Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-3

Teamleden

Spelers
Joep Havermans Keeper      
Niels van den Berk        
Thomas Blom        
Bart van den Brekel        
Julian Broeders        
Mink Broeksteeg        
Jeron Daemen        
Rick Jordans        
Adam Nahari        
Pim van Polanen        
Kane Suijkerbuijk        
Sem Verheijen        
Milan Vriens        
Finn van der Weele        
Wouter Wegh        
 
Overige teamleden
Marcel van den Berk Leider
Daniele Gideonse Leider
Stijn Nooijens Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Boeimeer JO13-2 118892 0-6
C 25-05-2019 11:00 Waspik JO13-1 Terheijden JO13-1 118294 2-0
C 25-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 ST Altena/Almkerk JO13-1 144413 3-1
C 25-05-2019 08:45 RFC JO13-2 JEKA JO13-4 118068 0-3
C 25-05-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Be Ready JO13-1 119087 4-2
C 22-05-2019 19:30 Kozakken Boys JO13-2 ST Altena/Almkerk JO13-1 118041 3-1
C 18-05-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 RFC JO13-2 118098 5-0
C 18-05-2019 10:00 Terheijden JO13-1 Kozakken Boys JO13-2 116952 2-0
C 18-05-2019 10:30 JEKA JO13-4 Madese Boys JO13-2 119342 6-0
C 18-05-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Waspik JO13-1 117061 3-2
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Beek Vooruit JO13-2 144412 0-4
C 14-05-2019 19:00 JEKA JO13-4 Boeimeer JO13-2 116857 3-1
C 11-05-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Unitas'30 JO13-3 116849 2-5
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO13-2 ST Altena/Almkerk JO13-1 117955 0-2
C 11-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-2 Terheijden JO13-1 144411 5-2
C 11-05-2019 11:00 Waspik JO13-1 JEKA JO13-4 119490 1-1
C 11-05-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Boeimeer JO13-2 119605 2-0
C 07-05-2019 19:30 ST Altena/Almkerk JO13-1 Waspik JO13-1 116605 2-1
C 04-05-2019 08:45 RFC JO13-2 Madese Boys JO13-2 117133 2-1
C 04-05-2019 09:00 Terheijden JO13-1 Be Ready JO13-1 118507 5-0
C 04-05-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 Kozakken Boys JO13-2 118462 4-2
C 13-04-2019 11:00 Waspik JO13-1 Unitas'30 JO13-3 117788 4-1
C 13-04-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Boeimeer JO13-2 117446 3-4
C 13-04-2019 10:30 Terheijden JO13-1 JEKA JO13-4 117284 4-1
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 RFC JO13-2 144409 5-1
C 10-04-2019 19:00 Waspik JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 144406 3-0
C 10-04-2019 18:30 RFC JO13-2 Kozakken Boys JO13-2 118979 0-7
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 144408 1-4
C 06-04-2019 12:15 JEKA JO13-4 Kozakken Boys JO13-2 118314 2-0
C 06-04-2019 10:55 Unitas'30 JO13-3 Terheijden JO13-1 118000 1-4
C 06-04-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Waspik JO13-1 117859 1-1
C 06-04-2019 08:45 RFC JO13-2 Be Ready JO13-1 117449 5-2
C 30-03-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-3 118360 3-1
C 30-03-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Terheijden JO13-1 116971 4-3
C 30-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 144403 1-2
C 30-03-2019 11:00 Be Ready JO13-1 JEKA JO13-4 118052 1-9
C 23-03-2019 11:00 Waspik JO13-1 WDS'19 JO13-1 119486 0-0
C 23-03-2019 11:00 Be Ready JO13-1 ST Altena/Almkerk JO13-1 118384 1-5
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Boeimeer JO13-2 117735 0-1
C 23-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Madese Boys JO13-2 117430 5-1
C 23-03-2019 13:00 Terheijden JO13-1 RFC JO13-2 117604 6-0
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 144407 3-2
C 16-03-2019 09:15 WDS'19 JO13-1 Be Ready JO13-1 119411 0-0
C 16-03-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 JEKA JO13-4 119436 4-1
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 RFC JO13-2 118136 1-1
C 09-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Waspik JO13-1 118318 6-1
C 09-03-2019 12:00 Terheijden JO13-1 ST Altena/Almkerk JO13-1 119182 3-0
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 144405 0-0
C 09-03-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Madese Boys JO13-2 118246 2-1
C 23-02-2019 11:30 Terheijden JO13-1 WDS'19 JO13-1 119494 10-1
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 144410 5-0
C 16-02-2019 11:15 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 119164 0-3
C 16-02-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 Boeimeer JO13-2 118532 2-1
C 16-02-2019 08:45 RFC JO13-2 Waspik JO13-1 116664 1-0
C 16-02-2019 09:45 WDS'19 JO13-1 Kozakken Boys JO13-2 117632 2-6
C 16-02-2019 10:45 Oosterhout JO13-1 Be Ready JO13-1 119403 0-0
C 16-02-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Terheijden JO13-1 119470 1-4
C 16-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO13-2 Be Ready JO13-1 144404 7-1
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 ST Altena/Almkerk JO13-1 118412 0-0
C 09-02-2019 11:00 Waspik JO13-1 Madese Boys JO13-2 116624 5-2
C 09-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 RFC JO13-2 117273 9-0
C 09-02-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Oosterhout JO13-1 117948 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Bruse Boys JO13-1 102830 2-4
B 15-09-2018 13:00 RSV JO13-1 Groen Wit JO13-2 7018 7-4
B 15-09-2018 13:00 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-6 7699 6-1
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 RSV JO13-1 7730 11-0
B 08-09-2018 10:30 JEKA JO13-6 Groen Wit JO13-2 7215 6-0
B 01-09-2018 11:00 RSV JO13-1 JEKA JO13-6 7697 6-1
B 01-09-2018 11:45 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 7850 0-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 Irene'58 JO13-1 45127 0-3
C 15-12-2018 09:45 Olympia'60 JO13-1 SCO JO13-2 45332 0-0
C 15-12-2018 09:00 DIA JO13-2G Gloria UC JO13-2 45959 5-3
C 08-12-2018 10:45 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-4 46125 0-3
C 08-12-2018 10:00 Internos JO13-1 Zundert JO13-1 95457 1-2
C 08-12-2018 11:45 Gilze JO13-2 Rijen JO13-2 44237 10-1
C 01-12-2018 11:15 Zundert JO13-1 DIA JO13-2G 45149 7-0
C 01-12-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 Internos JO13-1 95456 6-1
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO13-4 TVC Breda JO13-2 45123 3-1
C 01-12-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Gilze JO13-2 44453 1-7
C 01-12-2018 12:45 SCO JO13-2 Unitas'30 JO13-3 45242 1-5
C 01-12-2018 10:00 Rijen JO13-2 Olympia'60 JO13-1 44802 6-4
C 24-11-2018 09:00 JEKA JO13-4 Gloria UC JO13-2 44093 8-0
C 24-11-2018 09:45 Olympia'60 JO13-1 Zundert JO13-1 44650 0-9
C 24-11-2018 10:15 Internos JO13-1 SCO JO13-2 95455 7-1
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 Irene'58 JO13-1 44039 0-3
C 24-11-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 Rijen JO13-2 44472 2-1
C 24-11-2018 08:30 Gilze JO13-2 DIA JO13-2G 46566 9-0
C 20-11-2018 17:45 JEKA JO13-4 Internos JO13-1 95451 3-1
C 17-11-2018 09:00 DIA JO13-2G Unitas'30 JO13-3 46404 0-12
C 17-11-2018 10:00 Rijen JO13-2 JEKA JO13-4 44080 3-5
C 17-11-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 Olympia'60 JO13-1 45241 14-0
C 17-11-2018 10:15 Internos JO13-1 TVC Breda JO13-2 95454 3-0
C 17-11-2018 11:15 Zundert JO13-1 Gilze JO13-2 46135 2-0
C 17-11-2018 12:45 SCO JO13-2 Gloria UC JO13-2 46445 0-4
C 10-11-2018 10:30 Olympia'60 JO13-1 DIA JO13-2G 46832 6-0
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 Zundert JO13-1 44835 4-4
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 Rijen JO13-2 46346 8-0
C 10-11-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Irene'58 JO13-1 44615 0-8
C 10-11-2018 11:45 Gilze JO13-2 Internos JO13-1 95453 0-0
C 10-11-2018 09:00 JEKA JO13-4 SCO JO13-2 44525 10-0
C 03-11-2018 13:00 TVC Breda JO13-2 Unitas'30 JO13-3 44446 4-2
C 03-11-2018 11:45 Gilze JO13-2 Irene'58 JO13-1 45213 1-4
C 03-11-2018 11:15 Zundert JO13-1 SCO JO13-2 45704 7-1
C 03-11-2018 10:15 Internos JO13-1 Gloria UC JO13-2 95452 8-2
C 03-11-2018 09:45 Olympia'60 JO13-1 JEKA JO13-4 44561 1-3
C 03-11-2018 09:00 DIA JO13-2G Rijen JO13-2 46483 1-4
C 27-10-2018 12:45 SCO JO13-2 Gilze JO13-2 45049 1-12
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 Olympia'60 JO13-1 43835 7-0
C 27-10-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 TVC Breda JO13-2 44764 0-5
C 27-10-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 DIA JO13-2G 46458 14-1
C 27-10-2018 10:00 Rijen JO13-2 Zundert JO13-1 44729 2-6
C 24-10-2018 18:30 TVC Breda JO13-2 SCO JO13-2 45270 11-1
C 23-10-2018 18:45 Gilze JO13-2 Unitas'30 JO13-3 45232 3-2
C 13-10-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Olympia'60 JO13-1 46411 0-0
C 13-10-2018 10:00 Rijen JO13-2 Irene'58 JO13-1 46520 0-6
C 13-10-2018 10:15 Internos JO13-1 Olympia'60 JO13-1 95450 7-1
C 13-10-2018 09:00 DIA JO13-2G JEKA JO13-4 43987 0-12
C 13-10-2018 11:15 Zundert JO13-1 Gloria UC JO13-2 45319 11-2
C 06-10-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Rijen JO13-2 44906 11-1
C 06-10-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 Zundert JO13-1 45188 7-2
C 06-10-2018 09:00 Olympia'60 JO13-1 TVC Breda JO13-2 46860 3-2
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO13-4 Gilze JO13-2 45611 1-2
C 06-10-2018 12:45 SCO JO13-2 DIA JO13-2G 44951 2-4
C 06-10-2018 12:45 Unitas'30 JO13-3 Roosendaal JO13-3 45965 0-0
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 95449 3-0
C 03-10-2018 19:00 Unitas'30 JO13-3 Gloria UC JO13-2 44136 10-0
C 01-10-2018 19:00 Olympia'60 JO13-1 Gilze JO13-2 46105 0-10
C 29-09-2018 09:00 DIA JO13-2G Roosendaal JO13-3 44603 0-0
C 29-09-2018 10:00 Rijen JO13-2 SCO JO13-2 44094 5-3
C 29-09-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Olympia'60 JO13-1 44719 3-5
C 29-09-2018 11:15 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-3 45298 0-3
C 29-09-2018 11:45 Gilze JO13-2 TVC Breda JO13-2 43993 5-1
C 29-09-2018 09:00 DIA JO13-2G Internos JO13-1 95448 1-6
C 29-09-2018 10:15 Irene'58 JO13-1 JEKA JO13-4 45875 2-0
C 22-09-2018 12:45 SCO JO13-2 Irene'58 JO13-1 44821 0-7
C 22-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Rijen JO13-2 44686 0-0
C 22-09-2018 10:15 Internos JO13-1 Rijen JO13-2 95447 6-0
C 22-09-2018 12:00 JEKA JO13-4 Zundert JO13-1 46727 0-1
C 22-09-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 DIA JO13-2G 44421 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-2 10 8 0 2 24 33 17 16 0
2 Terheijden JO13-1 10 7 0 3 21 33 14 19 0
3 Boeimeer JO13-2 10 6 1 3 19 32 14 18 0
4 ST Altena/Almkerk JO13-1 10 6 1 3 19 22 13 9 0
5 Kozakken Boys JO13-2 10 6 0 4 18 30 15 15 0
6 JEKA JO13-4 10 5 1 4 16 28 17 11 0
7 Waspik JO13-1 10 4 2 4 14 20 17 3 0
8 Unitas'30 JO13-3 10 3 2 5 11 16 21 -5 0
9 RFC JO13-2 10 3 1 6 10 10 39 -29 0
10 Be Ready JO13-1 10 2 0 8 6 17 47 -30 0
11 Madese Boys JO13-2 10 1 0 9 3 10 37 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bruse Boys JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Unitas'30 JO13-3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO13-1 11 11 0 0 33 74 5 69 0
2 Gilze JO13-2 11 8 1 2 25 59 13 46 0
3 Zundert JO13-1 11 8 1 2 25 51 20 31 0
4 JEKA JO13-4 11 8 0 3 24 48 11 37 0
5 Unitas'30 JO13-3 11 7 0 4 21 52 14 38 0
6 Internos JO13-1 11 6 1 4 19 40 19 21 0
7 TVC Breda JO13-2 11 5 1 5 16 39 27 12 0
8 Olympia'60 JO13-1 10 3 0 7 9 20 61 -41 0
9 Rijen JO13-2 11 3 0 8 9 23 62 -39 0
10 Gloria UC JO13-2 11 2 0 9 6 26 68 -42 0
11 DIA JO13-2G 11 2 0 9 6 14 84 -70 0
12 SCO JO13-2 10 0 0 10 0 10 72 -62 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 2 B 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4B2 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven