Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-1

Teamleden

Spelers
Ryan van Boxsel Keeper      
Younes El Allouchi        
Noah van den Bergh        
Diego Boeren        
Jens van den Broek        
Nielsson Liong A Kong        
Kevin Okeke        
Ties Oomen        
Jaro van Oorschot        
Lars Rademaker        
Matz van Vugt        
 
Overige teamleden
Jacco van den Bergh Leider
Cas Nooren Trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 20-04-2019 n.n.b. Rood Wit Unitas'30 JO11-1
C 04-05-2019 11:00 BSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 124076 09:40
C 11-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Groen Wit JO11-1 148179 09:00
C 18-05-2019 11:30 JEKA JO11-1G Unitas'30 JO11-1 148190 10:10
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 148181 07:30
T 30-05-2019 n.n.b. Victoria'03 Unitas'30 JO11-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:00 Hoeven JO11-1 TSC JO11-1
C 04-05-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Madese Boys JO11-1
C 04-05-2019 10:30 JEKA JO11-1G Boeimeer JO11-1
C 04-05-2019 11:00 BSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1
C 04-05-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 De Fendert JO11-1
C 04-05-2019 10:15 Groen Wit JO11-1 RBC JO11-1
C 06-05-2019 19:00 Madese Boys JO11-1 BSC JO11-1
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 UVV'40 JO11-1
C 11-05-2019 10:30 De Fendert JO11-1 Hoeven JO11-1
C 11-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Groen Wit JO11-1
C 11-05-2019 10:00 TSC JO11-1 Roosendaal JO11-1
C 11-05-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 BSC JO11-1
C 11-05-2019 09:00 RBC JO11-1 JEKA JO11-1G
C 18-05-2019 09:00 Hoeven JO11-1 UVV'40 JO11-1
C 18-05-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 TSC JO11-1
C 18-05-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 Madese Boys JO11-1
C 18-05-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 De Fendert JO11-1
C 18-05-2019 11:00 BSC JO11-1 RBC JO11-1
C 18-05-2019 11:30 JEKA JO11-1G Unitas'30 JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 20-04-2019 n.n.b. Rood Wit Unitas'30 JO11-1
C 17-04-2019 18:30 UVV'40 JO11-1 Unitas'30 JO11-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 148173 1 - 2
C 13-04-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Hoeven JO11-1 L. (Luuk) van den Broek 125057 15 - 4
C 06-04-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 S. (Syca) Dam 144642 1 - 6
V 30-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Sarto JO11-1 Diego Forsten (S)
C 23-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 De Fendert JO11-1 Leider / Ouder (S) 122344 9 - 1
V 13-03-2019 18:15 Unitas'30 JO11-1 Unitas'30 JO11-2 Diego Forsten (S) heel veld
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1 D. (Diego) Forsten 148203 6 - 1
V 23-02-2019 09:30 Beek vooruit JO12-1 Unitas'30 JO11-1
C 16-02-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 M.A.J.C. (Richard) Broeken 148192 0 - 6
C 09-02-2019 13:30 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 148170 9 - 3
C 02-02-2019 10:00 Sc 't Zand JO11-1 Unitas'30 JO11-1
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-1 Sv Reeshof JO11-1 Leider / Ouder (S) 8-3
V 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-1 Jeka JO11-1 Leider / Ouder (S)
C 08-12-2018 08:45 Unitas'30 JO11-1 BSC JO11-1 D. (Diego) Forsten 50473 0 - 0
C 01-12-2018 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-1 J.L.W. (Dennis) deWaal 52154 0 - 10
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV\'40 JO11-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 52460 4 - 2
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Kapelle JO11-1 D. (Diego) Forsten 93800 9 - 3
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 D. (Diego) Forsten 49424 11 - 0
C 27-10-2018 10:15 TSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 Afgeschermd 49985 7 - 1
B 20-10-2018 09:00 RBC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 Afgeschermd 103053 3 - 2
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Dongen JO11-1 L. (Luuk) van denBroek 49938 9 - 2
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 H. (Henk) Notenboom 50013 4 - 13
C 29-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 M.A.J.C. (Richard) Broeken 49163 4 - 4
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 S. (Sam) Liebregts… (+1) 52103 4 - 7
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-1 Roosendaal JO11-1 L. (Luuk) van denBroek 9575 14 - 3
B 08-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-1 Halsteren JO11-1 Kevin Witteveen (S) 10722 5 - 0
B 01-09-2018 08:30 Steenbergen JO11-1 Unitas'30 JO11-1 S.J. (Sebastiaan) Stoop 10140 0 - 12
V 29-08-2018 15:30 Unitas'30 JO11-1 Shrewsbury House u11
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO11-1 Sc 't Zand JO11-2 Kevin Witteveen (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 UVV'40 JO11-1 Unitas'30 JO11-1 148173 1-2
C 13-04-2019 11:30 JEKA JO11-1G Roosendaal JO11-1 148187 8-2
C 13-04-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Groen Wit JO11-1 123983 9-1
C 13-04-2019 09:00 RBC JO11-1 UVV'40 JO11-1 148177 6-1
C 13-04-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Hoeven JO11-1 125057 15-4
C 13-04-2019 10:30 TSC JO11-1 BSC JO11-1 148207 5-2
C 13-04-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 De Fendert JO11-1 148196 5-2
C 11-04-2019 18:30 TSC JO11-1 RBC JO11-1 148204 2-6
C 10-04-2019 19:00 Groen Wit JO11-1 JEKA JO11-1G 148184 0-4
C 10-04-2019 19:00 Boeimeer JO11-1 Roosendaal JO11-1 144643 10-0
C 06-04-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 TSC JO11-1 148206 1-4
C 06-04-2019 10:30 De Fendert JO11-1 RBC JO11-1 148176 0-6
C 06-04-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 144642 1-6
C 06-04-2019 10:45 Hoeven JO11-1 Madese Boys JO11-1 148195 6-5
C 06-04-2019 08:45 UVV'40 JO11-1 Boeimeer JO11-1 123980 5-2
C 06-04-2019 11:00 BSC JO11-1 JEKA JO11-1G 148186 4-5
C 30-03-2019 09:00 JEKA JO11-1G Hoeven JO11-1 148183 0-0
C 30-03-2019 09:00 RBC JO11-1 Madese Boys JO11-1 151701 3-1
C 30-03-2019 09:45 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 122290 2-5
C 30-03-2019 10:30 De Fendert JO11-1 BSC JO11-1 144601 3-5
C 23-03-2019 11:30 JEKA JO11-1G UVV'40 JO11-1 148185 4-1
C 23-03-2019 11:00 BSC JO11-1 Groen Wit JO11-1 124634 9-2
C 23-03-2019 10:15 TSC JO11-1 Madese Boys JO11-1 148205 6-4
C 23-03-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Hoeven JO11-1 148175 4-1
C 23-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 De Fendert JO11-1 122344 9-1
C 16-03-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 Boeimeer JO11-1 148194 3-0
C 16-03-2019 09:00 Hoeven JO11-1 Roosendaal JO11-1 148174 7-1
C 09-03-2019 09:00 RBC JO11-1 Madese Boys JO11-1 148193 0-0
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1 148203 6-1
C 09-03-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 De Fendert JO11-1 148172 13-0
C 09-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Groen Wit JO11-1 144649 6-4
C 09-03-2019 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 144617 4-0
C 16-02-2019 09:00 Hoeven JO11-1 Groen Wit JO11-1 124645 4-6
C 16-02-2019 09:00 RBC JO11-1 Boeimeer JO11-1 148171 4-2
C 16-02-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 BSC JO11-1 144640 4-5
C 16-02-2019 10:30 De Fendert JO11-1 JEKA JO11-1G 148182 2-3
C 16-02-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 148192 0-6
C 16-02-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-1 148202 2-0
C 09-02-2019 10:00 TSC JO11-1 De Fendert JO11-1 148201 6-0
C 09-02-2019 11:00 BSC JO11-1 Hoeven JO11-1 144619 8-3
C 09-02-2019 13:30 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 148170 9-3
C 09-02-2019 15:45 JEKA JO11-1G Madese Boys JO11-1 148191 4-0
C 02-02-2019 09:00 RBC JO11-1 Roosendaal JO11-1 144648 12-1
C 02-02-2019 10:30 De Fendert JO11-1 MOC'17 JO11-1 144621 0-4
C 02-02-2019 10:45 Hoeven JO11-1 Kloetinge JO11-1 144623 1-2
C 02-02-2019 08:45 Halsteren JO11-1 Kapelle JO11-1 123246 6-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 09:00 RBC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 103053 3-2
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-1 Roosendaal JO11-1 9575 14-3
B 15-09-2018 10:15 Halsteren JO11-1 Steenbergen JO11-1 9184 5-0
B 08-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-1 Halsteren JO11-1 10722 5-0
B 08-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Steenbergen JO11-1 9315 4-1
B 01-09-2018 08:30 Steenbergen JO11-1 Unitas'30 JO11-1 10140 0-12
B 01-09-2018 09:00 Halsteren JO11-1 Roosendaal JO11-1 9340 14-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49300 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 51488 4-2
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 TSC JO11-1 52282 3-5
C 08-12-2018 09:00 Dongen JO11-1 UVV'40 JO11-1 49618 5-0
C 08-12-2018 08:45 Unitas'30 JO11-1 BSC JO11-1 50473 0-0
C 08-12-2018 09:45 Kapelle JO11-1 RBC JO11-2 93803 1-3
C 01-12-2018 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-1 52154 0-10
C 01-12-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Dongen JO11-1 49288 4-2
C 01-12-2018 10:30 TSC JO11-1 Kapelle JO11-1 93802 5-1
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 52601 6-2
C 01-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Madese Boys JO11-1 52411 2-0
C 24-11-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Boeimeer JO11-1 93801 1-4
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 52460 4-2
C 24-11-2018 10:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50171 6-1
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 RBC JO11-2 50583 14-1
C 24-11-2018 10:30 Dongen JO11-1 BSC JO11-1 50303 6-1
C 17-11-2018 09:00 RBC JO11-2 Dongen JO11-1 52625 3-4
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Kapelle JO11-1 93800 9-3
C 17-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 TSC JO11-1 52419 1-2
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50076 4-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Roosendaal JO11-1 49332 11-1
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 51585 5-2
C 10-11-2018 11:15 Kapelle JO11-1 BSC JO11-1 93799 3-3
C 10-11-2018 08:30 TSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 50829 4-1
C 10-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G Unitas'30 JO11-1 49484 0-0
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Boeimeer JO11-1 49533 2-8
C 10-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 Madese Boys JO11-1 50321 2-2
C 06-11-2018 19:00 Kapelle JO11-1 Roosendaal JO11-1 93798 7-4
C 03-11-2018 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 52883 2-0
C 03-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Boeimeer JO11-1 49719 2-5
C 03-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 TSC JO11-1 51801 0-9
C 03-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G RBC JO11-2 52865 0-0
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49424 11-0
C 27-10-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Kapelle JO11-1 93797 0-6
C 27-10-2018 11:00 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-2G 51310 0-0
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Dongen JO11-1 50705 1-9
C 27-10-2018 10:15 TSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49985 7-1
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 BSC JO11-1 49834 5-2
C 27-10-2018 09:00 RBC JO11-2 Madese Boys JO11-1 51535 3-3
C 25-10-2018 19:00 Kapelle JO11-1 UVV'40 JO11-1 93796 2-4
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Dongen JO11-1 49938 9-2
C 13-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 RBC JO11-2 50849 2-1
C 13-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 TSC JO11-1 49830 3-7
C 13-10-2018 10:00 JEKA JO11-2G Roosendaal JO11-1 53000 0-0
C 06-10-2018 09:00 RBC JO11-2 BSC JO11-1 49803 2-7
C 06-10-2018 11:15 TSC JO11-1 JEKA JO11-2G 50555 11-1
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 50013 4-13
C 06-10-2018 10:45 Dongen JO11-1 SC 't Zand JO11-2 79496 0-0
C 06-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 Madese Boys JO11-1 50853 2-3
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 49302 1-2
C 06-10-2018 09:00 Dongen JO11-1 Kapelle JO11-1 93795 4-3
C 29-09-2018 09:00 RBC JO11-2 TSC JO11-1 51666 1-9
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 49429 5-3
C 29-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49163 4-4
C 29-09-2018 11:00 BSC JO11-1 Roosendaal JO11-1 51255 3-1
C 29-09-2018 11:00 JEKA JO11-2G SC 't Zand JO11-2 79497 0-0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Dongen JO11-1 49660 2-5
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO11-2G Kapelle JO11-1 93794 1-6
C 22-09-2018 11:30 TSC JO11-1 BSC JO11-1 50610 4-2
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 52123 5-2
C 22-09-2018 10:00 Dongen JO11-1 JEKA JO11-2G 49402 13-1
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 RBC JO11-2 50901 7-3
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-2 Madese Boys JO11-1 79490 0-0
C 22-09-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Madese Boys JO11-1 93793 4-3
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 52103 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-1 7 7 0 0 21 53 11 42 0
2 JEKA JO11-1G 6 6 0 0 18 28 9 19 0
3 RBC JO11-1 7 6 0 1 18 40 16 24 0
4 BSC JO11-1 7 5 0 2 15 37 22 15 0
5 Boeimeer JO11-1 7 4 0 3 12 40 14 26 0
6 TSC JO11-1 7 4 0 3 12 24 21 3 0
7 UVV'40 JO11-1 7 3 0 4 9 15 20 -5 0
8 Hoeven JO11-1 6 2 0 4 6 25 39 -14 0
9 Madese Boys JO11-1 7 2 0 5 6 18 27 -9 0
10 Groen Wit JO11-1 7 1 0 6 3 16 41 -25 0
11 Roosendaal JO11-1 7 1 0 6 3 15 52 -37 0
12 De Fendert JO11-1 7 0 0 7 0 8 47 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 Unitas'30 JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-1 10 10 0 0 30 58 14 44 0
2 Boeimeer JO11-1 10 9 0 1 27 43 20 23 0
3 Unitas'30 JO11-1 10 6 2 2 20 65 29 36 0
4 Dongen JO11-1 10 6 1 3 19 39 34 5 0
5 BSC JO11-1 9 4 2 3 14 22 21 1 0
6 Madese Boys JO11-1 10 3 3 4 12 35 32 3 0
7 UVV'40 JO11-1 10 4 0 6 12 29 33 -4 0
8 Kapelle JO11-1 10 3 1 6 10 31 39 -8 0
9 Roosendaal JO11-1 10 2 0 8 6 37 65 -28 0
10 RBC JO11-2 10 1 1 8 4 19 62 -43 0
11 Beek Vooruit JO11-1 9 1 0 8 3 16 45 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A1 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 2A1 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven