Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-8

Teamleden

Spelers
Kay Bischoff        
Jordy Evers        
Tijs Klep        
Jens K├╝nzel        
Jeremy Oomen        
Sep Roelands        
Thom van Tilburg        
Jens Trouw        
 
Overige teamleden
Enrico Roelands Leider
Jurgen Trouw Leider
Coen Evers Trainer
Marion van Tilburg Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-8 Baronie JO9-5 129471 10:30
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO9-10G Unitas'30 JO9-8 129965 07:40
C 18-05-2019 10:15 ONI JO9-1 Unitas'30 JO9-8 129940 09:15
C 25-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-8 Virtus JO9-3 130850 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 18:45 JEKA JO9-10G Oosterhout JO9-2G
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-8 Baronie JO9-5
C 04-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2
C 04-05-2019 10:15 ONI JO9-1 SC 't Zand JO9-5
C 04-05-2019 09:00 Dongen JO9-6 TSV Gudok JO9-4
C 04-05-2019 08:30 SCO JO9-2 Oosterhout JO9-2G
C 04-05-2019 08:30 Virtus JO9-3 JEKA JO9-10G
C 11-05-2019 12:55 Baronie JO9-5 ONI JO9-1
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 Dongen JO9-6
C 11-05-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 SCO JO9-2
C 11-05-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 Virtus JO9-3
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO9-10G Unitas'30 JO9-8
C 11-05-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G Beek Vooruit JO9-3
C 18-05-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G SC 't Zand JO9-5
C 18-05-2019 08:30 Virtus JO9-3 Baronie JO9-5
C 18-05-2019 08:30 SCO JO9-2 Madese Boys JO9-2
C 18-05-2019 10:00 Dongen JO9-6 JEKA JO9-10G
C 18-05-2019 10:15 ONI JO9-1 Unitas'30 JO9-8
C 18-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO9-3 TSV Gudok JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen TSV Gudok JO9-4 Unitas'30 JO9-8 132917
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO9-8 Oosterhout JO9-2G Milan Vriens (S) 133100
C 30-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-8 Madese Boys JO9-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 133166
C 23-03-2019 vervallen SCO JO9-2 Unitas'30 JO9-8 132450
C 09-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-8 130757
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 JO9-8 SC 't Zand JO9-5 Max Ambags (S) 130608
C 09-02-2019 vervallen Dongen JO9-6 Unitas'30 JO9-8 133917
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO9-8 VVR JO9-3 Marissa Rockx (S) 13-4
V 26-01-2019 11:30 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 15-12-2018 vervallen Seolto JO9-2G Unitas'30 JO9-8 104860
C 24-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 Unitas'30 JO9-8 56547
C 17-11-2018 vervallen SC Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-8 56473
C 10-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-8 SC Gastel JO9-2 Tim de Laat (S) 58973
C 03-11-2018 vervallen SC Kruisland JO9-1 Unitas'30 JO9-8 93513
C 27-10-2018 vervallen Unitas'30 JO9-8 MOC'17 JO9-4 Bas Voermans (S) 58523
C 13-10-2018 vervallen Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 59408
V 06-10-2018 08:30 The Gunners JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 Boeimeer JO9-4 Danish Kelef (S) 97171
V 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO9-8
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 Y. (Youri) vanMeel 21629 8 - 7
B 08-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Unitas'30 JO9-8 21626 6 - 6
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 DEVO JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 21624 4 - 5
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 ONI JO9-1 130161 0-0
C 13-04-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Unitas'30 JO9-8 132917 0-0
C 13-04-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 131080 0-0
C 13-04-2019 08:30 SCO JO9-2 Virtus JO9-3 130504 0-0
C 13-04-2019 08:30 JEKA JO9-10G Baronie JO9-5 130996 0-0
C 13-04-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G Dongen JO9-6 133527 0-0
C 10-04-2019 18:30 Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 133782 0-0
C 06-04-2019 08:30 Virtus JO9-3 Madese Boys JO9-2 132538 0-0
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO9-8 Oosterhout JO9-2G 133100 0-0
C 06-04-2019 10:00 Dongen JO9-6 SC 't Zand JO9-5 129702 0-0
C 06-04-2019 10:15 ONI JO9-1 JEKA JO9-10G 130113 0-0
C 06-04-2019 11:15 Beek Vooruit JO9-3 SCO JO9-2 132693 0-0
C 06-04-2019 12:05 Baronie JO9-5 TSV Gudok JO9-4 132694 0-0
C 30-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-8 Madese Boys JO9-2 133166 0-0
C 30-03-2019 11:30 Dongen JO9-6 SCO JO9-2 130823 0-0
C 30-03-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G Baronie JO9-5 133458 0-0
C 30-03-2019 09:15 ONI JO9-1 Virtus JO9-3 130448 0-0
C 23-03-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 Baronie JO9-5 129814 0-0
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Virtus JO9-3 131720 0-0
C 23-03-2019 08:30 SCO JO9-2 Unitas'30 JO9-8 132450 0-0
C 23-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Dongen JO9-6 130685 0-0
C 23-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 JEKA JO9-10G 130669 0-0
C 20-03-2019 18:30 Oosterhout JO9-2G ONI JO9-1 131383 0-0
C 16-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 TSV Gudok JO9-4 130189 0-0
C 09-03-2019 08:30 Virtus JO9-3 Dongen JO9-6 132841 0-0
C 09-03-2019 08:30 SCO JO9-2 ONI JO9-1 131296 0-0
C 09-03-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 SC 't Zand JO9-5 133231 0-0
C 09-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 JEKA JO9-10G 133200 0-0
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-8 130757 0-0
C 16-02-2019 08:30 JEKA JO9-10G Madese Boys JO9-2 130726 0-0
C 16-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-8 SC 't Zand JO9-5 130608 0-0
C 16-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Oosterhout JO9-2G 132925 0-0
C 16-02-2019 10:00 ONI JO9-1 Dongen JO9-6 130294 0-0
C 16-02-2019 11:15 Virtus JO9-3 Beek Vooruit JO9-3 129699 0-0
C 16-02-2019 10:30 Baronie JO9-5 SCO JO9-2 129601 0-0
C 09-02-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G Virtus JO9-3 133027 0-0
C 09-02-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 TSV Gudok JO9-4 131300 0-0
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO9-3 ONI JO9-1 129954 0-0
C 09-02-2019 10:00 Dongen JO9-6 Unitas'30 JO9-8 133917 0-0
C 09-02-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 Baronie JO9-5 130769 0-0
C 09-02-2019 08:30 SCO JO9-2 JEKA JO9-10G 133482 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 21629 8-7
B 15-09-2018 10:00 DEVO JO9-1 SC Gastel JO9-2 21628 3-5
B 08-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Unitas'30 JO9-8 21626 6-6
B 08-09-2018 10:00 DEVO JO9-1 Virtus JO9-2 21627 3-5
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 DEVO JO9-1 14592 0-0
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 SC Gastel JO9-2 14620 0-0
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 DEVO JO9-1 21624 4-5
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 SC Gastel JO9-2 21625 5-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Seolto JO9-2G Unitas'30 JO9-8 104860 0-0
C 15-12-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Virtus JO9-2 93518 0-0
C 15-12-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 SC Kruisland JO9-2 97178 0-0
C 08-12-2018 10:00 Seolto JO9-2G ST TPO/DHV/VOV JO9-1 104868 0-0
C 08-12-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G Unitas'30 JO9-8 58545 0-0
C 08-12-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 SC Gastel JO9-2 57910 0-0
C 01-12-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 SC Kruisland JO9-1 93517 0-0
C 01-12-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 MOC'17 JO9-4 58901 0-0
C 01-12-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 Seolto JO9-2G 104867 0-0
C 26-11-2018 18:30 Virtus JO9-2 Oranje Blauw'14 JO9-1G 59491 0-0
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 Virtus JO9-2 97177 0-0
C 24-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 Unitas'30 JO9-8 56547 0-0
C 24-11-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 SC Kruisland JO9-2 93516 0-0
C 24-11-2018 10:15 Seolto JO9-2G SC Gastel JO9-2 104866 0-0
C 17-11-2018 10:30 SC Kruisland JO9-1 MOC'17 JO9-4 93515 0-0
C 17-11-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G Seolto JO9-2G 104865 0-0
C 17-11-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Boeimeer JO9-4 97176 0-0
C 17-11-2018 09:30 SC Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-8 56473 0-0
C 10-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 Virtus JO9-2 59152 0-0
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO9-4 Oranje Blauw'14 JO9-1G 97175 0-0
C 10-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 SC Kruisland JO9-2 56477 0-0
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO9-8 SC Gastel JO9-2 58973 0-0
C 03-11-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Unitas'30 JO9-8 93513 0-0
C 03-11-2018 10:00 Virtus JO9-2 SC Kruisland JO9-2 58767 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 97174 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 Seolto JO9-2G 104864 0-0
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO9-2G Boeimeer JO9-4 104863 0-0
C 27-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 SC Kruisland JO9-1 93512 0-0
C 27-10-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Oranje Blauw'14 JO9-1G 58410 0-0
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-8 MOC'17 JO9-4 58523 0-0
C 20-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 Oranje Blauw'14 JO9-1G 57706 0-0
C 13-10-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 59408 0-0
C 13-10-2018 09:30 De Fendert JO9-2 SC Gastel JO9-2 56928 0-0
C 13-10-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G ST TPO/DHV/VOV JO9-1 56448 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 SC Kruisland JO9-2 57348 0-0
C 13-10-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Boeimeer JO9-4 97173 0-0
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 MOC'17 JO9-4 97172 0-0
C 06-10-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 Oranje Blauw'14 JO9-1G 57156 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-8 De Fendert JO9-2 57567 0-0
C 06-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 De Schutters JO9-1 59015 0-0
C 06-10-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Virtus JO9-2 58248 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 Boeimeer JO9-4 97171 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Schutters JO9-1 MOC'17 JO9-4 56328 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 Kogelvangers JO9-2 58726 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Fendert JO9-2 SC Kruisland JO9-2 59226 0-0
C 29-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 MOC'17 JO9-8 56933 0-0
C 29-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 57163 0-0
C 29-09-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G SC Kruisland JO9-1 93511 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO9-8 Unitas'30 JO9-8 58303 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 SC Gastel JO9-2 60175 0-0
C 22-09-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 De Schutters JO9-1 57867 0-0
C 22-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 Virtus JO9-2 59949 0-0
C 22-09-2018 09:45 Oranje wit JO9-8G De Fendert JO9-2 78733 0-0
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 De Schutters JO9-1 97170 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 De Fendert JO9-2 93510 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO9-2 3 3 0 0 9 18 12 6 0
2 SC Gastel JO9-2 3 1 1 1 4 13 14 -1 0
3 DEVO JO9-1 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
4 Unitas'30 JO9-8 3 0 1 2 1 17 19 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 1A2 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 4B1 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven