Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 11 beker 2e ronde

Unitas'30 JO11-5

Teamleden

Spelers
Luuk van Beek        
Tijs Blom        
Luca Broks        
Carlo de Kort        
Thomas Kuijer        
Tijs Limbeek        
Ilija ten Oever        
Diego van Schie        
Pim Sloots        
Koen Snijders        
Sem Soeters        
 
Overige teamleden
Susan van Beek Leider
Jeffrey Apon Trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:15 The Gunners JO11-1 Unitas'30 JO11-5 103021 3-7
B 15-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-5 9302 2-3
B 15-09-2018 11:00 BSC JO11-2 Victoria'03 JO11-1 9455 7-3
B 08-09-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 Unitas'30 JO11-5 10800 2-4
B 08-09-2018 11:00 BSC JO11-2 Roosendaal JO11-2 10562 2-7
B 01-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-5 BSC JO11-2 9580 4-0
B 01-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Victoria'03 JO11-1 10990 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Moerse Boys JO11-1 49695 0-0
C 15-12-2018 09:00 DIA JO11-2 WDS'19 JO11-1 52116 5-2
C 08-12-2018 08:30 JEKA JO11-4G DIA JO11-2 50944 1-8
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Moerse Boys JO11-1 50252 3-3
C 08-12-2018 11:00 Rijen JO11-2 Baronie JO11-1 49751 4-6
C 08-12-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 VVR JO11-1 52886 0-5
C 01-12-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Madese Boys JO11-2 49962 1-9
C 01-12-2018 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-5 52393 2-2
C 01-12-2018 08:45 Baronie JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 50373 5-2
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Rijen JO11-2 49880 5-1
C 24-11-2018 12:00 Baronie JO11-1 WDS'19 JO11-1 49147 11-2
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-2 VVR JO11-1 52638 2-6
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G Moerse Boys JO11-1 49193 3-5
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-5 DIA JO11-2 49297 3-3
C 17-11-2018 08:45 VVR JO11-1 Baronie JO11-1 49603 10-3
C 17-11-2018 09:00 DIA JO11-2 Madese Boys JO11-2 50815 5-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G Beek Vooruit JO11-2 50169 1-4
C 10-11-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 JEKA JO11-4G 49544 4-2
C 10-11-2018 10:15 Baronie JO11-1 Moerse Boys JO11-1 50428 2-6
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 DIA JO11-2 49492 0-5
C 10-11-2018 11:00 Rijen JO11-2 VVR JO11-1 52035 2-6
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-5 Baronie JO11-1 51941 2-2
C 03-11-2018 09:00 DIA JO11-2 Moerse Boys JO11-1 52694 11-2
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Rijen JO11-2 52258 6-4
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G WDS'19 JO11-1 52279 3-2
C 27-10-2018 11:00 Rijen JO11-2 Unitas'30 JO11-5 52045 3-4
C 27-10-2018 11:00 VVR JO11-1 DIA JO11-2 49505 7-0
C 27-10-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 51286 7-6
C 27-10-2018 09:15 Baronie JO11-1 JEKA JO11-4G 49257 5-6
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Madese Boys JO11-2 50736 9-5
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 WDS'19 JO11-1 51587 8-4
C 13-10-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Rijen JO11-2 51642 3-5
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO11-4G Unitas'30 JO11-5 52301 1-3
C 13-10-2018 10:00 TSC JO11-2 Baronie JO11-1 50559 0-0
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 TSC JO11-2 51105 0-0
C 06-10-2018 12:00 Baronie JO11-1 Madese Boys JO11-2 51173 5-5
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Beek Vooruit JO11-2 50929 6-5
C 06-10-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 VVR JO11-1 51117 1-10
C 06-10-2018 11:00 Rijen JO11-2 JEKA JO11-4G 49030 9-2
C 29-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Beek Vooruit JO11-2 49214 2-2
C 29-09-2018 09:00 DIA JO11-2 Rijen JO11-2 52905 6-6
C 29-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Unitas'30 JO11-5 50052 2-1
C 29-09-2018 10:00 TSC JO11-2 JEKA JO11-4G 49748 15-0
C 24-09-2018 18:30 VVR JO11-1 Moerse Boys JO11-1 52565 9-0
C 22-09-2018 10:00 JEKA JO11-4G VVR JO11-1 52927 2-6
C 22-09-2018 11:00 Rijen JO11-2 WDS'19 JO11-1 49629 9-4
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-5 Madese Boys JO11-2 51026 5-1
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO11-1 DIA JO11-2 51103 4-5
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 TSC JO11-2 52245 1-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-5 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 The Gunners JO11-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO11-1 9 8 1 0 25 61 12 49 0
2 DIA JO11-2 9 6 2 1 20 48 25 23 0
3 Moerse Boys JO11-1 8 5 1 2 16 38 38 0 0
4 Unitas'30 JO11-5 9 4 4 1 16 29 22 7 0
5 Baronie JO11-1 9 3 2 4 11 43 42 1 0
6 Rijen JO11-2 9 3 1 5 10 43 42 1 0
7 Madese Boys JO11-2 9 2 2 5 8 29 39 -10 0
8 Beek Vooruit JO11-2 8 2 1 5 7 27 36 -9 0
9 JEKA JO11-4G 9 2 0 7 6 21 46 -25 0
10 WDS'19 JO11-1 9 2 0 7 6 25 62 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2B1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 2B1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven