0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Tygo Burggraaf | |||||||
Sam Deijkers | |||||||
Joris van Enter | |||||||
Mika de Groot | |||||||
Lars Kamp | |||||||
Ruben van de Looi | |||||||
Jens Moss | |||||||
Fabian Pot | |||||||
Cas Roelands | |||||||
Finn Zopfi | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Christian Pot | Trainer | ||||||
Enrico Roelands | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 09:30 | WDS'19 JO11-1 | Unitas'30 JO11-4 | 121965 | 2-5 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | Baronie JO11-2 | Beek Vooruit JO11-2 | 123273 | 1-6 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | JEKA JO11-3G | Bavel JO11-2 | 125993 | 2-5 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Boeimeer JO11-4 | 124499 | 6-7 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Groen Wit JO11-2 | Advendo JO11-1G | 122301 | 6-3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Wernhout JO11-1 | TVC Breda JO11-2 | 124052 | 3-3 | ||
C | 22-05-2019 18:45 | Boeimeer JO11-4 | Baronie JO11-2 | 124866 | 9-3 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Boeimeer JO11-4 | WDS'19 JO11-1 | 122029 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Bavel JO11-2 | Baronie JO11-2 | 125327 | 1-0 | ||
C | 18-05-2019 12:15 | Unitas'30 JO11-4 | Wernhout JO11-1 | 124811 | 2-1 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | Advendo JO11-1G | Rood-Wit W JO11-1 | 125867 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Groen Wit JO11-2 | 124853 | 7-8 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | Advendo JO11-1G | WDS'19 JO11-1 | 122831 | 2-4 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Rood-Wit W JO11-1 | Wernhout JO11-1 | 121830 | 3-4 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Groen Wit JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 124286 | 2-2 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | WDS'19 JO11-1 | Bavel JO11-2 | 125142 | 5-5 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | JEKA JO11-3G | TVC Breda JO11-2 | 125581 | 6-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-2 | Boeimeer JO11-4 | 124241 | 2-4 | ||
C | 11-05-2019 13:15 | Baronie JO11-2 | Advendo JO11-1G | 125903 | 2-2 | ||
C | 06-05-2019 19:00 | Beek Vooruit JO11-2 | TVC Breda JO11-2 | 123072 | 8-3 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | TVC Breda JO11-2 | Rood-Wit W JO11-1 | 122131 | 8-1 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | Bavel JO11-2 | Beek Vooruit JO11-2 | 122918 | 5-4 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Wernhout JO11-1 | Groen Wit JO11-2 | 123468 | 7-6 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | JEKA JO11-3G | 123370 | 4-0 | ||
C | 20-04-2019 11:00 | Bavel JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 122277 | 4-0 | ||
C | 20-04-2019 10:00 | Beek Vooruit JO11-2 | Groen Wit JO11-2 | 122293 | 4-5 | ||
C | 17-04-2019 18:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Beek Vooruit JO11-2 | 123939 | 1-4 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Groen Wit JO11-2 | 125875 | 3-8 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-2 | Advendo JO11-1G | 123755 | 7-1 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | JEKA JO11-3G | Boeimeer JO11-4 | 125756 | 4-3 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | WDS'19 JO11-1 | Wernhout JO11-1 | 124565 | 8-10 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Bavel JO11-2 | TVC Breda JO11-2 | 124655 | 4-0 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | Baronie JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 125545 | 0-2 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Bavel JO11-2 | 125958 | 0-4 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Baronie JO11-2 | 122242 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Advendo JO11-1G | JEKA JO11-3G | 124501 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | Wernhout JO11-1 | Beek Vooruit JO11-2 | 122721 | 6-4 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Rood-Wit W JO11-1 | 125784 | 14-1 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Groen Wit JO11-2 | WDS'19 JO11-1 | 124777 | 7-3 | ||
C | 30-03-2019 12:00 | JEKA JO11-3G | WDS'19 JO11-1 | 124539 | 3-5 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Wernhout JO11-1 | Baronie JO11-2 | 124227 | 2-11 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | Groen Wit JO11-2 | Boeimeer JO11-4 | 122519 | 5-8 | ||
C | 27-03-2019 18:45 | Advendo JO11-1G | Bavel JO11-2 | 125201 | 2-4 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | JEKA JO11-3G | Rood-Wit W JO11-1 | 124660 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Advendo JO11-1G | 122088 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | WDS'19 JO11-1 | TVC Breda JO11-2 | 122198 | 9-1 | ||
C | 23-03-2019 10:45 | Baronie JO11-2 | Groen Wit JO11-2 | 122165 | 4-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Bavel JO11-2 | Wernhout JO11-1 | 121920 | 11-5 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Beek Vooruit JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 125469 | 2-2 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | Unitas'30 JO11-4 | TVC Breda JO11-2 | 122499 | 9-2 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Advendo JO11-1G | 124680 | 6-6 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Wernhout JO11-1 | 124084 | 9-2 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | WDS'19 JO11-1 | Rood-Wit W JO11-1 | 124614 | 11-1 | ||
C | 09-03-2019 12:00 | Baronie JO11-2 | JEKA JO11-3G | 122032 | 1-3 | ||
C | 23-02-2019 11:15 | Bavel JO11-2 | Rood-Wit W JO11-1 | 125671 | 15-0 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Unitas'30 JO11-4 | 125606 | 3-3 | ||
C | 23-02-2019 09:30 | Beek Vooruit JO11-2 | JEKA JO11-3G | 122560 | 5-2 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | Baronie JO11-2 | WDS'19 JO11-1 | 122803 | 2-7 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Groen Wit JO11-2 | Bavel JO11-2 | 123237 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Boeimeer JO11-4 | 123132 | 2-6 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Wernhout JO11-1 | JEKA JO11-3G | 121888 | 3-3 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | WDS'19 JO11-1 | Beek Vooruit JO11-2 | 125447 | 5-4 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Advendo JO11-1G | 123656 | 14-0 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Baronie JO11-2 | 124895 | 0-6 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | Advendo JO11-1G | Wernhout JO11-1 | 124263 | 4-12 | ||
C | 09-02-2019 15:15 | JEKA JO11-3G | Groen Wit JO11-2 | 122202 | 1-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 09:45 | TSV Gudok JO11-2 | TSC JO11-2 | 10828 | 1-13 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | Rijen JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 10353 | 1-6 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | Rijen JO11-2 | TSV Gudok JO11-2 | 10475 | 5-6 | ||
B | 08-09-2018 11:30 | Unitas'30 JO11-4 | TSC JO11-2 | 9533 | 3-5 | ||
B | 01-09-2018 09:45 | TSV Gudok JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 9477 | 2-4 | ||
B | 01-09-2018 10:00 | TSC JO11-2 | Rijen JO11-2 | 11096 | 13-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Victoria'03 JO11-1 | 51605 | 5-1 | ||
C | 15-12-2018 08:45 | Halsteren JO11-2 | SC Gastel JO11-2 | 52119 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | BSC JO11-2 | 52090 | 3-3 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Zundert JO11-1 | 52596 | 4-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-1 | Halsteren JO11-2 | 50182 | 4-9 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | DOSKO JO11-1 | Unitas'30 JO11-4 | 51456 | 2-7 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Roosendaal JO11-2 | Alliance JO11-1 | 101490 | 3-6 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | BSC JO11-2 | Victoria'03 JO11-1 | 50760 | 2-4 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | SC Gastel JO11-2 | 50258 | 2-2 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Alliance JO11-1 | DOSKO JO11-1 | 101489 | 6-3 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Halsteren JO11-2 | Roosendaal JO11-2 | 49528 | 1-3 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Prinsenland JO11-1 | 49363 | 1-2 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Halsteren JO11-2 | 51220 | 7-2 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Alliance JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 101488 | 5-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-1 | Zundert JO11-1 | 52402 | 2-4 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Roosendaal JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 51451 | 5-2 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | DOSKO JO11-1 | BSC JO11-2 | 50989 | 4-2 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Zundert JO11-1 | SC Gastel JO11-2 | 52490 | 3-1 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Victoria'03 JO11-1 | 50872 | 9-2 | ||
C | 17-11-2018 08:45 | Halsteren JO11-2 | Unitas'30 JO11-3 | 51512 | 8-2 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | BSC JO11-2 | Alliance JO11-1 | 101487 | 2-7 | ||
C | 15-11-2018 18:45 | Prinsenland JO11-1 | DOSKO JO11-1 | 49318 | 3-2 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | DOSKO JO11-1 | Zundert JO11-1 | 50684 | 4-8 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-3 | Unitas'30 JO11-4 | 49101 | 6-1 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Roosendaal JO11-2 | BSC JO11-2 | 51380 | 8-1 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Prinsenland JO11-1 | 52514 | 3-6 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Alliance JO11-1 | Halsteren JO11-2 | 101486 | 6-8 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Zundert JO11-1 | Halsteren JO11-2 | 51944 | 3-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | DOSKO JO11-1 | Roosendaal JO11-2 | 49427 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Victoria'03 JO11-1 | Alliance JO11-1 | 101485 | 2-13 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 52423 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 52247 | 3-2 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | BSC JO11-2 | Zundert JO11-1 | 49840 | 2-5 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Roosendaal JO11-2 | Victoria'03 JO11-1 | 50006 | 9-0 | ||
C | 27-10-2018 13:45 | Unitas'30 JO11-3 | DOSKO JO11-1 | 52609 | 3-3 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Alliance JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 101484 | 3-2 | ||
C | 24-10-2018 18:30 | Alliance JO11-1 | Zundert JO11-1 | 101481 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | BSC JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 52676 | 7-3 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Roosendaal JO11-2 | 51000 | 3-7 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | Zundert JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 50026 | 4-1 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | DOSKO JO11-1 | Halsteren JO11-2 | 50113 | 5-6 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Halsteren JO11-2 | WVV'67 JO11-1 | 51021 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | SC Welberg JO11-1 | SC Gastel JO11-2 | 50596 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Zundert JO11-1 | 50570 | 0-1 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | BSC JO11-2 | 52134 | 10-2 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Roosendaal JO11-2 | Prinsenland JO11-1 | 49040 | 5-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-1 | DOSKO JO11-1 | 49678 | 5-4 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Alliance JO11-1 | SC Gastel JO11-2 | 101483 | 5-4 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | Unitas'30 JO11-4 | Alliance JO11-1 | 101482 | 2-7 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | SC Welberg JO11-1 | 49783 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Zundert JO11-1 | Roosendaal JO11-2 | 51719 | 6-1 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO11-3 | Victoria'03 JO11-1 | 50937 | 3-2 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | DOSKO JO11-1 | 50969 | 6-3 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | BSC JO11-2 | Halsteren JO11-2 | 51703 | 1-7 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | WVV'67 JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 51919 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Prinsenland JO11-1 | BSC JO11-2 | 50214 | 3-1 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Roosendaal JO11-2 | Unitas'30 JO11-3 | 49014 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | SC Welberg JO11-1 | Zundert JO11-1 | 50753 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Halsteren JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 50985 | 5-1 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | DOSKO JO11-1 | WVV'67 JO11-1 | 50361 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Victoria'03 JO11-1 | SC Gastel JO11-2 | 50764 | 2-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavel JO11-2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 60 | 22 | 38 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-4 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 57 | 17 | 40 | 0 |
3 | Boeimeer JO11-4 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 55 | 36 | 19 | 0 |
4 | Groen Wit JO11-2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 55 | 44 | 11 | 0 |
5 | WDS'19 JO11-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 61 | 44 | 17 | 0 |
6 | Wernhout JO11-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 55 | 64 | -9 | 0 |
7 | Beek Vooruit JO11-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 50 | 35 | 15 | 0 |
8 | Baronie JO11-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 34 | 34 | 0 | 0 |
9 | JEKA JO11-3G | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 26 | 36 | -10 | 0 |
10 | Advendo JO11-1G | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 31 | 59 | -28 | 0 |
11 | TVC Breda JO11-2 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 34 | 64 | -30 | 0 |
12 | Rood-Wit W JO11-1 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 18 | 81 | -63 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 31 | 5 | 26 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 8 | 5 | 0 |
3 | TSV Gudok JO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 22 | -13 | 0 |
4 | Rijen JO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 25 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zundert JO11-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 38 | 17 | 21 | 0 |
2 | Alliance JO11-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 60 | 30 | 30 | 0 |
3 | Prinsenland JO11-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 35 | 20 | 15 | 0 |
4 | Halsteren JO11-2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 46 | 32 | 14 | 0 |
5 | Roosendaal JO11-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 44 | 24 | 20 | 0 |
6 | Unitas'30 JO11-3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 31 | 31 | 0 | 0 |
7 | SC Gastel JO11-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 32 | 33 | -1 | 0 |
8 | DOSKO JO11-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 33 | 48 | -15 | 0 |
9 | Unitas'30 JO11-4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 28 | 40 | -12 | 0 |
10 | Victoria'03 JO11-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 24 | 65 | -41 | 0 |
11 | BSC JO11-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 23 | 54 | -31 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 3B2 | 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 3B2 | 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|