Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-7

Teamleden

Spelers
Quinn van den Broek        
Tijn Coremans        
Bram Dingemanse        
Collin van de Luijtgaarden        
Koen Oomen        
Raf Schrauwen        
Jesper Verburg        
Thijmen Voeten        
 
Overige teamleden
Bart van den Broek Trainer/Coach
Iwan Verburg Trainer/Coach
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-7 Chaam JO9-2 131469 10:25
C 11-05-2019 09:00 Gesta JO9-1 Unitas'30 JO9-7 132751 08:05
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Wernhout JO9-1 133581 07:55
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Baronie JO9-6
C 04-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 VVR JO9-3
C 04-05-2019 08:30 Wernhout JO9-1 Gesta JO9-1
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-7 Chaam JO9-2
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Groen Wit JO9-5M
C 11-05-2019 11:45 Baronie JO9-6 Moerse Boys JO9-3
C 11-05-2019 10:00 VVR JO9-3 SC Kruisland JO9-3
C 11-05-2019 09:00 Chaam JO9-2 Beek Vooruit JO9-4
C 11-05-2019 09:00 Gesta JO9-1 Unitas'30 JO9-7
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Wernhout JO9-1
C 18-05-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 VVR JO9-3
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Wernhout JO9-1
C 18-05-2019 09:00 SC Kruisland JO9-3 Groen Wit JO9-5M
C 18-05-2019 12:05 Baronie JO9-6 Chaam JO9-2
C 18-05-2019 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Gesta JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen VVR JO9-3 Unitas'30 JO9-7 131529
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 Josh Frauenfelder (S) 131344
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO9-7 Groen Wit JO9-5M Jelle van Zundert (S) 129759
V 30-03-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 Unitas'30 JO9-7
C 23-03-2019 vervallen Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-7 131699
C 09-03-2019 vervallen WDS'19 JO9-3 Unitas'30 JO9-7 132470
B 23-02-2019 09:45 Unitas'30 JO9-7 Virtus JO9-2 Jesper v/d Horst (S) 149167 4 - 5
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 JO9-7 SC Kruisland JO9-3 Luuk Meulenberg (S) 133107
C 09-02-2019 vervallen Moerse Boys JO9-3 Unitas'30 JO9-7 129697
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO9-7 Sv Reeshof JO9-4 Max Ambags (S)
V 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8 Leider / Ouder (S)
C 24-11-2018 vervallen DVO'60 JO9-1 Unitas'30 JO9-7 99172
C 17-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-7 NSV JO9-2 Louis Donders (S) 99169
C 10-11-2018 vervallen BSC JO9-4 Unitas'30 JO9-7 60174
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-7 Roosendaal JO9-5 Milan Vriens (S) 99166
V 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Unitas'30 JO9-7
B 20-10-2018 10:00 Sprundel JO9-1 Unitas'30 JO9-7 C.A. (Cees) Nouws 103227 4 - 5
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 DVO'60 JO9-1 Sem van Bussel (S) 58871
V 07-10-2018 12:45 Unitas'30 JO9-7 Sc Kruisland JO9-2 Pim van Polanen (S)
C 06-10-2018 vervallen NSV JO9-2 Unitas'30 JO9-7 56997
C 29-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-7 BSC JO9-4 Luuk Meulenberg (S) 99160
C 22-09-2018 vervallen Roosendaal JO9-5 Unitas'30 JO9-7 59876
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 WDS'19 JO9-2 M. (Marissa) Rockx 14866 12 - 1
V 08-09-2018 08:45 Zwaluwe JO9-1 Unitas'30 JO9-7 6-2
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 P. (Pim) vanPolanen… (+1) 15013 3 - 1
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8 Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 12:10 Baronie JO9-6 SC Kruisland JO9-3 132976 0-0
C 13-04-2019 10:00 VVR JO9-3 Unitas'30 JO9-7 131529 0-0
C 13-04-2019 09:00 Chaam JO9-2 Moerse Boys JO9-3 129687 0-0
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Gesta JO9-1 132348 0-0
C 13-04-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 133118 0-0
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 131344 0-0
C 10-04-2019 18:30 Wernhout JO9-1 VVR JO9-3 131197 0-0
C 10-04-2019 18:30 SC Kruisland JO9-3 WDS'19 JO9-3 133140 0-0
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 VVR JO9-3 131267 0-0
C 06-04-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 WDS'19 JO9-3 132872 0-0
C 06-04-2019 09:00 SC Kruisland JO9-3 Chaam JO9-2 132553 0-0
C 06-04-2019 09:30 Wernhout JO9-1 Baronie JO9-6 132099 0-0
C 06-04-2019 09:30 Unitas'30 JO9-7 Groen Wit JO9-5M 129759 0-0
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-4 SC Kruisland JO9-3 132381 0-0
C 30-03-2019 09:00 Gesta JO9-1 Moerse Boys JO9-3 133253 0-0
C 30-03-2019 10:00 VVR JO9-3 Chaam JO9-2 130758 0-0
C 23-03-2019 09:00 Chaam JO9-2 Groen Wit JO9-5M 133710 0-0
C 23-03-2019 11:45 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-7 131699 0-0
C 23-03-2019 10:00 VVR JO9-3 Gesta JO9-1 133329 0-0
C 23-03-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 SC Kruisland JO9-3 130377 0-0
C 23-03-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Wernhout JO9-1 130881 0-0
C 16-03-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Baronie JO9-6 133513 0-0
C 09-03-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Unitas'30 JO9-7 132470 0-0
C 09-03-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 Wernhout JO9-1 130811 0-0
C 09-03-2019 11:45 Baronie JO9-6 Gesta JO9-1 131023 0-0
C 23-02-2019 09:00 Gesta JO9-1 SC Kruisland JO9-3 133603 0-0
C 16-02-2019 10:45 Unitas'30 JO9-7 SC Kruisland JO9-3 133107 0-0
C 16-02-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M VVR JO9-3 131999 0-0
C 16-02-2019 09:00 Gesta JO9-1 WDS'19 JO9-3 132672 0-0
C 16-02-2019 09:30 Wernhout JO9-1 Chaam JO9-2 129739 0-0
C 16-02-2019 12:45 Beek Vooruit JO9-4 Moerse Boys JO9-3 132719 0-0
C 09-02-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 Unitas'30 JO9-7 129697 0-0
C 09-02-2019 09:00 Chaam JO9-2 Gesta JO9-1 131861 0-0
C 09-02-2019 10:30 SC Kruisland JO9-3 Wernhout JO9-1 132301 0-0
C 09-02-2019 11:30 Baronie JO9-6 Beek Vooruit JO9-4 129922 0-0
C 09-02-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Groen Wit JO9-5M 132071 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 23-02-2019 09:45 Unitas'30 JO9-7 Virtus JO9-2 149167 4-5
B 20-10-2018 10:00 Sprundel JO9-1 Unitas'30 JO9-7 103227 4-5
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 WDS'19 JO9-2 14866 12-1
B 08-09-2018 08:30 TVC Breda JO9-3 Unitas'30 JO9-7 13668 0-0
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-4 WDS'19 JO9-2 14405 4-8
B 01-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 TVC Breda JO9-3 15160 0-0
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 15013 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-12-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 DVO'60 JO9-1 99173 0-0
C 01-12-2018 09:45 BSC JO9-4 NSV JO9-2 56462 0-0
C 24-11-2018 09:30 NSV JO9-2 Roosendaal JO9-5 99170 0-0
C 24-11-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Unitas'30 JO9-7 99172 0-0
C 17-11-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 BSC JO9-4 99168 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 NSV JO9-2 99169 0-0
C 10-11-2018 10:00 NSV JO9-2 DVO'60 JO9-1 59394 0-0
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 Seolto JO9-2G 99167 0-0
C 10-11-2018 09:45 BSC JO9-4 Unitas'30 JO9-7 60174 0-0
C 03-11-2018 10:15 Seolto JO9-2G NSV JO9-2 99165 0-0
C 03-11-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 BSC JO9-4 58597 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 Roosendaal JO9-5 99166 0-0
C 27-10-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Roosendaal JO9-5 58962 0-0
C 27-10-2018 10:40 NSV JO9-2 BSC JO9-4 99163 0-0
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO9-2G Unitas'30 JO9-7 99164 0-0
C 20-10-2018 10:00 DVO'60 JO9-1 Seolto JO9-2G 99162 0-0
C 13-10-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 NSV JO9-2 58211 0-0
C 13-10-2018 09:45 BSC JO9-4 Seolto JO9-2G 59711 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 DVO'60 JO9-1 58871 0-0
C 13-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 BSC JO9-4 59035 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Baronie JO9-6 58138 0-0
C 06-10-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 58255 0-0
C 06-10-2018 10:00 NSV JO9-2 Unitas'30 JO9-7 56997 0-0
C 06-10-2018 09:45 BSC JO9-4 Roosendaal JO9-5 58782 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 BSC JO9-4 99160 0-0
C 29-09-2018 09:35 Seolto JO9-2G Roosendaal JO9-5 57721 0-0
C 29-09-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 NSV JO9-2 99161 0-0
C 22-09-2018 09:45 BSC JO9-4 DVO'60 JO9-1 99159 0-0
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 Unitas'30 JO9-7 59876 0-0
C 22-09-2018 10:40 NSV JO9-2 Seolto JO9-2G 58799 0-0
C 22-09-2018 08:45 Seolto JO9-2G Beek Vooruit JO9-4 57358 0-0
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 Baronie JO9-6 59709 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO9-2 1 1 0 0 3 5 4 1 0
2 Unitas'30 JO9-7 1 0 0 1 0 4 5 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 2B2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 4A2 16 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 4A2 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven