0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-7
Teamleden
Spelers | |||||||
Sam Hendrickx | |||||||
Teun Huijben | |||||||
Jayden Oomen | |||||||
Lucas Ploeg | |||||||
Colin Vervaart | |||||||
Melhem Zaour | |||||||
Qin Zara | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Helga Oomen | Leider | ||||||
Wiljan Huijben | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 11:00 | JEKA JO11-5G | SVG JO11-1 | 122490 | 1-8 | ||
C | 27-05-2019 18:30 | JEKA JO11-4G | Gloria UC JO11-3 | 122756 | 9-2 | ||
C | 25-05-2019 11:45 | Bavel JO11-6 | JEKA JO11-5G | 125558 | 4-1 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | SV Reeshof JO11-2 | 124146 | 4-2 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Gloria UC JO11-3 | SVG JO11-1 | 124707 | 4-11 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Viola JO11-1 | Boeimeer JO11-5 | 125764 | 5-3 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | UVV'40 JO11-2 | JEKA JO11-4G | 122794 | 2-1 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | VOAB JO11-3 | DVVC JO11-1G | 123244 | 4-3 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | SVG JO11-1 | Bavel JO11-6 | 123872 | 5-3 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | DVVC JO11-1G | UVV'40 JO11-2 | 123883 | 2-5 | ||
C | 18-05-2019 08:45 | SV Reeshof JO11-2 | VOAB JO11-3 | 125730 | 5-5 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | Boeimeer JO11-5 | Unitas'30 JO11-7 | 125897 | 2-8 | ||
C | 18-05-2019 14:15 | JEKA JO11-4G | Viola JO11-1 | 124231 | 2-4 | ||
C | 18-05-2019 14:15 | JEKA JO11-5G | Gloria UC JO11-3 | 123105 | 7-3 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | VOAB JO11-3 | JEKA JO11-5G | 125990 | 2-4 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Gloria UC JO11-3 | Boeimeer JO11-5 | 124443 | 8-4 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | SVG JO11-1 | SV Reeshof JO11-2 | 124487 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Viola JO11-1 | DVVC JO11-1G | 125662 | 10-5 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-7 | UVV'40 JO11-2 | 125103 | 5-3 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | Bavel JO11-6 | JEKA JO11-4G | 124681 | 9-1 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Boeimeer JO11-5 | VOAB JO11-3 | 122158 | 0-3 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | UVV'40 JO11-2 | Viola JO11-1 | 124143 | 5-7 | ||
C | 04-05-2019 08:45 | SV Reeshof JO11-2 | Gloria UC JO11-3 | 125548 | 5-7 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | JEKA JO11-4G | Unitas'30 JO11-7 | 125547 | 4-4 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | DVVC JO11-1G | Bavel JO11-6 | 124525 | 0-6 | ||
C | 20-04-2019 09:30 | Gloria UC JO11-3 | Bavel JO11-6 | 124855 | 3-4 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | JEKA JO11-5G | JEKA JO11-4G | 123585 | 3-2 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Gloria UC JO11-3 | DVVC JO11-1G | 124033 | 3-4 | ||
C | 13-04-2019 09:45 | VOAB JO11-3 | UVV'40 JO11-2 | 122099 | 3-6 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | SVG JO11-1 | Boeimeer JO11-5 | 122513 | 9-1 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Bavel JO11-6 | SV Reeshof JO11-2 | 124783 | 9-2 | ||
C | 13-04-2019 12:15 | Unitas'30 JO11-7 | Viola JO11-1 | 123894 | 6-1 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | DVVC JO11-1G | JEKA JO11-4G | 124663 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | UVV'40 JO11-2 | SVG JO11-1 | 123795 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Viola JO11-1 | VOAB JO11-3 | 125302 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | DVVC JO11-1G | Unitas'30 JO11-7 | 124053 | 4-3 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | SV Reeshof JO11-2 | JEKA JO11-5G | 124886 | 3-4 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Boeimeer JO11-5 | Bavel JO11-6 | 123358 | 0-8 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Viola JO11-1 | SV Reeshof JO11-2 | 125112 | 4-5 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | UVV'40 JO11-2 | Gloria UC JO11-3 | 125890 | 6-4 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | JEKA JO11-4G | Boeimeer JO11-5 | 123139 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | SV Reeshof JO11-2 | Boeimeer JO11-5 | 121773 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | SVG JO11-1 | DVVC JO11-1G | 123700 | 8-2 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Gloria UC JO11-3 | Viola JO11-1 | 121932 | 4-4 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | JEKA JO11-5G | UVV'40 JO11-2 | 123363 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | VOAB JO11-3 | JEKA JO11-4G | 122617 | 3-4 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | Bavel JO11-6 | Unitas'30 JO11-7 | 124130 | 3-3 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | Boeimeer JO11-5 | JEKA JO11-5G | 125386 | 0-3 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | SVG JO11-1 | 124835 | 3-4 | ||
C | 16-03-2019 10:15 | Bavel JO11-6 | VOAB JO11-3 | 124766 | 8-2 | ||
C | 12-03-2019 18:15 | SV Reeshof JO11-2 | UVV'40 JO11-2 | 125033 | 5-3 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | VOAB JO11-3 | Unitas'30 JO11-7 | 125777 | 5-5 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | SVG JO11-1 | Viola JO11-1 | 121775 | 7-2 | ||
C | 23-02-2019 09:30 | Gloria UC JO11-3 | VOAB JO11-3 | 122739 | 0-3 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | SVG JO11-1 | JEKA JO11-4G | 122320 | 9-4 | ||
C | 23-02-2019 10:30 | JEKA JO11-5G | DVVC JO11-1G | 122511 | 3-2 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | Boeimeer JO11-5 | UVV'40 JO11-2 | 122376 | 3-2 | ||
C | 16-02-2019 12:15 | Unitas'30 JO11-7 | Gloria UC JO11-3 | 123470 | 7-5 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | JEKA JO11-4G | SV Reeshof JO11-2 | 123685 | 4-3 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | UVV'40 JO11-2 | Bavel JO11-6 | 125650 | 3-5 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | DVVC JO11-1G | Boeimeer JO11-5 | 122800 | 5-3 | ||
C | 16-02-2019 09:45 | VOAB JO11-3 | SVG JO11-1 | 121897 | 1-6 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Viola JO11-1 | JEKA JO11-5G | 124507 | 6-1 | ||
C | 09-02-2019 15:15 | JEKA JO11-5G | Unitas'30 JO11-7 | 121816 | 2-5 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | Bavel JO11-6 | Viola JO11-1 | 125553 | 6-1 | ||
C | 09-02-2019 08:45 | SV Reeshof JO11-2 | DVVC JO11-1G | 125140 | 7-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 09:00 | Victoria'03 JO11-2 | Unitas'30 JO11-7 | 10260 | 1-10 | ||
B | 15-09-2018 10:30 | Kogelvangers JO11-1 | Groen Wit JO11-2 | 9617 | 11-1 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Groen Wit JO11-2 | Unitas'30 JO11-7 | 9376 | 6-4 | ||
B | 08-09-2018 10:30 | Kogelvangers JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 10224 | 8-2 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | Victoria'03 JO11-2 | Groen Wit JO11-2 | 9882 | 2-5 | ||
B | 01-09-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-7 | Kogelvangers JO11-1 | 8993 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:30 | The Gunners JO11-1 | UVV'40 JO11-2 | 50639 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:30 | Gloria UC JO11-2 | Bavel JO11-3 | 49649 | 2-2 | ||
C | 15-12-2018 11:45 | Baronie JO11-2 | Unitas'30 JO11-7 | 51796 | 0-3 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | Neerlandia'31 JO11-1 | JEKA JO11-5G | 49693 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | DIA JO11-3 | SCO JO11-1 | 51403 | 0-6 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Groen Wit JO11-2 | Right'Oh JO11-1 | 49461 | 4-0 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Bavel JO11-3 | Neerlandia'31 JO11-1 | 50947 | 2-11 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | Gloria UC JO11-2 | 49251 | 9-1 | ||
C | 01-12-2018 09:15 | SCO JO11-1 | Baronie JO11-2 | 49735 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | JEKA JO11-5G | The Gunners JO11-1 | 52898 | 1-5 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | Right'Oh JO11-1 | DIA JO11-3 | 52456 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | UVV'40 JO11-2 | Groen Wit JO11-2 | 51067 | 4-6 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | DIA JO11-3 | Unitas'30 JO11-7 | 50071 | 1-11 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Gloria UC JO11-2 | Right'Oh JO11-1 | 51918 | 0-5 | ||
C | 24-11-2018 09:15 | SCO JO11-1 | JEKA JO11-5G | 49522 | 6-0 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Groen Wit JO11-2 | Bavel JO11-3 | 51809 | 4-5 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Baronie JO11-2 | UVV'40 JO11-2 | 49590 | 2-4 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | The Gunners JO11-1 | Neerlandia'31 JO11-1 | 51593 | 4-3 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | Groen Wit JO11-2 | 52818 | 10-2 | ||
C | 17-11-2018 08:45 | Bavel JO11-3 | The Gunners JO11-1 | 49884 | 1-8 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Gloria UC JO11-2 | Baronie JO11-2 | 49141 | 0-11 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Neerlandia'31 JO11-1 | DIA JO11-3 | 49058 | 16-1 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | Right'Oh JO11-1 | JEKA JO11-5G | 52284 | 3-3 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | UVV'40 JO11-2 | SCO JO11-1 | 50606 | 2-10 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Baronie JO11-2 | Bavel JO11-3 | 49468 | 10-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | JEKA JO11-5G | Unitas'30 JO11-7 | 50254 | 2-8 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | DIA JO11-3 | UVV'40 JO11-2 | 52979 | 2-5 | ||
C | 10-11-2018 09:15 | SCO JO11-1 | Right'Oh JO11-1 | 49992 | 10-1 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Groen Wit JO11-2 | Neerlandia'31 JO11-1 | 49874 | 2-4 | ||
C | 10-11-2018 10:45 | The Gunners JO11-1 | Gloria UC JO11-2 | 52251 | 11-1 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | The Gunners JO11-1 | Unitas'30 JO11-7 | 52691 | 4-4 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Groen Wit JO11-2 | SCO JO11-1 | 52294 | 2-8 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Neerlandia'31 JO11-1 | UVV'40 JO11-2 | 52993 | 5-2 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Gloria UC JO11-2 | JEKA JO11-5G | 50456 | 4-6 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Baronie JO11-2 | DIA JO11-3 | 52735 | 5-1 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | Bavel JO11-3 | Right'Oh JO11-1 | 50911 | 4-2 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | DIA JO11-3 | Groen Wit JO11-2 | 49170 | 4-8 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | JEKA JO11-5G | Baronie JO11-2 | 49089 | 3-8 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | Neerlandia'31 JO11-1 | 52213 | 1-3 | ||
C | 27-10-2018 09:15 | SCO JO11-1 | Gloria UC JO11-2 | 49185 | 11-0 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | Right'Oh JO11-1 | The Gunners JO11-1 | 51449 | 0-9 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | UVV'40 JO11-2 | Bavel JO11-3 | 49722 | 6-4 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | Bavel JO11-3 | JEKA JO11-5G | 49440 | 2-2 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | Baronie JO11-2 | Right'Oh JO11-1 | 52503 | 12-2 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Gloria UC JO11-2 | Groen Wit JO11-2 | 52586 | 2-9 | ||
C | 13-10-2018 11:15 | The Gunners JO11-1 | DIA JO11-3 | 49444 | 4-4 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | UVV'40 JO11-2 | Unitas'30 JO11-7 | 52736 | 5-8 | ||
C | 09-10-2018 18:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | SCO JO11-1 | 49799 | 2-6 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Groen Wit JO11-2 | Baronie JO11-2 | 50027 | 7-5 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | DIA JO11-3 | Gloria UC JO11-2 | 52225 | 6-1 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-7 | Bavel JO11-3 | 50445 | 13-1 | ||
C | 06-10-2018 09:15 | SCO JO11-1 | The Gunners JO11-1 | 51102 | 6-5 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Right'Oh JO11-1 | Neerlandia'31 JO11-1 | 50992 | 1-8 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | JEKA JO11-5G | UVV'40 JO11-2 | 49391 | 4-3 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | Bavel JO11-3 | DIA JO11-3 | 51849 | 3-6 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Neerlandia'31 JO11-1 | Gloria UC JO11-2 | 51294 | 13-3 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO11-7 | SCO JO11-1 | 50106 | 3-11 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | JEKA JO11-5G | Groen Wit JO11-2 | 51477 | 5-5 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | UVV'40 JO11-2 | Right'Oh JO11-1 | 50500 | 12-2 | ||
C | 29-09-2018 09:45 | The Gunners JO11-1 | Baronie JO11-2 | 51273 | 7-3 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Right'Oh JO11-1 | Unitas'30 JO11-7 | 51313 | 1-11 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Groen Wit JO11-2 | The Gunners JO11-1 | 49606 | 1-15 | ||
C | 22-09-2018 09:15 | SCO JO11-1 | Bavel JO11-3 | 51525 | 13-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Gloria UC JO11-2 | UVV'40 JO11-2 | 49478 | 3-9 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Baronie JO11-2 | Neerlandia'31 JO11-1 | 49818 | 2-6 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | DIA JO11-3 | JEKA JO11-5G | 49419 | 0-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVG JO11-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 75 | 22 | 53 | 0 |
2 | Bavel JO11-6 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 65 | 21 | 44 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-7 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 53 | 35 | 18 | 0 |
4 | Viola JO11-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 48 | 45 | 3 | 0 |
5 | JEKA JO11-5G | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 31 | 37 | -6 | 0 |
6 | UVV'40 JO11-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 38 | 43 | -5 | 0 |
7 | DVVC JO11-1G | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 35 | 53 | -18 | 0 |
8 | SV Reeshof JO11-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 39 | 47 | -8 | 0 |
9 | JEKA JO11-4G | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 33 | 45 | -12 | 0 |
10 | VOAB JO11-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 32 | 45 | -13 | 0 |
11 | Gloria UC JO11-3 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 43 | 64 | -21 | 0 |
12 | Boeimeer JO11-5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 19 | 54 | -35 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kogelvangers JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 22 | 5 | 17 | 0 |
2 | Groen Wit JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 17 | -5 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 16 | 10 | 6 | 0 |
4 | Victoria'03 JO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 23 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCO JO11-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 88 | 17 | 71 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-7 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 81 | 31 | 50 | 0 |
3 | Neerlandia'31 JO11-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 73 | 26 | 47 | 0 |
4 | The Gunners JO11-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 72 | 24 | 48 | 0 |
5 | Baronie JO11-2 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 60 | 34 | 26 | 0 |
6 | Groen Wit JO11-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 50 | 62 | -12 | 0 |
7 | UVV'40 JO11-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 52 | 46 | 6 | 0 |
8 | JEKA JO11-5G | 11 | 3 | 4 | 4 | 13 | 31 | 46 | -15 | 0 |
9 | Bavel JO11-3 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 24 | 77 | -53 | 0 |
10 | DIA JO11-3 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 25 | 65 | -40 | 0 |
11 | Right'Oh JO11-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 20 | 73 | -53 | 0 |
12 | Gloria UC JO11-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 17 | 92 | -75 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 3B1 | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 3B1 | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|