Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-8

Teamleden

Spelers
Bo Lens Keeper      
Anzour Bashouk        
Bas Kamp        
Pepijn Kramer        
Arman Movsisjan        
Koen van Nijnatten        
Daan Teunissen        
Nick Traas        
Marco Zagt        
 
Overige teamleden
Edwin Teunissen Leider
Andre Schenkers Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:15 Roosendaal JO11-3 Victoria'03 JO11-1 121826 1-7
C 25-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 SC Welberg JO11-1 124216 6-6
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 MOC'17 JO11-3 121824 4-2
C 25-05-2019 09:30 WVV'67 JO11-1 Halsteren JO11-4 123472 6-0
C 25-05-2019 09:00 De Fendert JO11-2 DOSKO JO11-1 122069 13-2
C 25-05-2019 11:00 BSC JO11-2 RSV JO11-1 124683 10-1
C 18-05-2019 09:45 MOC'17 JO11-3 De Fendert JO11-2 124648 1-6
C 18-05-2019 09:00 SC Welberg JO11-1 Tholense Boys JO11-1 125878 2-6
C 18-05-2019 09:00 Victoria'03 JO11-1 Unitas'30 JO11-8 122011 14-6
C 18-05-2019 09:30 DOSKO JO11-1 Roosendaal JO11-3 124694 3-7
C 18-05-2019 09:00 RSV JO11-1 WVV'67 JO11-1 122295 5-2
C 18-05-2019 08:45 Halsteren JO11-4 BSC JO11-2 124870 2-3
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 DOSKO JO11-1 125421 1-17
C 11-05-2019 09:00 De Fendert JO11-2 Halsteren JO11-4 122621 12-2
C 11-05-2019 09:30 WVV'67 JO11-1 Victoria'03 JO11-1 123808 1-5
C 11-05-2019 09:45 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-3 125508 5-2
C 11-05-2019 11:00 RSV JO11-1 MOC'17 JO11-3 123515 1-3
C 11-05-2019 11:00 BSC JO11-2 SC Welberg JO11-1 125811 12-2
C 04-05-2019 08:45 Halsteren JO11-4 RSV JO11-1 124462 5-5
C 04-05-2019 09:00 SC Welberg JO11-1 De Fendert JO11-2 122156 2-7
C 04-05-2019 09:00 Victoria'03 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 123916 6-3
C 04-05-2019 09:45 MOC'17 JO11-3 BSC JO11-2 125560 1-6
C 04-05-2019 10:15 Roosendaal JO11-3 Unitas'30 JO11-8 121987 4-5
C 04-05-2019 10:45 DOSKO JO11-1 WVV'67 JO11-1 122104 7-2
C 17-04-2019 19:00 Victoria'03 JO11-1 BSC JO11-2 122989 1-3
C 13-04-2019 08:45 Halsteren JO11-4 Victoria'03 JO11-1 122837 3-7
C 13-04-2019 09:00 De Fendert JO11-2 Roosendaal JO11-3 122245 4-1
C 13-04-2019 09:30 WVV'67 JO11-1 MOC'17 JO11-3 122480 3-2
C 13-04-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-8 123936 3-1
C 13-04-2019 11:00 RSV JO11-1 SC Welberg JO11-1 123319 5-2
C 13-04-2019 11:00 BSC JO11-2 DOSKO JO11-1 124833 3-3
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-8 MOC'17 JO11-3 123708 6-3
C 06-04-2019 09:00 SC Welberg JO11-1 WVV'67 JO11-1 124620 3-8
C 06-04-2019 09:30 DOSKO JO11-1 Tholense Boys JO11-1 122895 5-6
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 De Fendert JO11-2 125301 2-4
C 06-04-2019 09:45 MOC'17 JO11-3 Halsteren JO11-4 125239 8-1
C 06-04-2019 10:15 Roosendaal JO11-3 RSV JO11-1 124400 4-1
C 30-03-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 RSV JO11-1 123250 8-6
C 30-03-2019 09:00 SC Welberg JO11-1 Halsteren JO11-4 125219 4-4
C 30-03-2019 09:45 MOC'17 JO11-3 Roosendaal JO11-3 125659 2-4
C 23-03-2019 08:45 Halsteren JO11-4 Roosendaal JO11-3 124631 0-12
C 23-03-2019 11:00 BSC JO11-2 Unitas'30 JO11-8 124647 5-1
C 23-03-2019 11:00 RSV JO11-1 DOSKO JO11-1 124022 4-6
C 23-03-2019 09:45 MOC'17 JO11-3 SC Welberg JO11-1 122635 5-2
C 23-03-2019 09:30 WVV'67 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 123376 5-2
C 23-03-2019 09:00 De Fendert JO11-2 Victoria'03 JO11-1 125716 3-5
C 16-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-3 BSC JO11-2 125270 1-1
C 16-03-2019 09:30 WVV'67 JO11-1 De Fendert JO11-2 121839 0-7
C 16-03-2019 09:30 DOSKO JO11-1 Victoria'03 JO11-1 123140 4-4
C 09-03-2019 08:45 Halsteren JO11-4 DOSKO JO11-1 125225 1-10
C 09-03-2019 09:00 De Fendert JO11-2 Tholense Boys JO11-1 124182 3-2
C 09-03-2019 09:30 Victoria'03 JO11-1 SC Welberg JO11-1 125613 9-1
C 09-03-2019 11:00 RSV JO11-1 Unitas'30 JO11-8 122998 5-5
C 23-02-2019 11:00 BSC JO11-2 WVV'67 JO11-1 125406 2-2
C 23-02-2019 10:00 RSV JO11-1 Victoria'03 JO11-1 124608 0-7
C 23-02-2019 10:15 Halsteren JO11-4 Tholense Boys JO11-1 124657 1-4
C 16-02-2019 09:00 Victoria'03 JO11-1 MOC'17 JO11-3 124090 6-4
C 16-02-2019 09:00 De Fendert JO11-2 RSV JO11-1 124048 6-4
C 16-02-2019 09:30 DOSKO JO11-1 SC Welberg JO11-1 123292 14-3
C 16-02-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Halsteren JO11-4 123046 1-2
C 16-02-2019 10:15 Roosendaal JO11-3 WVV'67 JO11-1 122072 2-3
C 16-02-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 BSC JO11-2 123608 4-3
C 09-02-2019 11:00 BSC JO11-2 De Fendert JO11-2 122587 1-0
C 09-02-2019 09:45 MOC'17 JO11-3 DOSKO JO11-1 122091 2-7
C 09-02-2019 09:30 WVV'67 JO11-1 Unitas'30 JO11-8 122105 7-3
C 09-02-2019 09:00 SC Welberg JO11-1 Roosendaal JO11-3 122426 1-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Unitas'30 JO11-8 9547 6-3
B 15-09-2018 08:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-2 9685 2-13
B 08-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 JEKA JO11-7G 9629 12-2
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Baronie JO11-2 10030 1-7
B 01-09-2018 08:30 Baronie JO11-2 Boeimeer JO11-3 9847 3-3
B 01-09-2018 08:30 JEKA JO11-7G Unitas'30 JO11-8 10264 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Grenswachters JO11-1G Klundert JO11-1 52835 0-0
C 15-12-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 51936 0-0
C 08-12-2018 09:30 Grenswachters JO11-1G Internos JO11-1 50825 2-8
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 52115 5-1
C 08-12-2018 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-6G 78017 5-2
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Klundert JO11-1 52969 5-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6G Grenswachters JO11-1G 78016 5-2
C 01-12-2018 10:15 Internos JO11-1 Unitas'30 JO11-8 49393 7-0
C 01-12-2018 10:30 Kogelvangers JO11-1 De Fendert JO11-2 50835 3-3
C 01-12-2018 08:45 Klundert JO11-1 Roosendaal JO11-3 51470 1-4
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Unitas'30 JO11-6G 78015 12-2
C 24-11-2018 10:15 Internos JO11-1 Kogelvangers JO11-1 52925 4-0
C 24-11-2018 09:00 DSE JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 49221 1-6
C 17-11-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 De Fendert JO11-2 52924 0-2
C 17-11-2018 08:45 Klundert JO11-1 DSE JO11-1 50194 2-3
C 17-11-2018 08:45 Roosendaal JO11-3 Unitas'30 JO11-8 52997 3-6
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-6G Kogelvangers JO11-1 78014 0-8
C 10-11-2018 10:30 Kogelvangers JO11-1 Klundert JO11-1 50628 6-1
C 10-11-2018 10:15 Internos JO11-1 Unitas'30 JO11-6G 78013 11-0
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Rood-Wit W JO11-1 51615 2-3
C 10-11-2018 09:00 De Fendert JO11-2 Roosendaal JO11-3 52875 2-4
C 03-11-2018 09:00 DSE JO11-1 Internos JO11-1 51469 2-4
C 03-11-2018 09:00 De Fendert JO11-2 Klundert JO11-1 50710 8-1
C 03-11-2018 11:45 Unitas'30 JO11-8 Grenswachters JO11-1G 52894 10-2
C 03-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Kogelvangers JO11-1 51713 0-5
C 03-11-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Unitas'30 JO11-6G 78012 6-4
C 27-10-2018 11:30 Grenswachters JO11-1G DSE JO11-1 51994 5-2
C 27-10-2018 10:30 Kogelvangers JO11-1 Unitas'30 JO11-8 50521 6-2
C 27-10-2018 10:15 Internos JO11-1 Roosendaal JO11-3 49194 4-1
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-6G De Fendert JO11-2 78011 2-14
C 13-10-2018 10:15 Seolto JO11-1G Internos JO11-1 49447 0-0
C 13-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 DSE JO11-1 50575 5-1
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-6G 78010 4-7
C 13-10-2018 09:30 Victoria'03 JO11-2 Klundert JO11-1 50739 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO11-2 Grenswachters JO11-1G 50016 10-2
C 10-10-2018 19:00 Klundert JO11-1 Internos JO11-1 49477 0-3
C 06-10-2018 10:30 Kogelvangers JO11-1 Victoria'03 JO11-2 52999 0-0
C 06-10-2018 10:15 Internos JO11-1 De Fendert JO11-2 50945 3-1
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO11-6G Seolto JO11-1G 78009 0-0
C 06-10-2018 08:45 Klundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 51551 2-2
C 06-10-2018 11:30 Grenswachters JO11-1G Roosendaal JO11-3 49077 1-10
C 06-10-2018 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-8 50058 3-5
C 29-09-2018 09:00 De Fendert JO11-2 Unitas'30 JO11-8 49009 7-3
C 29-09-2018 09:30 Victoria'03 JO11-2 Unitas'30 JO11-6G 78008 0-0
C 29-09-2018 09:00 Kogelvangers JO11-1 DSE JO11-1 52096 5-2
C 29-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Grenswachters JO11-1G 51415 4-2
C 29-09-2018 10:30 Seolto JO11-1G Roosendaal JO11-3 50868 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6G Klundert JO11-1 78007 2-3
C 22-09-2018 11:30 Grenswachters JO11-1G Kogelvangers JO11-1 49531 0-4
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO11-3 Victoria'03 JO11-2 52013 0-0
C 22-09-2018 10:15 Internos JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 52546 12-1
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Seolto JO11-1G 52084 0-0
C 22-09-2018 09:00 DSE JO11-1 De Fendert JO11-2 52461 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO11-1 11 9 1 1 28 71 29 42 0
2 De Fendert JO11-2 11 9 0 2 27 65 22 43 0
3 BSC JO11-2 11 7 3 1 24 49 18 31 0
4 Tholense Boys JO11-1 11 8 0 3 24 47 36 11 0
5 DOSKO JO11-1 11 6 2 3 20 78 46 32 0
6 WVV'67 JO11-1 11 6 1 4 19 39 38 1 0
7 Roosendaal JO11-3 11 5 1 5 16 42 32 10 0
8 MOC'17 JO11-3 11 3 0 8 9 33 46 -13 0
9 RSV JO11-1 11 2 2 7 8 37 58 -21 0
10 Unitas'30 JO11-8 11 2 2 7 8 37 70 -33 0
11 Halsteren JO11-4 11 1 2 8 5 21 72 -51 0
12 SC Welberg JO11-1 11 0 2 9 2 28 80 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO11-2 3 2 1 0 7 23 6 17 0
2 Boeimeer JO11-3 3 2 1 0 7 21 8 13 0
3 JEKA JO11-7G 3 1 0 2 3 7 27 -20 0
4 Unitas'30 JO11-8 3 0 0 3 0 6 16 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO11-1 9 9 0 0 27 56 7 49 0
2 Kogelvangers JO11-1 8 6 1 1 19 37 12 25 0
3 De Fendert JO11-2 9 6 1 2 19 51 18 33 0
4 Roosendaal JO11-3 9 6 0 3 18 44 23 21 0
5 Rood-Wit W JO11-1 8 4 1 3 13 23 30 -7 0
6 Unitas'30 JO11-8 9 4 0 5 12 37 38 -1 0
7 DSE JO11-1 9 2 0 7 6 19 38 -19 0
8 Unitas'30 JO11-6G 9 2 0 7 6 24 65 -41 0
9 Klundert JO11-1 8 1 1 6 4 10 33 -23 0
10 Grenswachters JO11-1G 8 1 0 7 3 16 53 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 1B1 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 20-08-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 27-08-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 03-09-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 10-09-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 17-09-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 24-09-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 01-10-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 08-10-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 15-10-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 22-10-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:00 - 18:00 1B1 Team training gaat_door
woensdag 14:00 - 15:00 4A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 14:00 - 15:00 4A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven