Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 9 beker poule

Unitas'30 JO9-8

Teamleden

Spelers
Kay Bischoff        
Jordy Evers        
Tijs Klep        
Jens K├╝nzel        
Jeremy Oomen        
Sep Roelands        
Thom van Tilburg        
Jens Trouw        
 
Overige teamleden
Enrico Roelands Leider
Jurgen Trouw Leider
Coen Evers Trainer
Marion van Tilburg Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-8 MOC'17 JO9-4 Bas Voermans (S) 58523 09:15
C 03-11-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Unitas'30 JO9-8 93513 09:05
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO9-8 SC Gastel JO9-2 58973 09:15
C 17-11-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-8 56473 08:05
C 24-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 Unitas'30 JO9-8 56547 08:38
C 01-12-2018 vervallen Unitas'30 JO9-8 De Schutters JO9-1 57880 00:30
C 08-12-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G Unitas'30 JO9-8 58545 09:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-8 MOC'17 JO9-4
C 27-10-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Oranje Blauw'14 JO9-1G
C 27-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 SC Kruisland JO9-1
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO9-2G Boeimeer JO9-4
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 ST TPO/DHV/VOV JO9-1
C 03-11-2018 10:00 Virtus JO9-2 SC Kruisland JO9-2
C 03-11-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Unitas'30 JO9-8
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 Seolto JO9-2G
C 10-11-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 SC Kruisland JO9-2
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 Oranje Blauw'14 JO9-1G
C 10-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 Virtus JO9-2
C 10-11-2018 09:45 Unitas'30 JO9-8 SC Gastel JO9-2
C 17-11-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 17-11-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Boeimeer JO9-4
C 17-11-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G Seolto JO9-2G
C 17-11-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 MOC'17 JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2018 vervallen Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 59408
V 06-10-2018 08:30 The Gunners JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 Boeimeer JO9-4 Danish Kelef (S) 97171
V 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO9-8
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 Y. (Youri) vanMeel 21629 8 - 7
B 08-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Unitas'30 JO9-8 21626 6 - 6
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 DEVO JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 21624 4 - 5
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 21629 8-7
B 15-09-2018 10:00 DEVO JO9-1 SC Gastel JO9-2 21628 3-5
B 08-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Unitas'30 JO9-8 21626 6-6
B 08-09-2018 10:00 DEVO JO9-1 Virtus JO9-2 21627 3-5
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 DEVO JO9-1 14592 0-0
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 SC Gastel JO9-2 14620 0-0
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 DEVO JO9-1 21624 4-5
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 SC Gastel JO9-2 21625 5-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 Oranje Blauw'14 JO9-1G 57706 0-0
C 13-10-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 59408 0-0
C 13-10-2018 09:30 De Fendert JO9-2 SC Gastel JO9-2 56928 0-0
C 13-10-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G ST TPO/DHV/VOV JO9-1 56448 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-4 SC Kruisland JO9-2 57348 0-0
C 13-10-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Boeimeer JO9-4 97173 0-0
C 06-10-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 Oranje Blauw'14 JO9-1G 57156 0-0
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 MOC'17 JO9-4 97172 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-8 De Fendert JO9-2 57567 0-0
C 06-10-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 De Schutters JO9-1 59015 0-0
C 06-10-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Virtus JO9-2 58248 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 Boeimeer JO9-4 97171 0-0
C 29-09-2018 09:30 Oranje Blauw'14 JO9-1G SC Kruisland JO9-1 93511 0-0
C 29-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 57163 0-0
C 29-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 MOC'17 JO9-8 56933 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Fendert JO9-2 SC Kruisland JO9-2 59226 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Schutters JO9-1 MOC'17 JO9-4 56328 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-8 Kogelvangers JO9-2 58726 0-0
C 22-09-2018 09:45 Oranje wit JO9-8G De Fendert JO9-2 78733 0-0
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 De Schutters JO9-1 97170 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO9-8 Unitas'30 JO9-8 58303 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Kruisland JO9-2 SC Gastel JO9-2 60175 0-0
C 22-09-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 De Schutters JO9-1 57867 0-0
C 22-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO9-1 Virtus JO9-2 59949 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 De Fendert JO9-2 93510 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO9-2 3 3 0 0 9 18 12 6 0
2 SC Gastel JO9-2 3 1 1 1 4 13 14 -1 0
3 DEVO JO9-1 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
4 Unitas'30 JO9-8 3 0 1 2 1 17 19 -2 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 1A2 5 Team training Unitas'30 JO9-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 5 Team training Unitas'30 JO9-13 (najaar)
woensdag 18:00 - 19:00 4B1 14 Team training Unitas'30 JO9-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO9-8

Berichten



Terug naar boven