0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Sem van Bussel | |||||||
Wesley Fadina | |||||||
Luca de Haas | |||||||
Wes van den Oudenhoven | |||||||
Job Straatman | |||||||
Lucas Voermans | |||||||
Timo van der Vorst | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marcel de Bruijn | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 08:30 | TSC JO13-2 | DSE JO13-1 | 119469 | 4-2 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | Groen Wit JO13-1 | UVV'40 JO13-1 | 119660 | 3-3 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | SC Gastel JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 118388 | 0-2 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | DIA JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 119263 | 0-3 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Alliance JO13-1 | Gilze JO13-1 | 143953 | 0-0 | ||
C | 22-05-2019 19:30 | Virtus JO13-1 | BSC JO13-1 | 118571 | 1-1 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Unitas'30 JO13-2 | TSC JO13-2 | 119185 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 11:45 | Gilze JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 143952 | 4-0 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | UVV'40 JO13-1 | Alliance JO13-1 | 118548 | 6-3 | ||
C | 18-05-2019 10:05 | DSE JO13-1 | DIA JO13-1 | 118107 | 2-2 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | BSC JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 118200 | 0-5 | ||
C | 16-05-2019 18:30 | Hoeven JO13-1 | DIA JO13-1 | 118230 | 7-1 | ||
C | 11-05-2019 14:15 | Groen Wit JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 118175 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | DSE JO13-1 | Gilze JO13-1 | 143951 | 0-7 | ||
C | 11-05-2019 10:45 | SC Gastel JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 119302 | 5-3 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | DIA JO13-1 | BSC JO13-1 | 118881 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Alliance JO13-1 | Virtus JO13-1 | 119332 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | TSC JO13-2 | UVV'40 JO13-1 | 119529 | 3-1 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | Virtus JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 152561 | 0-2 | ||
C | 06-05-2019 19:30 | BSC JO13-1 | Alliance JO13-1 | 116807 | 2-0 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | UVV'40 JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 119017 | 3-2 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Virtus JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 116588 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 14:00 | Unitas'30 JO13-2 | DSE JO13-1 | 118633 | 0-2 | ||
C | 04-05-2019 11:45 | Gilze JO13-1 | TSC JO13-2 | 143950 | 4-2 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | TSC JO13-2 | Hoeven JO13-1 | 117565 | 2-5 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Alliance JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 118393 | 2-4 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | SC Gastel JO13-1 | Virtus JO13-1 | 118415 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | DIA JO13-1 | Gilze JO13-1 | 143949 | 0-4 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | Unitas'30 JO13-2 | BSC JO13-1 | 119287 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | DSE JO13-1 | UVV'40 JO13-1 | 116669 | 2-1 | ||
C | 10-04-2019 19:00 | Alliance JO13-1 | DSE JO13-1 | 118850 | 4-1 | ||
C | 10-04-2019 19:15 | UVV'40 JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 116710 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 14:55 | Groen Wit JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 118851 | 5-0 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | UVV'40 JO13-1 | DIA JO13-1 | 119101 | 3-1 | ||
C | 06-04-2019 12:45 | Hoeven JO13-1 | Alliance JO13-1 | 118691 | 3-0 | ||
C | 06-04-2019 11:45 | Gilze JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 143948 | 4-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | BSC JO13-1 | TSC JO13-2 | 119218 | 3-1 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Virtus JO13-1 | DSE JO13-1 | 118757 | 4-0 | ||
C | 30-03-2019 10:45 | Hoeven JO13-1 | Virtus JO13-1 | 118902 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | TSC JO13-2 | DIA JO13-1 | 117367 | 6-2 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | BSC JO13-1 | UVV'40 JO13-1 | 118549 | 2-1 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | DSE JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 119639 | 1-4 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-2 | Virtus JO13-1 | 119547 | 0-2 | ||
C | 23-03-2019 13:15 | Gilze JO13-1 | UVV'40 JO13-1 | 143947 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | DSE JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 117999 | 1-5 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | TSC JO13-2 | Groen Wit JO13-1 | 118131 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | SC Gastel JO13-1 | BSC JO13-1 | 118760 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | DIA JO13-1 | Alliance JO13-1 | 117137 | 3-3 | ||
C | 20-03-2019 18:30 | SC Gastel JO13-1 | Alliance JO13-1 | 118886 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 10:45 | Hoeven JO13-1 | BSC JO13-1 | 119230 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | Groen Wit JO13-1 | Gilze JO13-1 | 143946 | 0-2 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | Virtus JO13-1 | TSC JO13-2 | 119511 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 10:30 | DIA JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 116893 | 0-1 | ||
C | 09-03-2019 11:45 | Gilze JO13-1 | Virtus JO13-1 | 143945 | 0-1 | ||
C | 23-02-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-2 | Hoeven JO13-1 | 116678 | 1-4 | ||
C | 23-02-2019 11:30 | DIA JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 117457 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 10:45 | Hoeven JO13-1 | UVV'40 JO13-1 | 118951 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Alliance JO13-1 | TSC JO13-2 | 118674 | 2-0 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Virtus JO13-1 | DIA JO13-1 | 118792 | 3-0 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | SC Gastel JO13-1 | DSE JO13-1 | 117069 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | BSC JO13-1 | Gilze JO13-1 | 143944 | 0-1 | ||
C | 16-02-2019 13:15 | Groen Wit JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 119243 | 1-0 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | UVV'40 JO13-1 | Virtus JO13-1 | 116935 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 15:45 | Gilze JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 143943 | 6-1 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | DSE JO13-1 | BSC JO13-1 | 119356 | 2-5 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-2 | Alliance JO13-1 | 118132 | 1-2 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | TSC JO13-2 | SC Gastel JO13-1 | 117154 | 0-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | Groote Lindt JO13-1 | Virtus JO13-1 | 7558 | 1-5 | ||
B | 15-09-2018 14:55 | Unitas'30 JO13-2 | Klundert JO13-1 | 7188 | 2-2 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | Klundert JO13-1 | Virtus JO13-1 | 7866 | 1-4 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-2 | Groote Lindt JO13-1 | 7293 | 0-4 | ||
B | 04-09-2018 19:00 | Groote Lindt JO13-1 | Klundert JO13-1 | 7246 | 6-0 | ||
B | 01-09-2018 10:00 | Virtus JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 7859 | 2-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:15 | Roosendaal JO13-2 | SC Gastel JO13-1 | 45177 | 1-4 | ||
C | 15-12-2018 09:30 | Victoria'03 JO13-1 | VVR JO13-1 | 44608 | 1-5 | ||
C | 08-12-2018 12:45 | Hoeven JO13-1 | Roosendaal JO13-2 | 45399 | 3-0 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | BSC JO13-1 | VVR JO13-1 | 45400 | 3-3 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | Unitas'30 JO13-2 | SC Gastel JO13-1 | 44143 | 1-1 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Victoria'03 JO13-1 | Halsteren JO13-2 | 45073 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | TVC Breda JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 44965 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Alliance JO13-1 | Victoria'03 JO13-1 | 43959 | 5-3 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Roosendaal JO13-2 | TVC Breda JO13-1 | 44379 | 2-5 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Halsteren JO13-2 | Hoeven JO13-1 | 45494 | 0-3 | ||
C | 01-12-2018 12:05 | Groen Wit JO13-1 | BSC JO13-1 | 45591 | 5-0 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | VVR JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 45507 | 2-4 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-2 | Roosendaal JO13-2 | 44314 | 2-4 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | BSC JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 46057 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 12:45 | Hoeven JO13-1 | Victoria'03 JO13-1 | 44483 | 6-1 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | TVC Breda JO13-1 | Alliance JO13-1 | 46731 | 7-2 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | VVR JO13-1 | Halsteren JO13-2 | 45418 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Alliance JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 45218 | 6-2 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Victoria'03 JO13-1 | BSC JO13-1 | 45574 | 0-3 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | Roosendaal JO13-2 | VVR JO13-1 | 45817 | 5-5 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | SC Gastel JO13-1 | TVC Breda JO13-1 | 44146 | 0-1 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | Groen Wit JO13-1 | Halsteren JO13-2 | 45654 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-2 | Alliance JO13-1 | 45844 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | VVR JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 44605 | 4-6 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | TVC Breda JO13-1 | Victoria'03 JO13-1 | 44406 | 5-2 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Halsteren JO13-2 | SC Gastel JO13-1 | 46780 | 2-4 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | BSC JO13-1 | Roosendaal JO13-2 | 44401 | 2-2 | ||
C | 06-11-2018 18:45 | Alliance JO13-1 | Halsteren JO13-2 | 44980 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 12:45 | Hoeven JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 45130 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO13-2 | BSC JO13-1 | 45555 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | TVC Breda JO13-1 | VVR JO13-1 | 45325 | 8-2 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Victoria'03 JO13-1 | Roosendaal JO13-2 | 46381 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Alliance JO13-1 | Groen Wit JO13-1 | 44062 | 5-3 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Roosendaal JO13-2 | Alliance JO13-1 | 45483 | 3-9 | ||
C | 27-10-2018 10:30 | SC Gastel JO13-1 | Victoria'03 JO13-1 | 46712 | 7-2 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | BSC JO13-1 | TVC Breda JO13-1 | 45327 | 4-1 | ||
C | 27-10-2018 11:45 | Halsteren JO13-2 | Unitas'30 JO13-2 | 45275 | 1-4 | ||
C | 27-10-2018 13:10 | Groen Wit JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 44666 | 4-3 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | Unitas'30 JO13-2 | Groen Wit JO13-1 | 45126 | 0-4 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | Hoeven JO13-1 | BSC JO13-1 | 44723 | 5-1 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | JEKA JO14-1M | TVC Breda JO13-1 | 46257 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:30 | SC Gastel JO13-1 | Alliance JO13-1 | 46156 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | BSC JO13-1 | JEKA JO14-1M | 44292 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:45 | Halsteren JO13-2 | Roosendaal JO13-2 | 45781 | 5-2 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | VVR JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 46285 | 2-4 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | TVC Breda JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 46213 | 9-4 | ||
C | 06-10-2018 12:45 | Groen Wit JO13-1 | Victoria'03 JO13-1 | 44246 | 6-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Alliance JO13-1 | BSC JO13-1 | 46486 | 4-0 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | Victoria'03 JO13-1 | JEKA JO14-1M | 43715 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Roosendaal JO13-2 | Groen Wit JO13-1 | 44867 | 0-2 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Halsteren JO13-2 | TVC Breda JO13-1 | 43865 | 0-5 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | SC Gastel JO13-1 | VVR JO13-1 | 45610 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | Hoeven JO13-1 | Unitas'30 JO13-2 | 46781 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 13:15 | Groen Wit JO13-1 | SC Gastel JO13-1 | 44164 | 5-4 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | TVC Breda JO13-1 | Hoeven JO13-1 | 45339 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | BSC JO13-1 | Halsteren JO13-2 | 46390 | 7-1 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-2 | Victoria'03 JO13-1 | 43665 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | VVR JO13-1 | Alliance JO13-1 | 45592 | 2-3 | ||
C | 22-09-2018 12:00 | JEKA JO14-1M | Roosendaal JO13-2 | 45239 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gilze JO13-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 35 | 5 | 30 | 0 |
2 | Groen Wit JO13-1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 29 | 11 | 18 | 0 |
3 | Hoeven JO13-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 32 | 16 | 16 | 0 |
4 | BSC JO13-1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 21 | 16 | 5 | 0 |
5 | Alliance JO13-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 21 | 22 | -1 | 0 |
6 | Virtus JO13-1 | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 14 | 9 | 5 | 0 |
7 | UVV'40 JO13-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 27 | 24 | 3 | 0 |
8 | TSC JO13-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 25 | 27 | -2 | 0 |
9 | SC Gastel JO13-1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 13 | 23 | -10 | 0 |
10 | DSE JO13-1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 14 | 37 | -23 | 0 |
11 | Unitas'30 JO13-2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 13 | 29 | -16 | 0 |
12 | DIA JO13-1 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 12 | 37 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Virtus JO13-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 4 | 7 | 0 |
2 | Groote Lindt JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 5 | 6 | 0 |
3 | Unitas'30 JO13-2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 0 |
4 | Klundert JO13-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 12 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groen Wit JO13-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 38 | 18 | 20 | 0 |
2 | TVC Breda JO13-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 44 | 19 | 25 | 0 |
3 | Alliance JO13-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 40 | 25 | 15 | 0 |
4 | SC Gastel JO13-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 33 | 17 | 16 | 0 |
5 | Hoeven JO13-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 30 | 21 | 9 | 0 |
6 | Unitas'30 JO13-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 23 | 28 | -5 | 0 |
7 | BSC JO13-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 24 | 26 | -2 | 0 |
8 | VVR JO13-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 28 | 40 | -12 | 0 |
9 | Victoria'03 JO13-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 16 | 41 | -25 | 0 |
10 | Roosendaal JO13-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 20 | 40 | -20 | 0 |
11 | Halsteren JO13-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 13 | 34 | -21 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 2 B | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2 B | 6 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|