Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-6

Teamleden

Spelers
Sven Kunzel Keeper      
Kyra Ernst        
Noor Hendrikx        
Nolan Hoogduin        
Yaniek van der Horst        
Thijn Koeijvoets        
Karlijn van der Linden        
Jaiyro Roks        
Mik Verveer        
Madelief van Zundert        
 
Overige teamleden
Michiel Koeijvoets Leider
Martijn K├╝nzel Leider
Erwin Hoogduin Trainer
Joris Hendrikx Assistent-trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Unitas'30 JO11-6 125389 10:30
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 DEVO JO11-1 124901 08:00
C 18-05-2019 08:45 Moerse Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-6 123726 07:55
C 25-05-2019 11:00 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO11-9 122203 10:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 RSV JO11-2 P. (Pascal) Ploeg 125694 4 - 7
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-6 N.W.P. (Niels) Eestermans 125556 12 - 4
V 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 Victoria'03 JO10-1 Tim Schalk (S)
C 23-03-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-6 S.J.W. (Stefhan) Damen 125736 9 - 4
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-6 DSE JO11-1 M. (Mathijs) Lejeune 123297 9 - 1
C 23-02-2019 08:45 Groen Wit JO11-3 Unitas'30 JO11-6 Afgeschermd 122143 1 - 1
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 TVC Breda JO11-1 K. (Kevin) de Kanter… (+1) 123604 2 - 5
C 09-02-2019 09:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-6 J.G.J. (Hans) van Merrienboer 125747 2 - 5
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-6 Sc 't Zand JO11-5 Finn van Dartel (S)
V 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-6 RSV JO11-1 Leider / Ouder (S) 1-5
C 08-12-2018 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-6 Afgeschermd 78017 5 - 2
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Grenswachters JO11-1G T. (Tim) Schalk 78016 5 - 2
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Unitas'30 JO11-6 B. (Bas) vanMeer 78015 12 - 2
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-6 Kogelvangers JO11-1 Finn van Dartel (S) 78014 0 - 8
C 10-11-2018 10:15 Internos JO11-1 Unitas'30 JO11-6 S. (Sjoerd) vanCadsand 78013 11 - 0
C 03-11-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Unitas'30 JO11-6 J.M.P. (Joop) vanBeers 78012 6 - 4
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-6 De Fendert JO11-2 D. (Diego) Forsten… (+1) 78011 2 - 14
V 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO9-1 Luuk Meulenberg (S) 6-2
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-6 Finn van Dartel (S) 78010 4 - 7
V 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-6
V 29-09-2018 09:45 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-6
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Klundert JO11-1 B. (Bas) Lambregts… (+1) 78007 2 - 3
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 SC Welberg JO11-1 Afgeschermd… (+1) 10823 5 - 6
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 DOSKO JO11-1 Diego Forsten (S) 11130 1 - 18
B 01-09-2018 09:00 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-6 10055 17 - 5
V 25-08-2018 09:45 Sv Reeshof JO11-2 Unitas'30 JO11-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6G SC Welberg JO11-1 10823 5-6
B 15-09-2018 09:30 DOSKO JO11-1 Halsteren JO11-2 9197 3-3
B 08-09-2018 08:30 SC Welberg JO11-1 Halsteren JO11-2 11190 2-13
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6G DOSKO JO11-1 11130 1-18
B 01-09-2018 09:30 DOSKO JO11-1 SC Welberg JO11-1 9374 11-2
B 01-09-2018 09:00 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-6G 10055 17-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-6 49367 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO11-3 8 7 0 1 21 56 27 29 0
2 Internos JO11-2 7 6 0 1 18 44 22 22 0
3 RSV JO11-2 7 6 0 1 18 37 26 11 0
4 Groen Wit JO11-3 7 3 2 2 11 27 16 11 0
5 DSE JO11-1 7 3 2 2 11 29 29 0 0
6 TVC Breda JO11-1 7 3 0 4 9 29 39 -10 0
7 DEVO JO11-1 8 3 0 5 9 34 33 1 0
8 Unitas'30 JO11-6G 7 2 1 4 7 29 37 -8 0
9 Unitas'30 JO11-9 7 2 0 5 6 17 25 -8 0
10 Sprundel JO11-1 7 2 0 5 6 18 36 -18 0
11 Moerse Boys JO11-3 6 1 1 4 4 14 31 -17 0
12 Schijf JO11-1G 6 1 0 5 3 16 29 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO JO11-1 3 2 1 0 7 32 6 26 0
2 Halsteren JO11-2 3 2 1 0 7 33 10 23 0
3 SC Welberg JO11-1 3 1 0 2 3 10 29 -19 0
4 Unitas'30 JO11-6G 3 0 0 3 0 11 41 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO11-1 9 9 0 0 27 56 7 49 0
2 Kogelvangers JO11-1 8 6 1 1 19 37 12 25 0
3 De Fendert JO11-2 9 6 1 2 19 51 18 33 0
4 Roosendaal JO11-3 9 6 0 3 18 44 23 21 0
5 Rood-Wit W JO11-1 8 4 1 3 13 23 30 -7 0
6 Unitas'30 JO11-8 9 4 0 5 12 37 38 -1 0
7 DSE JO11-1 9 2 0 7 6 19 38 -19 0
8 Unitas'30 JO11-6G 9 2 0 7 6 24 65 -41 0
9 Klundert JO11-1 8 1 1 6 4 10 33 -23 0
10 Grenswachters JO11-1G 8 1 0 7 3 16 53 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 2B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 2B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven