Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker 3e ronde

Unitas'30 JO13-1

Teamleden

Spelers
Ruben Buijs Keeper      
Lars van Beek        
Rayan Ben Omar        
Stan van den Brekel        
Jermy Dhanradj        
Fadi El Allouchi        
Jesse Hoogzaad        
Milan Hop        
Thijn Joosen        
Jip Liebregts        
Binc Loos        
Neri Pereira Gaspar        
Oscar Schilder        
Jouke Snelder        
Senna de Vries        
 
Overige teamleden
Corne van Beek Leider
Ferdy Barendse Trainer/Coach
Rick de Jong Trainer/Coach
Ron de Jong Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 19-01-2019 09:45 Unitas JO13-1 JEKA JO13-1
C 26-01-2019 11:00 Unitas JO13-1 Kloetinge JO13-1
C 02-02-2019 09:45 Unitas JO13-1 Sarto JO13-1
C 09-02-2019 09:45 JVOZ JO13-2 Willem II Tilburg BV JO13-2
C 09-02-2019 10:00 Kloetinge JO13-1 Unitas JO13-1
C 09-02-2019 10:45 RBC JO13-1 TSC JO13-1
C 09-02-2019 11:15 MOC'17 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
C 09-02-2019 12:00 JEKA JO13-1 SC 't Zand JO13-1G
C 09-02-2019 11:00 Unitas'30 JO13-1 Sarto JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Sarto JO13-1 K. (Koen) Hermus 105839 6 - 4
C 08-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 JVOZ JO13-2 G. (Gerwin) Oomen 43186 2 - 4
C 01-12-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Afgeschermd 43193 1 - 3
C 24-11-2018 12:45 JEKA JO13-1 Unitas'30 JO13-1 R.N.R. (Rense) Russeler 43538 0 - 4
C 17-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 S. (Sander) Verboven 43304 4 - 1
C 10-11-2018 11:15 SC \'t Zand JO13-1G Unitas'30 JO13-1 S. (Saadallah) Khanfour 43534 3 - 3
C 03-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-1 MOC\'17 JO13-1 G. (Gerwin) Oomen 43338 4 - 3
C 27-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 M. (Maarten) vanHove 43299 0 - 2
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-1 Unitas'30 JO13-1 D. (Dennis) vanGils 102902 3 - 4
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Unitas JO13-1 M.J.C. (Maurice) Hermus 104369 2 - 1
C 06-10-2018 10:30 TSC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 J.A.G. (Jeffrey) van denOuweland 43263 4 - 3
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 43224 2 - 0
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO13-1 Unitas'30 JO13-1 J (Jurgen) Huyding 43591 1 - 4
B 15-09-2018 10:15 Roosendaal JO13-1 Unitas'30 JO13-1 K. (Kevin) Veraart 7893 1 - 8
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 MOC'17 JO13-1 J.J.M. (Jean-Jacques) Mulleman 7222 6 - 4
B 01-09-2018 11:45 Halsteren JO13-1 Unitas'30 JO13-1 D.H.G.J. (Dennis) Bakx 7794 0 - 7
V 29-08-2018 17:00 Unitas'30 JO13-1 Shrewsbury House u13 John Frauenfelder (S)
V 25-08-2018 09:30 RKDVC JO13-1 Unitas'30 JO13-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Sarto JO13-1 105839 6-4
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-1 Unitas'30 JO13-1 102902 3-4
B 15-09-2018 10:15 Roosendaal JO13-1 Unitas'30 JO13-1 7893 1-8
B 15-09-2018 11:45 Halsteren JO13-1 MOC'17 JO13-1 7812 3-8
B 08-09-2018 10:15 Roosendaal JO13-1 Halsteren JO13-1 7640 2-2
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 MOC'17 JO13-1 7222 6-4
B 01-09-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Roosendaal JO13-1 7490 6-3
B 01-09-2018 11:45 Halsteren JO13-1 Unitas'30 JO13-1 7794 0-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO13-1 MOC'17 JO13-1 43199 1-2
C 08-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 JVOZ JO13-2 43186 2-4
C 08-12-2018 11:30 Sarto JO13-1 RBC JO13-1 43469 1-2
C 08-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G TSC JO13-1 43576 4-1
C 08-12-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Unitas JO13-1 104376 0-3
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 43608 0-1
C 01-12-2018 09:45 JVOZ JO13-2 JEKA JO13-1 43475 4-0
C 01-12-2018 11:15 Unitas JO13-1 Sarto JO13-1 104375 1-0
C 01-12-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43193 1-3
C 01-12-2018 10:30 TSC JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43251 6-1
C 01-12-2018 10:45 RBC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43388 3-2
C 01-12-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43201 0-2
C 24-11-2018 09:45 Unitas JO13-1 JVOZ JO13-2 104374 3-0
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 TSC JO13-1 43362 0-2
C 24-11-2018 13:00 Sarto JO13-1 MOC'17 JO13-1 43454 0-0
C 24-11-2018 12:45 Willem II Tilburg BV JO13-2 RBC JO13-1 43217 2-5
C 24-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Kloetinge JO13-1 43490 3-0
C 24-11-2018 12:45 JEKA JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43538 0-4
C 17-11-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 JEKA JO13-1 43568 0-1
C 17-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Sarto JO13-1 43349 1-1
C 17-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43304 4-1
C 17-11-2018 10:30 TSC JO13-1 JVOZ JO13-2 43421 3-0
C 17-11-2018 10:45 RBC JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43607 2-1
C 17-11-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Unitas JO13-1 104373 3-2
C 10-11-2018 09:45 JVOZ JO13-2 RBC JO13-1 43360 0-3
C 10-11-2018 09:45 Unitas JO13-1 TSC JO13-1 104372 3-0
C 10-11-2018 10:00 Sarto JO13-1 Kloetinge JO13-1 43626 0-1
C 10-11-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 MOC'17 JO13-1 43284 4-3
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Unitas'30 JO13-1 43534 3-3
C 10-11-2018 12:30 JEKA JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43380 2-0
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Unitas JO13-1 104371 9-0
C 03-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-1 MOC'17 JO13-1 43338 4-3
C 03-11-2018 12:30 JEKA JO13-1 RBC JO13-1 43285 0-1
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G DESK JO13-1 43610 0-0
C 03-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO13-1 JVOZ JO13-2 43430 3-0
C 03-11-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 TSC JO13-1 43545 2-1
C 03-11-2018 10:00 Sarto JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43501 3-2
C 27-10-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Sarto JO13-1 43546 4-2
C 27-10-2018 10:30 DESK JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43620 0-0
C 27-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 SC 't Zand JO13-1G 43249 0-3
C 27-10-2018 10:30 TSC JO13-1 JEKA JO13-1 43633 3-0
C 27-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43299 0-2
C 27-10-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Kloetinge JO13-1 43510 0-1
C 27-10-2018 09:30 Unitas JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 104370 2-0
C 13-10-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 JVOZ JO13-2 43264 4-0
C 13-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43410 0-2
C 13-10-2018 10:00 Sarto JO13-1 TSC JO13-1 43566 2-1
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 RBC JO13-1 43609 0-3
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43324 3-1
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 DESK JO13-1 43253 0-0
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Unitas JO13-1 104369 2-1
C 06-10-2018 09:45 JVOZ JO13-2 MOC'17 JO13-1 43484 3-7
C 06-10-2018 10:15 DESK JO13-1 JEKA JO13-1 43340 0-7
C 06-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 43552 2-2
C 06-10-2018 10:30 TSC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43263 4-3
C 06-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Kloetinge JO13-1 43275 0-0
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Sarto JO13-1 43309 2-1
C 29-09-2018 12:00 JEKA JO13-1 Sarto JO13-1 43247 0-0
C 29-09-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43498 4-0
C 29-09-2018 10:30 JVOZ JO13-2 SC 't Zand JO13-1G 43408 0-7
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43224 2-0
C 29-09-2018 10:45 RBC JO13-1 DESK JO13-1 43460 10-1
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 TSC JO13-1 43354 0-2
C 22-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO13-1 MOC'17 JO13-1 43544 1-0
C 22-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G JEKA JO13-1 43446 3-0
C 22-09-2018 11:45 DESK JO13-1 Kloetinge JO13-1 43292 0-2
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43591 1-4
C 22-09-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 JVOZ JO13-2 43606 5-1
C 22-09-2018 10:00 TSC JO13-1 RBC JO13-1 43564 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-1 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 Sarto JO13-1 1 0 0 1 0 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO13-1G 11 9 1 1 28 39 7 32 0
2 RBC JO13-1 10 8 1 1 25 20 8 12 0
3 Unitas'30 JO13-1 11 8 1 2 25 33 18 15 0
4 Kloetinge JO13-1 10 6 1 3 19 14 8 6 0
5 TSC JO13-1 11 6 0 5 18 23 16 7 0
6 Unitas JO13-1 7 4 0 3 12 14 14 0 0
7 JEKA JO13-1 10 3 1 6 10 7 18 -11 0
8 MOC'17 JO13-1 11 3 1 7 10 18 23 -5 0
9 Sarto JO13-1 10 2 3 5 9 11 17 -6 0
10 JVOZ JO13-2 11 3 0 8 9 16 39 -23 0
11 Beek Vooruit JO13-1 11 2 2 7 8 9 17 -8 0
12 Willem II Tilburg BV JO13-2 11 2 1 8 7 18 37 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:15 1 A 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:15 1 A Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:15 1 A 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:30 1 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven