSV JO13-1 JEKA JO13-6 7697 6-1
B 01-09-2018 11:45 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 7850 0-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 12:45 SCO JO13-2 Gloria UC JO13-2 46445 0-4
C 17-11-2018 11:15 Zundert JO13-1 Gilze JO13-2 46135 2-0
C 17-11-2018 10:15 Internos JO13-1 TVC Breda JO13-2 95454 3-0
C 17-11-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 Olympia'60 JO13-1 45241 14-0
C 17-11-2018 10:00 Rijen JO13-2 JEKA JO13-4 44080 3-5
C 17-11-2018 09:00 DIA JO13-2G Unitas'30 JO13-3 46404 0-12
C 10-11-2018 10:30 Olympia'60 JO13-1 DIA JO13-2G 46832 6-0
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 Zundert JO13-1 44835 4-4
C 10-11-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Irene'58 JO13-1 44615 0-8
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 Rijen JO13-2 46346 8-0
C 10-11-2018 09:00 JEKA JO13-4 SCO JO13-2 44525 10-0
C 10-11-2018 11:45 Gilze JO13-2 Internos JO13-1 95453 0-0
C 03-11-2018 09:00 DIA JO13-2G Rijen JO13-2 46483 1-4
C 03-11-2018 13:00 TVC Breda JO13-2 Unitas'30 JO13-3 44446 4-2
C 03-11-2018 09:45 Olympia'60 JO13-1 JEKA JO13-4 44561 1-3
C 03-11-2018 10:15 Internos JO13-1 Gloria UC JO13-2 95452 8-2
C 03-11-2018 11:15 Zundert JO13-1 SCO JO13-2 45704 7-1
C 03-11-2018 11:45 Gilze JO13-2 Irene'58 JO13-1 45213 1-4
C 27-10-2018 10:00 Rijen JO13-2 Zundert JO13-1 44729 2-6
C 27-10-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 DIA JO13-2G 46458 14-1
C 27-10-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 TVC Breda JO13-2 44764 0-5
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 Olympia'60 JO13-1 43835 7-0
C 27-10-2018 12:45 SCO JO13-2 Gilze JO13-2 45049 1-12
C 24-10-2018 18:30 TVC Breda JO13-2 SCO JO13-2 45270 11-1
C 23-10-2018 18:45 Gilze JO13-2 Unitas'30 JO13-3 45232 3-2
C 13-10-2018 10:15 Internos JO13-1 Olympia'60 JO13-1 95450 7-1
C 13-10-2018 10:00 Rijen JO13-2 Irene'58 JO13-1 46520 0-6
C 13-10-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Olympia'60 JO13-1 46411 0-0
C 13-10-2018 11:15 Zundert JO13-1 Gloria UC JO13-2 45319 11-2
C 13-10-2018 09:00 DIA JO13-2G JEKA JO13-4 43987 0-12
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 95449 3-0
C 06-10-2018 09:00 Olympia'60 JO13-1 TVC Breda JO13-2 46860 3-2
C 06-10-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 Zundert JO13-1 45188 7-2
C 06-10-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Rijen JO13-2 44906 11-1
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO13-4 Gilze JO13-2 45611 1-2
C 06-10-2018 12:45 SCO JO13-2 DIA JO13-2G 44951 2-4
C 06-10-2018 12:45 Unitas'30 JO13-3 Roosendaal JO13-3 45965 0-0
C 03-10-2018 19:00 Unitas'30 JO13-3 Gloria UC JO13-2 44136 10-0
C 01-10-2018 19:00 Olympia'60 JO13-1 Gilze JO13-2 46105 0-10
C 29-09-2018 10:00 Rijen JO13-2 SCO JO13-2 44094 5-3
C 29-09-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 JEKA JO13-4 45875 2-0
C 29-09-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Olympia'60 JO13-1 44719 3-5
C 29-09-2018 11:15 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-3 45298 0-3
C 29-09-2018 11:45 Gilze JO13-2 TVC Breda JO13-2 43993 5-1
C 29-09-2018 09:00 DIA JO13-2G Internos JO13-1 95448 1-6
C 29-09-2018 09:00 DIA JO13-2G Roosendaal JO13-3 44603 0-0
C 22-09-2018 10:15 Internos JO13-1 Rijen JO13-2 95447 6-0
C 22-09-2018 12:45 SCO JO13-2 Irene'58 JO13-1 44821 0-7
C 22-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Rijen JO13-2 44686 0-0
C 22-09-2018 12:00 JEKA JO13-4 Zundert JO13-1 46727 0-1
C 22-09-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 DIA JO13-2G 44421 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bruse Boys JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Unitas'30 JO13-3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO13-1 8 8 0 0 24 62 4 58 0
2 Unitas'30 JO13-3 8 6 0 2 18 47 7 40 0
3 Internos JO13-1 7 5 1 1 16 30 7 23 0
4 Gilze JO13-2 8 5 1 2 16 33 11 22 0
5 Zundert JO13-1 8 5 1 2 16 33 19 14 0
6 TVC Breda JO13-2 8 4 1 3 13 36 20 16 0
7 JEKA JO13-4 7 4 0 3 12 31 9 22 0
8 Olympia'60 JO13-1 8 3 0 5 9 16 46 -30 0
9 Gloria UC JO13-2 8 2 0 6 6 22 48 -26 0
10 Rijen JO13-2 8 2 0 6 6 15 46 -31 0
11 DIA JO13-2G 8 1 0 7 3 9 65 -56 0
12 SCO JO13-2 8 0 0 8 0 8 60 -52 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:15 2 B 10 Team training Unitas'30 JO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 14-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 21-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 28-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 04-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 11-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 18-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 25-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 02-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 09-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 16-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 23-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 30-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 06-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 13-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 20-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 27-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 04-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 11-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 18-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 25-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 01-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 08-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 15-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 22-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 29-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 05-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 12-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 19-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 26-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 05-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 12-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 19-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 26-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 02-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 09-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 16-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 23-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 30-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 07-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 14-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 21-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 28-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 04-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 11-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 18-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
di 25-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO13-3
donderdag 19:00 - 20:15 4B2 14 Team training Unitas'30 JO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training Unitas'30 JO13-3

Berichten



Terug naar boven