Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 11 beker poule

Unitas'30 JO11-2

Teamleden

Spelers
Marnick Schim Keeper      
Demy Bakker        
Niels Borremans        
Raouane El Allouchi        
Lindsey Garritsen        
Leroy Kats        
Miran Manusharyan        
Viggo Verhoeven        
Giel Vermunt        
Jayden Verschuren        
Pim Vrancken        
 
Overige teamleden
Ad Bakker Leider
John Verhoeven Trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 08:45 RFC JO11-1 Unitas'30 JO11-2 07:40
V 02-02-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-2 07:50

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:45 Unitas'30 JO11-2 DIA JO11-2 10778 4-6
B 15-09-2018 08:45 Sarto JO11-2 Olympia'60 JO11-1 10275 7-5
B 08-09-2018 10:00 Sarto JO11-2 Unitas'30 JO11-2 11020 4-7
B 08-09-2018 11:00 Olympia'60 JO11-1 DIA JO11-2 9149 5-3
B 01-09-2018 09:00 DIA JO11-2 Sarto JO11-2 9425 3-5
B 01-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-2 Olympia'60 JO11-1 9225 1-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:30 Drechtstreek JO11-3 VV Papendrecht JO11-1 51144 0-0
C 15-12-2018 11:15 Sliedrecht JO11-2 Pelikaan JO11-1 50616 2-9
C 08-12-2018 08:45 IFC JO11-3 ASWH JO11-3 52041 2-3
C 08-12-2018 08:30 VVGZ JO11-2 Nieuw Lekkerland JO11-1 51586 8-4
C 08-12-2018 08:30 Heerjansdam JO11-1 Unitas'30 JO11-2 51165 4-4
C 01-12-2018 08:30 Pelikaan JO11-1 IFC JO11-3 52655 1-0
C 01-12-2018 08:30 VV Papendrecht JO11-1 Heerjansdam JO11-1 51076 4-3
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-2 Hardinxveld JO11-3 49051 8-1
C 01-12-2018 09:30 Nieuw Lekkerland JO11-1 Drechtstreek JO11-3 49042 1-2
C 01-12-2018 10:15 ASWH JO11-3 VVGZ JO11-2 49560 4-10
C 24-11-2018 08:30 Sliedrecht JO11-2 VV Papendrecht JO11-1 49826 3-4
C 24-11-2018 08:30 Drechtstreek JO11-3 Pelikaan JO11-1 50001 0-5
C 24-11-2018 08:45 Hardinxveld JO11-3 Nieuw Lekkerland JO11-1 52686 4-4
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-2 ASWH JO11-3 52454 11-1
C 24-11-2018 10:00 VVGZ JO11-2 IFC JO11-3 52832 2-6
C 17-11-2018 09:30 Nieuw Lekkerland JO11-1 Unitas'30 JO11-2 51771 1-2
C 17-11-2018 08:30 IFC JO11-3 Heerjansdam JO11-1 50266 6-1
C 17-11-2018 08:30 Pelikaan JO11-1 VVGZ JO11-2 49651 6-1
C 17-11-2018 08:30 Sliedrecht JO11-2 Hardinxveld JO11-3 52387 3-2
C 17-11-2018 09:30 VV Papendrecht JO11-1 ASWH JO11-3 49144 12-2
C 10-11-2018 08:30 Drechtstreek JO11-3 IFC JO11-3 49374 2-6
C 10-11-2018 08:30 VVGZ JO11-2 Sliedrecht JO11-2 49831 9-0
C 10-11-2018 08:30 Heerjansdam JO11-1 Nieuw Lekkerland JO11-1 51547 9-2
C 10-11-2018 09:00 Hardinxveld JO11-3 Pelikaan JO11-1 51354 2-9
C 10-11-2018 11:30 Unitas'30 JO11-2 VV Papendrecht JO11-1 50086 4-3
C 03-11-2018 08:45 Hardinxveld JO11-3 Heerjansdam JO11-1 50626 1-5
C 03-11-2018 08:30 IFC JO11-3 Nieuw Lekkerland JO11-1 52606 5-0
C 03-11-2018 08:30 Pelikaan JO11-1 VV Papendrecht JO11-1 51171 5-2
C 03-11-2018 08:30 Drechtstreek JO11-3 Unitas'30 JO11-2 50127 0-4
C 03-11-2018 08:30 Sliedrecht JO11-2 ASWH JO11-3 49157 4-2
C 27-10-2018 10:00 ASWH JO11-3 Hardinxveld JO11-3 49028 3-3
C 27-10-2018 13:45 Unitas'30 JO11-2 Sliedrecht JO11-2 52603 7-1
C 27-10-2018 09:30 Nieuw Lekkerland JO11-1 Pelikaan JO11-1 52002 1-12
C 27-10-2018 08:30 VV Papendrecht JO11-1 VVGZ JO11-2 50878 1-3
C 27-10-2018 08:30 Heerjansdam JO11-1 Drechtstreek JO11-3 52254 16-0
C 20-10-2018 08:30 Sliedrecht JO11-2 Drechtstreek JO11-3 50819 1-3
C 13-10-2018 08:45 Hardinxveld JO11-3 VV Papendrecht JO11-1 52685 2-6
C 13-10-2018 08:30 IFC JO11-3 Unitas'30 JO11-2 52779 4-5
C 13-10-2018 08:30 VVGZ JO11-2 Heerjansdam JO11-1 50301 4-5
C 13-10-2018 08:30 Pelikaan JO11-1 ASWH JO11-3 52682 8-2
C 06-10-2018 08:30 Heerjansdam JO11-1 Sliedrecht JO11-2 52469 10-0
C 06-10-2018 08:30 VV Papendrecht JO11-1 IFC JO11-3 51946 2-5
C 06-10-2018 08:30 Drechtstreek JO11-3 Hardinxveld JO11-3 50585 1-3
C 06-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-2 VVGZ JO11-2 49070 3-2
C 06-10-2018 10:00 ASWH JO11-3 Nieuw Lekkerland JO11-1 50514 1-4
C 29-09-2018 08:30 VVGZ JO11-2 Hardinxveld JO11-3 49530 3-0
C 29-09-2018 08:30 Pelikaan JO11-1 Heerjansdam JO11-1 50462 5-10
C 29-09-2018 08:45 IFC JO11-3 Sliedrecht JO11-2 49422 6-3
C 29-09-2018 09:30 Nieuw Lekkerland JO11-1 VV Papendrecht JO11-1 49642 1-7
C 29-09-2018 11:30 ASWH JO11-3 Drechtstreek JO11-3 52508 0-3
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-2 Pelikaan JO11-1 49594 5-3
C 22-09-2018 09:00 Hardinxveld JO11-3 IFC JO11-3 50018 1-4
C 22-09-2018 08:30 Drechtstreek JO11-3 VVGZ JO11-2 50856 0-8
C 22-09-2018 08:30 Sliedrecht JO11-2 Nieuw Lekkerland JO11-1 51009 3-3
C 22-09-2018 08:30 Heerjansdam JO11-1 ASWH JO11-3 52904 10-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Olympia'60 JO11-1 3 2 0 1 6 15 11 4 0
2 Sarto JO11-2 3 2 0 1 6 16 15 1 0
3 DIA JO11-2 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
4 Unitas'30 JO11-2 3 1 0 2 3 12 15 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-2 10 9 1 0 28 53 20 33 0
2 Pelikaan JO11-1 10 8 0 2 24 63 25 38 0
3 Heerjansdam JO11-1 10 7 1 2 22 73 28 45 0
4 IFC JO11-3 10 7 0 3 21 44 20 24 0
5 VVGZ JO11-2 10 6 0 4 18 50 29 21 0
6 VV Papendrecht JO11-1 9 5 0 4 15 41 28 13 0
7 Drechtstreek JO11-3 9 3 0 6 9 11 44 -33 0
8 Sliedrecht JO11-2 10 2 1 7 7 20 55 -35 0
9 Hardinxveld JO11-3 10 1 2 7 5 19 46 -27 0
10 Nieuw Lekkerland JO11-1 10 1 2 7 5 21 53 -32 0
11 ASWH JO11-3 10 1 1 8 4 20 67 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 1B2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 1B1 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 12-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 19-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 26-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 02-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 09-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 16-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 23-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 30-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 07-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 14-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 21-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 28-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 04-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 11-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 18-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 25-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 02-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 09-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 16-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 23-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 30-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 06-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 13-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 20-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 27-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 03-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 10-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 17-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 24-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 03-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 10-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 17-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 24-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 31-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 07-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 14-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 21-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 28-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 05-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 12-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 19-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 26-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 02-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 09-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 16-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 23-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
zo 30-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven