Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-2

Teamleden

Spelers
Melvin Kats Keeper      
Marwan Akkar        
Sem van Bussel        
Wesley Fadina        
Luca de Haas        
Deniz Incebacakli        
Veron Jacobs        
Jayden-Owen Jankie        
Wes van den Oudenhoven        
Job Straatman        
Lucas Voermans        
Timo van der Vorst        
Can Yurttas        
 
Overige teamleden
Marcel de Bruijn Trainer/Coach
Oscar van den Eijnden Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 11:45 Unitas'30 JO13-2 DSE JO13-1 118633 11:00
C 11-05-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2 119302 09:25
C 18-05-2019 10:00 Unitas'30 JO13-2 TSC JO13-2 119185 09:15
C 25-05-2019 10:15 DIA JO13-1 Unitas'30 JO13-2 119263 09:05
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 Virtus JO13-1 Groen Wit JO13-1
C 04-05-2019 11:00 BSC JO13-1 Alliance JO13-1
C 04-05-2019 11:45 Unitas'30 JO13-2 DSE JO13-1
C 04-05-2019 11:45 Gilze JO13-1 TSC JO13-2
C 04-05-2019 13:00 UVV'40 JO13-1 SC Gastel JO13-1
C 11-05-2019 13:20 Groen Wit JO13-1 Hoeven JO13-1
C 11-05-2019 11:30 DSE JO13-1 Gilze JO13-1
C 11-05-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2
C 11-05-2019 10:15 DIA JO13-1 BSC JO13-1
C 11-05-2019 09:00 Alliance JO13-1 Virtus JO13-1
C 11-05-2019 08:30 TSC JO13-2 UVV'40 JO13-1
C 16-05-2019 18:30 Hoeven JO13-1 DIA JO13-1
C 18-05-2019 10:00 Unitas'30 JO13-2 TSC JO13-2
C 18-05-2019 11:00 BSC JO13-1 Groen Wit JO13-1
C 18-05-2019 11:30 DSE JO13-1 DIA JO13-1
C 18-05-2019 11:45 Gilze JO13-1 SC Gastel JO13-1
C 18-05-2019 13:00 UVV'40 JO13-1 Alliance JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 11:45 Unitas'30 JO13-2 BSC JO13-1 T. (Thomas) Klaassen 119287 1 - 1
C 10-04-2019 19:15 UVV'40 JO13-1 Unitas'30 JO13-2 J. (Jorg) Feskens 116710 6 - 1
C 06-04-2019 11:45 Gilze JO13-1 Unitas'30 JO13-2 C.W.Q.M. (Corné) Machielsen 143948 4 - 0
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-2 Virtus JO13-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 119547 0 - 2
C 23-02-2019 08:30 Unitas'30 JO13-2 Hoeven JO13-1 S. (Sander) Witteveen 116678 1 - 4
C 16-02-2019 13:15 Groen Wit JO13-1 Unitas'30 JO13-2 Afgeschermd 119243 1 - 0
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 K. (Koen) Hermus 118132 1 - 2
V 02-02-2019 10:15 Sv Reeshof JO13-1 Unitas'30 JO13-2
C 08-12-2018 12:00 Unitas'30 JO13-2 SC Gastel JO13-1 Afgeschermd 44143 1 - 1
C 01-12-2018 11:00 VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-2 J. (Johan) Voesenek 45507 2 - 4
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Roosendaal JO13-2 K. (Koen) Hermus 44314 2 - 4
V 17-11-2018 09:30 Willem II av JO13-1 Unitas'30 JO13-2 5-2
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 T. (Thomas) Klaassen 45844 2 - 1
V 07-11-2018 19:00 Unitas'30 JO13-2 Virtus JO13-1 Kayleigh Klok (S)
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-2 BSC JO13-1 T. (Thomas) Klaassen 45555 3 - 2
C 27-10-2018 11:45 Halsteren JO13-2 Unitas'30 JO13-2 J.C.M. (Jack) v.d.Watering 45275 1 - 4
C 13-10-2018 12:15 Unitas'30 JO13-2 Groen Wit JO13-1 K. (Koen) Hermus 45126 0 - 4
C 06-10-2018 13:00 TVC Breda JO13-1 Unitas'30 JO13-2 K. (Kevin) Faas 46213 9 - 4
C 29-09-2018 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-2 Afgeschermd 46781 2 - 2
C 22-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Victoria'03 JO13-1 J. (Jan) Heijnen 43665 1 - 2
B 15-09-2018 14:55 Unitas'30 JO13-2 Klundert JO13-1 L. (Lorenzo) Blom 7188 2 - 2
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Groote Lindt JO13-1 T. (Thomas) Klaassen 7293 0 - 4
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO13-1 Unitas'30 JO13-2 N. (Niels) van derKloot 7859 2 - 2
V 25-08-2018 10:15 Fc Tilburg JO13-1 Unitas'30 JO13-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 11:30 DSE JO13-1 UVV'40 JO13-1 116669 2-1
C 13-04-2019 10:30 DIA JO13-1 Gilze JO13-1 143949 0-4
C 13-04-2019 09:00 SC Gastel JO13-1 Virtus JO13-1 118415 1-1
C 13-04-2019 09:00 Alliance JO13-1 Groen Wit JO13-1 118393 2-4
C 13-04-2019 08:30 TSC JO13-2 Hoeven JO13-1 117565 2-5
C 13-04-2019 11:45 Unitas'30 JO13-2 BSC JO13-1 119287 1-1
C 10-04-2019 19:15 UVV'40 JO13-1 Unitas'30 JO13-2 116710 6-1
C 10-04-2019 19:00 Alliance JO13-1 DSE JO13-1 118850 4-1
C 06-04-2019 10:00 Virtus JO13-1 DSE JO13-1 118757 4-0
C 06-04-2019 11:45 Gilze JO13-1 Unitas'30 JO13-2 143948 4-0
C 06-04-2019 12:45 Hoeven JO13-1 Alliance JO13-1 118691 3-0
C 06-04-2019 14:55 Groen Wit JO13-1 SC Gastel JO13-1 118851 5-0
C 06-04-2019 11:00 BSC JO13-1 TSC JO13-2 119218 3-1
C 06-04-2019 11:30 UVV'40 JO13-1 DIA JO13-1 119101 3-1
C 30-03-2019 10:30 TSC JO13-2 DIA JO13-1 117367 6-2
C 30-03-2019 11:00 DSE JO13-1 Groen Wit JO13-1 119639 1-4
C 30-03-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Virtus JO13-1 118902 0-0
C 30-03-2019 11:00 BSC JO13-1 UVV'40 JO13-1 118549 2-1
C 23-03-2019 13:15 Gilze JO13-1 UVV'40 JO13-1 143947 3-1
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-2 Virtus JO13-1 119547 0-2
C 23-03-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 BSC JO13-1 118760 1-1
C 23-03-2019 08:30 TSC JO13-2 Groen Wit JO13-1 118131 2-3
C 23-03-2019 11:30 DSE JO13-1 Hoeven JO13-1 117999 1-5
C 23-03-2019 12:30 DIA JO13-1 Alliance JO13-1 117137 3-3
C 20-03-2019 18:30 SC Gastel JO13-1 Alliance JO13-1 118886 1-3
C 16-03-2019 10:45 Hoeven JO13-1 BSC JO13-1 119230 1-3
C 16-03-2019 15:00 Groen Wit JO13-1 Gilze JO13-1 143946 0-2
C 16-03-2019 10:30 DIA JO13-1 SC Gastel JO13-1 116893 0-1
C 16-03-2019 10:00 Virtus JO13-1 TSC JO13-2 119511 1-3
C 09-03-2019 11:45 Gilze JO13-1 Virtus JO13-1 143945 0-1
C 23-02-2019 11:30 DIA JO13-1 Groen Wit JO13-1 117457 1-2
C 23-02-2019 08:30 Unitas'30 JO13-2 Hoeven JO13-1 116678 1-4
C 16-02-2019 09:00 Alliance JO13-1 TSC JO13-2 118674 2-0
C 16-02-2019 10:00 Virtus JO13-1 DIA JO13-1 118792 3-0
C 16-02-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 DSE JO13-1 117069 1-1
C 16-02-2019 11:00 BSC JO13-1 Gilze JO13-1 143944 0-1
C 16-02-2019 13:15 Groen Wit JO13-1 Unitas'30 JO13-2 119243 1-0
C 16-02-2019 10:45 Hoeven JO13-1 UVV'40 JO13-1 118951 4-2
C 09-02-2019 10:30 TSC JO13-2 SC Gastel JO13-1 117154 0-1
C 09-02-2019 15:00 UVV'40 JO13-1 Virtus JO13-1 116935 0-0
C 09-02-2019 15:45 Gilze JO13-1 Hoeven JO13-1 143943 6-1
C 09-02-2019 11:30 DSE JO13-1 BSC JO13-1 119356 2-5
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 118132 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Groote Lindt JO13-1 Virtus JO13-1 7558 1-5
B 15-09-2018 14:55 Unitas'30 JO13-2 Klundert JO13-1 7188 2-2
B 08-09-2018 10:15 Klundert JO13-1 Virtus JO13-1 7866 1-4
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Groote Lindt JO13-1 7293 0-4
B 04-09-2018 19:00 Groote Lindt JO13-1 Klundert JO13-1 7246 6-0
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO13-1 Unitas'30 JO13-2 7859 2-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Roosendaal JO13-2 SC Gastel JO13-1 45177 1-4
C 15-12-2018 09:30 Victoria'03 JO13-1 VVR JO13-1 44608 1-5
C 08-12-2018 12:45 Hoeven JO13-1 Roosendaal JO13-2 45399 3-0
C 08-12-2018 11:00 BSC JO13-1 VVR JO13-1 45400 3-3
C 08-12-2018 12:00 Unitas'30 JO13-2 SC Gastel JO13-1 44143 1-1
C 08-12-2018 09:30 Victoria'03 JO13-1 Halsteren JO13-2 45073 2-2
C 08-12-2018 13:00 TVC Breda JO13-1 Groen Wit JO13-1 44965 1-2
C 01-12-2018 09:00 Alliance JO13-1 Victoria'03 JO13-1 43959 5-3
C 01-12-2018 10:15 Roosendaal JO13-2 TVC Breda JO13-1 44379 2-5
C 01-12-2018 10:15 Halsteren JO13-2 Hoeven JO13-1 45494 0-3
C 01-12-2018 12:05 Groen Wit JO13-1 BSC JO13-1 45591 5-0
C 01-12-2018 11:00 VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-2 45507 2-4
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Roosendaal JO13-2 44314 2-4
C 24-11-2018 11:00 BSC JO13-1 SC Gastel JO13-1 46057 2-2
C 24-11-2018 12:45 Hoeven JO13-1 Victoria'03 JO13-1 44483 6-1
C 24-11-2018 13:00 TVC Breda JO13-1 Alliance JO13-1 46731 7-2
C 24-11-2018 11:00 VVR JO13-1 Halsteren JO13-2 45418 2-1
C 17-11-2018 09:00 Alliance JO13-1 Hoeven JO13-1 45218 6-2
C 17-11-2018 10:00 Victoria'03 JO13-1 BSC JO13-1 45574 0-3
C 17-11-2018 10:15 Roosendaal JO13-2 VVR JO13-1 45817 5-5
C 17-11-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 TVC Breda JO13-1 44146 0-1
C 17-11-2018 11:30 Groen Wit JO13-1 Halsteren JO13-2 45654 1-1
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 45844 2-1
C 10-11-2018 11:00 VVR JO13-1 Groen Wit JO13-1 44605 4-6
C 10-11-2018 13:00 TVC Breda JO13-1 Victoria'03 JO13-1 44406 5-2
C 10-11-2018 10:15 Halsteren JO13-2 SC Gastel JO13-1 46780 2-4
C 10-11-2018 11:00 BSC JO13-1 Roosendaal JO13-2 44401 2-2
C 06-11-2018 18:45 Alliance JO13-1 Halsteren JO13-2 44980 4-0
C 03-11-2018 12:45 Hoeven JO13-1 SC Gastel JO13-1 45130 1-3
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-2 BSC JO13-1 45555 3-2
C 03-11-2018 10:00 TVC Breda JO13-1 VVR JO13-1 45325 8-2
C 03-11-2018 09:30 Victoria'03 JO13-1 Roosendaal JO13-2 46381 3-1
C 03-11-2018 09:00 Alliance JO13-1 Groen Wit JO13-1 44062 5-3
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO13-2 Alliance JO13-1 45483 3-9
C 27-10-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 Victoria'03 JO13-1 46712 7-2
C 27-10-2018 11:00 BSC JO13-1 TVC Breda JO13-1 45327 4-1
C 27-10-2018 11:45 Halsteren JO13-2 Unitas'30 JO13-2 45275 1-4
C 27-10-2018 13:10 Groen Wit JO13-1 Hoeven JO13-1 44666 4-3
C 13-10-2018 12:15 Unitas'30 JO13-2 Groen Wit JO13-1 45126 0-4
C 13-10-2018 10:45 Hoeven JO13-1 BSC JO13-1 44723 5-1
C 13-10-2018 10:00 JEKA JO14-1M TVC Breda JO13-1 46257 0-0
C 06-10-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 Alliance JO13-1 46156 3-1
C 06-10-2018 11:00 BSC JO13-1 JEKA JO14-1M 44292 0-0
C 06-10-2018 11:45 Halsteren JO13-2 Roosendaal JO13-2 45781 5-2
C 06-10-2018 11:00 VVR JO13-1 Hoeven JO13-1 46285 2-4
C 06-10-2018 13:00 TVC Breda JO13-1 Unitas'30 JO13-2 46213 9-4
C 06-10-2018 12:45 Groen Wit JO13-1 Victoria'03 JO13-1 44246 6-0
C 29-09-2018 09:00 Alliance JO13-1 BSC JO13-1 46486 4-0
C 29-09-2018 11:15 Victoria'03 JO13-1 JEKA JO14-1M 43715 0-0
C 29-09-2018 10:15 Roosendaal JO13-2 Groen Wit JO13-1 44867 0-2
C 29-09-2018 10:15 Halsteren JO13-2 TVC Breda JO13-1 43865 0-5
C 29-09-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 VVR JO13-1 45610 5-1
C 29-09-2018 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-2 46781 2-2
C 22-09-2018 13:15 Groen Wit JO13-1 SC Gastel JO13-1 44164 5-4
C 22-09-2018 13:00 TVC Breda JO13-1 Hoeven JO13-1 45339 2-1
C 22-09-2018 11:00 BSC JO13-1 Halsteren JO13-2 46390 7-1
C 22-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Victoria'03 JO13-1 43665 1-2
C 22-09-2018 10:00 VVR JO13-1 Alliance JO13-1 45592 2-3
C 22-09-2018 12:00 JEKA JO14-1M Roosendaal JO13-2 45239 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze JO13-1 7 6 0 1 18 20 3 17 0
2 Groen Wit JO13-1 7 6 0 1 18 19 8 11 0
3 Hoeven JO13-1 8 5 1 2 16 23 15 8 0
4 Virtus JO13-1 8 4 3 1 15 12 4 8 0
5 BSC JO13-1 7 4 2 1 14 15 8 7 0
6 Alliance JO13-1 7 4 1 2 13 16 13 3 0
7 SC Gastel JO13-1 7 2 3 2 9 6 11 -5 0
8 UVV'40 JO13-1 7 2 1 4 7 14 13 1 0
9 TSC JO13-2 7 2 0 5 6 14 17 -3 0
10 DSE JO13-1 7 1 1 5 4 8 24 -16 0
11 DIA JO13-1 7 0 1 6 1 7 22 -15 0
12 Unitas'30 JO13-2 7 0 1 6 1 4 20 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO13-1 3 2 1 0 7 11 4 7 0
2 Groote Lindt JO13-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 Unitas'30 JO13-2 3 0 2 1 2 4 8 -4 0
4 Klundert JO13-1 3 0 1 2 1 3 12 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO13-1 10 8 1 1 25 38 18 20 0
2 TVC Breda JO13-1 10 8 0 2 24 44 19 25 0
3 Alliance JO13-1 10 7 0 3 21 40 25 15 0
4 SC Gastel JO13-1 10 6 2 2 20 33 17 16 0
5 Hoeven JO13-1 10 5 1 4 16 30 21 9 0
6 Unitas'30 JO13-2 10 4 2 4 14 23 28 -5 0
7 BSC JO13-1 10 3 3 4 12 24 26 -2 0
8 VVR JO13-1 10 2 2 6 8 28 40 -12 0
9 Victoria'03 JO13-1 10 2 1 7 7 16 41 -25 0
10 Roosendaal JO13-2 10 1 2 7 5 20 40 -20 0
11 Halsteren JO13-2 10 1 2 7 5 13 34 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 2 B 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2 B 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven